FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3257
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 22 apr 2024, 20:08

Riki10HZ je napisao/la:
22 apr 2024, 19:33
TurkishAirlines je napisao/la:
22 apr 2024, 19:25
Mozda je Mandic podnio krivicnu protiv vjecnika zbog skroz druge stvari a ne zbog stadiona i toga sto su oni digli ruke :tokralju:

Neko na story objavi neki info, a niko da ispita tacno sta je u pitanju.
Haj ti prati manji klub i mani se naseg FKS bgt. Sta god sve kontrira lik eto mi avi budale ti pametan.. Hajde provjeri nam pa javi uvjeri naa kad sve znaa bgt
Baš vala, mandic je i prije ovoga zaslužio da se skine idiot nista dobro nije donio nasem klubu

MAMINHO66
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 22 apr 2024, 20:11

fks74 je napisao/la:
22 apr 2024, 19:54
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 18:38
Europa je sigurna, tri boda gore-dole. Ne mozemo je ispustiti nikako. Dobro smo prosli sve u svemu, ove "zabrane" je prelako izvrdati.
Daleko od toga da je Europa sigurna.
Ne treba se opustati, ali sigurna je 99%. Ko nas moze ugroziti?

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1877
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 22 apr 2024, 20:12

MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 18:38
Europa je sigurna, tri boda gore-dole. Ne mozemo je ispustiti nikako. Dobro smo prosli sve u svemu, ove "zabrane" je prelako izvrdati.
Daleko, daleko od "sigurna" sa ovakvom igrom čak i upitna.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

fera
Postovi: 12815
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 22 apr 2024, 20:18

Jest bitno to sto cemo odigrati te dvije utaomice u Europi.... Samo se obrukamo protiv "amatera" i stvori se negativna atmosfera.
Puno je bitnije planski sastaviti i uigrati dobar tim za ligu i naredne sezone napasti titulu.
Cim najave borbu za Europu ja odma sezonu halalim....
You are someone else I am still right here

fks74
Postovi: 9283
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 apr 2024, 20:19

MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:11
fks74 je napisao/la:
22 apr 2024, 19:54
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 18:38
Europa je sigurna, tri boda gore-dole. Ne mozemo je ispustiti nikako. Dobro smo prosli sve u svemu, ove "zabrane" je prelako izvrdati.
Daleko od toga da je Europa sigurna.
Ne treba se opustati, ali sigurna je 99%. Ko nas moze ugroziti?
Može Posušje ali i Sloga.

vedinjo98
Postovi: 2106
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 22 apr 2024, 20:30

fks74 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:19
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:11
fks74 je napisao/la:
22 apr 2024, 19:54


Daleko od toga da je Europa sigurna.
Ne treba se opustati, ali sigurna je 99%. Ko nas moze ugroziti?
Može Posušje ali i Sloga.
Hladno bjezimo samo 4 boda Slogi i bod Posušju..
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
luckystrike
Postovi: 773
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 22 apr 2024, 20:33

Izgleda da ipak ostajemo bez bodova, mada ću se ja nadati uslovnoj sve dok ne bude službeno saopšteno iz FS.

Trebalo je da bude uslovno, eh sad da li je na "izmjenjenu" odluku uticalo ponašanje sp. dir. na derbiju, eventualno gađanje sl. lica na posljednjoj utakmici ili je odluka usko vezana sa onom koju planiraju zrinjskom... haj' znaj!

Bez obzira, bolje sad nek' odrade svoje jer trebaće nam možda drugi put povoljnije odluke. Ne vjerujem da nam 3 boda znače išta za Evropu. I ovako postoje izgledne šanse za 3. mjestom.

Imamo daleko bolji roster - širu klupu od konkurenata, koje već stiže umor u ubrzanom rasporedu a pri tome i najbolji aduti su im povrijeđeni.

Kol'ko god bio nezadovoljan prikazanim opet vjerujem u pobjede protiv Veleža i Posušja kući, ali i protiv Sloge u gostima.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4056
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 22 apr 2024, 20:34

fera je napisao/la:
22 apr 2024, 20:18
Jest bitno to sto cemo odigrati te dvije utaomice u Europi.... Samo se obrukamo protiv "amatera" i stvori se negativna atmosfera.
Puno je bitnije planski sastaviti i uigrati dobar tim za ligu i naredne sezone napasti titulu.
Cim najave borbu za Europu ja odma sezonu halalim....
Istog sam i ja mišljenja. Međutim razumije i ljude kojima je bitna Europa.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1877
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 22 apr 2024, 20:50

fks74 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:19
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:11
fks74 je napisao/la:
22 apr 2024, 19:54


Daleko od toga da je Europa sigurna.
Ne treba se opustati, ali sigurna je 99%. Ko nas moze ugroziti?
Može Posušje ali i Sloga.
Sloga svoje ambicije prema Europi je pokazala davanjem bodova zeljezničaru, a i nisu oni previše tu zagriani da igraju te kvalifikacije.
Posušje je sasvim duga priča, možda im igra i nije nešto ljepa za oko ali su puni samopuzdanja, u nekom su pobjedničkom mentalitetu i bez ikakvog pritiska. Sasvim dovoljno da ekipa.ostvaruje pozitivne rezultate.
Doduše tek sad ulaze u ove utakmice sa ekipama iz vrha tabele možda če i pokazati neko njihovo pravo stanje po prikazanom do sad djeluju pravo ozbiljno. Ako ih sudija ne bude klao u B.Luci neče se tako lako dati.
Organizaciono djeluju jako dobro kao klub, posjeta i više nego dobra, veća nego u Zrinskog koji kao."ganja" titulu.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

MAMINHO66
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 22 apr 2024, 20:54

Razumijem oprez, ni ja igrom nikako nisam zadovoljan, ali mislim zaista da ne trebamo nista strahovati. Sloga igra sve losije i ostala je bez najboljeg igraca Vidica, a Posusje ima izuzetno tezak raspored. Cim su komsije vec dogovorile trenera Corica, ni samo Posusje ne racuna na tu Europu.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1574
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 22 apr 2024, 21:38

H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:34
fera je napisao/la:
22 apr 2024, 20:18
Jest bitno to sto cemo odigrati te dvije utaomice u Europi.... Samo se obrukamo protiv "amatera" i stvori se negativna atmosfera.
Puno je bitnije planski sastaviti i uigrati dobar tim za ligu i naredne sezone napasti titulu.
Cim najave borbu za Europu ja odma sezonu halalim....
Istog sam i ja mišljenja. Međutim razumije i ljude kojima je bitna Europa.
Pa jbg moras zacrtati neki cilj. Kad vec titula nije realna, sta ces reci, cilj mi je sredina tabele :mrgreen: Bitna je Europa iz puno razloga. Ionako su pauze preduge, ko bi cekao ligaske utakmice.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10279
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 22 apr 2024, 21:42

MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:54
Razumijem oprez, ni ja igrom nikako nisam zadovoljan, ali mislim zaista da ne trebamo nista strahovati. Sloga igra sve losije i ostala je bez najboljeg igraca Vidica, a Posusje ima izuzetno tezak raspored. Cim su komsije vec dogovorile trenera Corica, ni samo Posusje ne racuna na tu Europu.
Ko ti kaze da su kone dogovorile Corica ?
Covjek ima dvije ozbiljne ponude iz Hrvatske, a tu je i uvijek koketiranje sa Zrinjom, dok se ne bude znala sudbina Petrovica
Vec se isprofilisao u trenera na kojeg se obraca paznja...Nisu njegovi rezultati u Gosk-u i Posusju, plod nekakve slucajnosti...
Mlad trener sa savremenom filozofijom fudbala...

Avatar
Cora1946
Postovi: 886
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 22 apr 2024, 21:44

Ja nisam tog stava da se treba halaliti Europa ili da ne treba biti cilj, pa bilo to i samo izlazak u prvo pretkolo jer je i to bolje nego nikako ne izaci u Europu.

To je minimum koji svaki trener Sarajeva mora ostvariti sa ovakvim uslovima i budzetom i naravno probati ostvariti sto bolji rezultat.

Jer na kraju, sta ce nam vrijediti kad osvojimo titulu za sezonu, dvije ili tri a koeficijent nam bude potpuno srozan da nam ni put sampiona nece olaksati da dodjemo do grupe. I ovako od dolaska Mirvica imamo 2 ispadanja u prvom pretkolu i jedan put nismo nikako izborili Europu, pod hitno se na tom polju moramo uozbiljiti i uraditi sve što je do nas.
90!

MAMINHO66
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 22 apr 2024, 21:49

Vanja8 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:42
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:54
Razumijem oprez, ni ja igrom nikako nisam zadovoljan, ali mislim zaista da ne trebamo nista strahovati. Sloga igra sve losije i ostala je bez najboljeg igraca Vidica, a Posusje ima izuzetno tezak raspored. Cim su komsije vec dogovorile trenera Corica, ni samo Posusje ne racuna na tu Europu.
Ko ti kaze da su kone dogovorile Corica ?
Covjek ima dvije ozbiljne ponude iz Hrvatske, a tu je i uvijek koketiranje sa Zrinjom, dok se ne bude znala sudbina Petrovica
Vec se isprofilisao u trenera na kojeg se obraca paznja...Nisu njegovi rezultati u Gosk-u i Posusju, plod nekakve slucajnosti...
Mlad trener sa savremenom filozofijom fudbala...
Napisao je danas IsmirMirvic da su postigli dogovor i da ih Cosic preuzima po zavrsetku sezone. Naravno ako opstanu. Mislim i ja da je Coric trenerski potencijal, ali tek kad se bude dokazao u nekoj tezoj sredini onda cemo moci pricati o njegovim kvalitetima. Ne bi bio ni prvi ni zadnji trener koji s malim klubovima pravi dobre stvari i onda se izgubi. Vidjeli smo sta se Fedji desilo kod nas.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10279
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 22 apr 2024, 21:55

MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:49
Vanja8 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:42
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 20:54
Razumijem oprez, ni ja igrom nikako nisam zadovoljan, ali mislim zaista da ne trebamo nista strahovati. Sloga igra sve losije i ostala je bez najboljeg igraca Vidica, a Posusje ima izuzetno tezak raspored. Cim su komsije vec dogovorile trenera Corica, ni samo Posusje ne racuna na tu Europu.
Ko ti kaze da su kone dogovorile Corica ?
Covjek ima dvije ozbiljne ponude iz Hrvatske, a tu je i uvijek koketiranje sa Zrinjom, dok se ne bude znala sudbina Petrovica
Vec se isprofilisao u trenera na kojeg se obraca paznja...Nisu njegovi rezultati u Gosk-u i Posusju, plod nekakve slucajnosti...
Mlad trener sa savremenom filozofijom fudbala...
Napisao je danas IsmirMirvic da su postigli dogovor i da ih Cosic preuzima po zavrsetku sezone. Naravno ako opstanu. Mislim i ja da je Cosic trenerski potencijal, ali tek kad se bude dokazao u nekoj tezoj sredini onda cemo moci pricati o njegovim kvalitetima. Ne bi bio ni prvi ni zadnji trener koji s malim klubovima pravi dobre stvari i onda se izgubi. Vidjeli smo sta se Fedji desilo kod nas.
Drug ne lijepi se ti puno na postove pojedinaca ovdje ...Sta se sve pisalo, ko dolazi, ko odlazi u PL BiH i iz PL BiH...
Mislim, meni ne smeta, pisi sto god zelis, ali veca je vjerovatnoca da Klop preuzeti Manchester C., nego sto ce Coric zavrsiti kod kona...

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1574
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 22 apr 2024, 22:01

Ma covjek zna da su vec ispali pa im obecao. Tako je i moj jedan jaran sinu PS5 obecao ako prodje odlicnim, a kaze meni daBogda vrlodobar da bude. :rol:

MAMINHO66
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 22 apr 2024, 22:24

Vanja8 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:55
MAMINHO66 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:49
Vanja8 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:42


Ko ti kaze da su kone dogovorile Corica ?
Covjek ima dvije ozbiljne ponude iz Hrvatske, a tu je i uvijek koketiranje sa Zrinjom, dok se ne bude znala sudbina Petrovica
Vec se isprofilisao u trenera na kojeg se obraca paznja...Nisu njegovi rezultati u Gosk-u i Posusju, plod nekakve slucajnosti...
Mlad trener sa savremenom filozofijom fudbala...
Napisao je danas IsmirMirvic da su postigli dogovor i da ih Cosic preuzima po zavrsetku sezone. Naravno ako opstanu. Mislim i ja da je Cosic trenerski potencijal, ali tek kad se bude dokazao u nekoj tezoj sredini onda cemo moci pricati o njegovim kvalitetima. Ne bi bio ni prvi ni zadnji trener koji s malim klubovima pravi dobre stvari i onda se izgubi. Vidjeli smo sta se Fedji desilo kod nas.
Drug ne lijepi se ti puno na postove pojedinaca ovdje ...Sta se sve pisalo, ko dolazi, ko odlazi u PL BiH i iz PL BiH...
Mislim, meni ne smeta, pisi sto god zelis, ali veca je vjerovatnoca da Klop preuzeti Manchester C., nego sto ce Coric zavrsiti kod kona...
To je covjek pisao, ne znam zasto bi lagao bez razloga. Hvala tebi na upozorenju. Nije ni bitno na kraju krajeva, tema je bila Europa i ostajem pri tome da nam ni Sloga ni Posusje ne mogu ozbiljnije zaprijetiti na tom putu. Jedino cemu se ja nadam je da vidimo konacno neki fin napredak na terenu. U Europu otici, pa sta bude bude. Nije da se moze ocekivati neki ekstra uspjeh kad ne ides kao prvak.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1574
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 22 apr 2024, 22:57

Ispričao je fudbaler Dinama kako mu se zna desiti da zakasni na trening zbog čega je do sada nekoliko puta plaćao kaznu.

"Znam nekad zakasniti na trening ako obavijest stave u grupu, nikad ne pratim mobitel. Platio sam kaznu desetak puta u ovih šest godina. Ne čini se puno. Na trening treba doći sat ranije, ako je recimo trening u 11, onda treba doći u 10."

"Ja dođem u 10:20. To je automatski kašnjenje. Kazna ide po minuti, mijenjala se tarifa nekoliko puta. Trenutno je 500 eura kazna za pet minuta
Ovako treba s fudbalerima. Sta mislite da i mi ovo uvedemo :mrgreen:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4056
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 22 apr 2024, 23:35

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
22 apr 2024, 22:57
Ispričao je fudbaler Dinama kako mu se zna desiti da zakasni na trening zbog čega je do sada nekoliko puta plaćao kaznu.

"Znam nekad zakasniti na trening ako obavijest stave u grupu, nikad ne pratim mobitel. Platio sam kaznu desetak puta u ovih šest godina. Ne čini se puno. Na trening treba doći sat ranije, ako je recimo trening u 11, onda treba doći u 10."

"Ja dođem u 10:20. To je automatski kašnjenje. Kazna ide po minuti, mijenjala se tarifa nekoliko puta. Trenutno je 500 eura kazna za pet minuta
Ovako treba s fudbalerima. Sta mislite da i mi ovo uvedemo :mrgreen:
Evo kad su prošle sezone dolazili.
https://vm.tiktok.com/ZMMqRgEGH/
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
luckystrike
Postovi: 773
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 22 apr 2024, 23:41

hz033 je napisao/la:
22 apr 2024, 19:30
Mah, isto kao i za onu provalu za djecu. Nalozili djecu da nacrtaju nesto vezano za dan grada i klub kao eto najbolji radovi ce se nagraditi, mali me slomio, noso crtez na utakmicu, na kraju pojeo vuk magarca. Beze im je to, na djeci ostaje svijet oni ih prave magarcima!
Vidi, https://www.facebook.com/share/p/zDYY97r7PGbuGPVR
možda su te i izvukli :)

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Morpheus, ovisnik i 10 gostiju.