FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
52
25%
Slaviša Radović
3
1%
Amar Beganović
4
2%
Muhamed Buljubašić
81
39%
Edin Julardžija
4
2%
Mirza Mustafić
16
8%
Ajdin Hasić
1
0%
Francis Kyeremeh
1
0%
Renan Oliveira
2
1%
Hamza Čataković
45
22%
 
Ukupno glasova: 209

Lucas
Postovi: 3249
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 05 maj 2024, 22:20

Nositelji smo u prvom pretkolu KL, a ako se par stvari poklopi, i u drugom.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9608
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 maj 2024, 22:22

luckystrike je napisao/la:
05 maj 2024, 18:44
Torino je napisao/la:
05 maj 2024, 18:24
Fudbalski klub Sarajevo dobio je novog direktora, a na ovu funkciju imenovan je Matthias Leterme.
Ovog sam i zaboravio. Jel' ga iko vidio igdje? Jel' se gdje oglasio, dao intervju, slikao?
Ko da je i bitno.
Što manje najava, izjava, to bolje.
Čovjek je u kratkom vremenskom periodu sklopio jak skauting tim, i realno odličan prvi potez.
Pitanje je koliko će još toga moći uraditi jer mu je ugovor na 3 mjeseca, volio bi da ostane i nakon toga, ali eto.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Amcho1
Postovi: 805
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 05 maj 2024, 23:21

kempes je napisao/la:
05 maj 2024, 15:50
Samo nemojte da dovodimo na novo 10 igrača, pa opet uigravati.

Kostur ekipe ti čine, Iliev, Čelik, Beganović, Đuričković, Julardžija, Buljubašić, Matanović, Kyeremeh i Čataković.

Ako ćemo igrati sa 3 nazad, treba ti još jedan štoper i dva beka, do neki dan sam mislio da treba mirniji igrač na lopti ali Matanović se pokazao kao top rješenje.

Umjesto Hasića nova 10, i Guliashvili se vraća, max 3-4 igrača se mogu dovesti na ljeto.
A gdje ti je Mustafić, definitivno jedan od naših najboljih igrača ove sezone.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

mosarajvosa83
Postovi: 5401
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 maj 2024, 23:26

SHZ82 je napisao/la:
05 maj 2024, 21:51
gledam Rijeku, kako je dobro slozen taj tim.
Naprijed Ivanovic, Fruk, Hodza, Pasalic,Jankovic svi izmedju 20 i 23 godine. Pjaca jedini iskusni 28g.
Njihov je problem sto ce vjerovatno vecinu prodati i ponovo slagati tim, a garantujem kad bi ih istavili da bi uzeli titulu slijedece sezone.

Poenta je da je skauting najbitniji, gdje ces pronaci i prepoznati talenta ali onaj koji i zna lopte i ima karakter.
Od ovih nabrojanih jedino je Hodza iz Rijekinog omladinskog pogona.
Mi moramo roviti po Europi nase mlade talente i dovoditi ih ovde da krenu u seniorski fudbal, djeca koja su prosla njemacke skole fudbala.
Nasa akademija je ok, ali nemamo mi taj mentalitet i kvalitet da razvijemo mladog igraca u konpletu
Sve je to iredu medjutim jednu jako bitnu stvar zaboravljamo,retardirani savez pa su ti igraci sa EU papirima stranci osim hrvata i slovenaca

Avatar
luckystrike
Postovi: 854
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 05 maj 2024, 23:31

Lucas je napisao/la:
05 maj 2024, 22:20
Nositelji smo u prvom pretkolu KL, a ako se par stvari poklopi, i u drugom.
Skoro pa nemoguće.
SHZ82 je napisao/la:
05 maj 2024, 21:51
gledam Rijeku, kako je dobro slozen taj tim.
Gledao sam i ja kratko, dovoljno da vidim da je naš Iliev Courtois za Rijekinog golmana.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8123
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 06 maj 2024, 07:57

jakir gledo rozmana i prebacio se na 352 :kafa:
bio sam par dana u Sa, sretnem i pozdravim rozmana, pazarim bordo dres i zamalo da i na utakmicu odem ali nisam.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5866
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 06 maj 2024, 08:35

Prvo da se dotaknem Serbedzica i Gulashvilija ili bilo kojeg igraca na posudbi.Apsulutno nemam nista protiv ako bi on izrazili zelju da ostanu u velezu ili radnickom, ako ti klubovi hoce da namire novac koji smo mi dali kroz ostetu plus platu koju smo davali tim igracima..takodje mora se naplatit i sansa koju su dobili u nasem klubu plus skauting sluzba plus RIZIK..

I fer cjena je 500 k € za serbedzica a 750 k€ za Gulashvilija..

Ako to niko nece da plati a igracu se ne igra kod nas, nije problem tribina do kraja ugovora.

Naravno ako rozman procjeni da mu ti igraci netrebaju to je druga prica pustio bi momke za ostetu koju smo platili i cao.


Sto se tice utakmice protiv sloze TANKO JE biilo posebno prvo poluvrijeme.. drugo je bilo malo bolje


Borac 2
Zrinjski 1
Zeljo 2
Sb ( u sb) 3
Igman 2
Zvjezda 1


Takodje izbacivanje iz kupa, to su bodevi koji su direktno uzeti od strane sudija 11 bodova


Greske nase losa igra a utakmice koje smo trebali uzet jer imamo kvalitet za tako nesto

Sb na kosevu 3
Sloga na kosevu 3
Velez u vrapcu 1
Gosk u gabuli 2
Zvjezda u ugljeviku 2
Zeljo na grbavicu 1

Jednako 12 bodova

Od prilike 23 boda uz to ako dodamo -1 bod borcu i ako dodamo +3 boda koje nam je vico oduzo dolazimo do zakljucka da bi bili prvaci 3 kola do kraja.

Sto se tice evrope imam osjecaj da cemo prekucat istu

Avatar
nokee
Postovi: 2260
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 06 maj 2024, 08:56

Ne znam na koji su nacin oteti transparenti Ultrasima ali ako je bilo na ovakav ili slican nacin a ocito da jeste jer nije bilo neke tucnjave, onda nemoju sta sad kmecati i kukati o kodeksima?!

Inace nisam u tim ultra furkama ali ovakve kradje krpa su stvarno smijesne i nemaju nikakvog smisla ni logike.
Nesto slicno je i po Sarajevu sa saranjem grafita medjusobno. Bas djetinjasto.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12956
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 06 maj 2024, 09:17

nokee je napisao/la:
06 maj 2024, 08:56
?!

Inace nisam u tim ultra furkama ali ovakve kradje krpa su stvarno smijesne i nemaju nikakvog smisla ni logike.
Cijeli problem naseg drustva. Bez namjere da tebe licno uvrijedim, raspravljati o nečemu sto nisi prosao, osjetio, bio dio toga. Ja jedam, dugi niz godina i ta "krpa" je svetinja koju bi u tom trenutku branio životom. Nas 15ak koji smo obisli bosnu uzduz i poprijeko, stali iza tog transa i to ti je svetinja. Cuvalo se ko oko u glavi, sakrivalo.
Logika je jednostavna isto kao kad igras kup takmicwnje, igras dok neko ne ispadne, jel na penale ili odmah. Kad ispadnes, ne igras vise. Ali mozes iduce sezone probati opet, osvetiti se.

Grafiti su nesto drugo, tu postoji kodeks da nikada ne diras-šaraš, grafit suparnika ili bilo koje druge osobe. Kod nas jbg... Šabanluk zavladao, dokazuje se balavac u 3 ujuutro sa kantom farbe.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

boki86
Postovi: 2385
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 06 maj 2024, 09:24

Pitar6785 je napisao/la:
06 maj 2024, 08:35
Prvo da se dotaknem Serbedzica i Gulashvilija ili bilo kojeg igraca na posudbi.Apsulutno nemam nista protiv ako bi on izrazili zelju da ostanu u velezu ili radnickom, ako ti klubovi hoce da namire novac koji smo mi dali kroz ostetu plus platu koju smo davali tim igracima..takodje mora se naplatit i sansa koju su dobili u nasem klubu plus skauting sluzba plus RIZIK..

I fer cjena je 500 k € za serbedzica a 750 k€ za Gulashvilija..

Ako to niko nece da plati a igracu se ne igra kod nas, nije problem tribina do kraja ugovora.

Naravno ako rozman procjeni da mu ti igraci netrebaju to je druga prica pustio bi momke za ostetu koju smo platili i cao.


Sto se tice utakmice protiv sloze TANKO JE biilo posebno prvo poluvrijeme.. drugo je bilo malo bolje


Borac 2
Zrinjski 1
Zeljo 2
Sb ( u sb) 3
Igman 2
Zvjezda 1


Takodje izbacivanje iz kupa, to su bodevi koji su direktno uzeti od strane sudija 11 bodova


Greske nase losa igra a utakmice koje smo trebali uzet jer imamo kvalitet za tako nesto

Sb na kosevu 3
Sloga na kosevu 3
Velez u vrapcu 1
Gosk u gabuli 2
Zvjezda u ugljeviku 2
Zeljo na grbavicu 1

Jednako 12 bodova

Od prilike 23 boda uz to ako dodamo -1 bod borcu i ako dodamo +3 boda koje nam je vico oduzo dolazimo do zakljucka da bi bili prvaci 3 kola do kraja.

Sto se tice evrope imam osjecaj da cemo prekucat istu
Na stranu sav tekst, ali pola miliona eura za serbecica, e tu si ga zakucao :rol:

Avatar
Surreal
Postovi: 7487
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 06 maj 2024, 10:04

Ja mislim da je fer cijena za Gulija nekih tri miliona eura
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4047
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 06 maj 2024, 10:09

BordoBBoja je napisao/la:
05 maj 2024, 15:01
TrofejiSuTu je napisao/la:
05 maj 2024, 14:53
Dobro rece covjek gore,mi se kao pomirili da ce biti pljacke i dalje i sad kao pripremamo tim i pojacavamo se za odnos snaga na terenu 11 protiv 14.

Te kako ne smijemo prosipati bodove protiv tkz.manjih ekipa,kao ne smijemo ovo,te ono….

Pa ljudi sta je vama,gdje na svijetu postoji takva ekipa koja je odigrala cijelu sezonu jos vjerovatno u dva takmicenja bez greske i kiksa??

Jos se i hajcamo kao na tu mantru mozemo mi to.

Vraca se prica s pocetka ove sezone kad se kenjalo o tome kako ti Vico ne moze nista ako ti zabijes 5 komada makar primio 4

Jel realno ovo sta se sve pise?
Leverkusen?
u 55 godina jednom i mjerna jedinica da nam bude...

Moram se i ja osvrnuti, nevezano za post bordoboje nego i na ostale iznad.
Mi u u tim tekmama sa tzv. manjim protivnica smo imali uzasno sudjenje gdje se domacinu pusti da nas tuce bez sankcije, imas oranicu - citaj Sloga Doboj 3:0 kad su nas natamburali prvi put. Udari krvnicki jednom u glavu Julardziju, udari Ajdina, uleti klizeci krvnicki i to ti je to. Zato sudija i postoji, pa nisu otisli na livadu neku da se odmjere, sto navijaci nece :mrgreen:

A i Posusje uzme i zrinjskog, gosk uopste nije bezze ekipa itd. Prkose i sa crvenim i bojcu i zelji itd itd.

Na kraju se sve svodi na to da smo mi Real, a drugi su girone, albacete i slicni i pitarski san se rusi kad ne qaramo sve redom, a sudjenje nije u mozambiku ovako gdje je nagrada za igraca utakmice skoljka jaja i gdje navijaci sa pumparicama ulijecu u teren ganjati sudije..

dajte, budite realni malo a ako vas toliko boli ova nasa liga i nas fudbal, pa upalite leverkuzen i pratite.. ne nervirate se, frimpong uradi ono sto bi da Kyeremeh uradi i sve ok

sve u svemu qurac u rasemu, uzimajuci sve u obzir realno i posteno mi sa pretjeranim nezadovoljstvom i razocarenjem u strucni stab smo samo sebi najveci neprijatelj.

NARAVNO, moze i mora bolje. Da li su fulili sa kojim igracem, da li treba koji nadoci jos, da li je Rozman previse oprezan da ne koristim grublje rijeci. Vidjet cemo, po meni mu je ispit evropa.
Tu nema njegomirovica itd, mada i ona **** kad ne daju - ne daju, vazda po malim ekipama.
- 1 9 4 6 -

Avatar
nokee
Postovi: 2260
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 06 maj 2024, 10:55

Pantelija je napisao/la:
06 maj 2024, 09:17
nokee je napisao/la:
06 maj 2024, 08:56
?!

Inace nisam u tim ultra furkama ali ovakve kradje krpa su stvarno smijesne i nemaju nikakvog smisla ni logike.
Cijeli problem naseg drustva. Bez namjere da tebe licno uvrijedim, raspravljati o nečemu sto nisi prosao, osjetio, bio dio toga. Ja jedam, dugi niz godina i ta "krpa" je svetinja koju bi u tom trenutku branio životom. Nas 15ak koji smo obisli bosnu uzduz i poprijeko, stali iza tog transa i to ti je svetinja. Cuvalo se ko oko u glavi, sakrivalo.
Logika je jednostavna isto kao kad igras kup takmicwnje, igras dok neko ne ispadne, jel na penale ili odmah. Kad ispadnes, ne igras vise. Ali mozes iduce sezone probati opet, osvetiti se.

Grafiti su nesto drugo, tu postoji kodeks da nikada ne diras-šaraš, grafit suparnika ili bilo koje druge osobe. Kod nas jbg... Šabanluk zavladao, dokazuje se balavac u 3 ujuutro sa kantom farbe.
Mislim da si fulio sta sam htio da kazem postom. Niko nije rekao da krpe nisu svetinja, to razumijem, nego nacin oduzimanja istih, kao da drva nekome krades bez ikakve borbe i otpora, pofajtaj se pa ako uspijes uzeti ok. Al hajde, ko sto sam napisao nisam u tim furkama iako sam svojevremeno isao na skoro svako gostovanje.
Mislim da je sabanaluk generalno zavladao, zbog toga i pisem o tom nacinu na koji neka grupa ostane bez transparenta.
Klasicna kradja krpa i saranje grafita nikad nece biti dio kodeksa ozbiljnih grupa, bar ja to mislim.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12956
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 06 maj 2024, 11:23

To se slazem.
Ali kodeks je nestao nekad pocetkom 2009-10 kada je nas momak izboden nozem u vrat, ako se sjecam dobro, na stupu jer je prije toga nalupao nekog dtrumpfa pa ovaj nije mogao vratiti istom mjerom.
I onda krece sto krece do 2013-14 i potezanja pištolja i slicno... I onda vidis da to vise nije vidjelo navijackog svijeta
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

James1987
Postovi: 184
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 06 maj 2024, 11:24

Mora se Guliashvili vratiti pa nismo mi neki amaterski tim da se igraci pitaju hoce li ili nece igrati pa da nas zeza kao onaj viveros momak potpisao si ugovor izvoli igrati ako nece lijepo tribina godinu dana pa ces ti vidjet kako ces vratiti formu. Guliashvili bi trebao biti jedan od kljucnih igraca sljedece sezone jos dovedes dva beka i stopera i imamo top ekipu ukoliko ne bude odlazaka nekih bitnih

Avatar
donDondon
Postovi: 3624
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 06 maj 2024, 11:27

SHZ82 je napisao/la:
05 maj 2024, 21:51
gledam Rijeku, kako je dobro slozen taj tim.
Naprijed Ivanovic, Fruk, Hodza, Pasalic,Jankovic svi izmedju 20 i 23 godine. Pjaca jedini iskusni 28g.
Njihov je problem sto ce vjerovatno vecinu prodati i ponovo slagati tim, a garantujem kad bi ih istavili da bi uzeli titulu slijedece sezone.

Poenta je da je skauting najbitniji, gdje ces pronaci i prepoznati talenta ali onaj koji i zna lopte i ima karakter.
Od ovih nabrojanih jedino je Hodza iz Rijekinog omladinskog pogona.
Mi moramo roviti po Europi nase mlade talente i dovoditi ih ovde da krenu u seniorski fudbal, djeca koja su prosla njemacke skole fudbala.
Nasa akademija je ok, ali nemamo mi taj mentalitet i kvalitet da razvijemo mladog igraca u konpletu
onaj fruk bi nama godio
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
hazarder
Postovi: 1418
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 06 maj 2024, 11:28

James1987 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:24
Mora se Guliashvili vratiti pa nismo mi neki amaterski tim da se igraci pitaju hoce li ili nece igrati pa da nas zeza kao onaj viveros momak potpisao si ugovor izvoli igrati ako nece lijepo tribina godinu dana pa ces ti vidjet kako ces vratiti formu. Guliashvili bi trebao biti jedan od kljucnih igraca sljedece sezone jos dovedes dva beka i stopera i imamo top ekipu ukoliko ne bude odlazaka nekih bitnih
Mora neko od stranaca da ide. Poželjno bi bilo Penarandu gdje smirit. Renan stagnira, ali opet mi je draže njega čekat da se dozove nego dovodit nešto neprovjereno.

James1987
Postovi: 184
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 06 maj 2024, 11:33

hazarder je napisao/la:
06 maj 2024, 11:28
James1987 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:24
Mora se Guliashvili vratiti pa nismo mi neki amaterski tim da se igraci pitaju hoce li ili nece igrati pa da nas zeza kao onaj viveros momak potpisao si ugovor izvoli igrati ako nece lijepo tribina godinu dana pa ces ti vidjet kako ces vratiti formu. Guliashvili bi trebao biti jedan od kljucnih igraca sljedece sezone jos dovedes dva beka i stopera i imamo top ekipu ukoliko ne bude odlazaka nekih bitnih
Mora neko od stranaca da ide. Poželjno bi bilo Penarandu gdje smirit. Renan stagnira, ali opet mi je draže njega čekat da se dozove nego dovodit nešto neprovjereno.
Da mi imamo Guliashvili,Renan,Keyeremeh,Penaranda. Apsolutno sam za to da se Penarandu proda ili sporazumni raskid, covjek nista nije pokazao a zauzima mjesto strancima. Ako dodje neka dobra ponuda za Renana prihvatiti jer koliko znam ima ugovor do decembra (nisam 100% siguran) ljeto ce vjv biti i zadnja sansa da se uzme neka dobra lova za njega

Avatar
Surreal
Postovi: 7487
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 06 maj 2024, 11:35

James1987 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:24
Mora se Guliashvili vratiti pa nismo mi neki amaterski tim da se igraci pitaju hoce li ili nece igrati pa da nas zeza kao onaj viveros momak potpisao si ugovor izvoli igrati ako nece lijepo tribina godinu dana pa ces ti vidjet kako ces vratiti formu. Guliashvili bi trebao biti jedan od kljucnih igraca sljedece sezone jos dovedes dva beka i stopera i imamo top ekipu ukoliko ne bude odlazaka nekih bitnih
Znači vratiti Viverosa sa posudbe, ostaviti ga na tribinama i plaćati punu plaću je bolje, nego ga proslijediti na eventualno novu posudbu i uštediti makar na plaći? :bow:

Nismo mi amateri, pa onda treba držati igrača koji eventualno ne želi više igrati za nas, golemo :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

James1987
Postovi: 184
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 06 maj 2024, 11:53

Surreal je napisao/la:
06 maj 2024, 11:35
James1987 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:24
Mora se Guliashvili vratiti pa nismo mi neki amaterski tim da se igraci pitaju hoce li ili nece igrati pa da nas zeza kao onaj viveros momak potpisao si ugovor izvoli igrati ako nece lijepo tribina godinu dana pa ces ti vidjet kako ces vratiti formu. Guliashvili bi trebao biti jedan od kljucnih igraca sljedece sezone jos dovedes dva beka i stopera i imamo top ekipu ukoliko ne bude odlazaka nekih bitnih
Znači vratiti Viverosa sa posudbe, ostaviti ga na tribinama i plaćati punu plaću je bolje, nego ga proslijediti na eventualno novu posudbu i uštediti makar na plaći? :bow:

Nismo mi amateri, pa onda treba držati igrača koji eventualno ne želi više igrati za nas, golemo :bow:
A sta jel nasa politika dovodit igrace pa ih slati na posudbe??

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.