FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

MSOZ101
Postovi: 231
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 25 apr 2024, 16:02

Prva naša greška je kao našli smo početnih 11 i to je to, pa brate zarotiraj jednog ili dva igrača pripremi nešto novo jer svaka ekipa skautira posljednje dvije ili tri utakmice. Drugo zajebaje nas Kyeremeh svaku ovu utakmicu koju je solidno odigrao fula zicere ili izgledne prilike, evo Renana jednom izadje na golmana odmah gol. Treće sredina čitava i bekovi se najviše umaraju jer pokrivaju najviše prostora tu češće treba rotacija zbog svježine. Matanović, Kapetanović, Čelik, Peneranda sad već, Hasić ne mogu oni bum napravit kad igraju jednu u 10 utakmica ili po 20ak minuta. Kapetanović i Matanović su jer pokazali da su živi pogotovo prvonavedeni za koga upućujem samo riječi pohvale. Iz naše perspektive dobro je da vidimo da ekipa može, a za nadati se da će sljedeća sezona biti bolja i od strane stručnog štaba i od strane igrača. Treba pojačanja na poziciji stopera, desnog beka, defanzivnog i prednjeg veznog.

bordobijeli
Postovi: 14273
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 apr 2024, 16:05

GalileoGalilei je napisao/la:
25 apr 2024, 14:56
Šte je Iliev kriv, može li mi neko objasniti? Možda je mogao skinuti drugi gol, ali ni za taj gol nije direktan krivac. Kod prvog gola poklon lopta ostala, kod drugog isto tako, kod trećeg odbrana ispala kao iz trole.
Ma srednja zalost, meni vise smeta sto se dizao u nebesa u odnosu na Šahinovića a realno tu je to negdje nikakvu on specijalnu prevagu ne radi ni sigurnost.
Al et stranac ima cv, skuplji i odma je 3x bolji a u praksi isto sranje samo drugo pakovanje i to skuplje.

Istinasamo123
Postovi: 675
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 apr 2024, 16:05

Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:00
Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:50

Meni bas radi Fedje to tjeranje sad ne ide u mozak nikako. Msm, okej, gubli smo bodove kad nas je vodio. Svejedno meni smo na oko fino igrali. Evo i sad, Radnicki razvaljuje u Srbiji. Nema neke "svjetske" igrace ali to ide fino. Nekako uvijek kad otjeramo trenera, covjek ode negdje drugo, dokaze se i onda bismo ga mi nazad. :D
Poslije poraza od tuzle 1-5 trebalo ga je u zatvor poslati a ne samo otkaz dati.
Te blamaze se nece saprati i ti negativni rekordi iz new ere.
A imao je podrsku istu kao i ova slovenska ojebina.
A popili peticu, popili **** ga. Mene nervira to konstatno mijenjanje trenera. Kako ces ocekivati nekakav napredat ako svako 3 mjeseca dovodis novog i otjeras 10 igraca dovedes novih 10? Msm, i ja bih volio kao i svi, da ubodemo napokon nekog i da kazemo evo ga, ali ocito nemamo srece/znanja.
Neznanje prijatelju moj.
Isto kao u celziju imaju sve ali opet nrmaju nista. Raspad sistema..
Popili peticu je normala postalo kako vidim to nam nista ne smeta.
A onda kad pocne prica najveci najtrofejniji, real madrid i te ofucane fraze reklo bi se da smo bar upola ko Dinamo Zvezda a u biti dodje seljakci klub koji postoji par godina i nabije te kao da je Liverpul... Sad zamisli tako nesto se desi u ta dva velikana....
Haj sto je klub nam postao luzerski mi navijaci pratimo taj trend i ocekivanja godinama postaju sve manja.
Kada cujem da je Sarajevu cilj evropa nemam sta dalje raspravljati sa obzirom u kojoj ligi igramo i sa obzirom na stanje finansija nas i ostalih klubova.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4003
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 25 apr 2024, 16:08

Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:50
FoSte95 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:30
Ovako su i Feđu tjerali pa bi sada potpisali da se vrati u klub
Meni bas radi Fedje to tjeranje sad ne ide u mozak nikako. Msm, okej, gubli smo bodove kad nas je vodio. Svejedno meni smo na oko fino igrali. Evo i sad, Radnicki razvaljuje u Srbiji. Nema neke "svjetske" igrace ali to ide fino. Nekako uvijek kad otjeramo trenera, covjek ode negdje drugo, dokaze se i onda bismo ga mi nazad. :D
Poslije poraza od tuzle 1-5 trebalo ga je u zatvor poslati a ne samo otkaz dati.
Te blamaze se nece saprati i ti negativni rekordi iz new ere.
A imao je podrsku istu kao i ova slovenska ojebina.
E bas taj narativ nas kosta. Nebitno jel o Dudicu rijec ili o kome vec. Doslovno kao da smo ucesnik finala Lige prvaka svake godine. Pa ono toboze, gdje te moze ko potopiti... Nama glava u oblacima, mi neki faktor. qurac od ovce da ti ja kazem. Dok god tako nadmeni budemo bili, klima u i oko kluba ce biti ista.
Podcjenjivacka, otrovna atmosfera gdje smo mi najbolji na svijetu a uopste nije tako. Iz takvih ocekivanja dolazimo do izljeva bijesa, agresije, mijenjanja trenera svakih 5 mjeseci, i sto je jos sladje.. za iducih 5 mjeseci prizivanje istih nazad.
Definitivno nagrajisali, ne vidim drugi problem.
Nama sezona traje od utakmice do utakmice, pa jovo nanovo.
Samo procitas misljenja o igracima, kako su promjenjiva i sve ti bude jasno o nasoj realnosti.. :salut: :salut:

i da dodam, uzmi u obzir ligu, sudije, zemlju.. kad sve saberes i oduzmes, pojedini jos zive u bajkama ivice i marice i kuca od cokolade.
Kaze mi imamo pare, kako nismo prvi s omjerom 30-0-0 i gol razlikom 101:3 - pa to na top elevenu neces vidjeti. Ne kontam vas, i ne ljutite se kad vas neko proziva da ste anamo oni ili kakve interesdzije, jer normalan mozak ne moze drugacije povezati. Nimalo dobronamjerni komentari, kad odgledas sudjenje Kazlagica mislim da je sve jasno. Pa da nam je u napad Ronaldo lusi nazario de lima :urnebes: :urnebes: :urnebes:

A iliev je za razliku od Sahe unio neku sigurnost.
Zadnja izmjena: Lobudaraczapamcenje, dana/u 25 apr 2024, 16:19, ukupno mijenjano 2 puta.
- 1 9 4 6 -

Istinasamo123
Postovi: 675
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 apr 2024, 16:10

Pod nezanjemi neozbiljnoscu naveo bih primjer proslog trenera. Od mahale se sklanjamo tjeramo a Mirzu dovedu na klupu sastancenjem u Premijumu preko Hurema i Ajle.
Stupcanica te poslove ozbiljnije radi od nasih influensera.
Zadnja izmjena: Istinasamo123, dana/u 25 apr 2024, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beli98
Postovi: 1288
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 25 apr 2024, 16:11

Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:05
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:00
Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58

Poslije poraza od tuzle 1-5 trebalo ga je u zatvor poslati a ne samo otkaz dati.
Te blamaze se nece saprati i ti negativni rekordi iz new ere.
A imao je podrsku istu kao i ova slovenska ojebina.
A popili peticu, popili **** ga. Mene nervira to konstatno mijenjanje trenera. Kako ces ocekivati nekakav napredat ako svako 3 mjeseca dovodis novog i otjeras 10 igraca dovedes novih 10? Msm, i ja bih volio kao i svi, da ubodemo napokon nekog i da kazemo evo ga, ali ocito nemamo srece/znanja.
Neznanje prijatelju moj.
Isto kao u celziju imaju sve ali opet nrmaju nista. Raspad sistema..
Popili peticu je normala postalo kako vidim to nam nista ne smeta.
A onda kad pocne prica najveci najtrofejniji, real madrid i te ofucane fraze reklo bi se da smo bar upola ko Dinamo Zvezda a u biti dodje seljakci klub koji postoji par godina i nabije te kao da je Liverpul... Sad zamisli tako nesto se desi u ta dva velikana....
Haj sto je klub nam postao luzerski mi navijaci pratimo taj trend i ocekivanja godinama postaju sve manja.
Kada cujem da je Sarajevu cilj evropa nemam sta dalje raspravljati sa obzirom u kojoj ligi igramo i sa obzirom na stanje finansija nas i ostalih klubova.
A jbg nmzes porediti nas i Dinamo Z i CZ. Ovi prvi su pljackali sve redom, barem to tvrde vecinom iz Hrvatske, a ovi drugi su zasticeni kao polarni medvjedi od samog sistema, i tako je godinama vec. A sam znas kakva je situacija kod nas...
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
H8Z7
Postovi: 4104
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 apr 2024, 16:12

bordobijeli je napisao/la:
25 apr 2024, 16:05
GalileoGalilei je napisao/la:
25 apr 2024, 14:56
Šte je Iliev kriv, može li mi neko objasniti? Možda je mogao skinuti drugi gol, ali ni za taj gol nije direktan krivac. Kod prvog gola poklon lopta ostala, kod drugog isto tako, kod trećeg odbrana ispala kao iz trole.
Ma srednja zalost, meni vise smeta sto se dizao u nebesa u odnosu na Šahinovića a realno tu je to negdje nikakvu on specijalnu prevagu ne radi ni sigurnost.
Al et stranac ima cv, skuplji i odma je 3x bolji a u praksi isto sranje samo drugo pakovanje i to skuplje.
Za razliku od Šahinovića on izlazi i hvata lopte, nisu nam prekidi opsanost kao prije. Sinoć jeste mogao odbraniti prva dva gola, prvi barem kako sam vidio lopta nije bila brza, drugi u njega pucao skoro. Treći niko ne bi odbranio, četvrti greška onog ko je trebao čuvati Bilbiju. Od kako je došao jedino mu mogu prigovoriti za derbi kad smo izgubili, ostalo nemam šta.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

fks74
Postovi: 9288
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 apr 2024, 16:13

Sinoć za dva gola je kriv Aničić, čivjek je spor kao puž. Najmanje 2 stopera moramo dovesti i to prava stopera, jednog beka i extra veznog ofanzivnog.

Istinasamo123
Postovi: 675
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 apr 2024, 16:21

Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:11
Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:05
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:00

A popili peticu, popili **** ga. Mene nervira to konstatno mijenjanje trenera. Kako ces ocekivati nekakav napredat ako svako 3 mjeseca dovodis novog i otjeras 10 igraca dovedes novih 10? Msm, i ja bih volio kao i svi, da ubodemo napokon nekog i da kazemo evo ga, ali ocito nemamo srece/znanja.
Neznanje prijatelju moj.
Isto kao u celziju imaju sve ali opet nrmaju nista. Raspad sistema..
Popili peticu je normala postalo kako vidim to nam nista ne smeta.
A onda kad pocne prica najveci najtrofejniji, real madrid i te ofucane fraze reklo bi se da smo bar upola ko Dinamo Zvezda a u biti dodje seljakci klub koji postoji par godina i nabije te kao da je Liverpul... Sad zamisli tako nesto se desi u ta dva velikana....
Haj sto je klub nam postao luzerski mi navijaci pratimo taj trend i ocekivanja godinama postaju sve manja.
Kada cujem da je Sarajevu cilj evropa nemam sta dalje raspravljati sa obzirom u kojoj ligi igramo i sa obzirom na stanje finansija nas i ostalih klubova.
A jbg nmzes porediti nas i Dinamo Z i CZ. Ovi prvi su pljackali sve redom, barem to tvrde vecinom iz Hrvatske, a ovi drugi su zasticeni kao polarni medvjedi od samog sistema, i tako je godinama vec. A sam znas kakva je situacija kod nas...
Slazem se da je neuporedivo ovo ali nisam ja obecavao bh dinama...
Jedan igrac Zvezde trenutno vrijedi kao Sarajevo cijelo.
Ali opet u evropi nema stimanja pa su padali liverpul salzburg keln sevilja itd itd
Ja da vidim neki napredak rekao bi trude se rade nesto a u biti ista situacija kao npr 2013 i cak sta vise mislim da bi taj tim iz 2013 bio bolje plasiran nego ova skupina skupo placenih placenika.
Reorganizacije svake 2 godine a plan kluba u kojem treba ici ne postoji i na kraju nista ne ulijeva nadu da ce krenuti na bolje.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2041
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 25 apr 2024, 16:23

mi kad budemo spremni odigrati cijelu utakmicu maksimalno fokusirani i koncentrisani tad cemo i biti ozbiljni
variramo nekad odigramo ekstra prvo lose drugo il obrnuto
odigramo ekstra do 70 zadnjih 20 lose i nista
to nam najvise zavisi i od fizicke spreme i od pobjednickog mentaliteta
evo sinoc prvih 20 minuta ekipa ranga treceligasa odbrana i intervencije smijesne i to od iskusnih igraca
Da je Celik onako izbio loptu pa hajd nego frajer koji je sprcao 35 godina
kad su vidjeli da nemaju sta izgubiti rasteretili se i poceli igrati kako treba
uvijek nam nesto fali valjda se i to promijeni

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4003
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 25 apr 2024, 16:33

Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:21
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:11
Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:05

Neznanje prijatelju moj.
Isto kao u celziju imaju sve ali opet nrmaju nista. Raspad sistema..
Popili peticu je normala postalo kako vidim to nam nista ne smeta.
A onda kad pocne prica najveci najtrofejniji, real madrid i te ofucane fraze reklo bi se da smo bar upola ko Dinamo Zvezda a u biti dodje seljakci klub koji postoji par godina i nabije te kao da je Liverpul... Sad zamisli tako nesto se desi u ta dva velikana....
Haj sto je klub nam postao luzerski mi navijaci pratimo taj trend i ocekivanja godinama postaju sve manja.
Kada cujem da je Sarajevu cilj evropa nemam sta dalje raspravljati sa obzirom u kojoj ligi igramo i sa obzirom na stanje finansija nas i ostalih klubova.
A jbg nmzes porediti nas i Dinamo Z i CZ. Ovi prvi su pljackali sve redom, barem to tvrde vecinom iz Hrvatske, a ovi drugi su zasticeni kao polarni medvjedi od samog sistema, i tako je godinama vec. A sam znas kakva je situacija kod nas...
Slazem se da je neuporedivo ovo ali nisam ja obecavao bh dinama...
Jedan igrac Zvezde trenutno vrijedi kao Sarajevo cijelo.
Ali opet u evropi nema stimanja pa su padali liverpul salzburg keln sevilja itd itd
Ja da vidim neki napredak rekao bi trude se rade nesto a u biti ista situacija kao npr 2013 i cak sta vise mislim da bi taj tim iz 2013 bio bolje plasiran nego ova skupina skupo placenih placenika.
Reorganizacije svake 2 godine a plan kluba u kojem treba ici ne postoji i na kraju nista ne ulijeva nadu da ce krenuti na bolje.
i sta? Naka tuka mlatila ko maksim po diviziji i to nam treba biti referenca?? daj molim te, ja mislim da prvi kad je to izjavila, nisi vjerovao. I sad fola, nisam ja obecao.

Toj reorganizaciji doprinosimo i mi itekako. Mozda je morala biti prosla reorganizacija, ali sta je sa svim reogranizacijama prije?

Sto to mi kao veliki zaljubljenici u nas klub, nismo stali uz isti kad nam je trener bio primoran radi sjajne situacije u klubu da vodi tim iz tunela? Pa ja to mislim da se Vrbanjusi nije nikad desilo. I imali cmiljanica, bagarica, Kurdica i Traku. I sad kad je covjek istreso kes, odrijesio kesu. mi nesto zanovijetamo, ustvari sve vodi u jedan pravac. Da se doticni koji i je odrijesio kesu otjera. Hajde malo odmorite, ne moze se svijet mijenjati iz tekme u tekmu. Selam ili jos gore. kao sinoc. od poluvremena do poluvremena. Smijesni smo mi kao navijaci prvo, e zato nam klub ne ide naprijed. Jer mu mi ne damo.

SELAM
- 1 9 4 6 -

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5849
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 25 apr 2024, 16:40

Ilijev je 10x bolji od sehinovica.. po svim parametrima.

Sansa kod 1-0 za hamzu kad memija uklizava sa ledja
Sansa beganovica sa 7 metara iskosta i jos 2-3 izgledne sanse.. u prvom poluvtlremenu

Antikloc
Postovi: 2499
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 25 apr 2024, 16:41

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
25 apr 2024, 10:11
ma nek ne prilici. Ne mogu vise citati ove promjene raspolozenja kao kod zena u pmsu. Iskreno.
I citati koliko smo ulozili a Posusju bod bjezimo i slicne gluposti, kao da se zaboravlja sve ono sto prolazimo.

Ne mozes ti imati kontiunuitet igara, ako te svako drugo kolo sudija ubije u pojam. A sto je najgore mi to zaboravimo. Isto kao sto smo sinoc sretni sto se umalo vratismo, a zaboravljamo da je ono moguce uz normalno sudjenje. Uz sudjenje kakvo nam je inace, mogli smo samo jos 5 primiti.

Svi smo ovdje pisali i sve se slazemo da nismo zadovoljni 4tim mjestom, ali su svi na pocetku ove sezone rekli sta i kako ocekujemo. I mi opet nesto podbadamo ekipu, sa tim licemjernim komentarima. Lose je, nadamo se boljem i to je to.
Pitam se, ko bi dosao na stadion da se borimo za opstanak??

Da li nam je dosta remonta i remonta i tjeranja svakog trenera nakon 6 mjeseci i svakog igraca nakon 6 mjeseci??

jel nam dosta da je Hamza mrtav pa odjednom Hamzi Renan ne moze svezati kopacke? Dokle ide nasa licemjernost? I promjene misljenja kako vjetar puse. Od kola do kola ocito

ti si naletio ybg , pa primi moje izvinjenje za ruzan odgovor :D
Posto ti kazes da nas sudije kolju. Imam pitanje za tebe. Pretpostavljam da nas sudije 'kolju' da poguraju Borac. Juce sudi Bilbija,prakticno Banjalucanin,poznata 'vicina kujica' . Zasto onda nije svirao penal u 92-oj minuti za Sarajevo. Taj penal je vise znacio Borcu nego Sarajevu,jer bi doveo skoro sigurno Borac do titule ! Da konkretizujemo pitanje : Zasto Vicin sudija juce nije sudio za Borac ??
Ne vjerujem da ces mi dati razuman odgovor ,ni bilo ko drugi.
Samokritika je snaga. A izgovori su oznaka slabica,beskarakternosti i nemoci. A o teorijama zavjere ne zelim ni trositi rijeci.
Nismo mi sinoc odigrali nista posebno. Nije zrinjski sto je bio,oni su goli qurac. Isto ovako,cak i bolje je odigrao Velez protiv zrinjskog i izgubio. Provlace se oni opasno.
Ilijev je dobar golman ali nije za Dinama,cak ni za Bosanskog Dinama. Anicic i Soldo,o njima sam se vec izrazavao,oni ne mogu lijehu luka okopavati,prespori su za to. Husic je dobar fudbaler ali ne za turske prve lige,on tamo ne moze ni prismrditi. Ni on nije za Dinamo,ni za Bosanski Dinamo. Naravno ako cemo se ovako posteno i muski boriti za 4-5 mjesto BHPL ,svi oni imaju mjesta kod nas.
Skijas je isto dobar covjek. Pravi slovenski seljak. Disciplinovan,vrijedan,radin,ozbiljan,temeljit. Znaci ni u jednom slucaju nije za nogometnog trenera. Decko je zalutao. Nije ni on za Dinama,ni za Bosanskog Dinama,mada siguran sam da nas moze uspjesno voditi do 5-og mjesta,za cetvrto se ne bih kladio.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
tabba77
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 25 apr 2024, 16:44

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
25 apr 2024, 16:08
Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:50

Meni bas radi Fedje to tjeranje sad ne ide u mozak nikako. Msm, okej, gubli smo bodove kad nas je vodio. Svejedno meni smo na oko fino igrali. Evo i sad, Radnicki razvaljuje u Srbiji. Nema neke "svjetske" igrace ali to ide fino. Nekako uvijek kad otjeramo trenera, covjek ode negdje drugo, dokaze se i onda bismo ga mi nazad. :D
Poslije poraza od tuzle 1-5 trebalo ga je u zatvor poslati a ne samo otkaz dati.
Te blamaze se nece saprati i ti negativni rekordi iz new ere.
A imao je podrsku istu kao i ova slovenska ojebina.
E bas taj narativ nas kosta. Nebitno jel o Dudicu rijec ili o kome vec. Doslovno kao da smo ucesnik finala Lige prvaka svake godine. Pa ono toboze, gdje te moze ko potopiti... Nama glava u oblacima, mi neki faktor. qurac od ovce da ti ja kazem. Dok god tako nadmeni budemo bili, klima u i oko kluba ce biti ista.
Podcjenjivacka, otrovna atmosfera gdje smo mi najbolji na svijetu a uopste nije tako. Iz takvih ocekivanja dolazimo do izljeva bijesa, agresije, mijenjanja trenera svakih 5 mjeseci, i sto je jos sladje.. za iducih 5 mjeseci prizivanje istih nazad.
Definitivno nagrajisali, ne vidim drugi problem.
Nama sezona traje od utakmice do utakmice, pa jovo nanovo.
Samo procitas misljenja o igracima, kako su promjenjiva i sve ti bude jasno o nasoj realnosti.. :salut: :salut:

i da dodam, uzmi u obzir ligu, sudije, zemlju.. kad sve saberes i oduzmes, pojedini jos zive u bajkama ivice i marice i kuca od cokolade.
Kaze mi imamo pare, kako nismo prvi s omjerom 30-0-0 i gol razlikom 101:3 - pa to na top elevenu neces vidjeti. Ne kontam vas, i ne ljutite se kad vas neko proziva da ste anamo oni ili kakve interesdzije, jer normalan mozak ne moze drugacije povezati. Nimalo dobronamjerni komentari, kad odgledas sudjenje Kazlagica mislim da je sve jasno. Pa da nam je u napad Ronaldo lusi nazario de lima :urnebes: :urnebes: :urnebes:

A iliev je za razliku od Sahe unio neku sigurnost.
Džaba ti to pišeš prijatelju, za 2 mjeseca kad kupimo pet novih igrača, ide odmah pišanje lige...
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4003
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 25 apr 2024, 16:48

Antikloc je napisao/la:
25 apr 2024, 16:41
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
25 apr 2024, 10:11
ma nek ne prilici. Ne mogu vise citati ove promjene raspolozenja kao kod zena u pmsu. Iskreno.
I citati koliko smo ulozili a Posusju bod bjezimo i slicne gluposti, kao da se zaboravlja sve ono sto prolazimo.

Ne mozes ti imati kontiunuitet igara, ako te svako drugo kolo sudija ubije u pojam. A sto je najgore mi to zaboravimo. Isto kao sto smo sinoc sretni sto se umalo vratismo, a zaboravljamo da je ono moguce uz normalno sudjenje. Uz sudjenje kakvo nam je inace, mogli smo samo jos 5 primiti.

Svi smo ovdje pisali i sve se slazemo da nismo zadovoljni 4tim mjestom, ali su svi na pocetku ove sezone rekli sta i kako ocekujemo. I mi opet nesto podbadamo ekipu, sa tim licemjernim komentarima. Lose je, nadamo se boljem i to je to.
Pitam se, ko bi dosao na stadion da se borimo za opstanak??

Da li nam je dosta remonta i remonta i tjeranja svakog trenera nakon 6 mjeseci i svakog igraca nakon 6 mjeseci??

jel nam dosta da je Hamza mrtav pa odjednom Hamzi Renan ne moze svezati kopacke? Dokle ide nasa licemjernost? I promjene misljenja kako vjetar puse. Od kola do kola ocito

ti si naletio ybg , pa primi moje izvinjenje za ruzan odgovor :D

Posto ti kazes da nas sudije kolju
. Imam pitanje za tebe. Pretpostavljam da nas sudije 'kolju' da poguraju Borac. Juce sudi Bilbija,prakticno Banjalucanin,poznata 'vicina kujica' . Zasto onda nije svirao penal u 92-oj minuti za Sarajevo. Taj penal je vise znacio Borcu nego Sarajevu,jer bi doveo skoro sigurno Borac do titule ! Da konkretizujemo pitanje : Zasto Vicin sudija juce nije sudio za Borac ??
Ne vjerujem da ces mi dati razuman odgovor ,ni bilo ko drugi.
Samokritika je snaga. A izgovori su oznaka slabica,beskarakternosti i nemoci. A o teorijama zavjere ne zelim ni trositi rijeci.
Nismo mi sinoc odigrali nista posebno. Nije zrinjski sto je bio,oni su goli qurac. Isto ovako,cak i bolje je odigrao Velez protiv zrinjskog i izgubio. Provlace se oni opasno.
Ilijev je dobar golman ali nije za Dinama,cak ni za Bosanskog Dinama. Anicic i Soldo,o njima sam se vec izrazavao,oni ne mogu lijehu luka okopavati,prespori su za to. Husic je dobar fudbaler ali ne za turske prve lige,on tamo ne moze ni prismrditi. Ni on nije za Dinamo,ni za Bosanski Dinamo. Naravno ako cemo se ovako posteno i muski boriti za 4-5 mjesto BHPL ,svi oni imaju mjesta kod nas.
Skijas je isto dobar covjek. Pravi slovenski seljak. Disciplinovan,vrijedan,radin,ozbiljan,temeljit. Znaci ni u jednom slucaju nije za nogometnog trenera. Decko je zalutao. Nije ni on za Dinama,ni za Bosanskog Dinama,mada siguran sam da nas moze uspjesno voditi do 5-og mjesta,za cetvrto se ne bih kladio.
to ja umislio. Sudjenje top inace. jedna utakmica po istilahu odsudjena. Eto, greska za penal. Da nam hoce svaka ovakvo sudjenje biti. Pa nisu svi kao sto smo mi, da nam neko dodje kuci da sudi istovari nam se po faci. A jel ok sudjenje bilo sinoc?

Odgovor na pitanje: Loptu koju je uzeo Matanovic i proslijedio je Renanu za drugi gol bi nam svirali od 100/99, sinoc nisu ;)
- 1 9 4 6 -

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1603
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 25 apr 2024, 17:01

Stima se Borcu od prvog kola, nema potrebe to minimizirati. Svaka druga ekipa se osteti po potrebi, pa i mi. Dijelom je neznanje, ali puno vise namjera.

Ali evo pitanje za sve: Koje bi mi mjesto bili na tabeli da je savrseno, europsko sudjenje? Hajmo realno. Ja mislim da bi opet u vrh glave bili treci.

Istinasamo123
Postovi: 675
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 apr 2024, 17:03

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
25 apr 2024, 16:33
Istinasamo123 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:21
Beli98 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:11


A jbg nmzes porediti nas i Dinamo Z i CZ. Ovi prvi su pljackali sve redom, barem to tvrde vecinom iz Hrvatske, a ovi drugi su zasticeni kao polarni medvjedi od samog sistema, i tako je godinama vec. A sam znas kakva je situacija kod nas...
Slazem se da je neuporedivo ovo ali nisam ja obecavao bh dinama...
Jedan igrac Zvezde trenutno vrijedi kao Sarajevo cijelo.
Ali opet u evropi nema stimanja pa su padali liverpul salzburg keln sevilja itd itd
Ja da vidim neki napredak rekao bi trude se rade nesto a u biti ista situacija kao npr 2013 i cak sta vise mislim da bi taj tim iz 2013 bio bolje plasiran nego ova skupina skupo placenih placenika.
Reorganizacije svake 2 godine a plan kluba u kojem treba ici ne postoji i na kraju nista ne ulijeva nadu da ce krenuti na bolje.
i sta? Naka tuka mlatila ko maksim po diviziji i to nam treba biti referenca?? daj molim te, ja mislim da prvi kad je to izjavila, nisi vjerovao. I sad fola, nisam ja obecao.

Toj reorganizaciji doprinosimo i mi itekako. Mozda je morala biti prosla reorganizacija, ali sta je sa svim reogranizacijama prije?

Sto to mi kao veliki zaljubljenici u nas klub, nismo stali uz isti kad nam je trener bio primoran radi sjajne situacije u klubu da vodi tim iz tunela? Pa ja to mislim da se Vrbanjusi nije nikad desilo. I imali cmiljanica, bagarica, Kurdica i Traku. I sad kad je covjek istreso kes, odrijesio kesu. mi nesto zanovijetamo, ustvari sve vodi u jedan pravac. Da se doticni koji i je odrijesio kesu otjera. Hajde malo odmorite, ne moze se svijet mijenjati iz tekme u tekmu. Selam ili jos gore. kao sinoc. od poluvremena do poluvremena. Smijesni smo mi kao navijaci prvo, e zato nam klub ne ide naprijed. Jer mu mi ne damo.

SELAM
Ta tuka ti je bila direktorica kluba i prva do ulagaca.
To sve govori o kakvom se kupleraju radi tu, zeleni teren je na zadnjem mjestu.
A da ne pominjem ove lazi sa ziljkicem ili ratom sa savezom, klasicni spletkarosi koji su navijacima skrenuli fokus sa glavne stvari i sacuvali mir bar do kraja sezone.
Ako ovako nastave i sljedece sezone ja predvidjam da ce i ljudima koji zive za ovaj klub puknuti film i tada ce sou da bude.
Bezvrijednu slijepu podrsku bez rezultata ne zasluzuje niko pa da mi je otac licno.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4104
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 apr 2024, 17:12

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
25 apr 2024, 17:01
Stima se Borcu od prvog kola, nema potrebe to minimizirati. Svaka druga ekipa se osteti po potrebi, pa i mi. Dijelom je neznanje, ali puno vise namjera.

Ali evo pitanje za sve: Koje bi mi mjesto bili na tabeli da je savrseno, europsko sudjenje? Hajmo realno. Ja mislim da bi opet u vrh glave bili treci.
Tri boda iz Gabele (2:2 kad je završilo, penal nad Avramovskim), tri boda iz BL, bod iz Ugljevika. 7 bodova i onih tri što su nam oduzeti treće mjesto znači.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10291
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 25 apr 2024, 17:13

fks74 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:13
Sinoć za dva gola je kriv Aničić, čivjek je spor kao puž. Najmanje 2 stopera moramo dovesti i to prava stopera, jednog beka i extra veznog ofanzivnog.
Najveci problem u formaciji 3-5-2 i jeste sporost stopera, na njima i lezi najveca odgovornost...
Sinoc i Soldo i Anicic loptu izbacuju glavom ka sredini sesnesterca umijesto da je izbace na stranu gdje ti prijeti mnogo manja opasnost od suta, sto smo i vidjeli kako se zavrsilo...
No, ova formacija se itekako moze unaprijediti i podici na jos jedan veci nivo, ali definitivno ne sa sporim stoperima.
Da bi se napravio sistem, automatizam u nekoj taktickoj postavci potrebno je neko vrijeme, islo se i sa 4-2-3-1 i sa 4-3-3, ali po sinoc prikazanom 3-5-2 sa odredjenim pojacanjima i korekcijama moze biti itekako dobitna za nas...
U 18 minuti smo gubili 3-0, ali igra se nije mijenjala, iskreno, mislio sam ovo, mi mirise na Atalantu...
I od Atalante dodjosmo do toga da smo Zrinju sabili na njihovu polovinu kao niko do sad...Pa hebote ni Aston Vila ih nije onako nagurala u 16 metara kao mi sinoc...
Steta , zaista steta bar nerjeseno smo itekako zasluzili po prikazanom...

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1957
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 25 apr 2024, 17:13

Prvo i prvo sto se mora uraditi na pauzi, prije bilo kakvih pojačanja, bilo kakvih šupljih priča, je doći do upliva u sudijsku organizaciju. Hoćeš da budeš prvi? Moraš imati sudijsku organizaciju u džepu. Ne moraju sudije praviti lakrdiju u tvoju korist, ali moraš imati pošteno sudjenje i kad dodje stani-pani, da imaš sudijsku protekciju, da se tebi svira penal koji se ne mora, a da se protivniku ne svira penal koji bi se trebao svirati. To se sve rješava kešom i uplivom u sudijsku organizaciju. Sve ostalo - price o Vici, Dodiku, rušenju države su price za malu djecu. Sve je to keša. Borac ima protekciju jer je izdvojio 400k za sudije. Željo će se spasiti jer je izdvojio 50k za Slogu, približno istu svotu za Njegomirovica koji nije čist penal svirao za Široki, a izgubio je od Posusja jer je obećao jednu cifru, a pred tekmu donio drugu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.