FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
holyman
Postovi: 8353
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 27 mar 2024, 22:39

Evander je napisao/la:
27 mar 2024, 22:28
holyman je napisao/la:
27 mar 2024, 22:23
Evander je napisao/la:
27 mar 2024, 21:35
Nego, ide li sad rat protiv saveza, ili se ostaje na ovome? Puna saka brade, sto su "samo" 3 boda oduzeta?
Koji je smisao bio izlaska sa terena?
Hoce li uciniti jos neki korak u toj "borbi protiv saveza" ili ce biti pojeo vuk magarca i samo nastaviti dalje. A ako se Europa ne izbori, da alibi bude "oduzeli nam 3 boda"?
Sve price, Ziljkic, mafija, rat savezu, hoce li iti jedna od tih tema dobiti neki epilog, ili su samo price od dvije sedmice za zamazivanje ociju navijaca, da bi se opravdala katastrofalna sezona?
Disciplinska izrecena danas, a ti bi da veceras nasi izvuku migove i granatiraju savez?
I da nesto bude, prvo ce saznati navijaci Sarajeva, nece se tebi javljati i govoriti naredne korake.
Aj bas, zivi bili pa vidjeli. Ali obojica znamo da od svega navedenog nema nista. Jasno je to i vama placanicima i Mirvicevim pusiikrucima.
Napominjat cu vas na ovo sa vremena na vrijeme :kafa:
Sad si me uhvatio!
Mirva oprosti evo otkrio me evander!
NEMA NAZAD

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 493
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 27 mar 2024, 22:40

I da nikako mi nije jasno, svi smo manje vise znali da ce ova sezona svakako bit kar’na jer ne napadamo titulu.

Vecina se odmah slozila oko toga da ovu sezonu ce trebat istrpiti, a od iduce idemo konkretnije i konciznije.

Sta fali malo prisaburiti i sacekat da se sve poslozi. Kad se zaposlis, barem dva tri mjeseca gradis tek neki sistem koji pokusavas uklopiti u postojeci, ne prave se planovi kratkorocno nego dugorocno.
1946

Avatar
Surreal
Postovi: 7224
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 27 mar 2024, 22:53

Hvala momcima koji su se ponudili za člansku, ali vjerujte da me stid to uzeti u razmatranje, ne iz nekog ega, već iz situacije kao to je ybna cvaja, bit će bolje.

Naravno da imam mnogo pozitivnih stvari za klub i raduje me svaka pozitivna riječ, nekad i životno okruženje dovede do toga da "ovdje" iskalim neke svoje frustracije. Ko god se našao uvrijeđenim nehotično neka halali.

Samo Sarajevo. :ljepota:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
kempes
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 27 mar 2024, 22:56

Previše je teatralno oko kluba, SŠ i roster igrača trebaju da su fokusirani na igru i rezultat. U pozadini naravno je potrebno vrsiti pritisak, dokumentovati, prikupljati dokaze i boriti se protiv saveza pravno.

Radimo dobro sve, dovodimo dobre igrače, nije to ništa komplikovano ali treba malo spustiti lopticu i fokusirati se na profesionalni dio, da se malo manje priča i više bori za klub i dres a navijači da malo manje pametuju jer se ne pitamo ništa niti ćemo ikad išta uticati na operacije u klubu.

Slovenac kao trener je bezveze ali nije ti potreban Klopp da osvojiš ligu.

1. Spustiti lopticu
2. Gledati sebe
3. Fokus na terenu
4. Neka igraju mladi, angazovani, igraci zeljni dokazivanja

Osigurati evropu i produziti ugovore bitnijim igračima, ne zalijetati se sa potrošenim "velikim" imenima na ljeto.

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 27 mar 2024, 23:05

Ante Erceg raskida ugovor sa Istrom, Ismire reaguj takav nam fajter treba pod svaku cijenu. On se sa svima tuče u HNL pod cijenu dobrog rezultata, nesto slicno kao Rahman

Avatar
holyman
Postovi: 8353
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 27 mar 2024, 23:58

Evandere jesmo li u kopu prekosutra
NEMA NAZAD

Avatar
egocentrik
Postovi: 1192
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 28 mar 2024, 02:04

Citao sam forum kao gost pa sam izmedju ostalog procitao i od ovog plavogcmara sto drka na atmosferu bez nasih igraca.
Ko nadje razlog da ne odvoji jednu marku i sezdesetsest feninga mjesecno za clansku kluba s kojim se identifikuje ne zaslužuje da bude tema rasprave uopste niti se treba smatrati kao navijac FK SARAJEVO.
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Tatamata1946
Postovi: 1650
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 28 mar 2024, 06:53

Lucas je napisao/la:
27 mar 2024, 22:36
napoleon72 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:14
Pa znas kako, ovi koji pisu "kmeljo" i "listica", koji se ne druze ni s kim s memli strane grada, koji djecu uce da Grbavica ne postoji (ili sugavica, golubarnik, kako je vec zovu). Koji komsije zovu cetnicima i ne nose plave farmerke, kojim kad babo umre ne odu mu na dzenazu nego gledaju utakmicu Sarajeva, koji se u po noci bude i skacu po sobi s bakljama jer su sanjali da Sarajevo vodi na utakmici... To su istinski i pravi navijaci. Po tom se ljubav mjeri. Svi ostali su dusmani kluba.
Jest vala, dobro si. To ti je ova balavčad, rođena 5-6 godina nakon rata, koja bi da od Sarajeva napravi Beograd po navijačkoj podjeljenosti i mržnji i kojima su ubice idoli i uzori. Ja u ratu podrum dijelio sa Manijacima i rajom sa Grbavice, sa njima turnire pod granatama igrao i ono bi sad da namece neka pravila, da se mrzi Grbavica i da se oni nazivaju četnicima :facepalm:
Pa ovi sad manijaci se i druze sa beogradjanima i furaju se vec odavno na njih. Sadasnji manijaci sa zulom su spremni svoga komsiju izbosti, kidnapovati, muciti, ukrasti, udarati toljagom u glavu i sve to snimati. Izuzetno su proracunati i napadaju iz zasjeda i sacekusa. O njihovim poslovima i kako dolaze do ogromnog novca da ne govorim.
Ne mozes porediti te prije manijake i ove sad.

Antikloc
Postovi: 2475
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 28 mar 2024, 07:35

Lucas je napisao/la:
27 mar 2024, 22:25
nokee je napisao/la:
27 mar 2024, 20:56
GalileoGalilei je napisao/la:
27 mar 2024, 20:43
Preporučujem svima da pišu na temi samo za članove, skroz druga dimenzija. Ovdje čitaš postove debilnog sureala, evandera i bipolarnog lucasa.
Zanimljivo, sad bas gledam. Nigdje medju clanovima kluba nema:

Lucasa
Evandera
Surreal
SamoDaKazeem
Antikloca
Sanceza
Ni jednog dezurnog strumfa... :hmmmmm:
Kad sam ja imao člansku, odnosno članske kluba, te dok sam nakon rata zbog Sarajeva obilazio razne Breze, Lukavce, Srebrenike, Jablanice......., te dok sam baklje po gačama krio, sa murijom se mlatio, ti ni u planu nisi bio, kao ni ovaj maloumni degenerik Galileo.I zato papak, ne lupaj gluposti po forumu.
:tokralju:
Da dodam ,da sam obilazio Beograde,Zagrebe,Skoplja i Niksice.
Puno ljudi bez kalibra i ideja sebi dozvoljavaju.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 28 mar 2024, 07:49

Evander je napisao/la:
27 mar 2024, 22:28
holyman je napisao/la:
27 mar 2024, 22:23


Disciplinska izrecena danas, a ti bi da veceras nasi izvuku migove i granatiraju savez?
I da nesto bude, prvo ce saznati navijaci Sarajeva, nece se tebi javljati i govoriti naredne korake.
Aj bas, zivi bili pa vidjeli. Ali obojica znamo da od svega navedenog nema nista. Jasno je to i vama placanicima i Mirvicevim pusiikrucima.
Napominjat cu vas na ovo sa vremena na vrijeme :kafa:
Koga boli eka stvar sta ti mislis i da ces nekoga napominjati. Zar mislis da je tvoje misljenje bitno nekome? Varesanovicu smiri se. KAPAK I TARABA !

Avatar
nokee
Postovi: 2215
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 28 mar 2024, 07:54

Surreal je napisao/la:
27 mar 2024, 22:53
Hvala momcima koji su se ponudili za člansku, ali vjerujte da me stid to uzeti u razmatranje, ne iz nekog ega, već iz situacije kao to je ybna cvaja, bit će bolje.

Naravno da imam mnogo pozitivnih stvari za klub i raduje me svaka pozitivna riječ, nekad i životno okruženje dovede do toga da "ovdje" iskalim neke svoje frustracije. Ko god se našao uvrijeđenim nehotično neka halali.

Samo Sarajevo. :ljepota:
Cekaj cekaj cekaj uvrijedjena mlada cekaj. Jel ti to nama ovdje prosipas pricu da nemas za clanske karte "voljenog kluba" a imas za plave kosuljice, imas da das za kartu od koje pare idu zeljani, na utakmici gdje "tvoja" braca ne mogu prisustvovati? Pri tome da se divis atmosferi i kazes da si uzivao i kako ti je lijepo bilo u utakmici gdje su ti zabranili dolazak i gdje si popusio 3 komada? To hoces da nam kazes jel?
MRS sa teme i ti i ovi Evanderi tvoji, jer oni su jedino tvoji.

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 28 mar 2024, 07:58

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 mar 2024, 22:34
Surreal je napisao/la:
27 mar 2024, 21:07
U kakve krajnosti ljudi idu ovo je meni nevjerovatno, šest godina pišem na forumu, moji prvi postovi kao ono jako, ali jako mladog klinca su bili na ovoj temi, jer sam i tada želio da uđem u kontakt sa ljudima sa kojima imam povezanost - istu boju, istu pjesmu, isti DNK bez obzira koliko udaljeni bili. Niti u jednom momentu nisam se identificirao kao navijač nekog drugog kluba iz BiH, to i sam Mortem zna.

Navijači kao navijači trebaju da razgraniče neke stvari, nismo mi svi u tom "ultras" gasu, ne mrzimo svi komšijski klub, shvatam rivalitet i ne mogu da spavam dva dan pred derbi, ali ja te ljude ne mrzim - ne bih mogao nazivati četnicima, jer oni to nisu. Ne bih se potukao sa osobom na ulici jer nosi šal Željezničara. Ne izbjegavam plavu košulju ili patike, jer je to boja susjednog kluba, ne glumim da mi je utakmica najvažniji problem na svijetu, ali očigledno moraš biti mrzitelj da bi bio svrstan u navijače.

Zamisli nazoveš štrumfa osobu jer ima drugačiji pogled na neke stvari od tebe, zamisli psuješ nekome sve redom, jer je bacio neku benignu foru - pazi na forumu. I ti si kao zrela osoba i navijač? Ne bih rekao. Otišao sam na derbi, pohvalio atmosferu i uvijek ću - ali otišao sam da gledam svoj klub, kad već ne shvatate osnove, šta ja kao "štrumf" gledam svaku utakmicu ovog kluba, jer nemam apsolutno ništa pametnije da radim?

Članske su već prežvakana tema, hvala Allahu, Bogu ili kome god se molite, pa imate tu komociju u životu koja se tiče između ostalog i novčanih sredstava, neke osobe na forumu su možda i dalje studenti, neko je možda nezaposlen, neko hrani djecu i roditelje, jedva spaja kraj sa krajem i nema mogućnost da bude svaki dan na tribini, i ako bi možda to i poželio. Možda se upravo neko takav i registruje na forumu, da makar virtuelno osjeti žar i zajedništvo navijanja, pa makar to bio emoji nakon gola. Možda toj nekoj osobi to popravi sedmicu, ali je on štrumf.

Aferim veliki navijači i nepljuvači, ali ukoliko nema zajedništva među navijačima, džaba sve, pa makar i virtualno :salut:
Evo ja cu ti platiti clansku ako nemas,koju izaberes. Da malo pratis bile su ovdje akcije da se kupuje ko nema clansku tj da se pomogne.
Kupicemo mu po pola onu clansku sa dresom najskuplji ti i ja. Vidis da je prije 6 godina bio jako jako mlad :rol:
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 28 mar 2024, 08:01

egocentrik je napisao/la:
28 mar 2024, 02:04
Citao sam forum kao gost pa sam izmedju ostalog procitao i od ovog plavogcmara sto drka na atmosferu bez nasih igraca.
Ko nadje razlog da ne odvoji jednu marku i sezdesetsest feninga mjesecno za clansku kluba s kojim se identifikuje ne zaslužuje da bude tema rasprave uopste niti se treba smatrati kao navijac FK SARAJEVO.
Ama brate potrose 20KM na pivu i na vutru dnevno, a nece da daju za clansku. Bjezi bolan.
Evo ja poklanjam clansku kartu ko god nema, samo nek mi se javi u inbox. Kupicu ja ko god nema istinski da je plati!
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 28 mar 2024, 08:21

....sve drugo će proći!

Avatar
donDondon
Postovi: 3513
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 28 mar 2024, 09:14

OsmaDolazi je napisao/la:
28 mar 2024, 07:49
Evander je napisao/la:
27 mar 2024, 22:28
holyman je napisao/la:
27 mar 2024, 22:23


Disciplinska izrecena danas, a ti bi da veceras nasi izvuku migove i granatiraju savez?
I da nesto bude, prvo ce saznati navijaci Sarajeva, nece se tebi javljati i govoriti naredne korake.
Aj bas, zivi bili pa vidjeli. Ali obojica znamo da od svega navedenog nema nista. Jasno je to i vama placanicima i Mirvicevim pusiikrucima.
Napominjat cu vas na ovo sa vremena na vrijeme :kafa:
Koga boli eka stvar sta ti mislis i da ces nekoga napominjati. Zar mislis da je tvoje misljenje bitno nekome? Varesanovicu smiri se. KAPAK I TARABA !
jel ovo onaj evander sto je govorio da Sabrina nije lezba i da je to fina djevojka i da je treba upoznati bolje pa suditi o njoj
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 28 mar 2024, 09:31

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 mar 2024, 18:25
napoleon72 je napisao/la:
27 mar 2024, 18:07
SAMO BORDO je napisao/la:
27 mar 2024, 17:42
Sve ce proci i ova bagra nestati aBd.
Samo je FKS vijecno, doce i ovima kraj pa borca i ove korida klubove u ligu rs vratiti gdje im je i mjesto da igraju!
Nikad niko ovdje nebi rijeci rekao i svaki protivnik pude aplauzom ispracen na fer igru i sudjenje.
Da BOG dao da se raspadnu svi skupa je.. im Cvilo babe a i oni njemu.
Vidjeli smo protiv Sirokog, standing ovations dobili
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kad smo kod teme i oni topovski protiv sirokog su za velikog upitnika. Otkud na istoku? Otkud da se ulje na vatru dolijeva. U svakakve radnje sumnjam
- 1 9 4 6 -

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 28 mar 2024, 09:35



dobro bi bilo da igraci pogledaju
- 1 9 4 6 -

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 28 mar 2024, 09:47

holyman je napisao/la:
27 mar 2024, 22:39
Evander je napisao/la:
27 mar 2024, 22:28
holyman je napisao/la:
27 mar 2024, 22:23


Disciplinska izrecena danas, a ti bi da veceras nasi izvuku migove i granatiraju savez?
I da nesto bude, prvo ce saznati navijaci Sarajeva, nece se tebi javljati i govoriti naredne korake.
Aj bas, zivi bili pa vidjeli. Ali obojica znamo da od svega navedenog nema nista. Jasno je to i vama placanicima i Mirvicevim pusiikrucima.
Napominjat cu vas na ovo sa vremena na vrijeme :kafa:
Sad si me uhvatio!
Mirva oprosti evo otkrio me evander!
evander isto virtual
- 1 9 4 6 -

Sanchez87hz
Postovi: 673
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 28 mar 2024, 09:54

Eto sad si strumf ako nisi na forumu sa clanskom :rol: :rol:
Pozurite svi slikati clansku i dostaviti slike Noketu inace mrs na šugavicu pa tamo laprdajte strumfovi jedni :rol: :bih:

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 28 mar 2024, 09:55

Evander je lik koji samo ceka da se desi neko stvarno sranje ,da bi on mogao onda "virtualno" da sere.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lewy21, Tatamata1946, zagorski i 30 gostiju.