FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
29
28%
Slaviša Radović
2
2%
Amar Beganović
1
1%
Muhamed Buljubašić
47
46%
Edin Julardžija
0
Nema glasova.
Mirza Mustafić
10
10%
Ajdin Hasić
0
Nema glasova.
Francis Kyeremeh
1
1%
Renan Oliveira
0
Nema glasova.
Hamza Čataković
13
13%
 
Ukupno glasova: 103

NajvecaRadosti
Postovi: 6386
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 13 jul 2021, 18:07

Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 17:56
miky_hz je napisao/la:
13 jul 2021, 17:19
Ministar zdravstva Kantona Sarajevo Haris Vranić najavio je da će navijači FK Sarajevo uoči evropske utakmice u četvrtak imati 1.500 testova za testiranje na koronavirus.

"Ministarstvo zdravstva Kantona Sarajevo je ranije osiguralo 1.300 besplatnih antigenskih testova za prvu međunarodnu utakmicu FK Velež, a također planira osigurati 1.500 testova za testiranje navijača FK Sarajevo, uoči njihove evropske utakmice koja se igra u četvrtak na stadionu Koševo", najavio je danas ministar zdravstva Kantona Sarajevo Haris Vranić.

Naglasio je i kako se ovom odlukom željelo podržati održavanje prvih međunarodnih nogometnih susreta naših klubova.

Dodao je i da resorno ministarstvo nikada nije planiralo osigurati ovu vrstu testova za sve međunarodne i druge utakmice, i to na teret Zavoda zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo.

"Navijači svih naših klubova dužni su, kao i svi građani Kantona Sarajevo, da se pridržavaju propisanih epidemioloških mjera, čiji je cilj zaštita od zaraze koronavirusom", istakao je ministar Vranić.

Kako je planirano, testiranja s ovim testovima će se vršiti u četvrtak, 15.07.2021. godine, u periodu od 09:00 do 18:00 sati na drive-in punktu Vrbanja.

Također je kazao kako će troškove svih eventualnih budućih testiranja ove vrste snositi sami organizatori utakmica.

Dakle kad skontas klubovima u Sarajevu ce biti bolje da igraju bez navijaca,jel ono sto ce zaraditi od karata dati ce za testove i jos ce morati doplatiti :thumbdown:
Pa evo mene prvog ovo testiranje je odbilo od posjete Koševu, iz principa ne zelim da idem na utakmicu ako se moram testirati, totalna glupost, svakodnevno smo svjedoci koliko su gradske kafane, restorani ispunjeni, nikakva distanca niti epidemioloske mjere se ne primjenjuju i nikom nista. I dodje j.ebena utakmica i ti maltretiras navijace ai samo u Kantonu Sarajevo i obecas da ce se svi moci besplatno testirati pa dva dana pred utakmicu kazes obezbijedili smo milju i pol testova, a u prodaju pusteno oko 9 milja ulaznica.
Nista ocekujem sam nekog "spasioca" politicara kako ce reci da se on krvavo izborio da se ipak svi koji imaju ulaznicu besplatno testiraju, cirkus drzava.
Stvarno velike gluposti
Sto ne uvedu testiranje prije ulaska u kafic i diskotetku?Majmuni...
Ako je istina to da cemo dobiti samo 1500 testova,i da ce 80% navijaca morati platiti samo sebi testiranje onda stvarno ne znam
Ja feninga necu dati iz svog dzepa za to testiranje

Ako ne bude to testiranje besplatno vjerujem da ce preko 50%navijaca otkazati dolazak
Vala je.bo i to kad ne mozes kao covjek doci na utakmicu pogledati i otici

Nego nakve maska,distance
Testiranja,cekanje u redu pola sata-sat
I placati 30+KM za utakmicu protiv nakvih Moldavaca
Hajd Evropu i nekako bi mogao prezaliti ali vala za ligu ako bude da sami sebi placamo to testiranje na nakvu izmisljenju bolest,Bgm ne isplati se ici(bar meni)

Ne znam zasto ne puste bez tih testova,ko da ce eto neko skontati,bas ce ti sto su donijeli te mjere stajati na ulazima i gledati ima li svako test
A i da skonta,vise ce zaraditi od ulaznica nego sto ce biti kaznjeni,tako da kako god da okrenes zaradili bi
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 13 jul 2021, 18:09, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54475
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 13 jul 2021, 18:09

Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 17:56
miky_hz je napisao/la:
13 jul 2021, 17:19
Ministar zdravstva Kantona Sarajevo Haris Vranić najavio je da će navijači FK Sarajevo uoči evropske utakmice u četvrtak imati 1.500 testova za testiranje na koronavirus.

"Ministarstvo zdravstva Kantona Sarajevo je ranije osiguralo 1.300 besplatnih antigenskih testova za prvu međunarodnu utakmicu FK Velež, a također planira osigurati 1.500 testova za testiranje navijača FK Sarajevo, uoči njihove evropske utakmice koja se igra u četvrtak na stadionu Koševo", najavio je danas ministar zdravstva Kantona Sarajevo Haris Vranić.

Naglasio je i kako se ovom odlukom željelo podržati održavanje prvih međunarodnih nogometnih susreta naših klubova.

Dodao je i da resorno ministarstvo nikada nije planiralo osigurati ovu vrstu testova za sve međunarodne i druge utakmice, i to na teret Zavoda zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo.

"Navijači svih naših klubova dužni su, kao i svi građani Kantona Sarajevo, da se pridržavaju propisanih epidemioloških mjera, čiji je cilj zaštita od zaraze koronavirusom", istakao je ministar Vranić.

Kako je planirano, testiranja s ovim testovima će se vršiti u četvrtak, 15.07.2021. godine, u periodu od 09:00 do 18:00 sati na drive-in punktu Vrbanja.

Također je kazao kako će troškove svih eventualnih budućih testiranja ove vrste snositi sami organizatori utakmica.

Dakle kad skontas klubovima u Sarajevu ce biti bolje da igraju bez navijaca,jel ono sto ce zaraditi od karata dati ce za testove i jos ce morati doplatiti :thumbdown:
Pa evo mene prvog ovo testiranje je odbilo od posjete Koševu, iz principa ne zelim da idem na utakmicu ako se moram testirati, totalna glupost, svakodnevno smo svjedoci koliko su gradske kafane, restorani ispunjeni, nikakva distanca niti epidemioloske mjere se ne primjenjuju i nikom nista. I dodje j.ebena utakmica i ti maltretiras navijace ai samo u Kantonu Sarajevo i obecas da ce se svi moci besplatno testirati pa dva dana pred utakmicu kazes obezbijedili smo milju i pol testova, a u prodaju pusteno oko 9 milja ulaznica.
Nista ocekujem sam nekog "spasioca" politicara kako ce reci da se on krvavo izborio da se ipak svi koji imaju ulaznicu besplatno testiraju, cirkus drzava.
Jesi vidio debila jbt, fino kaže besplatno navijačima onda kaže hiljadu i pol a nas bi trebalo biti 8-9K na stadionu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2786
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 13 jul 2021, 18:16

MortemHz je napisao/la:
13 jul 2021, 18:09
Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 17:56
[

Pa evo mene prvog ovo testiranje je odbilo od posjete Koševu, iz principa ne zelim da idem na utakmicu ako se moram testirati, totalna glupost, svakodnevno smo svjedoci koliko su gradske kafane, restorani ispunjeni, nikakva distanca niti epidemioloske mjere se ne primjenjuju i nikom nista. I dodje j.ebena utakmica i ti maltretiras navijace ai samo u Kantonu Sarajevo i obecas da ce se svi moci besplatno testirati pa dva dana pred utakmicu kazes obezbijedili smo milju i pol testova, a u prodaju pusteno oko 9 milja ulaznica.
Nista ocekujem sam nekog "spasioca" politicara kako ce reci da se on krvavo izborio da se ipak svi koji imaju ulaznicu besplatno testiraju, cirkus drzava.
Jesi vidio debila jbt, fino kaže besplatno navijačima onda kaže hiljadu i pol a nas bi trebalo biti 8-9K na stadionu.
To ce sada napraviti konfuziju samo takvu, na kraju krajeva po kom osnovu Vlada Kantona Sarajevo da besplatno testiranje navijacima Veleža, za njih oko 5 hiljada onaj dan na Grbavici, a isti nisu gradjani Kantona Sarajevo i onda za svoje gradjane obezbijede samo hiljadu i pol testova 7 dana poslije.
Kao sto vec napisah sto se mene licno tice ako se moram testirati ne zelim ni ici na utakmicu, svako ima pravo izbora, nasem klubu neka je sretno i da prodjemo ove moldavce.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 13 jul 2021, 18:17

VenamaHrabrih je napisao/la:
13 jul 2021, 18:07
Stroj1946 je napisao/la:
13 jul 2021, 17:34
VenamaHrabrih je napisao/la:
13 jul 2021, 17:29

Ljiljan. Pogrešno ga se smatra simbolom svetog trojstva (otac, sin, duh sveti). U heraldici ga je predstavljen kao simbol čistote i nevinosti.
Lilium bosniacum je istovjetan francuskom kraljevskom ljiljanu vladarske kuće Anjou (Anžu). Bosanski kralj Tvrtko, stavlja ga na svoj grb, pokazujući time rodbinsku povezanost sa tom kraljevskom kućom. Veza nije direktna, što pokazuje poprečna srebrna pruga na grbu, ali je zakonita, jer nije kvrgava što bi ukazivalo na sumnjivo porijeklo, a što je bila oznaka nezakonitih kraljevskih potomaka (mahom djece koja su dobivena u vanbračnim izletima kraljeva ili njima najbliže rodbine). Tvrtko ih stavlja na grb, objedinjujući dvije kraljevske kuće Kotromanića i Nemanjića i krunišući se vladarem kako to već stoji u njegovoj tituli. Time je obezbijedio bar nominalnu vlast nad Bosnom i Srbijom.
Ljiljani nisu na izvornom bosanskom grbu, odnosno grbu Kotromanića, nego naizmjenične plavo-zlatne kose pruge koje su ukazivale na povezanost bosanskih vladara sa mađarskom kraljevskom kućom Arpadovića i ne baš blisku vezu sa poljskim Jagelovićima..
Izvorni grb FK Sarajeva imao je crvenu zvijezdu petokraku. Obzirom na vrijeme u kojem je klub nastao i činjenici da je bio klub antifašističke intelektualne srpsko-muslimanske sarajevske klase, a kasnije sarajevske više srednje klase i građanske opcije, crvena zvijezda je primjerenija grbu nego ljiljan. Međutim, kako su oba simbola u osnovi čista, donekle ih je uprljala i zloupotreba u dnevno-političke svrhe.
Zato nisam za upotrebu nijednog simbola. Zastava BiH svakako može na vrhu leđnog dijela dresa, a ljiljan i/ili zvijezda kao dekoracija na dresu - naravno.
Hrpa napisane gluposti. Ne mogu da vjerujem šta sam pričito. Pogotovo ovaj drugi dio. :facepalm:
Briši ovo živ bio.
Marko Vego - Historijska karta srednjovijekovne bosanske države, Sarajevo, Svijetlost, str 27-28. 1962.
Historija srednjovijekovne Bosne, Svijetlost str. 80. 1982.
Vladislav Skarić, Istorija Sarajeva od najranijih dana do AU okupacije, Prosvjeta, str 44-45, 61-63. 1936.
Ostrogovski - srpski grbovi Beograd Nišro str 112.
Almanah FK Sarajevo 1946-1982.
Sarajevo i revoluciji - uspjeso i prevazilaženje poteškoća nakon NOR-a, Nisim Albahari, Fahrija Ajanović, mr. Rafael Brčić, Esad Čengić, Džemal Muminagić, Dane Olbina, mr. Dubravka Škatica i dr. Istorijski arhiv Sarajevo 1979.
Volio bih da izađeš sa kontraargumentima čime bi pobio tvrdnje navedenih autora.
Hvala.
Pročitaj neko izdanje van režimskog komunističkog sistema, kad to uradiš vjerovatno ćeš crknut. Savjet: prof.dr. Mustafa Imamović
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Antikloc
Postovi: 2499
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 13 jul 2021, 18:19

Pa valjda ima dosta raje ,koja je vakcinisana i preboljela. A zavisi i ko ce to kontrolisati,koliko ce strogo to biti ? Kartu sam kupio i ako udzem,usao sam a ako ne uspijem,odoh Masnom praviti promet ! :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

NajvecaRadosti
Postovi: 6386
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 13 jul 2021, 18:19

MortemHz je napisao/la:
13 jul 2021, 18:09
Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 17:56
miky_hz je napisao/la:
13 jul 2021, 17:19



Dakle kad skontas klubovima u Sarajevu ce biti bolje da igraju bez navijaca,jel ono sto ce zaraditi od karata dati ce za testove i jos ce morati doplatiti :thumbdown:
Pa evo mene prvog ovo testiranje je odbilo od posjete Koševu, iz principa ne zelim da idem na utakmicu ako se moram testirati, totalna glupost, svakodnevno smo svjedoci koliko su gradske kafane, restorani ispunjeni, nikakva distanca niti epidemioloske mjere se ne primjenjuju i nikom nista. I dodje j.ebena utakmica i ti maltretiras navijace ai samo u Kantonu Sarajevo i obecas da ce se svi moci besplatno testirati pa dva dana pred utakmicu kazes obezbijedili smo milju i pol testova, a u prodaju pusteno oko 9 milja ulaznica.
Nista ocekujem sam nekog "spasioca" politicara kako ce reci da se on krvavo izborio da se ipak svi koji imaju ulaznicu besplatno testiraju, cirkus drzava.
Jesi vidio debila jbt, fino kaže besplatno navijačima onda kaže hiljadu i pol a nas bi trebalo biti 8-9K na stadionu.
Ako je istina to da cemo dobiti samo 1500 besplatni testova
Onda klub ima svo pravo da pusta navijaca i bez testova

Kad oni mogu krsiti dogovor sto ne bi mogli i mi?
Obecano je da ce za sve navijace u KS sa ulaznicom biti omugceno besplatno testiranje,a ne samo 1500
Klub ima svo pravo onda da pusta navijace i bez testova

Sacekat cemo sutra,da vidimo zvanicno
Ne bi valjalo da je to istina
Vjerovatno bi preko 50% navijaca odkazalo dolazak...
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 13 jul 2021, 18:20, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 13 jul 2021, 18:20

Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 18:16
MortemHz je napisao/la:
13 jul 2021, 18:09
Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 17:56
[

Pa evo mene prvog ovo testiranje je odbilo od posjete Koševu, iz principa ne zelim da idem na utakmicu ako se moram testirati, totalna glupost, svakodnevno smo svjedoci koliko su gradske kafane, restorani ispunjeni, nikakva distanca niti epidemioloske mjere se ne primjenjuju i nikom nista. I dodje j.ebena utakmica i ti maltretiras navijace ai samo u Kantonu Sarajevo i obecas da ce se svi moci besplatno testirati pa dva dana pred utakmicu kazes obezbijedili smo milju i pol testova, a u prodaju pusteno oko 9 milja ulaznica.
Nista ocekujem sam nekog "spasioca" politicara kako ce reci da se on krvavo izborio da se ipak svi koji imaju ulaznicu besplatno testiraju, cirkus drzava.
Jesi vidio debila jbt, fino kaže besplatno navijačima onda kaže hiljadu i pol a nas bi trebalo biti 8-9K na stadionu.
To ce sada napraviti konfuziju samo takvu, na kraju krajeva po kom osnovu Vlada Kantona Sarajevo da besplatno testiranje navijacima Veleža, za njih oko 5 hiljada onaj dan na Grbavici, a isti nisu gradjani Kantona Sarajevo i onda za svoje gradjane obezbijede samo hiljadu i pol testova 7 dana poslije.
Kao sto vec napisah sto se mene licno tice ako se moram testirati ne zelim ni ici na utakmicu, svako ima pravo izbora, nasem klubu neka je sretno i da prodjemo ove moldavce.
Daje im na osnovu kampanje za izbore 2022.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54475
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 13 jul 2021, 18:22

Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 18:16
MortemHz je napisao/la:
13 jul 2021, 18:09
Osttribine je napisao/la:
13 jul 2021, 17:56
[

Pa evo mene prvog ovo testiranje je odbilo od posjete Koševu, iz principa ne zelim da idem na utakmicu ako se moram testirati, totalna glupost, svakodnevno smo svjedoci koliko su gradske kafane, restorani ispunjeni, nikakva distanca niti epidemioloske mjere se ne primjenjuju i nikom nista. I dodje j.ebena utakmica i ti maltretiras navijace ai samo u Kantonu Sarajevo i obecas da ce se svi moci besplatno testirati pa dva dana pred utakmicu kazes obezbijedili smo milju i pol testova, a u prodaju pusteno oko 9 milja ulaznica.
Nista ocekujem sam nekog "spasioca" politicara kako ce reci da se on krvavo izborio da se ipak svi koji imaju ulaznicu besplatno testiraju, cirkus drzava.
Jesi vidio debila jbt, fino kaže besplatno navijačima onda kaže hiljadu i pol a nas bi trebalo biti 8-9K na stadionu.
To ce sada napraviti konfuziju samo takvu, na kraju krajeva po kom osnovu Vlada Kantona Sarajevo da besplatno testiranje navijacima Veleža, za njih oko 5 hiljada onaj dan na Grbavici, a isti nisu gradjani Kantona Sarajevo i onda za svoje gradjane obezbijede samo hiljadu i pol testova 7 dana poslije.
Kao sto vec napisah sto se mene licno tice ako se moram testirati ne zelim ni ici na utakmicu, svako ima pravo izbora, nasem klubu neka je sretno i da prodjemo ove moldavce.
Pa ja, prvo svim navijačima Veleža su obezbjedili besplatno testiranje, to ne kažem ja već naša vlada. Sad lik kaže kako su oni dobili ''samo'' 1.300 a mi ćemo 1.500 iako su rekli fino ''navijačima koji će gledati utakmice u Kantonu Sarajevo'', ja brate ne kontam ni šta je istina više ovdje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FoSte95
Postovi: 12684
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 13 jul 2021, 18:25

Znači sve skupa oko 2800. Ovo im je fkt šupački prvo rekli za sve besplatni antigenski testovi ja im ni marke dati neću, a iz kluba ako su pametni samo će pustiti navijače na stadion
https://www.google.com/amp/s/radiosaraj ... -ks/423453

Btw :mrgreen:


slika
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

obrijanopile
Postovi: 722
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 13 jul 2021, 18:26

Ove mjere ne treba postovati, a kako se to radi vidjet cete veceras na utakmici Borca.
E, u ovakvim situacijama se pokazuje uprava , trebali su odmah iznjeti nas stav u vezi ovoga.
Kanton se i dalje nastavlja ponasati macehinski prema sarajevskim klubovima.
Mada ja mislim da ce klub dozvoliti ulazak svima onima koji budu imali kartu, imali ili ne test.
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 13 jul 2021, 18:28, ukupno mijenjano 2 puta.
Evo i oni tebe selame!

Benkara21
Postovi: 3574
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 13 jul 2021, 18:26

slika

:tokralju:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

NajvecaRadosti
Postovi: 6386
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 13 jul 2021, 18:30

obrijanopile je napisao/la:
13 jul 2021, 18:26
Ove mjere ne treba postovati, a kako se to radi vidjet cete veceras na utakmici Borca.
E, u ovakvim situacijama se pokazuje uprava , trebali su odmah iznjeti nas stav u vezi ovoga.
Kanton se i dalje nastavlja ponasati macehinski prema sarajevskim klubovima.
Mada ja mislim da ce klub dozvoliti ulazak svima onima koji budu imali kartu, imali ili ne test.
Upravo to,uprava da je pametna treba da uopste ne shvata ozbiljno ove budalastinje od mjera
Mi sto vise cimamo glavom kako oni govore sve nas prave jos vecim budalama

Vidjet cu veceras u BL maske i razmak i 30% kapaciteta stadiona

Ja da sam na mjestu nase uprave nikad ne bi postovao ove mjere,pa i po cijenu kazne
Vise ce zaraditi od prodaje karti nego sto bi bili kaznjeni
Treba nekad i u korist navijaca razmisljati
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 13 jul 2021, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Aduka87
Postovi: 9225
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 13 jul 2021, 18:31

Koga boli qrac, sta ti mogu, nista, udjes i cao. I mozes se testirat samo do 18h, koji bolidi.
Zadnja izmjena: Aduka87, dana/u 13 jul 2021, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

obrijanopile
Postovi: 722
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 13 jul 2021, 18:33

NajvecaRadosti je napisao/la:
13 jul 2021, 18:30
obrijanopile je napisao/la:
13 jul 2021, 18:26
Ove mjere ne treba postovati, a kako se to radi vidjet cete veceras na utakmici Borca.
E, u ovakvim situacijama se pokazuje uprava , trebali su odmah iznjeti nas stav u vezi ovoga.
Kanton se i dalje nastavlja ponasati macehinski prema sarajevskim klubovima.
Mada ja mislim da ce klub dozvoliti ulazak svima onima koji budu imali kartu, imali ili ne test.
Upravo to,uprava da je pametna treba da uopste ne shvata ozbiljno ove budalastinje od mjera
Mi sto vise cimamo glavom kako oni govore sve nas prave jos vecim budalama

Vidjet cu veceras u BL maske i razmak i 30% kapaciteta stadiona

Ja da sam na mjestu nase iprsve nikad ne bi postovao ove mjere,pa i po cijenu kazne
Vise ce zaraditi od prodaje karti nego sto bi bili kaznjeni
Samo se trebaju ponasati na nacin "primio k znanju", a rade za nas i klub.
Mislim da je kazna okom 1500 km, plati i idemo dalje. Kakav Kanton, kakav test...
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 13 jul 2021, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!

VenamaHrabrih
Postovi: 2443
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 13 jul 2021, 18:34

SarajevoJeBordo je napisao/la:
13 jul 2021, 18:17
VenamaHrabrih je napisao/la:
13 jul 2021, 18:07
Stroj1946 je napisao/la:
13 jul 2021, 17:34


Hrpa napisane gluposti. Ne mogu da vjerujem šta sam pričito. Pogotovo ovaj drugi dio. :facepalm:
Briši ovo živ bio.
Marko Vego - Historijska karta srednjovijekovne bosanske države, Sarajevo, Svijetlost, str 27-28. 1962.
Historija srednjovijekovne Bosne, Svijetlost str. 80. 1982.
Vladislav Skarić, Istorija Sarajeva od najranijih dana do AU okupacije, Prosvjeta, str 44-45, 61-63. 1936.
Ostrogovski - srpski grbovi Beograd Nišro str 112.
Almanah FK Sarajevo 1946-1982.
Sarajevo i revoluciji - uspjeso i prevazilaženje poteškoća nakon NOR-a, Nisim Albahari, Fahrija Ajanović, mr. Rafael Brčić, Esad Čengić, Džemal Muminagić, Dane Olbina, mr. Dubravka Škatica i dr. Istorijski arhiv Sarajevo 1979.
Volio bih da izađeš sa kontraargumentima čime bi pobio tvrdnje navedenih autora.
Hvala.
Pročitaj neko izdanje van režimskog komunističkog sistema, kad to uradiš vjerovatno ćeš crknut. Savjet: prof.dr. Mustafa Imamović

:clap: ;) :bih:

obrijanopile
Postovi: 722
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 13 jul 2021, 18:35

Aduka87 je napisao/la:
13 jul 2021, 18:31
Koga boli qrac, sta ti mogu, nista, udjes i cao. I mozes se testirat samo do 18h, koji bolidi.
Jednostavno receno, a srz svega :thumbup:
Evo i oni tebe selame!

visokohz
Postovi: 2952
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 13 jul 2021, 18:35

Aduka87 je napisao/la:
13 jul 2021, 18:05
visokohz je napisao/la:
13 jul 2021, 17:50
Krste na NOVA TV
E nemam je, sta prica Krste ?
Ma eto o početcima svoje karijere,.da bi volio ostati u Sarajevu i poslije završetka karijere,nada se prolazu u četvrtak...

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5606
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 13 jul 2021, 18:37

Drzava postoji i funkcionise jedino u Kantonu Sarajevo. Poenta svih gluposti ovog nakaradnog uredjenje od drzave.
- FKS -

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1479
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 13 jul 2021, 18:39

Mene samo interesuje, kako se misli organizovati kontrola gledalaca na ulasku.
Pokažeš kartu, ista se očita u ručnom čitaču.
Pokašeš neki papir, šta radi stručnjak na kapiji, spoji se na internet provjeri podatke ...
cca 30 minuta po gledaocu.
Tako da će svi navijači ući na stadion kada budemo igrali Revanš sa Šveđanima.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6429
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 13 jul 2021, 18:43

Prijatelj i ja smo odustali, iako smo imali veliku zelju ponovo na Kosevo. Kada budemo ko insani mogli, eto nas.

Od 9 do 18h i posao ne dopusta, a ne planiram ici da me testiraju svako 5 dana kad krene liga.

Nego raja, kad dobijete te potvrde, slikajte da mi to falsifikujemo :D
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.