FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

esprit24
Postovi: 5389
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 18 apr 2024, 14:26

Ne posustaje sudijska da nas yebe, Mirza Kazlagic ne zna djeci suditi a kamoli ovakve utakmice da sudi, isto tako delegiraju Nanica koji je bio akter kradje u BL i onu procelavu spodobu sto je svaku Borcevu utakmicu mahac. Znaci maksimalan oprez oko organizacije. Ovu utakmicu je hladno mogao odsuditi Antoni Bandic!
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
donDondon
Postovi: 3532
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 18 apr 2024, 14:28

eto prilike klubu da vec sutra napise obavijest kako se plasi sudija koji su nas vec ostetili i pokrijepiti to dokazima iz ugljevika i Banja luke
i da nam isti sude u jos jednoj bitnoj utakmici i da ovakvo delegiranje vodi u propast fudbala

samim tim nabit ces pritisak savezu,sudijama i sve ce oci biti uprte u taj mec

a ne da napustamo opet teren u slucaju kradje
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
nokee
Postovi: 2219
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 apr 2024, 14:30

TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:11
nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 13:53
VolimoSarajevo je napisao/la:
18 apr 2024, 13:19
E jesi dosadan vise.
Idi radi nesto u zivotu, hemoroidi ce ti izaci.
Polako postaje glavni proljev pdfa

Jebbo Harisa Dzinovica koliko ovaj iskace ovdje. Na svaku je da pljune
Ja ba, to se zove pljuvanje kad kazes cinjenice koje nisu lijepe za cuti :tokralju:

Kakvi igraci, takvi i pitari foruma ss.ba. Bez muda
Nanjuci svoj svoga, pa se paze.
Brate nije ovo viber grupa tvoje raje da pises 74 posta dnevno kako ne valja ovo ne valja ono. Vidjeli smo svi da se trebalo pobjediti, nije i idemo dalje, necemo kmecati ovdje sad 10 dana o tome. Pun si negative, opet kazem nije sve bajno ali nije ni sve tako crno ko u ta tvoja 74 posta.
Evo srali smo svi pa i ja sto je Rozman Kyeremeha zamjenio pa pojedosmo ****, covjek povrijedjen igrao itd itd. Ne treba vazda na prvu i bez informacija popljuvati sve zivo.

Avatar
scholsey
Postovi: 1667
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 18 apr 2024, 14:30

Eh, još samo da malo proserem oko toga zašto mislim da ne treba dovoditi Južnoamerikance i odoh za poslom. :kafa:

Čisto fudbalski gledano, Evropa i Južna Amerika su dva različita svijeta. Ogromna je razlika, i frišak primjer za to možemo naći u Viverosu našem strašnom. Kad ostaviš fizikalije i tehniku po strani, oni su generalno taktički nepismeni. Te razlike u poimanju taktike su u prošlosti bile znatno manje, pa su Južnoamerikanci imali realnu šansu da se snađu u našem fudbalu. Ali dok Evropa po tom pitanju konstantno i brzo napreduje, oni tapkaju u mjestu.

Njihov prirodni talenat više nije ni blizu dovoljan da nadoknadi elementarno nepoznavanje taktike. Razlike su postale toliko velike da su njihovi top klubovi trenutno u rangu prosječnih ekipa po najjačim evropskim ligama.. i to u najboljem slučaju. Mislim, dovoljno je baciti pogled na onu listu strijelaca u Kolumbiji.. pa Carlos Bacca i Hugo Rodallega su na njoj - imaju skupa haman 80 godina, ali su dugo bili u Evropi, fudbalski su pismeni i između ostalog i zbog toga još uvijek mogu praviti razliku u tom takmičenju.

Ovo je samo jedan od milijardu razloga. Tu je još njihov specifičan mentalitet, činjenica da su ogroman bazen igrača pa je puno više prostora za zajeb, mafijaški menadžerski ugovori (koji su doduše sad i mila majka kakvi su bili u bliskoj prošlosti), i još svašta nešto.

Unatoč svemu tome, to su i dalje zemlje sa ogromnom strašću za fudbal, sa stotinama hiljada navijača i dugom historijom fantastičnih pojedinaca.. pa zbog toga još uvijek vjeruju da nešto vrijede (očito da vjeruju, jer inače ne bi bili toliko skupi). U stvarnosti je omjer uloženo/dobijeno u ovim slučajevima većinom katastrofalno nepovoljan (čitaj: Adalberto Penaranda).

Ili eto, da ne pljujem samo po njemu, može i onaj Corda što ga je Zrinjski doveo. Od standardnog prvotimca i povremenog kapitena u prvoj ligi Argentine su dobili zamjenu za Kerima Memiju. Čisto sumnjam da je to bio plan.

U današnje vrijeme, ako hoćeš da iskoristiš talenat nekog Južnoamerikanca, jedina ti je opcija da ga dovedeš dok je dijete u akademiju.. pa da ga na vrijeme prilagodiš na naš stil fudbala. Haman da je kasno čim pređe 20. Takvi nam mogu valjati jedino ako budemo sastavljali ekipu za neki dvoranski turnir na male.

Zato, okrenuti se majci Africi. Nisu ni oni zicer, ali su nam u svakom smislu bliži. Dosta su bolje upoznati sa našim "radnim navikama" (hvala kolonizatorima :hmmmm: ), većinom nemaju problem sa jezikom, imaju dole brdo kampova ozbiljnih evropskih klubova, manji je rizik jer ih po pravilu znatno manje plaćaš, i što je možda i najbitnije.. sigurno nisu toliko željni para, kurava i Hollywood života kao Južnoamerikanci.

I kad kažem Afrika, mislim na sve u ravni Sahare i ispod. Ono iznad je isto fudbalska prevara - preblizu su Evropi pa po defaultu kontaju da su nešto plaho napredniji u odnosu na ostatak kontinenta.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
nokee
Postovi: 2219
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 apr 2024, 14:33

Hajdeee je napisao/la:
17 apr 2024, 21:50

Hz.
Prekucali, pogotovo prvo poluvrijeme.
Al nekako mi je drago bilo i vidi se da se moze i bez baklje i topovskih udara napraviti atmosfera da gori.
Iskreno milina mi je bila gledati da nije prekid svake 4 minute.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2178
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 18 apr 2024, 14:33

Idealan trenutak da se pocnu stvari zvati pravim imenom.
Evropa je 99% osigurana. Nemas apsolutno nikakvog motiva niti icega vise. Jedino da se borac dobije.

Ovi sto pozivaju na neki mir u kuci, ne smije ga biti dok se stvari ne poprave.

Nije humano ovoliko ulagati a biti ovoliko los. Grehota. Mirvicu, bolje ove pare daji ljudima kojima je pomoc potrebna za operacije nego sto ih dajes igracima bez muda.

Uzasno je kako se klub vodi.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
FCUM
Postovi: 7063
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 apr 2024, 14:35

subota vrijeme bez kise, jos kad bi klub cijene karata stavio kao prosli put pa da nas bude i sad 7-8 k
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2178
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 18 apr 2024, 14:37

nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 14:30
TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:11
nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 13:53


Polako postaje glavni proljev pdfa

Jebbo Harisa Dzinovica koliko ovaj iskace ovdje. Na svaku je da pljune
Ja ba, to se zove pljuvanje kad kazes cinjenice koje nisu lijepe za cuti :tokralju:

Kakvi igraci, takvi i pitari foruma ss.ba. Bez muda
Nanjuci svoj svoga, pa se paze.
Brate nije ovo viber grupa tvoje raje da pises 74 posta dnevno kako ne valja ovo ne valja ono. Vidjeli smo svi da se trebalo pobjediti, nije i idemo dalje, necemo kmecati ovdje sad 10 dana o tome. Pun si negative, opet kazem nije sve bajno ali nije ni sve tako crno ko u ta tvoja 74 posta.
Evo srali smo svi pa i ja sto je Rozman Kyeremeha zamjenio pa pojedosmo ****, covjek povrijedjen igrao itd itd. Ne treba vazda na prvu i bez informacija popljuvati sve zivo.
Jel ogranicen broj postova dnevno?

Kad nesto ne valja, treba reci da ne valja. I svaki dan ponavljati dok se stanje ne popravi. Guranje problema ppd tepih nas je dovelo u situaciju da nismo konkurenti nizasta zadnje 2-3 godine. To nije normalno niti cu kad pristati da mi bude svejedno.

Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
benko21
Postovi: 2568
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 18 apr 2024, 14:40

FCUM je napisao/la:
18 apr 2024, 14:35
subota vrijeme bez kise, jos kad bi klub cijene karata stavio kao prosli put pa da nas bude i sad 7-8 k
Sjever 5 KM
Istok 8 KM
Zapad 10 KM
Zapad galerija 15 KM
Djecija 2 KM
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
nokee
Postovi: 2219
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 apr 2024, 14:42

TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:37
nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 14:30
TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:11


Ja ba, to se zove pljuvanje kad kazes cinjenice koje nisu lijepe za cuti :tokralju:

Kakvi igraci, takvi i pitari foruma ss.ba. Bez muda
Nanjuci svoj svoga, pa se paze.
Brate nije ovo viber grupa tvoje raje da pises 74 posta dnevno kako ne valja ovo ne valja ono. Vidjeli smo svi da se trebalo pobjediti, nije i idemo dalje, necemo kmecati ovdje sad 10 dana o tome. Pun si negative, opet kazem nije sve bajno ali nije ni sve tako crno ko u ta tvoja 74 posta.
Evo srali smo svi pa i ja sto je Rozman Kyeremeha zamjenio pa pojedosmo ****, covjek povrijedjen igrao itd itd. Ne treba vazda na prvu i bez informacija popljuvati sve zivo.
Jel ogranicen broj postova dnevno?

Kad nesto ne valja, treba reci da ne valja. I svaki dan ponavljati dok se stanje ne popravi. Guranje problema ppd tepih nas je dovelo u situaciju da nismo konkurenti nizasta zadnje 2-3 godine. To nije normalno niti cu kad pristati da mi bude svejedno.

Cekaj cekaj, ti stvarno mislis da ce tvoja 74 posta dnevno na nekom usljivom forumu promjeniti neke stvari :urnebes: omg
Nista, zaboravi. Samo ti opleti.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2178
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 18 apr 2024, 14:46

nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 14:42
TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:37
nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 14:30


Brate nije ovo viber grupa tvoje raje da pises 74 posta dnevno kako ne valja ovo ne valja ono. Vidjeli smo svi da se trebalo pobjediti, nije i idemo dalje, necemo kmecati ovdje sad 10 dana o tome. Pun si negative, opet kazem nije sve bajno ali nije ni sve tako crno ko u ta tvoja 74 posta.
Evo srali smo svi pa i ja sto je Rozman Kyeremeha zamjenio pa pojedosmo ****, covjek povrijedjen igrao itd itd. Ne treba vazda na prvu i bez informacija popljuvati sve zivo.
Jel ogranicen broj postova dnevno?

Kad nesto ne valja, treba reci da ne valja. I svaki dan ponavljati dok se stanje ne popravi. Guranje problema ppd tepih nas je dovelo u situaciju da nismo konkurenti nizasta zadnje 2-3 godine. To nije normalno niti cu kad pristati da mi bude svejedno.

Cekaj cekaj, ti stvarno mislis da ce tvoja 74 posta dnevno na nekom usljivom forumu promjeniti neke stvari :urnebes: omg
Nista, zaboravi. Samo ti opleti.
Pa nece promjeniti al ce meni biti lakse da ovu patnju prebrodim nekako :kafa:

Znas li ti cemu sluzi javni forum?

Hvala na dopustenju da nastavim pisati
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9206
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 18 apr 2024, 14:57

Karte jos nisu pustene u prodaju ?
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

boki86
Postovi: 2299
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 18 apr 2024, 15:02

Ma za ovu ligu te ne treba aman zaman kakav scouting. Ovdje se igra drugorazredni fudbal, treba ti 8 jablana i tri majstora. Ja bi volio da jednom za zivota vidim da imamo najseljackiju ekipu u ligi, 8 igraca preko 1.90 i da igramo kao Stoke nekad, sve na silu, ubacivanja sa strane, visoke lopte i ostrinu. Ruku bi stavio u vatru da bi bili prvaci hladno.

Morpheus
Postovi: 1287
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 18 apr 2024, 15:05

TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:37
Guranje problema ppd tepih nas je dovelo u situaciju da nismo konkurenti nizasta zadnje 2-3 godine. To nije normalno niti cu kad pristati da mi bude svejedno.
Znači pisajući po forumu nećeš gurati pod tepih? Inače, Mirvić i svi ostali iz kluba čitaju forum.

Pitarsam
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 18 apr 2024, 15:20

Kakva sudijska ekipa nam dolazi u Subotu.
Bit će veselo.
Da li je slučajno odluka Disciplinske u vezi naše žalbe
Prebačena sa danas na ponedeljak valjda?!🧐

P.S.U sportu i životu uopste,ništa nije slučajno!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Avatar
H8Z7
Postovi: 4026
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 18 apr 2024, 16:02

Pošteno od nas, bravo za ovu objavu. :thumbup:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

NajvecaRadosti
Postovi: 6352
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 apr 2024, 16:09

Posteno
I oni su se zalagali bas ono jednom da puste nase u BL sto jest jest.I na kraju su nas pustili.
Rivalstvo na stranu treba se drzati navijackog kodeksa.

Fudbal se igra zbog navijaca!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Bordo10
Postovi: 81
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 18 apr 2024, 16:14

TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 13:17
Previse smo zahtjevni mi navijaci, hocemo sve i odmah. Tek je treca godina Mirvica i njegovih ulaganja u klub, samo je 20-30 miliona gurnuo u klub sto na ovaj ili onaj nacin, to su vrlo mala ulaganja da ocekujes borbu za titulu ili pak da ta razlika bude bar manja od 10 bodova na kraju sezone.

Treba strpljenja. jos 3-4 godine po 20-30 miliona i bit ce to dobro. Sad smo uvatili kontinuitet podrske za trenera, treba tako da i ostane. Rezultat ce doci, mozda ne sad, al za 5 godina sigurno.
Zato ja i govorim to o velicini kluba, jer se ponasamo kao da smo navikli da budemo negdje gdje nikad nismo bili, i u onoj ligi ko se sjeca zna da bi jedne godine bili borba za opstanak, pa jedne sredina, pa osvojis titulu, pa opet sljedeca godina borba za opstanak, to ne zelim, nek i pet godina idu polako, ali kad ocepi mislim da cemo onda uvijek biti u istom , a to je norba za titulu

Avatar
holyman
Postovi: 8373
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 18 apr 2024, 16:18

TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:46
nokee je napisao/la:
18 apr 2024, 14:42
TurkishAirlines je napisao/la:
18 apr 2024, 14:37


Jel ogranicen broj postova dnevno?

Kad nesto ne valja, treba reci da ne valja. I svaki dan ponavljati dok se stanje ne popravi. Guranje problema ppd tepih nas je dovelo u situaciju da nismo konkurenti nizasta zadnje 2-3 godine. To nije normalno niti cu kad pristati da mi bude svejedno.

Cekaj cekaj, ti stvarno mislis da ce tvoja 74 posta dnevno na nekom usljivom forumu promjeniti neke stvari :urnebes: omg
Nista, zaboravi. Samo ti opleti.
Pa nece promjeniti al ce meni biti lakse da ovu patnju prebrodim nekako :kafa:

Znas li ti cemu sluzi javni forum?

Hvala na dopustenju da nastavim pisati
Odmah da si prestao
NEMA NAZAD

Avatar
luckystrike
Postovi: 758
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 18 apr 2024, 16:22

FKSzuti je napisao/la:
18 apr 2024, 13:56
luckystrike je napisao/la:
18 apr 2024, 13:48
luckystrike je napisao/la:
07 dec 2023, 13:29

g0vn0 do sudije, ali eto do sad nam je sudio dvije i obje smo pobjedili, protiv Posušja kući i kod Igmana u Konjicu.
Sudio nam je i protiv Goška i tu smo pobjedili. Iskreno se nadam da će nastaviti niz. :bih:
Protiv Goška je bio Sabrija, ovaj nas je pokrao protiv Zvijezde.
sudio protiv Goška na Koševu u prvom dijelu, 3 : 0 pobjedili.

a za gol Zvijezde realno nije njega kriviti.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.