FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
69
34%
Ne
136
66%
 
Ukupno glasova: 205

mirzatele
Postovi: 11998
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 08 maj 2024, 20:39

Simon ima apsolutnu podršku novog direktora i Ismira

Vjecnobordo
Postovi: 6
Pridružen/a: 30 jun 2023, 21:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vjecnobordo » 08 maj 2024, 21:06

bice nam jos najmanje godinu dana trener simon. pun je q mirvicu mijenjanja trenera i direktora jer ako ode simon odose svi slovenci sa njim i nas jalijas ibricic, pa onda opet sve ispocetka. i stisajte se malo mirni budite.😊

Avatar
Objektivac1946
Postovi: 961
Pridružen/a: 24 avg 2021, 11:55
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Objektivac1946 » 08 maj 2024, 21:12

Jose Mourinho je bez angažmana, samo kažem :kafa:
Sarajevo će biti, sve drugo će proći!

Istinasamo123
Postovi: 769
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 08 maj 2024, 21:12

Vjecnobordo je napisao/la:
08 maj 2024, 21:06
bice nam jos najmanje godinu dana trener simon. pun je q mirvicu mijenjanja trenera i direktora jer ako ode simon odose svi slovenci sa njim i nas jalijas ibricic, pa onda opet sve ispocetka. i stisajte se malo mirni budite.😊
Znaci slavicemo ko kmeljo desetogodisnjice od zadnje titule.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9649
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 08 maj 2024, 21:25

Ma nema šanse da Senijad ostane, ko da bi Ismir izbrisao sve objave sa instagrama, ne prate se, taj story od sinoć..
Mislim da je samo pitanje hoće li Simon ostati ili ne.
A Petev bi bio upgrade, da se ne lažemo.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5903
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 maj 2024, 21:41

GangEvil je napisao/la:
08 maj 2024, 17:34
Pitar6785 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:20
Ovo sa Skorom Alenom je po meni katastrofalan potez, izmisljena pozicija i uhljebljivanje..

Skoro nicim nije zasluzio da bude dio kluba.. senad repuh i obuca su vise dali FK SARAJEVU bego on.

Shecam se kako sam ga zavolio kad je dao inaj go JEDINSTVU SA 20 m kad nakon 3 mjeseca naslov FBI TRAZI ALENA SKORA NESTO..

Samo jadovic samir albin pelak i cevabdzija iz visokog su gamad veca od njeg..

Austriju da ne spominjem 6 ligu itd..

Al sve bi ja proguto da on obnasa funkciju koja nije izmisljena i da on ima uskustva da je radio negdje. Covjek tanjire noso i sad neki sef ****..


Barbarez ce pokazat sta znaci ne iskustvo. Obrukace se gore nego Saner Bajramovic, isti slucaj ceka Alena
Nek si ti zasluzio da budes dio kluba j.e.b.o te onaj ko ti dopusti da kucas po ovom forumu svoje dugometrazne nebuloze.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2037
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 08 maj 2024, 21:42

Jel gleda ko ovo Real-Bajern i.kako igra ovaj Kross, tako ja zamišljam da igra Đuričković to mu je prava pozicija pravi defanzivni vezni snažan, kompurlentan sa dobrom tehnikom uvjek ispred dva stopera a deff.popunjava tu prazninu u sredini između njih.
Kakvog igrača on troši na stoperu.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
kempes
Postovi: 498
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 08 maj 2024, 21:43

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
08 maj 2024, 21:25
Ma nema šanse da Senijad ostane, ko da bi Ismir izbrisao sve objave sa instagrama, ne prate se, taj story od sinoć..
Mislim da je samo pitanje hoće li Simon ostati ili ne.
A Petev bi bio upgrade, da se ne lažemo.
Ostaje Rožman

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 08 maj 2024, 21:44

AVNOJ je napisao/la:
08 maj 2024, 21:42
Jel gleda ko ovo Real-Bajern i.kako igra ovaj Kross, tako ja zamišljam da igra Đuričković to mu je prava pozicija pravi defanzivni vezni snažan, kompurlentan sa dobrom tehnikom uvjek ispred dva stopera a deff.popunjava tu prazninu u sredini između njih.
Kakvog igrača on troši na stoperu.
A vinicius isti kyeremeh.
NEMA NAZAD

Amcho1
Postovi: 829
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 08 maj 2024, 21:50

holyman je napisao/la:
08 maj 2024, 21:44
AVNOJ je napisao/la:
08 maj 2024, 21:42
Jel gleda ko ovo Real-Bajern i.kako igra ovaj Kross, tako ja zamišljam da igra Đuričković to mu je prava pozicija pravi defanzivni vezni snažan, kompurlentan sa dobrom tehnikom uvjek ispred dva stopera a deff.popunjava tu prazninu u sredini između njih.
Kakvog igrača on troši na stoperu.
A vinicius isti kyeremeh.
Manuel Neuer ala Iliev :)
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

boki86
Postovi: 2429
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 08 maj 2024, 21:59

Amcho1 je napisao/la:
08 maj 2024, 21:50
holyman je napisao/la:
08 maj 2024, 21:44
AVNOJ je napisao/la:
08 maj 2024, 21:42
Jel gleda ko ovo Real-Bajern i.kako igra ovaj Kross, tako ja zamišljam da igra Đuričković to mu je prava pozicija pravi defanzivni vezni snažan, kompurlentan sa dobrom tehnikom uvjek ispred dva stopera a deff.popunjava tu prazninu u sredini između njih.
Kakvog igrača on troši na stoperu.
A vinicius isti kyeremeh.
Manuel Neuer ala Iliev :)
Julardzija je nako znaru na modrica :rol:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4475
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 08 maj 2024, 22:01

Kakva ribe sa Renanom što je objavio na story. :o
Šta je ono braćo. :beba:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Sanchez87hz
Postovi: 701
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 08 maj 2024, 22:06

Znaci i slijedece godine borba za 4 poziciju :clap:
Ipak se nadam da novi direktor zeli malo bolje rezultate i da mu je dosta da se borimo sa Slogom i Posusjem i da zaostajemo po 25 bodova za prvim.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10396
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 08 maj 2024, 22:09

Ne znam zasto se uopste veze odlazak Rozmana, za moguci odlazak Ibricica ?

Radili su zajedno u Domzalama, ok, potrefilo im se da smo mi u tom trenutku, zbog bojkota Hordi protiv Ayle trazili neku opciju SD, ali je li realno da njih dvojica moraju negdje doci ili otici u paketu ?

Rozman je profesionalac i normalno je da ako je Uprava zadovoljna sa njegovim rezultatima da ce covjek ostati, njegova karijera nije ovisna o Ibricicevom angazmanu u bilo kom klub, a iskreno nije nicija...

Evo Kloop tolike je godine radio sa Suboticem, pa se ovaj pokupi i ode iz Liverpoola, Arteta je usko saradjivao sa Guardiolom pa postadose ljuti rivali...

Rozman ce ostati trener , jedino ako se na sjednici UO, odluci da nije ispunio ono sto su ocekivali, a male su sanse da se to desi, ali eto mi smo FKS i svasta od nas je moguce ocekivati.

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1789
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 08 maj 2024, 22:16

Nisam nikako za promjenu trenera, za Ibricica me vec nije briga, ostaviti Rozmana kao menadzera ili dovesti nekoga ko se nece busati u prsa i brukati nas izjavama.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Predatod
Postovi: 439
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Predatod » 09 maj 2024, 00:11

Denis Coric 90% vam dolazi.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Lucas
Postovi: 3277
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 09 maj 2024, 00:22

Vanja8 je napisao/la:
08 maj 2024, 22:09
Ne znam zasto se uopste veze odlazak Rozmana, za moguci odlazak Ibricica ?

Radili su zajedno u Domzalama, ok, potrefilo im se da smo mi u tom trenutku, zbog bojkota Hordi protiv Ayle trazili neku opciju SD, ali je li realno da njih dvojica moraju negdje doci ili otici u paketu ?

Rozman je profesionalac i normalno je da ako je Uprava zadovoljna sa njegovim rezultatima da ce covjek ostati, njegova karijera nije ovisna o Ibricicevom angazmanu u bilo kom klub, a iskreno nije nicija...

Evo Kloop tolike je godine radio sa Suboticem, pa se ovaj pokupi i ode iz Liverpoola, Arteta je usko saradjivao sa Guardiolom pa postadose ljuti rivali...

Rozman ce ostati trener , jedino ako se na sjednici UO, odluci da nije ispunio ono sto su ocekivali, a male su sanse da se to desi, ali eto mi smo FKS i svasta od nas je moguce ocekivati.
Umjesto Suboticem, napiši Buvačem :D

boki86
Postovi: 2429
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 09 maj 2024, 00:30

Predatod je napisao/la:
09 maj 2024, 00:11
Denis Coric 90% vam dolazi.
Zar on ne ide kod vas?

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3596
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 09 maj 2024, 00:52

Zeko87 je napisao/la:
08 maj 2024, 14:03
NisamInSajder je napisao/la:
08 maj 2024, 13:56
Kako vjetar puše.

Filozofija ovog PDFa. Rijetki imaju svoje mišljenje i svoje viđenje situacije.


Što se kluba tiče i strukture, jedino je sigurno da ništa nije sigurno.
Pa vidi druže, zašto moramo imati mišljenje oko svega? Ja ne volim imati mišljenje oko nečega gdje ne baratam informacijama i nemam adekvatno znanje. Ja sam ovdje jer volim klub i zanimam se konkretno za proizvod (ono što gledam na terenu).

Milka mi je najdraža čokolada ali nemam pojma ko je vlasnik firme, ko radi nabavku ambalaže, koliko ide mlijeka, šećera u nju isl.

U suštini, nemam druge nego podržati svakog trenera i igrača jer njegov dobar rad mene čini sretnim. Zašto uvijek svi misle da neko radi u nečijem interesu.
Ma mišljenje u smislu, da se jedan dan hvali, sutra drvlje i kamenje. Kada se dovode imena i "zvijezde", ide šuplja, to je skupo, bolje pare te uložiti u talenta, bacaju se ogormne pare na istrošene igrače koji nemaju volje igrat i nema rezultata... Eh kad se dovede par mlađih, potentnijih igrača, ide šuplja, nisu za Sarajeva, nemaju kvalitet, treba jače igrače. Isto je za svako polje. To je što sam pisao, kako vjetar puše, tako se i piše.


Kad je Rožman dolazio, pisalo se super za budućnost, ova sezona svakako propala, naredna je njegova, evo danas par mjeseci poslije, čovjek se patosira doslovno. Niko ne gleda realno i ne analiza rad. Mislim da se prvi put u dugo godina u FK Sarajevo, počelo raditi sa nekim planom, udareni su nekakvi temelji, dovelo se nekolicin igrača od kojih možeš očekivati da u narednim sezonama nose ekipu, krenula se graditi igra, uprkos svim mogućim opstrukcijama koje bukvalno nisu zamislive i koje se nikad nikom prije nizu dešavale. Nije sve zlatno, moglo se više u nekim utakmicama sigurno, ali realno ne kaskaš puno, imaš se čemu nadati ako nastaviš ovako raditi. Vidimo iz zadnjih xx sezona u PL, da jedino kontinuitet ekipe, a pogotovo stručnog štaba osvaja titule (i KUP, a pogotovo ligu), iznimka je Borac u onoj sezoni kada se prosulo 13 bodova i Široki Brijeg sa Sablićem. Svi ostali su bili godinu i više zajedno na okupu uz maksimalno 3-4 promjene u rosteru.

Evo najnoviji primjer to za vjetar puše je posljednjih par postova o Petevu. I kad je tek došao u repku i dugo vremena, prozivan je kao neznalica, na terenu se to i pokazivalo. Poslije kad je otjeran, zazivanje,.uzdizanje Peteva u zvijezde, ta posljednja liga nacija gdje je jedino napravio neki rezultat, a rezultat tanke 3 pobjede kod kuće, glatki porazi na strani. Igra nikakva, 0.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

NajvecaRadosti
Postovi: 6471
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 maj 2024, 01:35

Predatod je napisao/la:
09 maj 2024, 00:11
Denis Coric 90% vam dolazi.
Ako cemo dovesti Peteva ili nekoga ko bi sigurno bio instant upgrade onda okej.Ako cemo dovoditi ove i slicne ili vrtiti u krug opet onda bolje ostaviti Rozmana za novu sezonu.Da vise mozemo reci da smo probali i ISTRPILI NEKOGA do kraja.
Uz duzno postovanje Coricu,drag mi je lik i cijenim njegov rad u nasoj ligi ali nije on jos dorastao da vodi Sarajevo.Sablic 2 bukvalno.

Kazem,ako smo vec dosli do ove faze i toliko prosli i istrpili onda nek pocne Rozman sljedecu sezonu pa nakon 10 kola da vidimo gdje smo i sta smo.Ako ima neko bolji ne treba bjezati od te opcije.Ako nema niko i idemo da mijenjamo eto onako,nema nista od nas.Medjutim vjerujem da nije to do kvaliteta i rezultata vec nesto drugo.Ako ode Ibricic 99.9% ide i Simon sa njim.Kako su dosli tako ce otici
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Serha, Surreal i 32 gosta.