FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
204
38%
 
Ukupno glasova: 534

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19380
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 25 apr 2024, 00:46

Batali me ti sviju ti, pisao za Santosa da je los kad je bio los (odredjene tekme ga nigdje nije bilo) a onda poslije sam bio razocaran kako nas je izradio i otisao za 0.
Znas kako bi nam pomogao da je ostao ili da smo zaradili sta od Santosa.
On slaze Bekriju a Bekrija nas.

Vodi brigu o svom broj 1 timu jer ako su konzervu prozivali sto gotivi Velez i Zelju, sta je razlika s tobom :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

let3
Postovi: 29127
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 25 apr 2024, 00:57

Mahala je 200% u pravu za Boljevica.
Lik je kar.ina od igraca, al ne mala vec golema.
Od crnogoraca samo Cavnic nesto vrijedi i treba ostati. Radinovic i Boljevic nek pakuju kofere na kraju sezone.

19vendetta87
Postovi: 4701
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 apr 2024, 00:59

MocMahale444 je napisao/la:
25 apr 2024, 00:46
Batali me ti sviju ti, pisao za Santosa da je los kad je bio los (odredjene tekme ga nigdje nije bilo) a onda poslije sam bio razocaran kako nas je izradio i otisao za 0.
Znas kako bi nam pomogao da je ostao ili da smo zaradili sta od Santosa.
On slaze Bekriju a Bekrija nas.

Vodi brigu o svom broj 1 timu jer ako su konzervu prozivali sto gotivi Velez i Zelju, sta je razlika s tobom :kafa:
Koji je to moj broj 1 tim? :hmmmmm:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Pablo11
Postovi: 1180
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 02:18

Kad citam ove pojedine komentare, nismo bolju situaciju ni zasluzili.

Avatar
bhsport
Postovi: 11312
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 apr 2024, 06:13

19vendetta87 je napisao/la:
24 apr 2024, 14:14
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
24 apr 2024, 11:20

Na Boljeviću se vidi da nije još maksimalno fizički spreman,po meni ima duplo više koristi od Drlje,sinoc asistencija,imao je jos dobrih utakmica,šta je Drljo uradio,jedno veliko ništa.
Plata Boljevica i Drlje je nebo i zemlja razlike, ocekivano da je Aco korisniji
Kakve veze ima plata kada je neko panj?
Plata Lendrica i Djermanovica je bila nebo i zemlja pa ga Lendric prekuco, isto tako Ubiparip i Elsner gdje je Vojo imao 3,4 puta manju, pa Miro Stevanović za smijuriju igrao....
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Alipasino
Postovi: 7912
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 25 apr 2024, 06:26

Zasto kritikujete igrace.Ako nezna a znamo da nezna ali se bore.Proritet je da se izbori opstanak.Nije sad vrijeme za kritike.Svi znamo ko je Drljo i pojedini ali dajte im malo i podrške jer sad su 2 najvaznije utakmice sezone.Sa 4 bobe ostajemo u ligi i to je prioritet.Kad se sve zavrsi onda ide cistacica investitor sponzor a bogumi i malo kvalitetniji igraci.Sada je ovako i promjenit se nemoze.Ponavljam.2 utakmice sezone sa 4 bobe ostajemo u ligi i mani te se pljuvanja po igracima.Nisu sami dosli zna se ko ih je doveo.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2357
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 25 apr 2024, 07:33

istokzeljo je napisao/la:
25 apr 2024, 00:44
Ne valjaju kad izgube. Ne valjaju kad dobiju. E moj Bože.
Ne valjaju oni nikad.
Da išta valjaju, sad bi se bar za Europu borili.
Svi sanjamo o tome da bar 80% tima napusti ekipu, ali to se naravno neće desiti.
I opet, ako sad se i isčupamo, sljedeće sezone će biti još teže.
Muftić, Galić(za klupe), Cavnić, Radinović(za klupe), Pavić(?), Radovac, Karić, Hiroš, Al Jaber, Boljević, Amoah(za klupe), Krpić(za klupe) plus juniori su jedini koji bi ostali po meni.
Ovo ostalo, izbrisati im trag da su ikada nastupali za klub..

Avatar
jointunija
Postovi: 662
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 25 apr 2024, 07:47

let3 je napisao/la:
25 apr 2024, 00:57
Mahala je 200% u pravu za Boljevica.
Lik je kar.ina od igraca, al ne mala vec golema.
Od crnogoraca samo Cavnic nesto vrijedi i treba ostati. Radinovic i Boljevic nek pakuju kofere na kraju sezone.
Trenutno daleko naš najbolji igrač u ofanzivnom dijelu,s tim da je na nekih 60-70%!
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
godrina
Postovi: 2890
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 25 apr 2024, 07:52

avalPacidoroP je napisao/la:
25 apr 2024, 07:33
istokzeljo je napisao/la:
25 apr 2024, 00:44
Ne valjaju kad izgube. Ne valjaju kad dobiju. E moj Bože.
Ne valjaju oni nikad.
Da išta valjaju, sad bi se bar za Europu borili.
Svi sanjamo o tome da bar 80% tima napusti ekipu, ali to se naravno neće desiti.
I opet, ako sad se i isčupamo, sljedeće sezone će biti još teže.
Muftić, Galić(za klupe), Cavnić, Radinović(za klupe), Pavić(?), Radovac, Karić, Hiroš, Al Jaber, Boljević, Amoah(za klupe), Krpić(za klupe) plus juniori su jedini koji bi ostali po meni.
Ovo ostalo, izbrisati im trag da su ikada nastupali za klub..
Sto posto, bravo.
Kuka se za likovima koji su nas doveli u ovu situaciju.
Ovo sto si nabrojao jedino moze izvuc neku mrljavu pozitivnu ocjenu i ostavit iz razloga sto ne mozes zamijenit 25 igraca odjednom.
Ps: i pavica bi se ja rijesio, nema ga a sa obzirom da je povratnik preventivno cao.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15114
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 25 apr 2024, 09:20

jointunija je napisao/la:
25 apr 2024, 07:47
let3 je napisao/la:
25 apr 2024, 00:57
Mahala je 200% u pravu za Boljevica.
Lik je kar.ina od igraca, al ne mala vec golema.
Od crnogoraca samo Cavnic nesto vrijedi i treba ostati. Radinovic i Boljevic nek pakuju kofere na kraju sezone.
Trenutno daleko naš najbolji igrač u ofanzivnom dijelu,s tim da je na nekih 60-70%!
Boljevic ima odredjeni kvalitet, moramo uzeti u obzir da dugo nije igrao prije nego će doći kod nas, pa šanse mučio sa povredama i čak ni pripreme nije čitave odradio. Tek sada je uvezo par utakmica bez povreda, mislim da će biti od velike pomoći iduće sezone ako ga povrede zaobidju i odradi kompletne pripreme. A i ovakav je naše najbolje krilo trenutno.
Slična stvar za Radovca, dugo nije igrao prije nas, nije odradio čitave pripreme, ali kvalitet je očigledan. Nakon priprema i redovne igre, sigurno jedan od bolji veznjaka lige.
Nešto slično i za Cavnića, došao nakon što su pripreme završile. Mislim da će sljedeće sezone biti puno bolji, da li u paru sa Selinovićem ili nekim malo bržim stoperom.
Od ovih trenutnih iz prve postave jedino je tu Galić koji pokazuje neki kvalitet da bi mogo igrati u ekipi koja se bori za evropu, ovo ostalo je tanko. Može i Muftic, ali nadam se njegovom transferu, da zaradimo i nešto para.
Karić, Hiroš i Amoah solidne rotacije. Hiroš bi mogo biti glavni igrač ako posloži stvari u glavi.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mamonelafo
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 25 apr 2024, 09:36

Konačno konstruktivna priča na forumu, a ne suvisla.

Mislim da sam na fonu većine, da veliki broj igrača mora napustiti ekipu, ali isto tako, da određeni mora ostati.

Meni je, recimo, veliko razočarenje Haris Ovčina, okej, nema kontinuitet igara, ali i kada uđe ne pokaže ništa.

Na kraju, najbitnije je da ovu sezonu preguramo u PL BiH, pa se nadati da ćemo dobiti i nešto od javnog poziva, nekog strateškog, pa onda možemo razgovarati i o ozbiljnijim pojačanjima koja bi nam itekako značila, jer, iduće sezone ispadaju četiri ekipe, ako se ne varam?
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 25 apr 2024, 09:38

Alipasino je napisao/la:
25 apr 2024, 06:26
Zasto kritikujete igrace.Ako nezna a znamo da nezna ali se bore.Proritet je da se izbori opstanak.Nije sad vrijeme za kritike.Svi znamo ko je Drljo i pojedini ali dajte im malo i podrške jer sad su 2 najvaznije utakmice sezone.Sa 4 bobe ostajemo u ligi i to je prioritet.Kad se sve zavrsi onda ide cistacica investitor sponzor a bogumi i malo kvalitetniji igraci.Sada je ovako i promjenit se nemoze.Ponavljam.2 utakmice sezone sa 4 bobe ostajemo u ligi i mani te se pljuvanja po igracima.Nisu sami dosli zna se ko ih je doveo.
Za nadati se Al'pašinac. Za nadati se da će biti tako.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Zvornicka
Postovi: 163
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zvornicka » 25 apr 2024, 09:40

MocMahale444 je napisao/la:
24 apr 2024, 21:30
Jasta vec nema veze, koliko je puta promasio 1 vs 1 u proslim tekmama. Istina povuce loptu i pretezno je izgubi.
Lik ko balerina, I corava koka zrno ubode. Tako i on s onom sretnom asistencijom za Kapitena.
Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.

MoSaZeLjo1921
Postovi: 260
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 25 apr 2024, 10:08

Nešto sam mišljenja da smo imali ove igrače od početka sezone,ove sto su zimi došli ja mislim iskreno da bi borili za Evropu...

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3102
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 25 apr 2024, 10:12

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
25 apr 2024, 10:08
Nešto sam mišljenja da smo imali ove igrače od početka sezone,ove sto su zimi došli ja mislim iskreno da bi borili za Evropu...
Mislim samo uz normalnog trenera i bolju atmosferu u ekipi da ne bi trebalo biti problema. Desili su se premije i problem oko njih, novi trener svako malo, par nesretnih poraza i gotovo. Psihicki su svi na nuli, primijeti se to cak i na Djurbuzovicu, a tu je tek par dana.

1921ljoze
Postovi: 585
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 25 apr 2024, 10:43

Jel zna neko kad igramo Tuzlom kuci

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 25 apr 2024, 10:50

Ovo su sve debili, a Krpić je najveći !
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
anonimni
Postovi: 10144
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 25 apr 2024, 11:33

Ma ostaviti dio kostura ekipe, neki mogu valjati za klupe barem jer treba cijeniti njihovo zalaganje a neki svakako za prve, razrijesiti situaciju s Al Jaberom (ili Jabarom sto bi neki napisali :mrgreen: ) i onda nadograditi ekipu. Ne sumnjam da momci koji igraju ovu polusezonu nisu bas ni jeftini, a rezultate vidimo, ali svakako ce odmor nama vjerovatno i najbolje doci u cijeloj ligi ne bi li se situacija restartovala. Ako jos bude kakvog hajra od onog javnog poziva za strateskog partnera, tim bolje :)

Kako ja uvijek propustim spektakl na temi, cuj zamijenio Boljevica i Radinovica :tokralju: Druga provala ovaj mjesec, nakon trece castim, preuzimam ja to na sebe
Al doticnog ku.rcem po celu
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
bhsport
Postovi: 11312
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 apr 2024, 11:46

Zvornicka je napisao/la:
25 apr 2024, 09:40
MocMahale444 je napisao/la:
24 apr 2024, 21:30
Jasta vec nema veze, koliko je puta promasio 1 vs 1 u proslim tekmama. Istina povuce loptu i pretezno je izgubi.
Lik ko balerina, I corava koka zrno ubode. Tako i on s onom sretnom asistencijom za Kapitena.
Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.
A i dokazao se sto jest jest, go u 20tak tekmi.
Nakon jednog Zakarica, Santosa mi veličamo neku crnogorsku harlovinu za kojeg je Asim Zec Rivaldo.
Boljevic je u Konjicu pokazao da je daleko od ozbiljmog pojačanja.
Koji je to go Boljevic dao osim tog u Ugljeviku i u koje je šanae ušao?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Pablo11
Postovi: 1180
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 12:05

1921ljoze je napisao/la:
25 apr 2024, 10:43
Jel zna neko kad igramo Tuzlom kuci
04 maj

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 23 gosta.