FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
205
38%
 
Ukupno glasova: 535

upohaluhizugnimda
Postovi: 355
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 apr 2024, 18:20

1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:09
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:06
Ova slika sa zvanicne sve govori. Oprosti nam. :plac: :bow:
slika

Dajte djetetu novi ugovor!
On ima 2 plus opcija produzenja na godinu
Znaci 2025 mu istice ugovor
Eh sad hoceli htjeti potpisati novi jer mislim da bi se moglo zaraditi...zaista ne kontam pa vidjelo se na prijateljskim,na bracinim snimcima i u repki pa cak i u ligi sto je odigrao malo da je mali talenat ....
On sto nije igrao nema veze sa njegovim kvalitetima. I najveci laik vidi o kakvom se igracu radi, a ukradena mu je veoma btina godina karijere. Nermin Basic, Bruno Akrapovic, svi clanovi uprave i uposlenici kluba koji su ucestvovali u nepravdi prema ovom momku, ali i nasem klubu, treba da se srame i da za to odgovaraju.

I znam brate do kad ima ugovor, ali taj ugovor treba podebljati i produziti. Vec sad se mora o tome razmisljati, jer kasnije ce biti kasno. Dijete je vanserijski talenat. Ako na njemu ne uzmemo pare, necemo nikad. Njemu samo treba da trenra, igra redovno i da se sacuva od povreda, sve ostalo ce samo doci.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2365
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 27 apr 2024, 18:20

Ku.rac bi moj Leverkuzen bio šampion, da je Xabi klupirao Wirtza.
Ovo je najgluplja odluka u zadnjih par godina, ko god da je donio, yebem mu najmilije.
Ima li iko da nas prosvjetli da tačno kaže ko je, ili ko su "gospoda" koja nam najboljeg igrača zakucaše na klupu čitavu sezonu?

1921ljoze
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 27 apr 2024, 18:22

upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:20
1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:09
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:06
Ova slika sa zvanicne sve govori. Oprosti nam. :plac: :bow:
slika

Dajte djetetu novi ugovor!
On ima 2 plus opcija produzenja na godinu
Znaci 2025 mu istice ugovor
Eh sad hoceli htjeti potpisati novi jer mislim da bi se moglo zaraditi...zaista ne kontam pa vidjelo se na prijateljskim,na bracinim snimcima i u repki pa cak i u ligi sto je odigrao malo da je mali talenat ....
On sto nije igrao nema veze sa njegovim kvalitetima. I najveci laik vidi o kakvom se igracu radi, a ukradena mu je veoma btina godina karijere. Nermin Basic, Bruno Akrapovic, svi clanovi uprave i uposlenici kluba koji su ucestvovali u nepravdi prema ovom momku, ali i nasem klubu, treba da se srame i da za to odgovaraju.

I znam brate do kad ima ugovor, ali taj ugovor treba podebljati i produziti. Vec sad se mora o tome razmisljati, jer kasnije ce biti kasno. Dijete je vanserijski talenat. Ako na njemu ne uzmemo pare, necemo nikad. Njemu samo treba da trenra, igra redovno i da se sacuva od povreda, sve ostalo ce samo doci.
Razumijem sve ali hajde sad ponudi ugovor malom sta ako nece da produzi? Ja koliko sam cuo da je ministarstvo sporta S.Arabije platilo kotizaciju i sve sto je trebalo da bi on dobio profesionalni ugovor a ne amaterski na 1 godinu kao (Santos).....sve znam razumijem neko treba odgovarati

BIZMARK66
Postovi: 366
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 apr 2024, 18:28

Jedini krivac je Akrapovic. Ne tražite krivce u drugima.

upohaluhizugnimda
Postovi: 355
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 apr 2024, 18:29

1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:22
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:20
1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:09

On ima 2 plus opcija produzenja na godinu
Znaci 2025 mu istice ugovor
Eh sad hoceli htjeti potpisati novi jer mislim da bi se moglo zaraditi...zaista ne kontam pa vidjelo se na prijateljskim,na bracinim snimcima i u repki pa cak i u ligi sto je odigrao malo da je mali talenat ....
On sto nije igrao nema veze sa njegovim kvalitetima. I najveci laik vidi o kakvom se igracu radi, a ukradena mu je veoma btina godina karijere. Nermin Basic, Bruno Akrapovic, svi clanovi uprave i uposlenici kluba koji su ucestvovali u nepravdi prema ovom momku, ali i nasem klubu, treba da se srame i da za to odgovaraju.

I znam brate do kad ima ugovor, ali taj ugovor treba podebljati i produziti. Vec sad se mora o tome razmisljati, jer kasnije ce biti kasno. Dijete je vanserijski talenat. Ako na njemu ne uzmemo pare, necemo nikad. Njemu samo treba da trenra, igra redovno i da se sacuva od povreda, sve ostalo ce samo doci.
Razumijem sve ali hajde sad ponudi ugovor malom sta ako nece da produzi? Ja koliko sam cuo da je ministarstvo sporta S.Arabije platilo kotizaciju i sve sto je trebalo da bi on dobio profesionalni ugovor a ne amaterski na 1 godinu kao (Santos).....sve znam razumijem neko treba odgovarati
Momak je presretan sto je tu, nikad se nije pobunio ni A rekao sto ne igra. Na treninzima uvijek najbolji. Mislim da bi htio potpisati.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Sarun
Postovi: 181
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 27 apr 2024, 18:30

godrina je napisao/la:
27 apr 2024, 18:07
Pobjeda
Pobjeda u gostima :bih: :bih: :bow: :bow:
Dobra igra, disciplinovano i napadacki. Opet more propustenih prilika.
Veliki plus za Al Jabera, za ubacivanje Drine i Cocalica na dmf.
Ogroman plus za ne uvodjenje Mekica i Drlje.
Bravo Hajrudine, hvala ti.
I Samir Radovac, bio sam protiv njega a momak je odlican. Nastavi tako.
Da se ne ureknu on i Jaber, ovo daje neku nadu. Licili smo na tim.
I nazalost moram kritikovat Amoaha, steta onolike smage, fine brzine i defanzivnih dobrih karakteristika. Zbog previse propustenih sansi neces bit igrac kakav mozes.
Ps : svi ih vrha kluba otidji do Jabera, izvinit mu se i zamolit ga da da im oprosti te da nastavi davat maksimum. Obecat mu minutazu i bitnu ulogu u ekipi.
Amoah je rodjen da bude desni bek. Sve predispozicije ima da bude najbolji bek u državi.

1921ljoze
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 27 apr 2024, 18:33

upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:29
1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:22
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:20


On sto nije igrao nema veze sa njegovim kvalitetima. I najveci laik vidi o kakvom se igracu radi, a ukradena mu je veoma btina godina karijere. Nermin Basic, Bruno Akrapovic, svi clanovi uprave i uposlenici kluba koji su ucestvovali u nepravdi prema ovom momku, ali i nasem klubu, treba da se srame i da za to odgovaraju.

I znam brate do kad ima ugovor, ali taj ugovor treba podebljati i produziti. Vec sad se mora o tome razmisljati, jer kasnije ce biti kasno. Dijete je vanserijski talenat. Ako na njemu ne uzmemo pare, necemo nikad. Njemu samo treba da trenra, igra redovno i da se sacuva od povreda, sve ostalo ce samo doci.
Razumijem sve ali hajde sad ponudi ugovor malom sta ako nece da produzi? Ja koliko sam cuo da je ministarstvo sporta S.Arabije platilo kotizaciju i sve sto je trebalo da bi on dobio profesionalni ugovor a ne amaterski na 1 godinu kao (Santos).....sve znam razumijem neko treba odgovarati
Momak je presretan sto je tu, nikad se nije pobunio ni A rekao sto ne igra. Na treninzima uvijek najbolji. Mislim da bi htio potpisati.
Nadam se
Ono sto sam vidio u prenosu je kultura
Kad su Radovcu ukazivali pomoc on vadi vodu iz torbe i daje Krpicu prvo pa tek onda on pije :salut:

limvotehula
Postovi: 75
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la limvotehula » 27 apr 2024, 18:34

Al Jaber kod Basica nije igrao skoro nikako, a kod Brune je bio zakovan za tribine. Nije tesko sabrati dva i dva i zakljuciti da je ta instrukcija vjerovatno dosla od nekoga ili nekih iznad njih. To ne amnestira trenere, ali oni vise nisu tu, a ja se nadam da niko ko je bio dio tog lanca odlucivanja vise nije u klubu.
Hulahopka <3

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19385
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 27 apr 2024, 18:43

Haram svakom bilo ko je odlucio da Al-Jabera zakuca za klupu.

Sramota i grehota da mali nije dobio ranije ni minute skoro.

Cuda cini na terenu.

Kako god okrenes opet Zeljin DNK, 2/2 :clap:

Mi doveli hakima koji telefonira tokom tekme i Brundu Brunu letvu obicnu.


Cestitke Krpicu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

RatoborniMrmot
Postovi: 787
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 27 apr 2024, 18:46

limvotehula je napisao/la:
27 apr 2024, 18:34
Al Jaber kod Basica nije igrao skoro nikako, a kod Brune je bio zakovan za tribine. Nije tesko sabrati dva i dva i zakljuciti da je ta instrukcija vjerovatno dosla od nekoga ili nekih iznad njih. To ne amnestira trenere, ali oni vise nisu tu, a ja se nadam da niko ko je bio dio tog lanca odlucivanja vise nije u klubu.
Nema tu instrukcije, to znaci da su obojica li la strucnjaci s tim da je Basic Guardiola za Akrapovica, al je takodjer cinjenica da js sjebo i Cosica koji opet dobro igra kod Dudica.

Kakva je neznalica Akrapovic to je za doktorat napisati, doslovno.

Imas dobar vezni red, barem sestoricu kvalitetnih igraca, a ti koristiš dvojicu. Levatu jedan. Od toga Jabera nema ni na klupi, a igracina je za vecinu, Radovac dobija minute na kapaljku. Levatu i neznalico.

Sqda vidimo koliko brze igramo kada u vezi imamo tri pokretljiva igraca ( Hiros, Jaber i Radovac ), odmah i krila imaju vise prostora, odmah napadac izgleda bolje mada stojim pri tvrdnji da se Sulji na kraju ove sezone treba zahvaliti.

Cocalic na zadnjem veznom je isto logican potez nakon povrede Radovca, Drina je tanak, al bas tanak. Mahmic vise nego solidan mada je i on poprilicno spor.

Sve u svemu mrmotu Bruni treba napisati krivicnu prijavu jer je monstrum, dobiti Tuzlu i definitivno objezbjediti opstanak, a onda se na ljeto rijesiti pola gibitnika. Napokon smo odigrali utakmicu gdje ne licimo na ekipu koja treba da ispadne. Amin !

Boljevic je top igrac, da natrljam na nos onima sto su govorili da je levat :cool:

Samo da dodam, kvalitet Jabera jeste igra licem prema golu, brzina, dribling, dobri pasovi i ocito fudbalska intellgencija. Bruno, Bruno, konju jedan.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16539
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 27 apr 2024, 18:54

iskreno, boli me kur.ac i ko igra i ko neigra i zašto je igrao ili nije.
samo da je još tuzlu dobiti i ostati u ligi pa ćemo onda palamuditi do bola između sezona ko treba dogodine igrat a kome sretan put bio

našta smo mi spali da u ovakvoj ligi sa ovakvim konkurentima moramo do samog kraja de se koprcamo da ne ispanemo … u sto PM
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 27 apr 2024, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bersaga
Postovi: 872
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 27 apr 2024, 18:54

Možda i najbolja utakmica ove sezone. Al Jaber fenomenalan, dokaz da ako znaš, ne treba ti ni kontinuitet utakmica, niti prava pozicija koju igraš. Ušao, izdominirao, izašao, bravo mačko. Po mom mišljenju GOŠK je najslabiji od svih iz donjeg dijela tabele i nadao sam se pobjedi i uz našu standardno lošu igru. Radovac zna lopte i očito da mu je stalo, samo nek ovako nastavi. Šta je sa Karićem?
Dajte Al Jaberu jak i dugogodišnji ugovor odmah, valjda ste nešto naučili do sada. Amoahu je neko bacio afričku vradžbinu, nema drugog objašnjenja. Mislim da smo ubjedljivo prvi po broju promašenih zicera, strahoba.

Idemo dalje, pobijediti Tuzlu City u petak i riješiti ovu tegobu što prije.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2365
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 27 apr 2024, 18:56

@braco zamolio bih te, kad uhvatiš vremena, da napraviš video sa potezima Al Jabera u ovoj utakmici. 💙

limvotehula
Postovi: 75
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la limvotehula » 27 apr 2024, 18:58

RatoborniMrmot je napisao/la:
27 apr 2024, 18:46
limvotehula je napisao/la:
27 apr 2024, 18:34
Al Jaber kod Basica nije igrao skoro nikako, a kod Brune je bio zakovan za tribine. Nije tesko sabrati dva i dva i zakljuciti da je ta instrukcija vjerovatno dosla od nekoga ili nekih iznad njih. To ne amnestira trenere, ali oni vise nisu tu, a ja se nadam da niko ko je bio dio tog lanca odlucivanja vise nije u klubu.
Nema tu instrukcije, to znaci da su obojica li la strucnjaci s tim da je Basic Guardiola za Akrapovica, al je takodjer cinjenica da js sjebo i Cosica koji opet dobro igra kod Dudica.

Kakva je neznalica Akrapovic to je za doktorat napisati, doslovno.

Imas dobar vezni red, barem sestoricu kvalitetnih igraca, a ti koristiš dvojicu. Levatu jedan. Od toga Jabera nema ni na klupi, a igracina je za vecinu, Radovac dobija minute na kapaljku. Levatu i neznalico.

Sqda vidimo koliko brze igramo kada u vezi imamo tri pokretljiva igraca ( Hiros, Jaber i Radovac ), odmah i krila imaju vise prostora, odmah napadac izgleda bolje mada stojim pri tvrdnji da se Sulji na kraju ove sezone treba zahvaliti.

Cocalic na zadnjem veznom je isto logican potez nakon povrede Radovca, Drina je tanak, al bas tanak. Mahmic vise nego solidan mada je i on poprilicno spor.

Sve u svemu mrmotu Bruni treba napisati krivicnu prijavu jer je monstrum, dobiti Tuzlu i definitivno objezbjediti opstanak, a onda se na ljeto rijesiti pola gibitnika. Napokon smo odigrali utakmicu gdje ne licimo na ekipu koja treba da ispadne. Amin !

Boljevic je top igrac, da natrljam na nos onima sto su govorili da je levat :cool:

Samo da dodam, kvalitet Jabera jeste igra licem prema golu, brzina, dribling, dobri pasovi i ocito fudbalska intellgencija. Bruno, Bruno, konju jedan.
Dzaba, ja se nikako ne mogu oteti dojmu da jeste postojala neka instrukcija s vrha, da je Al Jaber bio kolateralna steta neslaganja u proslom UO oko Arapa i onda poslije toga onog fijaska koji se desio.

Kod Basica je nesto malo usao s klupe, ako se dobro sjecam, a kod Brune minute nije dobio. Nije moguce da dva trenera nista ne vide u ovakvom igracu, jednostavno nema logike.

Nije to neznanje, to je nesto gore. Neznanje mozes oprostiti, ovaj kriminal prema klubu i jednom igracu ne.

Mada, slazem se da ne bi bilo fer Basica trpati u isti kos s Brunom, Basic je ipak Europu odradio dobro, dok je Bruno samo protiv degena na derbiju polozio ispit. Kud svaku ne igramo sa tim istraumatiziranim kompleksasima, prvi na tabeli bi bili.

Dini i njegovoj ekipi svaka cast. Docekani dijelom na noz ili s podsmijehom, a pokazali da bolje razumiju ovu igru i ovaj klub od mnogih.
Zadnja izmjena: limvotehula, dana/u 27 apr 2024, 19:00, ukupno mijenjano 3 puta.
Hulahopka <3

Hansestadt
Postovi: 2503
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 27 apr 2024, 18:58

29 utakmica, 26 golova. Najgori u ligi sto se tice tog segmenta, 4 manje od Zvijezde.

Alipasino
Postovi: 7912
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 27 apr 2024, 19:00

Ja mislim da je do Bekrica tj da je davo drugim da igra radi ugovora i ko zna cega.Ako grjesim volio bi neki razlog da mi neko kaze da nije tako.Zamisli igra ti Drljo i Mekić pored ovakvog momka.

BocaJuniors1905
Postovi: 1810
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 27 apr 2024, 19:01

Namad se da momka neće opet klupirati zato što nema Štilića i Karića, mali je toliki majstor da može igrati pet pozicija na terenu
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

RatoborniMrmot
Postovi: 787
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 27 apr 2024, 19:05

limvotehula je napisao/la:
27 apr 2024, 18:58
RatoborniMrmot je napisao/la:
27 apr 2024, 18:46
limvotehula je napisao/la:
27 apr 2024, 18:34
Al Jaber kod Basica nije igrao skoro nikako, a kod Brune je bio zakovan za tribine. Nije tesko sabrati dva i dva i zakljuciti da je ta instrukcija vjerovatno dosla od nekoga ili nekih iznad njih. To ne amnestira trenere, ali oni vise nisu tu, a ja se nadam da niko ko je bio dio tog lanca odlucivanja vise nije u klubu.
Nema tu instrukcije, to znaci da su obojica li la strucnjaci s tim da je Basic Guardiola za Akrapovica, al je takodjer cinjenica da js sjebo i Cosica koji opet dobro igra kod Dudica.

Kakva je neznalica Akrapovic to je za doktorat napisati, doslovno.

Imas dobar vezni red, barem sestoricu kvalitetnih igraca, a ti koristiš dvojicu. Levatu jedan. Od toga Jabera nema ni na klupi, a igracina je za vecinu, Radovac dobija minute na kapaljku. Levatu i neznalico.

Sqda vidimo koliko brze igramo kada u vezi imamo tri pokretljiva igraca ( Hiros, Jaber i Radovac ), odmah i krila imaju vise prostora, odmah napadac izgleda bolje mada stojim pri tvrdnji da se Sulji na kraju ove sezone treba zahvaliti.

Cocalic na zadnjem veznom je isto logican potez nakon povrede Radovca, Drina je tanak, al bas tanak. Mahmic vise nego solidan mada je i on poprilicno spor.

Sve u svemu mrmotu Bruni treba napisati krivicnu prijavu jer je monstrum, dobiti Tuzlu i definitivno objezbjediti opstanak, a onda se na ljeto rijesiti pola gibitnika. Napokon smo odigrali utakmicu gdje ne licimo na ekipu koja treba da ispadne. Amin !

Boljevic je top igrac, da natrljam na nos onima sto su govorili da je levat :cool:

Samo da dodam, kvalitet Jabera jeste igra licem prema golu, brzina, dribling, dobri pasovi i ocito fudbalska intellgencija. Bruno, Bruno, konju jedan.
Dzaba, ja se nikako ne mogu oteti dojmu da jeste postojala neka instrukcija s vrha, da je Al Jaber bio kolateralna steta neslaganja u proslom UO oko Arapa i onda poslije toga onog fijaska koji se desio.

Kod Basica je nesto malo usao s klupe, ako se dobro sjecam, a kod Brune minute nije dobio. Nije moguce da dva trenera nista ne vide u ovakvom igracu, jednostavno nema logike.

Nije to neznanje, to je nesto gore. Neznanje mozes oprostiti, ovaj kriminal prema klubu i jednom igracu ne.

Mada, slazem se da ne bi bilo fer Basica trpati u isti kos s Brunom, Basic je ipak Europu odradio dobro, dok je Bruno samo protiv degena na derbiju polozio ispit. Kud svaku ne igramo sa tim istraumatiziranim kompelsasima, prvi na tabeli bi bili.

Dini i njegovoj ekipi svaka cast. Docekani dijelom na noz ili s podsmijehom, a pokazali da bolje razumiju ovu igru i ovaj klub od mnogih.
Nema logike to za upravu i nalog iznad da ne igra, Jaber kod Basica nije igrao pored Turanjanina, Bibera, Rustemovica, sporog Mekica, starog Stilica. I lik dobije minute na kapaljku i vec je protiv Zvijezde na Grbavici pokazao da moze. Onda se promijeni uprava, promijeni se trener i ovaj opet ne igra,.jer je trener bas levat i bas neznalica. To je sada evidentno.

Iako volim teorije zavjera jer se obicno ispostave tacne :mrgreen: sada ih zaista nema, sve je do trenera levata i neznalica.

Kamaga11
Postovi: 1689
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 27 apr 2024, 19:10

Bgm Al Jaber me je dobro zajebao mislio sam da nece moci meda jer nije puno igrao, ali me totalno demantovao. Amoah teski idiot sto kaze ovaj bacit ga lavovima. Radovac valjda nije povrijedjen. Protiv Tuzle Al Jaber i Radovac moraju igrat u prvoj izboren je opstanak. Na hajr i dobro.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

BIZMARK66
Postovi: 366
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 apr 2024, 19:12

Čekamo pabla profil 1 da vidimo utiske s gostovanja?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo, MoSaZeLjo1921 i 17 gostiju.