FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

BIZMARK66
Postovi: 315
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 mar 2024, 14:27

Zamisli ti percepcije mozga da su te trofeji koštali. Dajte nekog psihijatra dovedite na temu nije ovo normalno.

BIZMARK66
Postovi: 315
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 mar 2024, 16:07

Kamaga11 je napisao/la:
27 mar 2024, 11:31
BIZMARK66 je napisao/la:
27 mar 2024, 09:53
Pact1921 je napisao/la:
26 mar 2024, 23:44
Ja necu da zapocinjem ovu temu oko amara . Amar Osim je po meni 3 najbolji trener u historiji kluba odmah iza milana ribara i Ivice osima . Jest Amar zajebao zadnji put kad je bio u zelji i to se ne treba oprostit ali mi i dan danas smo najtrofejniji klub u drzavi zbog Amara Osima i to se treba postovati . Imali smo mi salabajzera koji su satro volili zelju ali niko nista nije osvojio . Za mene je on svetinja ali mu nikad necu oprostit sta je uradio u zadnjem mandatu van terena .
Sto puta ispričana priča. Njegov zadnji mandat je poklonjena titula zbog korone. Dvije godine bez prihoda od ulaznica. Ovim Bogaljima da se desi da nemaju prihod od ulaznica kao tad ugasili bi klub momentalno. Niste upućeni u nista. Citate priče botova i nesto baljezgate da je uradio. Problem današnjeg društva sto nisu upućeni u nista a misljenje kreirao tako što čitaju ove budale po forumima i portalima. Danas svaka budaletina može napisati sta hoce. Ko onaj fol se vratio s gostovanja iz Mostara a on u kuci sjedi u nekog vukojebini.

Zamisli kako moraš imati supalj mozak da povezujes godine s iskustvom trenera. To moraš biti dobar degenerik. Bio je dobar trener al su godine učinile svoje. I šta ces ti s takvim mozgovima pisati on je glup da mu napises bilo sta ne može skontati.
Kad ce se ovaj debilkan carapica banovati?
Administracija vrijeme je da ovaj prestani pisati s dva tri profila i još sam s sobom.

Kamaga11
Postovi: 1622
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 27 mar 2024, 16:12

BIZMARK66 je napisao/la:
27 mar 2024, 16:07
Kamaga11 je napisao/la:
27 mar 2024, 11:31
BIZMARK66 je napisao/la:
27 mar 2024, 09:53


Sto puta ispričana priča. Njegov zadnji mandat je poklonjena titula zbog korone. Dvije godine bez prihoda od ulaznica. Ovim Bogaljima da se desi da nemaju prihod od ulaznica kao tad ugasili bi klub momentalno. Niste upućeni u nista. Citate priče botova i nesto baljezgate da je uradio. Problem današnjeg društva sto nisu upućeni u nista a misljenje kreirao tako što čitaju ove budale po forumima i portalima. Danas svaka budaletina može napisati sta hoce. Ko onaj fol se vratio s gostovanja iz Mostara a on u kuci sjedi u nekog vukojebini.

Zamisli kako moraš imati supalj mozak da povezujes godine s iskustvom trenera. To moraš biti dobar degenerik. Bio je dobar trener al su godine učinile svoje. I šta ces ti s takvim mozgovima pisati on je glup da mu napises bilo sta ne može skontati.
Kad ce se ovaj debilkan carapica banovati?
Administracija vrijeme je da ovaj prestani pisati s dva tri profila i još sam s sobom.
Nek provjere preko ip adresse, ako znas sta je to naravno. Nadam se da si oprezniji sad da si promjenio da te je malo teze skontat, ali idalje si glup.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2898
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 27 mar 2024, 16:20

Ovdje se smarate oko carapica,gacica,hulahopkica i brushaltera , koga briga vase interne svadje. Juce sam napisao da je sramotno sta nasa uprava radi , ovdje neki osuli paljbu po Amari, SRAMOTA je nasa sto nije neko pozvan iz porodice Osim kada se postavljala placa bulevar Ivice Osim.
Ljudi koji vode nas klub njima nista nije sveto.

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 27 mar 2024, 16:55

Ukoliko ne pobjedi Velez, Brundo se moze pakovati odmah.
4 boda od mogucih 15 u zadnjih 5 kola, buduci drugoligas Zvijezda mu se ispišava po ekipi, najgori napad lige, ekipa zakovana na dnu...ma mrš.
Mogli smo onda komotno ostaviti i arapa, nista gore rezultate nije imao.

BIZMARK66
Postovi: 315
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 mar 2024, 17:39

Kamaga11 je napisao/la:
27 mar 2024, 16:12
BIZMARK66 je napisao/la:
27 mar 2024, 16:07
Kamaga11 je napisao/la:
27 mar 2024, 11:31

Kad ce se ovaj debilkan carapica banovati?
Administracija vrijeme je da ovaj prestani pisati s dva tri profila i još sam s sobom.
Nek provjere preko ip adresse, ako znas sta je to naravno. Nadam se da si oprezniji sad da si promjenio da te je malo teze skontat, ali idalje si glup.
To sto ti promijeniš ip adresu ne znači da si pametan kad pišeš sam s sobom levatu.

Albas1921
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 jun 2022, 16:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Albas1921 » 27 mar 2024, 18:05

let3 je napisao/la:
27 mar 2024, 16:55
Ukoliko ne pobjedi Velez, Brundo se moze pakovati odmah.
4 boda od mogucih 15 u zadnjih 5 kola, buduci drugoligas Zvijezda mu se ispišava po ekipi, najgori napad lige, ekipa zakovana na dnu...ma mrš.
Mogli smo onda komotno ostaviti i arapa, nista gore rezultate nije imao.
Tačno tako, potpisujem svaku riječ.
Ne branim nikoga ali prethodnici su raspolagali kadrom koji ih je uglavnom dočekao i šta su imali, ne zaboravimo da je Bruno doveo par svojih igrača, a i klub je doveo određena pojačanja kakva god da su, za bibere, turanjanine, šefkiju resića i sl su doktori prema tome izvoli majstore

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19336
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 27 mar 2024, 19:12

let3 je napisao/la:
27 mar 2024, 16:55
Ukoliko ne pobjedi Velez, Brundo se moze pakovati odmah.
4 boda od mogucih 15 u zadnjih 5 kola, buduci drugoligas Zvijezda mu se ispišava po ekipi, najgori napad lige, ekipa zakovana na dnu...ma mrš.
Mogli smo onda komotno ostaviti i arapa, nista gore rezultate nije imao.
A jok, mislim da je za sve kriv Basic.
Poslije toga te sutne arap preko poruke, i onda se ukaže Brunoni.
Koperfild Bruno da nas izbaVi iz belaja.
Ako izgubi od Veleza opet ce biti igraci biraju utakmice, sto nije daleko od istine.



E ljudi pa jeste Amar pokvario sliku o sebi s potezima koji su samo njemu udure.
Nego mojne tisra to je nas najtrofejniji trener i sve u podcastu sto je rekao pije vode.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 27 mar 2024, 19:17

MocMahale444 je napisao/la:
27 mar 2024, 19:12
let3 je napisao/la:
27 mar 2024, 16:55
Ukoliko ne pobjedi Velez, Brundo se moze pakovati odmah.
4 boda od mogucih 15 u zadnjih 5 kola, buduci drugoligas Zvijezda mu se ispišava po ekipi, najgori napad lige, ekipa zakovana na dnu...ma mrš.
Mogli smo onda komotno ostaviti i arapa, nista gore rezultate nije imao.
A jok, mislim da je za sve kriv Basic.
Poslije toga te sutne arap preko poruke, i onda se ukaže Brunoni.
Koperfild Bruno da nas izbaVi iz belaja.
Ako izgubi od Veleza opet ce biti igraci biraju utakmice, sto nije daleko od istine.



E ljudi pa jeste Amar pokvario sliku o sebi s potezima koji su samo njemu udure.
Nego mojne tisra to je nas najtrofejniji trener i sve u podcastu sto je rekao pije vode.
I nek u maniru najveceg papka ponovo pocjepa sebi majicu u znak protesta. To raja posebno cijeni kod njega :mrgreen:

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 400
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 27 mar 2024, 19:35

Nama je petak biti ili ne biti, nema tu puno kalkulacija. Pobjeda nam je neophodna.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
braco
Postovi: 8717
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 mar 2024, 21:03

godrina je napisao/la:
26 mar 2024, 22:20
braco je napisao/la:
26 mar 2024, 22:14
godrina je napisao/la:
26 mar 2024, 22:04
Jel Ovcina jos nesto nespreman ili jednostavno zbog nekvaliteta ne igra ?
Rekao bih da jednostavno Bruno više preferira Galića na toj poziciji, da to nema veze sa fizičkom spremom Ovčine. Po nekoj logici Ovčini bi trebala odgovarat ovaj pozicija s obzirom da je nekad igrao krilo, a posljednjih godina beka tako da bi kao wingback se trebao dobro snaći. Ne kažem da treba Ovčina igrati ispred Galića, sve po zaslugama naravno. Ne bih se iznenadio da na nekim utakmicama vidimo da Galić igra desnog štopera, a Ovčina desnog wingbacka. Galića je već i na pripremama Bruno testirao na toj poziciji. Interesantno mi je da je Bruno Pavića testirao kao lijevo krilo protiv Novog Šehera.
Upravo zbog toga mi nije jasno. Svi smo nekako kontali Ovcina ce tu uletit ali njega nigdje. Odigrao ok 20 min evropsku utakmicu i to je to.
Jbt pogledam klupu kontas ekipa za top 3 i polufinale kupa a oni nemaju boda u gostima.
Ova tvoja postava jest najrealnija za ocekivat al nekako mi tu bas fali kreacije.
Svi su nam igraci duzni al daj da vise procepi Amoa, frajera nigdje a vazda u prilikama nekim.
Slažem da se da nam treba više golova od ofanzivnog trojca gore, ali eto ako ništa malo se i Amoah dohavizao u posljednje 2 utakmice koje je igrao jer je upisao asistencije i protiv pitara i protiv Zvijezde, a u Mostaru svakako nije igrao zbog povrede. Boljević također asistencija na derbiju i gol protiv Zvijezde, a u Mostaru isto nije bio loš plus je dao onaj ključni pas za Krpića koji je asistirao Haračiću za onaj nemogući promašaj.

Nadam se da će Amoah biti spreman jer onda sa njim i Boljevićem na krilima imamo mogućnost djelovati na širem prostoru uz aut liniju, tako da neće širina ovisiti samo od wingbackova za razliku kad Haračić igra na krilu. Pogledaj samo kod drugog i trećeg gola protiv pitara kako Radinović ulazi u sredinu nudeći pass opciju dok Amoah/Boljević djeluju uz aut liniju (širi prostor o kojem pričam), a i draže mi je da Krpić spušta duge lopte klasičnim krilima koja mogu pretrčat veće distance terena u takvim situacijama nego Dženo. Dženo je recimo sjajno spustio dvije lopte u Ugljeviku, prvu za Boljevića kad je promašio onu šansu, a drugu kod našeg gola kad je spustio za Amoaha koji se izborio u duelu za loptu, uspio centrirat i pogodit Boljevića koji posprema loptu u mrežu. Da je možda Dženo morao glumit krilo u toj situaciji umjesto Amoaha, do gola vjerovatno ne bi došlo.
jointunija je napisao/la:
27 mar 2024, 10:55
Koga bi stavio kao bonus igrača u petak,sa obzirom da nemam podatak da li Mahmić ima pravo nastupa protiv Veleža?
Ma mislim da će Bruno krenuti sa Drljom sudeći po sastavu protiv Novog Šehera, a i kad pogledaš minutažu Drlje i Drine, onda vidiš da Drljo je dobio minutažu u svim utakmicama ove polusezone osim u derbiju, a Drina je posljednju utakmicu u ligi odigrao još u porazu od Tuzla Citya rezultatom 3:0, kad je Hakim izvadio u prvom poluvremenu koliko je loš (baš kao i svi ostali saigrači na terenu tu utakmicu). Tako da čini mi se da Bruno puno više vjeruje Drlji, koji doduše ima i veće šanse za minutažu s obzirom da ga je Bruno znao koristiti i na krilu u ovim utakmicama kad je s klupe ulazio.

Avatar
godrina
Postovi: 2838
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 27 mar 2024, 21:26

Bravo @braco
Napokon da se moze sa nekim i diskutovat. Svi su nam od igraca puno duzni. Amoah je dosta i fulao a znamo da moze. Sudjeluje on u igri ali bas ga neće zavrsnica.
Nama i jesu udarne igle Boljevic i taj Amoah iako poprilicno sterilni. Bolje nemamo jbg.
Ne znam koliko bi preofanzivno bilo igrat sa Pavicem i Ovcinom zajedno kao ti bekovi (kad je Karic dostupan).
Ja bi volio vidjet nekad u sredini Radovac Karic, ispred Hiros i napadaci Boljevic i Krpic. To mi se cini najbolje sto imamo.
Sve je na dugom stapu, sad nam ostaje samo nada da je Bruno nesto uigrao za Veleza. Ici jednu po jednu utakmicu pa dokle doguramo. Nije ni taj Velez svemirski brod, borbeni jesu, trce dosta al i nama gori.
Ako igraci imaju imalo obraza dat ce sve od sebe da pobjedimo.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

GIBRA
Postovi: 2700
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2024, 21:34

Futsaleri ko i ovi sa velikog, more nmgu zabit a primaju pionirske
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Pablo11
Postovi: 1158
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 28 mar 2024, 01:39

E cuj botova vrijeme je za otkaz :beba: :beba:

bablaz1
Postovi: 489
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 28 mar 2024, 04:11

Teško će biti protiv Veleža. Nedostaju nam 3 jako bitna igrača u sredini (od 4). Velež je dosta opasan po krilima, brzi su, imaju odlična krila/bekove. U formaciji 343 ćemo im držati bekove daleko od gola. Nikako 352 ne igrati. U slučaju izlaska Oreča i Šturma prema naprijed, otvara se veliki prostor za brze tranzicije po osvojenoj lopti. Drljo bi mogao biti ključni igrač (nadam se da neće zagluparati pa biti ključni za Velež). Jako puno će zavisiti od ove dvojice u sredini. Ako budu Mekić i Radovac mogli bi imatienergetskih problema, jer ni jedan nije trkač. Iskreno više očekujem od Radovca i volio bih u paru s njim da bude Mijić (protiv Nevesinja jedan od boljih na veznom). Očekujem i minutažu za Jabera, da vidimo na šta to liči
Varijanta 1:
Muftić
Selimović Cavnić Cocalić
Galić Mijić (Mekić) Radovac Drljo (u21)
Amoah Krpić Bismark(Boljević)
Varijanta 2
Muftić
Galić Cavnić Cocalić
Ovčina Mekić((Mijić) Radovac Pavić
Babaluk (u21) Krpić Amoah(Bismark)
Tu su i Jaber, Štilić, Haračić
Uglavnom žao mi je što je Fočo sa repkom, jer bih njega najviše volio vidjeti u sredini.
Ne znam, meni ovo ne miriše na dobro, ali moramo vjerovati da možemo i da će se ovi što dobiju priliku potruditi da ostanu u prvoj postavi ((prije svega mislim na Radovca i Ovčinu). Nek nam je sretno i da zabijemo iz prekida i kontre po jedan makar.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 28 mar 2024, 12:46

vlada kantona upravo odobrila 4,7 mil. KM za izgradnju juga :bih:
FKŽ !

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2329
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 28 mar 2024, 12:58

Ide jug :opaopa:
1921

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1474
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 28 mar 2024, 13:08

TeaM87 je napisao/la:
28 mar 2024, 12:46
vlada kantona upravo odobrila 4,7 mil. KM za izgradnju juga :bih:
E sad mozemo malkice vjerovati u bagere na Jugu u junu.

lakilone
Postovi: 671
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lakilone » 28 mar 2024, 13:09

Moras biti ili totalni neznalac fudbala ili jednostavno mrzitelj kluba, pa da tjeras trenera u ovom trenutku. Bruno ne smije otici prije kraja sezone, taman svaku do kraja izgubio.
Pruziti maksimalnu podrsku do kraja sezone, a poslije toga cemo da vidimo..

BIZMARK66
Postovi: 315
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 mar 2024, 13:11

lakilone je napisao/la:
28 mar 2024, 13:09
Moras biti ili totalni neznalac fudbala ili jednostavno mrzitelj kluba, pa da tjeras trenera u ovom trenutku. Bruno ne smije otici prije kraja sezone, taman svaku do kraja izgubio.
Pruziti maksimalnu podrsku do kraja sezone, a poslije toga cemo da vidimo..
Normalno kad si ti pitar tebi je svejedno da izgubimo svaki šta više..

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: bablaz1, TefalTava i 45 gostiju.