FK Borac - Banja Luka

Moderator/ica: vlakanje

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 apr 2023, 14:38

Hocel ikad i jedan trener da se izvine , npr Varešanović je trebao reci izvinjavam se svom kolegi i td al nema to kod nas niti ce kad biti …

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 28 apr 2023, 15:27

Niko da pomene. Lagana pobjeda protiv manjeg sarajevskog kluba.
Solidno je to izgledalo. Nijednog trenutka nije bilo upitno ko je bolja ekipa i ko će uzeti tri boda.
Za Srbiju!

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 maj 2023, 22:36

Nema kluba u ovoj Ligi,od 2002,koji je vise nepravdi dozivio od mog Borca....par puta izboris Evropu,ne daju ti licencu...izboris opstanak na terenu,protiv Celika,na punom stadionu Bilino polje ,i ostave Celik,tebi kazu "nemas licencu,mrs u drugu ligu,seljaci" (2018).....Na terenu smo triput ispali...Dva puta smo imali,medju boljim ekipama u Ligi ,ali,u svakom kolu,od 8 utakmica,minimum sedam keceva bilo.....mi ispadnemo,a 4 boda vise ima Siroki,koji ide u Evropu...nismo se uklopili u taj ciganluk... jednom smo zaista bili slabi (2007)...mozda i jedino zasluzeno ispadanje,od ova 4...mada je i tad ,od tih 16 ekipa,bar pola bilo losije od nas...
Navijaci nekih drugih klubova,bi harakiri izvrsili,da jednom ispadnu...a kamoli cetiri puta...
Onda Zeljkovic preuzme taj Savez....Prvu godinu (korona),vec se vidjelo da nas niko vise ne moze povaliti...
Pogotovo sam uzivao u onoj titula sezoni,2021,kad smo nadoknadili 13 bodova iza Sarajeva....."Ko ih ****...sad malo mi"!!!
Sa te pakosne strane,cak su mi bile i draze te pobjede,gdje ukradem...ruzno zvuci

Ali,ima jedno,godina ..godina i po,kako me vec ovo i nervira...nije ovo moj Borac....Da sam imao neki carobni stapic,veceras bih onog djecaka iz Sarajeva,vratio na teren...da drugo poluvrijeme igramo 11 na 11
Nista ja bolji od njih nisam,ako bih se radovao ovoj pobjedi veceras...Jedino mi je krivo sto je moj djecak,dao gol,koga obozavam,Fedor Predragovic..i ciji povratak u klub sam prizivao par prelaznih rokova....a ne mogu se punim srcem radovati

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 maj 2023, 17:42

Dadosmo neki gol Slobodi,za 1-1,prije minut....Govor tijela nasih igraca,mi govori da im je neprijatno sto zabismo....

Avatar
senjak075
Postovi: 789
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la senjak075 » 22 maj 2023, 00:58

Postali ste pravi seljoberski klub, neugodno je gledat utakmice Borce u kojima dominira primitivizam i publike i takozvanih navijača :puke:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la samirr » 22 maj 2023, 01:31

Schlager je napisao/la:
21 maj 2023, 17:42
Dadosmo neki gol Slobodi,za 1-1,prije minut....Govor tijela nasih igraca,mi govori da im je neprijatno sto zabismo....
Kome je publika zviždala na kraju utakmice, nisu valjda neki vaši igrali 2 na kladari pa razocarani u pobjedu svoje ekipe
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 22 maj 2023, 15:23

Senjak, steta sto nisi bio juce na stadionu pa lupetas glupost bezveze. Ali evo, pitaj tuzlake koji su bili na zapadnoj tribini (ne sa fukarama), medju nasim simpatizerima da li su imali neugodnosti nakon sto su svaki gol Slobode proslavili?! Ili poslije utakmice na i oko stadiona...
Prema tome,ne lupetaj a onaj tvoj post cu da ostavim kao svjedocanstvo ljudskoj gluposti.
Ziv i zdrav bio i da pobijedite zeljeznicar u nedelju i ostanete u ligi!

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 09 jun 2023, 20:42

Tegeltija nema jedan posto moje podrške, ali je upravo u vezi broja stranaca.
Nadam se da će Borac biti jači u odnosu na tek završenu sezonu, bar za 30%.
Za Srbiju!

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1332
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la AvantiBL » 09 jun 2023, 21:53

jedanjeborac je napisao/la:
09 jun 2023, 20:42
Tegeltija nema jedan posto moje podrške, ali je upravo u vezi broja stranaca.
Nadam se da će Borac biti jači u odnosu na tek završenu sezonu, bar za 30%.
Od svakog normalnog navijača Borca, neće imati nikada podršku. S obzirom na njihovo "iskustvo" u sportu, u poređenju sa tim koliko prde po medijima svojim izjavama, pogotovo on, bićemo slabiji za 30-50%....
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

sanatorijum93
Postovi: 13
Pridružen/a: 02 jul 2023, 18:44
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la sanatorijum93 » 05 jul 2023, 18:18

Gdje obećavaju velike poklone, tu mali kofer ponesi
Omnia mea mecum porto

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 28 jul 2023, 08:42

Čestitke na sinoćnjoj partiji. Rezultat aktivan i sve je moguće u BL. Sretno.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 30 jul 2023, 17:58

Hvala Rade,srecno i vama u Azerbejdzanu....u pravu si,nije ova Austrija nista narocito.

Cak sam siguran da bi ih Borac prosao,da se igra za jedno dva mjeseca,dok se momci malo uigraju.Ovako,bice tesko,jer ovo je potpuno novi tim.
Ako se ne varam,od ovih startera u Becu,samo je Fedor bio,uglavnom,standardan lani...Mozes jos dodati Cetka na golu,i Jovu,koji je igrao ispocetka,dok ga Mrkajic nije istisnuo.

PS Gledam ovo Austria-Sturm,ovaj golman Austrije pravi kikseve,prima golove kroz usi sa 20 metara..treba sutati cim se ukaze prilika.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 31 jul 2023, 12:09

Drugaciji Borac ce sigurno izaci u revansu. Za pocetak Kulasin umjesto Mihajlovica i moguce cak i Stole od prve minute. Stojan ovakve utakmice rjesava. Ne stedi se, mozda mu nedostaje motivacije protiv goska npr, ali u derbijima mi je bio najagilniji uvijek. Lozi ga pun Gradski i publika, mozda kao nikoga.
Nedostajalo nam je pola ekipe u Becu i to treba spomenuti. Jokic, Stojan, Hrelja, nedovoljno spremni Kulasin, Makaric... Nije to malo.
A imace ovaj rezultat od juce uticaj na goste to je sigurno... Ima jos do cetvrtka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 31 jul 2023, 18:06

U cemu je fora sa tim Hreljom?

Onaj tim Zeljeznicara,koji su vodili Tomislav Ivkovic,pa kasnije Mulalic..je sigurno,najlosiji tim u njihovoj stogodisnjoj istoriji..ili bar ovih 40 plus godina,sto ih ja pamtim..daleko najlosiji.....Dres Zeljeznicara su ponijeli neki od takvih antitalenata,koji o tome nisu mogli ni sanjati....koji ovdje ne bi mogli ni u Naprijedu igrati...i cak i u takvoj situaciji,gdje su ostavili svu tu omladinu,Becu,Drinu,Gasala,Subasica,Muftica i kompaniju...po principu,daj sta das...i Kulasina bi,naravno,da su mogli..nas mali Malic iz Zelje sa Predgradja,im bio nezamjenjiv bek.......za Hrelju, ni tu nije bilo mjesta,vec ga poslali u Igman :cry: .

Po kojem kriterijumu on moze biti pojacanje za Borac?

Izvinjavam se ako sam nesto propustio,neke njegove briljantne partije..ili veliki napredak u igri....ne mogu ni ja svaku utakmicu Igmana,ili svakog igraca ispratiti...

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 31 jul 2023, 20:57

Hrelja je imao dobru sezonu u Igmanu, bolju od one koju je Mihajlovic imao u Doboju i tom logikom nekako idem... Plus sto mi Mihajlovic u Becu nije bio nista posebno, djelovao je odsutno za raxliku od crnca i Kulasina koji je kasnije usao.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 01 avg 2023, 09:21

Ono sto sam ja gledao Mihajlovica lani,ono je cudo od igraca,vjerovatno najbolji nas igrac ,ofanzivno...Sjecam se da su,nakon onih pobjeda Sloge u Tuzli,u finisu prvenstva,da su navijaci Slobode ovdje se iscudjavali,kako je takav igrac uopste zalutao u PL BIH.

Ali,cim je on kod Vlade ulazio zadnjih pola sata,najcesce..vjerovatno ima neka caka...Ili ne igra odbranu,ili tako nesto...A to je meni tesko procjeniti,nisam takav strucnjak..pogotovo preko tv..
Vidjecemo u cemu je caka sa njim

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 01 avg 2023, 14:58

Ja se nadam jednom odličnom izdanju ekipe.
Vjerujem da je došao red da se protiv Austrije vrati za mnoge nepravde u Evropi i za mnoge nesrećne okolnosti.A bilo ih je puno.
Sviđa mi se ovogodišnja ekipa, uz jednog kvalitetnog štopera i potencijalno još zadnjeg veznog, Borac može puno.

AJ Borac!
Za Srbiju!

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 01 avg 2023, 17:32

jedanjeborac je napisao/la:
01 avg 2023, 14:58
Ja se nadam jednom odličnom izdanju ekipe.
Vjerujem da je došao red da se protiv Austrije vrati za mnoge nepravde u Evropi i za mnoge nesrećne okolnosti.A bilo ih je puno.
Sviđa mi se ovogodišnja ekipa, uz jednog kvalitetnog štopera i potencijalno još zadnjeg veznog, Borac može puno.

AJ Borac!
Kad pominjes stopera,mislim da bi Uprava momentalno trebala kontaktirati onog Iliju Martinovica,sto je proljetos igrao za Sarajevo...bez obzira,da li je ovo za Ogija supljak,vjerovatno i jeste..ima Ogi unosan ugovor sa Hataysport jos dvije godine....Ilija bas ima muda,najbolji stoper im bio...otpustili ga jer se nesto sporeckao sa Mirzom...plus crnogorac,znaci nije ni stranac

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1332
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la AvantiBL » 02 avg 2023, 00:18

Schlager je napisao/la:
01 avg 2023, 17:32
jedanjeborac je napisao/la:
01 avg 2023, 14:58
Ja se nadam jednom odličnom izdanju ekipe.
Vjerujem da je došao red da se protiv Austrije vrati za mnoge nepravde u Evropi i za mnoge nesrećne okolnosti.A bilo ih je puno.
Sviđa mi se ovogodišnja ekipa, uz jednog kvalitetnog štopera i potencijalno još zadnjeg veznog, Borac može puno.

AJ Borac!
Kad pominjes stopera,mislim da bi Uprava momentalno trebala kontaktirati onog Iliju Martinovica,sto je proljetos igrao za Sarajevo...bez obzira,da li je ovo za Ogija supljak,vjerovatno i jeste..ima Ogi unosan ugovor sa Hataysport jos dvije godine....Ilija bas ima muda,najbolji stoper im bio...otpustili ga jer se nesto sporeckao sa Mirzom...plus crnogorac,znaci nije ni stranac
Ja bih se čak usudio reći da je Ilija bio top 5 igrača Sarajeva prošle sezone, u paru sa Čelićem, mislim da bi bili beton..
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 03 avg 2023, 15:59

Euforija baš velika, nadam se da pritisak neće opteretiti igrače. Ne smijemo srljati i ne smijemo im dozvoliti da oni diktiraju tempo.
Na publici je pruži maksimalnu podršku i učestvuje u nadam se veličanstvenoj noći.
Kortes će ga dati,a uzdam se i u Makarića. Ne bih volio penale gledati.

AJ BORAC!
Za Srbiju!

Odgovori

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.