HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 98
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la LamineDiarra » 24 mar 2024, 01:56

#petrovicout

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1332
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la AvantiBL » 24 mar 2024, 14:49

Utakmica je, na vaš zahtjev, pomjerena par sati ranije, tako da će se igrati u subotu u 16:00.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

zrinjamo
Postovi: 193
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 25 mar 2024, 21:10

AvantiBL je napisao/la:
24 mar 2024, 14:49
Utakmica je, na vaš zahtjev, pomjerena par sati ranije, tako da će se igrati u subotu u 16:00.
Pa logično. 31. je Uskrs, koji slavimo, da je ostala utakmica u 20.45 ne bi prije 5 ujutro bili u Mostaru, a srijeda Modriča. Opet dug put.
Logičnije je da Gošk i Posušje igraju večernji termin.

neugodan
Postovi: 58
Pridružen/a: 19 avg 2022, 11:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la neugodan » 27 mar 2024, 14:12

jos dvojicu od 35,40 godina i igrat cemo ligu veterana na kartingu

chiefsosa
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 jan 2024, 15:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la chiefsosa » 27 mar 2024, 14:16

Vracamo se na politiku kluba prije Jakirovica sa dovodjenjem ovakvih igraca sa 30+ godina
Forza njaZri

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 27 mar 2024, 17:40

Ima li itko broj Trebotića ili Ibaneza, nek pošalje Šuli da ih potpiše ako su bez kluba. Dobro bi se uklopili u sadašnju ekipu po godinama i pokretljivosti. Možda bi mogli nagovorit Bekrića da odigra još jednu sezonu, ako ništa na posudbu.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
Taramba
Postovi: 676
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 27 mar 2024, 20:39

Škripi nam na stoperskim pozicijama!
Škripi nam kod kvalitetnih U21 igrača!
Mi dovodimo krilo od 33. godine nakon dugih priprema, 5 odigranih utakmica i još 10 kola do kraja prvenstva???
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5444
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 27 mar 2024, 20:54

Taramba je napisao/la:
27 mar 2024, 20:39
Škripi nam na stoperskim pozicijama!
Škripi nam kod kvalitetnih U21 igrača!
Mi dovodimo krilo od 33. godine nakon dugih priprema, 5 odigranih utakmica i još 10 kola do kraja prvenstva???
Smatras li da Danko Sulenta treba mijenjati dilera ili?Ruganje i pljuvanje se nastavlja po svojim navijacima nakon ovakve transfer politike Balic,Kozulj,Maglica,Bradaric i vec osteceni Jakovljevic,Barisic kao i kuk problem Ticinovic a u izlogu za transfer Ramic i Sabljic :bow:
Ili je roba losa ili demencija ja ne vidim drugi razlog za ovako staru momcad.Jakov,Bare,Sunjic,Bradaric,Bilbija ,Ticinovic se vec polako priblizavaju nogometnoj mirovini i ti umjesto da ih dignes mladjim snagama dovedes Abdurahimija koji je kopija Stojana Vranjesa.Momak ulazi u 34.godinu zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ima li itko da im samar opali sta rade od kluba? :rol: :rol:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Taramba
Postovi: 676
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 27 mar 2024, 21:11

Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 20:54
Taramba je napisao/la:
27 mar 2024, 20:39
Škripi nam na stoperskim pozicijama!
Škripi nam kod kvalitetnih U21 igrača!
Mi dovodimo krilo od 33. godine nakon dugih priprema, 5 odigranih utakmica i još 10 kola do kraja prvenstva???
Smatras li da Danko Sulenta treba mijenjati dilera ili?Ruganje i pljuvanje se nastavlja po svojim navijacima nakon ovakve transfer politike Balic,Kozulj,Maglica,Bradaric i vec osteceni Jakovljevic,Barisic kao i kuk problem Ticinovic a u izlogu za transfer Ramic i Sabljic :bow:
Ili je roba losa ili demencija ja ne vidim drugi razlog za ovako staru momcad.Jakov,Bare,Sunjic,Bradaric,Bilbija ,Ticinovic se vec polako priblizavaju nogometnoj mirovini i ti umjesto da ih dignes mladjim snagama dovedes Abdurahimija koji je kopija Stojana Vranjesa.Momak ulazi u 34.godinu zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ima li itko da im samar opali sta rade od kluba? :rol: :rol:
Danko nam je izgleda uranio sa prvim aprilom :plac:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5444
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 27 mar 2024, 21:21

Taramba je napisao/la:
27 mar 2024, 21:11
Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 20:54
Taramba je napisao/la:
27 mar 2024, 20:39
Škripi nam na stoperskim pozicijama!
Škripi nam kod kvalitetnih U21 igrača!
Mi dovodimo krilo od 33. godine nakon dugih priprema, 5 odigranih utakmica i još 10 kola do kraja prvenstva???
Smatras li da Danko Sulenta treba mijenjati dilera ili?Ruganje i pljuvanje se nastavlja po svojim navijacima nakon ovakve transfer politike Balic,Kozulj,Maglica,Bradaric i vec osteceni Jakovljevic,Barisic kao i kuk problem Ticinovic a u izlogu za transfer Ramic i Sabljic :bow:
Ili je roba losa ili demencija ja ne vidim drugi razlog za ovako staru momcad.Jakov,Bare,Sunjic,Bradaric,Bilbija ,Ticinovic se vec polako priblizavaju nogometnoj mirovini i ti umjesto da ih dignes mladjim snagama dovedes Abdurahimija koji je kopija Stojana Vranjesa.Momak ulazi u 34.godinu zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ima li itko da im samar opali sta rade od kluba? :rol: :rol:
Danko nam je izgleda uranio sa prvim aprilom :plac:
Svaka njemu cast ali gospodin ima fetis na propale igrace 30+ iz HNL-a a sa takvim nema napretka.Nije da nismo vec svjedocili raznim Varvodicima i Treboticima.Zalosno samo sto se popisao na rad Rendulica i Jakirovica pa doveli ovog crnogorca koji nema niti svoj strucni stozer niti je ozbiljan trener.Tko ga jehbe nama je da pratimo klub bili zadnji ili prvi ali sam totalno drugcije zamisljao Zrinjski nakon ere Jakirovica i Rendulica,nikako nisam mogao sanjati da ce izvrsni dovesti autobus invalida i 30+ igraca.Mislim da smo u ovom periodu izgubili neke sanse za ozbiljnim klubom koji ce dominirati ovom kvazi ligom,cak smo blize sunovratu sa ovakvim trenerom i starim igrackim kadrom .
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

zrinjamo
Postovi: 193
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 27 mar 2024, 21:26

Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 20:54
Taramba je napisao/la:
27 mar 2024, 20:39
Škripi nam na stoperskim pozicijama!
Škripi nam kod kvalitetnih U21 igrača!
Mi dovodimo krilo od 33. godine nakon dugih priprema, 5 odigranih utakmica i još 10 kola do kraja prvenstva???
Smatras li da Danko Sulenta treba mijenjati dilera ili?Ruganje i pljuvanje se nastavlja po svojim navijacima nakon ovakve transfer politike Balic,Kozulj,Maglica,Bradaric i vec osteceni Jakovljevic,Barisic kao i kuk problem Ticinovic a u izlogu za transfer Ramic i Sabljic :bow:
Ili je roba losa ili demencija ja ne vidim drugi razlog za ovako staru momcad.Jakov,Bare,Sunjic,Bradaric,Bilbija ,Ticinovic se vec polako priblizavaju nogometnoj mirovini i ti umjesto da ih dignes mladjim snagama dovedes Abdurahimija koji je kopija Stojana Vranjesa.Momak ulazi u 34.godinu zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ima li itko da im samar opali sta rade od kluba? :rol: :rol:
Ovaj nam definitivno nije trebao i njegovo dovođenje je smiješno.
Samo što ti uvijek negativno izvlačiš i pišeš. Ljetni prijelazni rok očajan, ali konferencijska liga i predstave u Europi top. Prvenstvo neloše, uz takav tempo. Kiksevi Posušje i Zvijezda. Zimski prijelazni rok na papiru top, ali Ilinković se odmah ozljedi, Savić izvan forme, Corda neloš, Nardin pravo može dati ruke, Bradarić se digao, a ti samo o greškama i lošim stvarima. Zašto ove ne spomeneš?
Najveća greška je prodaja Radića, jer sam uz njega i ja mogao igrati.
A taj Šula, uz milion grešaka, je najuspješniji sportski djelatnik u BiH. On je doveo i Jakirovića i Rendulića, nažalost i Petrovića. Čovjek vuče poteze, pa u masi poteza i ubode i pogriješi, ali naši rezultati u njegovom mandatu su nestvarno dobri.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5444
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 27 mar 2024, 21:32

Zanimljivo je sto je Abdurahimi igrac od Jurkicsport agencije koja u Mostaru ima ovoga golmana Duku sto nam je pokusao uvaliti prije dolaska Karacica pa ga Mamic doveo Klafuricu,njegovi su igraci Hrvanovic i Tomislav Kis a od bivsih igraca Miljan Govedarica i Josip Ivancic su iz te iste agencije.Uglavnom zaposljavamo kao EPrivreda na dobru preporuku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

zrinjamo
Postovi: 193
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 27 mar 2024, 21:38

Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:32
Zanimljivo je sto je Abdurahimi igrac od Jurkicsport agencije koja u Mostaru ima ovoga golmana Duku sto nam je pokusao uvaliti prije dolaska Karacica pa ga Mamic doveo Klafuricu,njegovi su igraci Hrvanovic i Tomislav Kis a od bivsih igraca Miljan Govedarica i Josip Ivancic su iz te iste agencije.Uglavnom zaposljavamo kao EPrivreda na dobru preporuku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Njegovi igrači su i Ćorluka i Zloma i šta fali svima od gore navedenih? Osim zadnjeg? A i taj je nekad bio igračina.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5444
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 27 mar 2024, 21:41

zrinjamo je napisao/la:
27 mar 2024, 21:26
Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 20:54
Taramba je napisao/la:
27 mar 2024, 20:39
Škripi nam na stoperskim pozicijama!
Škripi nam kod kvalitetnih U21 igrača!
Mi dovodimo krilo od 33. godine nakon dugih priprema, 5 odigranih utakmica i još 10 kola do kraja prvenstva???
Smatras li da Danko Sulenta treba mijenjati dilera ili?Ruganje i pljuvanje se nastavlja po svojim navijacima nakon ovakve transfer politike Balic,Kozulj,Maglica,Bradaric i vec osteceni Jakovljevic,Barisic kao i kuk problem Ticinovic a u izlogu za transfer Ramic i Sabljic :bow:
Ili je roba losa ili demencija ja ne vidim drugi razlog za ovako staru momcad.Jakov,Bare,Sunjic,Bradaric,Bilbija ,Ticinovic se vec polako priblizavaju nogometnoj mirovini i ti umjesto da ih dignes mladjim snagama dovedes Abdurahimija koji je kopija Stojana Vranjesa.Momak ulazi u 34.godinu zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ima li itko da im samar opali sta rade od kluba? :rol: :rol:
Ovaj nam definitivno nije trebao i njegovo dovođenje je smiješno.
Samo što ti uvijek negativno izvlačiš i pišeš. Ljetni prijelazni rok očajan, ali konferencijska liga i predstave u Europi top. Prvenstvo neloše, uz takav tempo. Kiksevi Posušje i Zvijezda. Zimski prijelazni rok na papiru top, ali Ilinković se odmah ozljedi, Savić izvan forme, Corda neloš, Nardin pravo može dati ruke, Bradarić se digao, a ti samo o greškama i lošim stvarima. Zašto ove ne spomeneš?
Najveća greška je prodaja Radića, jer sam uz njega i ja mogao igrati.
A taj Šula, uz milion grešaka, je najuspješniji sportski djelatnik u BiH. On je doveo i Jakirovića i Rendulića, nažalost i Petrovića. Čovjek vuče poteze, pa u masi poteza i ubode i pogriješi, ali naši rezultati u njegovom mandatu su nestvarno dobri.
Top razinu treba znati i zadrzati :kafa:
Mislim da 99% ljudi razmislja da sa ovakvim igracima nemamo sto ni u ovoj ligi trazit a ne europi.Klub treba traziti nove Corluke,Ilinkovice,Sucic,Jankovice momke zeljne dokazivanja a ne oronule nemotivirane igrace kojima je Zrinjski zadnji voz u karijeri.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5444
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 27 mar 2024, 21:45

zrinjamo je napisao/la:
27 mar 2024, 21:38
Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:32
Zanimljivo je sto je Abdurahimi igrac od Jurkicsport agencije koja u Mostaru ima ovoga golmana Duku sto nam je pokusao uvaliti prije dolaska Karacica pa ga Mamic doveo Klafuricu,njegovi su igraci Hrvanovic i Tomislav Kis a od bivsih igraca Miljan Govedarica i Josip Ivancic su iz te iste agencije.Uglavnom zaposljavamo kao EPrivreda na dobru preporuku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Njegovi igrači su i Ćorluka i Zloma i šta fali svima od gore navedenih? Osim zadnjeg? A i taj je nekad bio igračina.
Bolan ne fali nista,nego imam osjecaj da je ovaj dosao u nas na preporuku ove agencije posto eto mali nema posla pa moze li ga Zrinjski ikako zaposlit jedno vrijeme dok se ne snadje? :urnebes: :urnebes:
Da si jucer nekome napisao da cemo se pojacati 34-g krilnim igracem napisao bi ti da si lud.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

zrinjamo
Postovi: 193
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 27 mar 2024, 21:47

Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:45
zrinjamo je napisao/la:
27 mar 2024, 21:38
Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:32
Zanimljivo je sto je Abdurahimi igrac od Jurkicsport agencije koja u Mostaru ima ovoga golmana Duku sto nam je pokusao uvaliti prije dolaska Karacica pa ga Mamic doveo Klafuricu,njegovi su igraci Hrvanovic i Tomislav Kis a od bivsih igraca Miljan Govedarica i Josip Ivancic su iz te iste agencije.Uglavnom zaposljavamo kao EPrivreda na dobru preporuku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Njegovi igrači su i Ćorluka i Zloma i šta fali svima od gore navedenih? Osim zadnjeg? A i taj je nekad bio igračina.
Bolan ne fali nista,nego imam osjecaj da je ovaj dosao u nas na preporuku ove agencije posto eto mali nema posla pa moze li ga Zrinjski ikako zaposlit jedno vrijeme dok se ne snadje? :urnebes: :urnebes:
Da si jucer nekome napisao da cemo se pojacati 34-g krilnim igracem napisao bi ti da si lud.
To je sigurno tako i bilo. Tu se slažem sa tobom. I ako je tako bilo, a i ako nije, nije bilo potrebno ovakvo predstavljanje igrača od skoro 34.
Zadnja izmjena: zrinjamo, dana/u 27 mar 2024, 21:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Marko1905
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 27 mar 2024, 21:48

Ja se slazem da je bilo igrača koji su veliki promašaj ali nema kluba koji ne pravi greške kod transfera.Ali ako netko može Trebotića i Varvodica uspoređivati sa npr. Jakovljevicem i Tičinovićem onda to vise govori o nama navijačima nego o Šuli.Usput samo jedna informacija ,za ovog mladića danass ne znam ko ga je doveo ali znam sugurno da Šula nije doveo Petrovića , to je projekat našeg predsjednika 😂
Volim Mostar pa makar i vaki

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5444
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 27 mar 2024, 22:00

Marko1905 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:48
Ja se slazem da je bilo igrača koji su veliki promašaj ali nema kluba koji ne pravi greške kod transfera.Ali ako netko može Trebotića i Varvodica uspoređivati sa npr. Jakovljevicem i Tičinovićem onda to vise govori o nama navijačima nego o Šuli.Usput samo jedna informacija ,za ovog mladića danass ne znam ko ga je doveo ali znam sugurno da Šula nije doveo Petrovića , to je projekat našeg predsjednika 😂
Jakovljevic ti je ozljedjen ,list mu pukne cim malo brzi sprint odradi i njegova karijera vrhunskog sportasa je vjerovatno gotova nazalost ali je tako,Ticinovic ima velikih problema sa kukom kojeg ako operira vjerovatno odlazi u mirovinu,Barisic je vec imao problema sa srcem kao sto svi znamo u europi kad je napustao utakmice nakon pola sata igre.Prijatelju dragi nitko ne kritizira njihov doprinos,Ticinovicu smo oprostili i promasen prazan gol protiv Veleza koji nas je kostao odlaska u europu pod Jakirovicem,nismo mi pitari da svoje pljujemo ali pricamo o cinjenicnom stanju sto se tice daljne buducnosti Zrinjskog gdje ptice na grani vide da momcad treba svjezu i mladu krv.Najbolji primjer dolazak Nardina koji jos u sebi ima sportskog i igrackog motiva.Cistom sumnjam da je ovaj Petrovic usao u klub bez blagoslova Sulente.Vidit cemo ga sad protiv Borca i ostatak sezone sto moze uciniti.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 28 mar 2024, 07:36

Naravno da svatko griješi, i da ćeš nekada ubosti a nekada potpuno promašiti. Ali pokušaj nekada ubosti nekoga mlađeg od 21, ili bar mlađeg od 25. Ne možeš imati jednog kvalitetnog U21 igrača i nadati se nešto više uraditi u ligi (a u prvoj polusezoni nismo imali ni jednog).
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Marko1905
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 28 mar 2024, 12:13

Antipolitika3 je napisao/la:
27 mar 2024, 22:00
Marko1905 je napisao/la:
27 mar 2024, 21:48
Ja se slazem da je bilo igrača koji su veliki promašaj ali nema kluba koji ne pravi greške kod transfera.Ali ako netko može Trebotića i Varvodica uspoređivati sa npr. Jakovljevicem i Tičinovićem onda to vise govori o nama navijačima nego o Šuli.Usput samo jedna informacija ,za ovog mladića danass ne znam ko ga je doveo ali znam sugurno da Šula nije doveo Petrovića , to je projekat našeg predsjednika 😂
Jakovljevic ti je ozljedjen ,list mu pukne cim malo brzi sprint odradi i njegova karijera vrhunskog sportasa je vjerovatno gotova nazalost ali je tako,Ticinovic ima velikih problema sa kukom kojeg ako operira vjerovatno odlazi u mirovinu,Barisic je vec imao problema sa srcem kao sto svi znamo u europi kad je napustao utakmice nakon pola sata igre.Prijatelju dragi nitko ne kritizira njihov doprinos,Ticinovicu smo oprostili i promasen prazan gol protiv Veleza koji nas je kostao odlaska u europu pod Jakirovicem,nismo mi pitari da svoje pljujemo ali pricamo o cinjenicnom stanju sto se tice daljne buducnosti Zrinjskog gdje ptice na grani vide da momcad treba svjezu i mladu krv.Najbolji primjer dolazak Nardina koji jos u sebi ima sportskog i igrackog motiva.Cistom sumnjam da je ovaj Petrovic usao u klub bez blagoslova Sulente.Vidit cemo ga sad protiv Borca i ostatak sezone sto moze uciniti.
Naravno da je Šula znao ,on mu je i smanjio obećanu placu.
Što se tiče igrača ja samo kazem da se doprinos jednog Trebotića i Ticinovica u Zrinji ne može uspoređivati.Svi znamo da je potreban remont ovoj ekipi.A igrači do 21 godine su posebna priča .Ali ipak je netko doveo još u kadete i juniore Bašića iz Posusja ,Sučića iz Bugojnu ,Ilinkovica iz Nove Bile vratio Savica iz Goška a to su igrači koji su radili prevagu u dvije zadnje sezone.Sabljic i Ramic su sa te strane promašaji ali u čitavoj ligi nema 3-4 dobra igrača do 21 godine.Nadam se da Karačić ili Prskalo ako ga vrate s posudbe mogu biti standardni igrači bar za ovu ligu.Ili da opet dovodimo iz tuđeg dvorišta ali tko će to procijeniti ,naši skauti 😂😂
Volim Mostar pa makar i vaki

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.