Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4619
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 05 maj 2024, 22:35

GG3 je napisao/la:
05 maj 2024, 21:53
MoodyHank je napisao/la:
05 maj 2024, 21:13
Od svih “Austrijanaca” koji su se spominjali, mislim da samo Jašić i eventualno Husković imaju potencijal igrati za nas. Omić, Jakupović i ostala kompanija su propali, a spominjali su se možda i više nego ova prva dvojica.
Nemoj molim te tako, pa i za Jusufa su pisali mnogi ovdje da nije kalibar za repke!
Kakve to veze ima s bilo čim? Jusuf je samo ljudima koji se ne razumiju u fudbal bio igrač koji nije kalibar za reprezentaciju. Od Jakupovića definitivno nema ništa, čovjek s 26 godina “igra” u Sloveniji. Od Omića mooožda nešto bude, ali jako teško. Sve karte baciti na Huskovića i Jašića, posebno jer smo tanki na njihovim pozicijama.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Sindikat12
Postovi: 723
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 05 maj 2024, 22:38

Varg je napisao/la:
05 maj 2024, 20:21
Belmin govorio za oslobodjenje, ugl za jasica se nista nije promijenilo, jos nije predao za sportsko
Kaze Belmin: ”Svaki reprezentativac kojeg sam pitao za mišljenje, odgovorio mi je sa oduševljenjem, jer su to momci koji su pratili Sergeja dok je izgarao na terenu”

Joj Beli :D

Demirovic / Hadzikadunic imali 7/8 godina kad je Barbarez bio pred kraj karijere 34/35 godina

Ahmedhodzic 6/7

Ostalo da ne pricamo 😂😂😂

Avatar
zgembo89
Postovi: 4977
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 06 maj 2024, 00:07

Mislio sam,da nista ne komentarisem ali sobzirom da je sportsport stavio tekst o Petru Sucicu moram reci fantasticna asiatencija na pocetku utakmice za Baturinu ovaj stativu pogodio..Vidjet cemo kako ce ici mu karijera dalje ali bas steta da nas je napustio sobzirom da nemamo puno igraca sa kreativnosti u igri i tim zadnjim pasom...
Inace za Radeljica im je svejedno jer im nije potreban ali spominju Galesica da bi trebalo kaparisati mada ja ne vidim vezu s Bosnom ??

ReX2
Postovi: 211
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 06 maj 2024, 00:10

Sindikat12 je napisao/la:
05 maj 2024, 22:38
Varg je napisao/la:
05 maj 2024, 20:21
Belmin govorio za oslobodjenje, ugl za jasica se nista nije promijenilo, jos nije predao za sportsko
Kaze Belmin: ”Svaki reprezentativac kojeg sam pitao za mišljenje, odgovorio mi je sa oduševljenjem, jer su to momci koji su pratili Sergeja dok je izgarao na terenu”

Joj Beli :D

Demirovic / Hadzikadunic imali 7/8 godina kad je Barbarez bio pred kraj karijere 34/35 godina

Ahmedhodzic 6/7

Ostalo da ne pricamo 😂😂😂
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izdzezveubrazil
Postovi: 2377
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 06 maj 2024, 13:55

Znači Radeljić je Barbarezov Gojković.

Ni on neće nakucati ni deset nastupa.

Znam, sad će neko reći, ali Kovačević/Miličević. Slažem se, od njih je mrvu bolji, ali stvarno u nekoj široj slici vrlo neperspektivna opcija za koju se nadam da će igrati samo ako bude postojala neka veća nužda.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6257
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 06 maj 2024, 14:00

zgembo89 je napisao/la:
06 maj 2024, 00:07
Mislio sam,da nista ne komentarisem ali sobzirom da je sportsport stavio tekst o Petru Sucicu moram reci fantasticna asiatencija na pocetku utakmice za Baturinu ovaj stativu pogodio..Vidjet cemo kako ce ici mu karijera dalje ali bas steta da nas je napustio sobzirom da nemamo puno igraca sa kreativnosti u igri i tim zadnjim pasom...
Inace za Radeljica im je svejedno jer im nije potreban ali spominju Galesica da bi trebalo kaparisati mada ja ne vidim vezu s Bosnom ??
Sučić, trenutno, nije kvalitet ni za klupu Hrvatske, a kamoli šta više.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

19vendetta87
Postovi: 4820
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 06 maj 2024, 14:26

izdzezveubrazil je napisao/la:
06 maj 2024, 13:55
Znači Radeljić je Barbarezov Gojković.

Ni on neće nakucati ni deset nastupa.

Znam, sad će neko reći, ali Kovačević/Miličević. Slažem se, od njih je mrvu bolji, ali stvarno u nekoj široj slici vrlo neperspektivna opcija za koju se nadam da će igrati samo ako bude postojala neka veća nužda.
A kojeg bi ti to stopera zvao? Nemoj samo reci Muharemovica koji nema nijedan seniorski nastup u karijeri
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DamirT
Postovi: 14500
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 06 maj 2024, 14:30

Isto kao da bez poziva ostaju Gvardiol i Ramos, a ne oyebine koje su sve u pet deka. Isprobati i Radeljica, sta fali? Kad ces, ako neces ove godine, kad nemamo apsolutno nikakvih ocekivanja, osim uigravanja tima.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

retromoos
Postovi: 988
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la retromoos » 06 maj 2024, 14:51

Barbarez je vec nakon nekoliko dana pogazio prvo obecanje i tvrdnju. Najmanje 20 puta je ponovio nakon toga da ce za Bosnu igrati samo patriote, fudbaleri koji iskreno vole Bosnu. Znamo kako Radeljic voli Bosnu, koliko ce srcem igrati za nas :-)
Da ga pozovu iz Hrvatske otisao bi bos pjeske do Zagreba. Posebna prica je to da je lik kita od fudbalera, opet gubljenje vremena i energije na likove koji ce brzo nestati iz reprezentacije zbog manjka kvaliteta. Dize se uzbuna kao kad je Kvrzic dolazio iz Rijeke, znamo kako je zavrsilo. Doduse, Kvrzic je puno ozbiljniji fudbaler od ove pritke.

Avatar
HariTz
Postovi: 2546
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HariTz » 06 maj 2024, 15:04

Nemamo mi taj luksuz da se tek tako odričemo igrača kojima možda nismo prvi izbor.

Hansestadt
Postovi: 2530
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Hansestadt » 06 maj 2024, 15:10

Najvise smeta sto je bezveze igrac, nije jednostavno kalibar internacionalnog fudbala, a nema se ni nekih alternativa, tako da se i sa te strane razumije. Kome zauzima mjesto?

fanatik19
Postovi: 180
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la fanatik19 » 06 maj 2024, 15:21

Nista vi normalni boga mi dragog, frajer je 2 metra veoma dobro pokretan na tu visinu a uz to ljeva noga salje dijagonale ko da je nathan ake u najmanju ruku. Jos najveci dobitak je bas taj sto ako planiras igrat s 4 njega najlakse mozes uparit s anelom kako zbog ljeve noge tako i zbog konstitucije jer imas 2 solitera pozadi koji ce gospodarit na duge lopte a boga mi i u 1 na 1 situacijama su veoma kvalitetni. Oprobat covjeka ne kosta nista, kad je Sanicanin mogao skupit 20 utakmica dok je grijo klupu po Srbiji a ovaj sa sherifom izbacivo dinamo zvezdu partizana dobio reala sahtara zasto on ne moze dobit priliku par utakmica pa cemo vidjet sta moze

Avatar
JonSnow
Postovi: 6257
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 06 maj 2024, 15:24

Tito te je.bo.Ispada da su HNLovci dovoljno dobri za HR reprezentaciju, ali za našu mega giga ekipu nisu.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4619
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 06 maj 2024, 15:29

fanatik19 je napisao/la:
06 maj 2024, 15:21
Nista vi normalni boga mi dragog, frajer je 2 metra veoma dobro pokretan na tu visinu a uz to ljeva noga salje dijagonale ko da je nathan ake u najmanju ruku. Jos najveci dobitak je bas taj sto ako planiras igrat s 4 njega najlakse mozes uparit s anelom kako zbog ljeve noge tako i zbog konstitucije jer imas 2 solitera pozadi koji ce gospodarit na duge lopte a boga mi i u 1 na 1 situacijama su veoma kvalitetni. Oprobat covjeka ne kosta nista, kad je Sanicanin mogao skupit 20 utakmica dok je grijo klupu po Srbiji a ovaj sa sherifom izbacivo dinamo zvezdu partizana dobio reala sahtara zasto on ne moze dobit priliku par utakmica pa cemo vidjet sta moze
Saničanin kad je igrao za reprezentaciju, bio je standardan u Partizanu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

retromoos
Postovi: 988
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la retromoos » 06 maj 2024, 15:31

Kad je Barbarez bio kapiten, svi fudbaleri su morali drzati ruku na srcu za vrijeme intoniranja himne BH, glava visoko podignuta. Nije bilo vazno ko je Bosnjak, Hrvat, Srbin, to je bila praksa i protokol. Bas me zanima kako ce to sad izgledati obzirom da trecina nase reprezentacije to ne radi vec 15 godina, a neki se i sprdaju za vrijeme himne. To ce biti neki prvi pokazatelj u kojem smijeru ce ici ova prica, prvi znak odnosa fudbalera prema drzavi, reprezentaciji i saigracima. Slaven Musa u strucnom stabu nije propustao priliku da ismijava, da se krevelji i sprda za vrijeme himne. To je praksa u kosarkaskoj reprezentaciji, ali neki kao sto je Lazic opet koriste priliku pa drze ruku na stomaku. Mogu misliti koja mu je muka kad svira himna :-)
Jedva cekam prvu utakmicu, jer me bas zanima kako ce to sve skupa izgledati. Vec nakon prve utakmice ce se tu puno toga znati.

Avatar
HariTz
Postovi: 2546
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HariTz » 06 maj 2024, 15:31

JonSnow je napisao/la:
06 maj 2024, 15:24
Tito te je.bo.Ispada da su HNLovci dovoljno dobri za HR reprezentaciju, ali za našu mega giga ekipu nisu.
Još uzmimo u obzir kakvi su sve poluigrači bili u reprezentaciji.

Avatar
HariTz
Postovi: 2546
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HariTz » 06 maj 2024, 15:33

retromoos je napisao/la:
06 maj 2024, 15:31
Kad je Barbarez bio kapiten, svi fudbaleri su morali drzati ruku na srcu za vrijeme intoniranja himne BH, glava visoko podignuta. Nije bilo vazno ko je Bosnjak, Hrvat, Srbin, to je bila praksa i protokol. Bas me zanima kako ce to sad izgledati obzirom da trecina nase reprezentacije to ne radi vec 15 godina, a neki se i sprdaju za vrijeme himne. To ce biti neki prvi pokazatelj u kojem smijeru ce ici ova prica, prvi znak odnosa fudbalera prema drzavi, reprezentaciji i saigracima. Slaven Musa u strucnom stabu nije propustao priliku da ismijava, da se krevelji i sprda za vrijeme himne. To je praksa u kosarkaskoj reprezentaciji, ali neki kao sto je Lazic opet koriste priliku pa drze ruku na stomaku. Mogu misliti koja mu je muka kad svira himna :-)
Jedva cekam prvu utakmicu, jer me bas zanima kako ce to sve skupa izgledati. Vec nakon prve utakmice ce se tu puno toga znati.
Anel Hadzić je pjevao "Jedna si jedina" pa ga je raja ismijavala.
Lijepo je vidjeti igrače kada drže ruku na srcu.. ali ipak neka na terenu pokažu želju. :bih:

retromoos
Postovi: 988
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la retromoos » 06 maj 2024, 15:43

HariTz je napisao/la:
06 maj 2024, 15:33
retromoos je napisao/la:
06 maj 2024, 15:31
Kad je Barbarez bio kapiten, svi fudbaleri su morali drzati ruku na srcu za vrijeme intoniranja himne BH, glava visoko podignuta. Nije bilo vazno ko je Bosnjak, Hrvat, Srbin, to je bila praksa i protokol. Bas me zanima kako ce to sad izgledati obzirom da trecina nase reprezentacije to ne radi vec 15 godina, a neki se i sprdaju za vrijeme himne. To ce biti neki prvi pokazatelj u kojem smijeru ce ici ova prica, prvi znak odnosa fudbalera prema drzavi, reprezentaciji i saigracima. Slaven Musa u strucnom stabu nije propustao priliku da ismijava, da se krevelji i sprda za vrijeme himne. To je praksa u kosarkaskoj reprezentaciji, ali neki kao sto je Lazic opet koriste priliku pa drze ruku na stomaku. Mogu misliti koja mu je muka kad svira himna :-)
Jedva cekam prvu utakmicu, jer me bas zanima kako ce to sve skupa izgledati. Vec nakon prve utakmice ce se tu puno toga znati.
Anel Hadzić je pjevao "Jedna si jedina" pa ga je raja ismijavala.
Lijepo je vidjeti igrače kada drže ruku na srcu.. ali ipak neka na terenu pokažu želju. :bih:
To nisu navijaci, vec seljadija koja slavi golove protivnicke reprezentacije kao u Zenici kad je nam je Ronaldo dao gol. Ti ljudi uopce ne poznaju fudbal, nemaju sportskog bontona, obraza, a Bgm ni casti. Ipak, puno navijaca nije ismijavalo Anela zbog pjevanja, vec zbog toga sto se na silu gurao u reprezentaciju preko sumnjivih tipova, novinskih clanaka i izjava. U nasem drustvu obitava masa pokvarenjaka, ljudi, organizacija i sportskih udruzenja koji bi prodali vlastitu mater za neku licnu korist. Pa nedavno Sparsi slave nastup Biberovica u reprezentaciji Turske, to ti je jos jedan primjer kakvih sve nesoja ima u nasem drustvu. Otpad

izdzezveubrazil
Postovi: 2377
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 06 maj 2024, 15:53

U hrvatsku reprezentaciju sigurno se ne pozivaju 27-godišnji rotacijski igrači Rijeke, a to je ono što je Radeljić. Čovjek se možda već nakon ove polusezone izgubi bez traga, zapravo je ta opcija sasvim realna. Rijeka mu je vrhunac karijere, neće sigurno zaigrati za puno jači klub.

Što se tiče pitanja koga bih pozvao, pa imamo pet stopera koji su sigurno ispred njega, i to ovim redom: Kolašinac, Ahmedhodžić, Hadžikadunić, Barišić, Mujakić.

Kao što sam u prvoj poruci rekao, pozvati ga samo onda kad neko od ovih ne može da se odazove. Mene impresionira konstantna drama oko stoperske pozicije, a to nam je generalno najbolji i najpokriveniji dio ekipe, uz bekove. Međutim, daj Radeljića, daj Gojkovića, daj Katića... apsolutno isto što su bili Kovačević i Miličević. Prepisano.

Bude li i ovaj dobio status nekakvog Gojkovića recimo, to je smiješno. Nema potrebe da igra bukvalno nikad, preče je nego njega ikad isprobati dati svaku minutu moguću ovima gore, naročito prvoj četvorici pobrojanih.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6257
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la JonSnow » 06 maj 2024, 15:53

Ne znam o čemu pričate?
Anela niko nije ismijavao zbog pjevanja himne, nego zbog toga što mu je pjevanje bilo jedina upečatljiva stvar u reprezentativnoj karijeri.
Pa jedan glupson Vranješ je orao teren i bacao se glavom na kopačku, dok je Anelka trčkarao ko srnica po terenu.
Zadnja izmjena: JonSnow, dana/u 06 maj 2024, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.