Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
stojko
Postovi: 1465
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 17:29

svrakino1921 je napisao/la:
25 apr 2024, 17:20
slika



Čuveni menadžer, Velibor Džarovski, čovjek kojeg su zvali “kraljem namještaljki”, preminuo je u 75. godini poslije kraće bolesti, a vijest je potvrdila i porodica.

Na pitanje može li tačno imenovati klubove s kojim je sarađivao i s kojim timovima sada uspješno posluje, Džarovski je kazao:

- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
U istom tom intervjuu je taj vlah izjavio da je nastimano sve da brazil uzima SP.
A svabe uvalise brazilcima 7 komada :rol: :rol: :rol:


A DA VIDIMO STA KAZU SUDOVI I ZVANICNE INFORMACIJE :kafa: :kafa:




slika




A EVO MALO I POZNATE POSTENE, PREPOSTENE FILOZOFIJE :kafa:



slika

Avatar
Suvorov
Postovi: 1473
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 25 apr 2024, 17:32

H8Z7 je napisao/la:
25 apr 2024, 17:14
Suvorov je napisao/la:
25 apr 2024, 16:59
Virtu4l je napisao/la:
25 apr 2024, 16:53


Mi se ne svađamo, ovo su normalna prepucavanja navijača dva rivalska kluba. Vi ne znate kako je to, nemate rivale, jbg.
Nema ni Napoli pa im nista ne fali.
Jos treba neko da nam sara grafite i kidnapuje djecu po gradu.
Napoli nema rivala? :eh: :nene:
Salernitana, Roma, Juventus.
Ta rivalstva su proporcionalna kao nasa sa Rudarom i sarajevskim klubovima u odnosu na njihovog glavnog rivala.
Ne moze se porediti sa Roma - Lacio, Milan - Inter.

Kamaga11
Postovi: 1646
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 25 apr 2024, 17:33

Postoji li dosadniji momak od Stojka?
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
Suvorov
Postovi: 1473
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 25 apr 2024, 17:34

Rigoletto je napisao/la:
25 apr 2024, 17:19
Suvorov je napisao/la:
25 apr 2024, 16:59
Nema ni Napoli pa im nista ne fali.
Jos treba neko da nam sara grafite i kidnapuje djecu po gradu.
Dobra, dobra :urnebes:

zašto ste jučer opet potkupili sudije protiv jednog slabašnog Posušja?
Morali smo kad smo culi da igrate sa dvojicom Bilbija u napadu. :mrgreen:

Avatar
stojko
Postovi: 1465
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 17:44

Kamaga11 je napisao/la:
25 apr 2024, 17:33
Postoji li dosadniji momak od Stojka?
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

ISTINA je najjace i najefikasnije oruzje. Stojko ubi mitomane agumentima :bih: :bih:

RatoborniMrmot
Postovi: 770
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 apr 2024, 17:47

Truhlo je napisao/la:
25 apr 2024, 15:30
RatoborniMrmot je napisao/la:
25 apr 2024, 15:03
Truhlo je napisao/la:
25 apr 2024, 13:24

Hoćeš reći da Sarajevo, Zrinjski i ostali plaćaju "na ruke"?

Iz ovih brojki jasno je da to samo Posušje i Tuzla City rade.
Hocu reci da Sarajevo svojim igracima placa barem pola iznosa putem nekakve americke ? firme putem Payoneer-a.
Naša birokratija jeste luda, ali da prođe 4 miliona KM u državu na račune fizičkih lica (igrača) u takvim iznosima, a da se banke i porezna ne počešu, su priče za malu djecu.
Nije to u pitanju, postavlja se pitanje jel placaju pune doprinose ili tipa 10 - 18% koliko li se vec placa doprinosa na ugovor o djelu. Preko Payoneer-a sigurno placaju dosta toga.

limvotehula
Postovi: 71
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 25 apr 2024, 17:52

Virtu4l je napisao/la:
25 apr 2024, 08:21
Ponekad mi bude žao one normalne raje na temi Sarajeva. Svaka kritika bude dočekana na nož, što je dokaz da rukovodstvo kluba ima svoje ljude na mrežama i forumima.

Još uvijek se pokušava podvaliti spin da im je neko drugi (Vico, savez) kriv, ali sve manje im prolazi, tako da moraju pod hitno izmisliti nešto novo.

Brojevi su, sa druge strane, i dalje neumoljivi.

Najskuplji i najplaćeniji roster i stručni štab u istoriji lige će u tri sezone za šampionom zaostajati skoro 100 bodova i neće moći dalje od četvrtog mjesta uz grčevitu borbu za Evropu, a i to je samo zato jer su dvije provplasirane ekipe u finalu kupa.

Ja se iskreno nadam da će izboriti Evropu, jer ako je ne izbore to bi značilo da je Rožman bivši. Itekako je važno da u sljedeću sezonu uđu sa Rožmanom na klupi.

Biti ♥ vezan!
Sto se botova tice, tema pitara je daleko najgora na ovom forumu. Ko je upuceniji zna i koji nikovi botuju za koga i zbog cega to rade.

Kod nas ima debila i pitara koji glume da su nasi navijaci, ali nije ni blizu kao kod njih. Kod njih na svakog bota imas 3 izmanipulisana navijaca. Zato se ovi normalniji medju njima izgube, jer odmah im se psuje od do cim izraze neki stav suprotan od opsteg mjesta uspostavljenog upravo od strane tih istih botova.

Botovi ih raspamecuju dok im Janez i Ibricic razvaljuju klub iznutra sa svojim talovima, ali i neznanjem. Ovi botovi se tu nesto malo ugrade i svi sretni. Meni nije krivo sto je to tako, necemo se lagati, ali mi nekad bude zao obicnih navijaca koji se nadju u tome svemu. Koliko se god mi mrzili, zna svaki pravi navijac kako je kad bolujes za vlastitim klubom i onda kad na to neko dodje da te laze i pravi te budalom, to je samo so na ranu.
Hulahopka <3

Avatar
GrimReaper
Postovi: 439
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 25 apr 2024, 17:56

Virtu4l je napisao/la:
25 apr 2024, 16:07
Sad bi se oni nešto sa nama upoređivali. Ne možeš ljudima objasniti da miješaju kruške i jabuke.


Vi ste klub koji je privatno vlasništvo, i samim tim zavisite od jednog čovjeka i njegovih finansija. Tako da uvijek postoji ogroman rizik da on prestane ulagati i da se klub nađe u ogromnim problemima, kao što se to recimo desilo Vardaru, koji je isto tako veliki klub u našim okvirima.

Niti jedan od tri vlasnika klub nije uspio napraviti samoodrživim, a svakome je to bio plan jer ne možeš pumpati pare dovijeka.

Nije napravljen niti jedan iskorak u odnosu na stanje prije 10 godina. Protraćeno je na desetine miliona maraka, gdje su prethodnici bili malo pametniji i mudriji od trenutnog vlasnika. Kad je Tan zavrnuo česmu, plate su kasnile šest mjeseci, a cifra nije bila ni blizu ovoj danas.

Mi smo druga priča, nama niko ne može reći "evo platiću 2 miliona duga poreskoj i sad ste moje vlasništvo" kao što je Tan rekao Kusturici. Mi kao klub imamo ogroman potencijal koji se kad-tad mora iskoristiti. Imamo nekretnine, najposjećeniji stadion, tradiciju, velike igrače, dakle sve ono što jedan fudbalski klub treba da ima.

Naša budućost je izvijesna, koliko god čekali na nju, vaša je neizvijesna. Zato jer ste skoro sve šanse propustili i danas ponovo trebate remont ekipe, minimalno deseti put u ovih deset godina. Znači sad neko ponovo treba da upumpa deset miliona maraka da bi krenuli ispočetka? Mislite da će to trajati dovijeka? Teško.
Ne volim ti nikada odgovorati na komentare jer te smatram za jako nepismenu osobu. Ali evo ovaj put cu to uraditi. Kao prvo porediti FKS i Zeljeznicar nema apsolutno ali nikakve poente prvo : FKS je privatna ekipa i neka je milioni klubova su pod conglomentima, privatnicima etc.

2. Sarajevo kao tako na papiru jeste najbogatije pa Zrinjski i Borac uzimaju i kapom i sakom titule. Pare u ovakvom sportu ti mogu a ne moraju donjeti te silne titule i nesto vec. (Najveci primjer je PSG imaju bilione Ligue 1 pretvorili u farmersku ligu ali u evropi kanta za nabijanje)

3. Koliko god da Zeljeznicar ima i historije i nekretnine i stadion i tradiciju i nekad velike igrace to sve stoji. Danas ti nemas nikakvog velikog igraca, druga stvar zadnjih 15 godina od kad su oba Osima otisla iz tog kluba Zeljo svake godine tone dublje i dublje u ponor iz razloga sto ste mjenjali bilion i jednu skupstinu milion i jednog trenera i ne postoji lik na ovom svijetu koji ce sad doci u Zelju baciti nekoliko miliona maraka/eura samo da bi za 5-10 godina vratio jednu devetinu toga.

Vasa buducnost nije izvijesna ona je nesvjesna jer moras imati nesto sto tu buducnost moze napraviti - Omladinski pogon, Skauting sluzba, Trenutni tim sa barem 1-2-3 igraca koji ce biti tu 5-6 sezona i biti nosioci tog tima. Vi nemate ni jedno ni drugo a jos manje ovo trece.

Spomenuo si taj Leicester oni su bili underdog jer su imali 2 od 3 te stvar Omladinski pogon i Skauting Sluzbu Zasto su doveli jednog Jamiea Vardya iz 6te engleske lige ? Potencijal, Zasto su izvukli Danny Drinkwatera i tada Ladely Kinga iz Omladinaca ? Potencijal, Zasto su otisli u Francusku pa kupili Mahreza ? Potencijal sve je to godinama gradjeno uz pametne ljude koji su znali sta kako gdje zasto. U BiH trenutno ima mozda 10-tak takvih ljudi u ovoj ligi.

Ako se ne pojavi taj neki investitor pa napravi to nesto i baci 5-6-10-15 miliona u vulkan koji je sada Grbavica i cijeli klub ta buducnost je nemoguca.

Sarajevo tog investitora ima u Mirvicu a ima ga i u Tanu to sto su oni bacili ove sezone veliku cifru i na papiru je bilo dobro a na terenu kanta to je jbg sastavni dio ovog sporta, ali ne znaci da za 1-2-3 sezone nece biti upravo suprotno pa da prolete kroz ligu ili imaju blizu bitku sa nekim ko je sada gore.

Navijac sam Veleza i godinama smo bili kanta za nabijanje i to nije nikakva javna tajna i imali pun kofer hamelj ljudi da ih ne nabrajam po imenu jer nisu vrijedni spomena. Pa se u zadnji 6-7 godina pojave ljudi poput Hasica i Sose i slicnih pa naprave slican ako ne i isti plan bas kakav je i taj Leicester uradio pa evo 3 europe u 4 godine lagano ali sigurno.

Eto spomenuo si i taj Leverkusen zadnji 15 godina su od 5og do 11og mjesta, imali su izleta u Evropi ali to je ono sto u fudbalu zoves "Uspavani Gigant" imenom ih znas ali odes provjeris tabelu vidis 9ti i bude ti ono "Auuu jesu pali kcu za usi" i onda zadnje 2-3 sezone dovedes Xabi Alonsa koji prije toga vodi Real Sociedad B i ljudi ti dadnu priliku i ti u jednoj sezoni po obaras sve sto se po obarati moze sa ekipom na koju mozes uloziti i znas da ti je buducnost ogromna ako nastavis ici ovim putem.

Fudbal je sport koji moras graditi svaki dan, 365 u godini, nebrojeno godina. Ne postoji tim na svijetu koji je preko noci dosao do titula samo radi para nemoguce je. Moras graditi i imati nesto sto ti gradi to bez da ti obracas paznju na to. Moras imati sposobne ili makar pametne ljude koji znaju kako da resurse sa kojim raspolazu pretvore u dobit/korist. To u ovoj BiH posjeduje mozda 15 ljudi trenutno u BiH ligi. Da bi postigao nesto moras imati solidne ili makar iskoristive temelje da napravis to. Zeljo ima te resurse u vidu stadiona, publike, historije, ali dole na terenu i u sluzbi Omladinskog pogona i Skautinga nemate. Zadnji igrac koji vam je izasao iz omladinske a da je bio koristan je bio Kjosevski ako se ne varam tamo 2013-te sto je 11 godina. U ovakvom sportu barem svako 2 godine moras imati 1 eventualno 2 koji ce ti biti makar pokusaj.
Zadnja izmjena: GrimReaper, dana/u 25 apr 2024, 18:28, ukupno mijenjano 2 puta.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

LaHaineLaHaine
Postovi: 525
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 25 apr 2024, 18:01

1921ljoze je napisao/la:
25 apr 2024, 17:02
Virtu4l je napisao/la:
25 apr 2024, 16:53
LaHaineLaHaine je napisao/la:
25 apr 2024, 16:50
A dok se vi svadjate… Borac sampion :kafa: :opaopa:
Mi se ne svađamo, ovo su normalna prepucavanja navijača dva rivalska kluba. Vi ne znate kako je to, nemate rivale, jbg.
Greska virto saberi se
Nemaju ni navijace a kamoli rivale
Bore se za titulu 400 ljudi na tribini :tralala:
I tih 400 ljudi ce ako Bog da, slaviti duplu krunu. A vi munze konza u federalku :tralala:

Pablo11
Postovi: 1173
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 18:11

Kamaga11 je napisao/la:
25 apr 2024, 17:33
Postoji li dosadniji momak od Stojka?
Poceo je mijenjati Ip adresu levat :rol:

Gargamel22
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 feb 2024, 10:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Gargamel22 » 25 apr 2024, 18:14

stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 17:29
svrakino1921 je napisao/la:
25 apr 2024, 17:20
slika



Čuveni menadžer, Velibor Džarovski, čovjek kojeg su zvali “kraljem namještaljki”, preminuo je u 75. godini poslije kraće bolesti, a vijest je potvrdila i porodica.

Na pitanje može li tačno imenovati klubove s kojim je sarađivao i s kojim timovima sada uspješno posluje, Džarovski je kazao:

- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
U istom tom intervjuu je taj vlah izjavio da je nastimano sve da brazil uzima SP.
A svabe uvalise brazilcima 7 komada :rol: :rol: :rol:


A DA VIDIMO STA KAZU SUDOVI I ZVANICNE INFORMACIJE :kafa: :kafa:




slika




A EVO MALO I POZNATE POSTENE, PREPOSTENE FILOZOFIJE :kafa:



slika
Kakav si ti retard to nije normalno više. Svaka čast i na prepucavanjima i na podyebavanjima sve stoji kad je u domenu navijačkih stvari. Ali ti si jedan maloumnik to sam već rekao. Doći i mrtvom čovjeku praviti smijuriju od lica sa ovom nakaradnom šminkom u fotosopu je degutantno. Pa postoji li zrno poštovanja ako ga već ne voliš kao fudbalsku veličinu onda kao preminulog čovjeka. Jado jadni
Postoje ljudi koji su Želji i Sarajevu bili međusobni protivnici na terenima a jel trebamo od njih praviti nakaze. Šta treba da mi kao Željovci ne iskažemo poštovanje za Haseta ili Biogradlica ili da vi ne iskažete poštovanje Osimu ili Bukalu.
Stidi se!
Ti nisi navijač Sarajeva, već tastature jazavac rak dobio amin
Ako se gleda po dokumentima i razvoju fudbala kroz historiju grada, autentične i izvorne Sarajlije prirodno navijaju za Želju!

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3284
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Meraak1921 » 25 apr 2024, 18:15

Oca yebo poremećenog, postovanja malo prema Ivici sve ti zensko yebem u obe rupe

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15971
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 25 apr 2024, 18:21

slika



44
Azur
Mahmić
Datum rođenja: 06.05.2003.
Mjesto rođenja: Zenica
Državljanstvo: BiH
Pozicija: Odbrana
Bivši klubovi: Mladost DK, Mura, Igman, Velež



Hvala momak za partiju protiv Športskih prijatelja
Dobro si došao kod nas
Da zamjeniš Vahida Selimovića jer mi više ne znamo jel Vahid karatista ili nešto drugo al stoper nije sigurno-zabio nam autogol protiv Zvijezde09 i to pobjedonosni za Zvijezdu09
A Zuban te prodaje u Tursku sigurno kao i Vedu na kraju sezone

upohaluhizugnimda
Postovi: 333
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 25 apr 2024, 18:23

Ljudi sretni sto su izgubili (samo) jedan razlike sa daleko najskupljom ekipom u istoriji lige.

Do 2 ujutro slavili poraz, malo falilo da docek organizuju.

Zato ustati kad spominjete botove na njihovoj temi, za mene su oni vjecnim bord legende :bow:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

boki86
Postovi: 2307
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la boki86 » 25 apr 2024, 18:24

Meraak1921 je napisao/la:
25 apr 2024, 18:15
Oca yebo poremećenog, postovanja malo prema Ivici sve ti zensko yebem u obe rupe
Trazi postovanje, psuje ljudima sve :rol: :rol: :rol: :rol:

Gargamel22
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 feb 2024, 10:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Gargamel22 » 25 apr 2024, 18:33

boki86 je napisao/la:
25 apr 2024, 18:24
Meraak1921 je napisao/la:
25 apr 2024, 18:15
Oca yebo poremećenog, postovanja malo prema Ivici sve ti zensko yebem u obe rupe
Trazi postovanje, psuje ljudima sve :rol: :rol: :rol: :rol:
Jel Meraak treba poštovati ovog degenerika, izvini akademik nisam znao da čovjeku koji ismijava mrtvace i kojem je svaka druga rečenica psovka i uvreda treba se obratit sa poštovani i lijepo argumentirati?
Vidiš i sam da je retardiran
Ako se gleda po dokumentima i razvoju fudbala kroz historiju grada, autentične i izvorne Sarajlije prirodno navijaju za Želju!

Avatar
stojko
Postovi: 1465
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 18:34

Gargamel22 je napisao/la:
25 apr 2024, 18:14
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 17:29
svrakino1921 je napisao/la:
25 apr 2024, 17:20
slika



Čuveni menadžer, Velibor Džarovski, čovjek kojeg su zvali “kraljem namještaljki”, preminuo je u 75. godini poslije kraće bolesti, a vijest je potvrdila i porodica.

Na pitanje može li tačno imenovati klubove s kojim je sarađivao i s kojim timovima sada uspješno posluje, Džarovski je kazao:

- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
U istom tom intervjuu je taj vlah izjavio da je nastimano sve da brazil uzima SP.
A svabe uvalise brazilcima 7 komada :rol: :rol: :rol:


A DA VIDIMO STA KAZU SUDOVI I ZVANICNE INFORMACIJE :kafa: :kafa:




slika




A EVO MALO I POZNATE POSTENE, PREPOSTENE FILOZOFIJE :kafa:



slika
Kakav si ti retard to nije normalno više. Svaka čast i na prepucavanjima i na podyebavanjima sve stoji kad je u domenu navijačkih stvari. Ali ti si jedan maloumnik to sam već rekao. Doći i mrtvom čovjeku praviti smijuriju od lica sa ovom nakaradnom šminkom u fotosopu je degutantno. Pa postoji li zrno poštovanja ako ga već ne voliš kao fudbalsku veličinu onda kao preminulog čovjeka. Jado jadni
Postoje ljudi koji su Želji i Sarajevu bili međusobni protivnici na terenima a jel trebamo od njih praviti nakaze. Šta treba da mi kao Željovci ne iskažemo poštovanje za Haseta ili Biogradlica ili da vi ne iskažete poštovanje Osimu ili Bukalu.
Stidi se!
Ti nisi navijač Sarajeva, već tastature jazavac rak dobio amin
To znaci kad neki lopov ili zlocinac krepa, odma postaje dobar i treba ga postovati?


Popisam se ja na ovog smrada i sve slicne mrljine. Obicni prodavac utakmica i cetnicki pobratim koji je cetvrtog maja 1992 (ako uopste znas sta se tada desilo) slavio u beogradu i govorio da ga ta desavanja ne interesuju jer je on jugoslaven.

RatoborniMrmot
Postovi: 770
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 25 apr 2024, 18:36

Pitari su uvijek prednjacili sto se tice degenerika :mrgreen:

Sto te nisu obrisali o kakvu storu, svijet bi bio bolje mjesto, mrmote.

Avatar
GrimReaper
Postovi: 439
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 25 apr 2024, 18:42

stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:34
Gargamel22 je napisao/la:
25 apr 2024, 18:14
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 17:29


U istom tom intervjuu je taj vlah izjavio da je nastimano sve da brazil uzima SP.
A svabe uvalise brazilcima 7 komada :rol: :rol: :rol:


A DA VIDIMO STA KAZU SUDOVI I ZVANICNE INFORMACIJE :kafa: :kafa:




slika




A EVO MALO I POZNATE POSTENE, PREPOSTENE FILOZOFIJE :kafa:



slika
Kakav si ti retard to nije normalno više. Svaka čast i na prepucavanjima i na podyebavanjima sve stoji kad je u domenu navijačkih stvari. Ali ti si jedan maloumnik to sam već rekao. Doći i mrtvom čovjeku praviti smijuriju od lica sa ovom nakaradnom šminkom u fotosopu je degutantno. Pa postoji li zrno poštovanja ako ga već ne voliš kao fudbalsku veličinu onda kao preminulog čovjeka. Jado jadni
Postoje ljudi koji su Želji i Sarajevu bili međusobni protivnici na terenima a jel trebamo od njih praviti nakaze. Šta treba da mi kao Željovci ne iskažemo poštovanje za Haseta ili Biogradlica ili da vi ne iskažete poštovanje Osimu ili Bukalu.
Stidi se!
Ti nisi navijač Sarajeva, već tastature jazavac rak dobio amin
To znaci kad neki lopov ili zlocinac krepa, odma postaje dobar i treba ga postovati?


Popisam se ja na ovog smrada i sve slicne mrljine. Obicni prodavac utakmica i cetnicki pobratim koji je cetvrtog maja 1992 (ako uopste znas sta se tada desilo) slavio u beogradu i govorio da ga ta desavanja ne interesuju jer je on jugoslaven.
Stvarno ce ti neko glavu u torbu strpat radi ovakvih rijeci. Nisi normalan ali ono nikako. Dibilno je pljuvati po liku i imenu Ivice Osima ne bitno jesi ili nisi navijac Zelje jer taj covjek je u ovoj napacenoj drzavi znacio nesto ovom fudbalu i ne samo on ima tu jos mala hrpica ljudi ali brate pljuvati i pisati ovakve gadosti prema takvom covjeku to je debilno. I sve i da je prodavao utakmice, moze mu se za nesto takvo suditi ali ima 101 pozitivna koja je izasla i prosla kroz njegove ruke da sve to se zaboravi. A ti si vidim neki maloumnik za tastaturom koji misli da mu niko nista ne smije pa takve idiotluke pises.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
stojko
Postovi: 1465
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 18:46

GrimReaper je napisao/la:
25 apr 2024, 18:42
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:34
Gargamel22 je napisao/la:
25 apr 2024, 18:14


Kakav si ti retard to nije normalno više. Svaka čast i na prepucavanjima i na podyebavanjima sve stoji kad je u domenu navijačkih stvari. Ali ti si jedan maloumnik to sam već rekao. Doći i mrtvom čovjeku praviti smijuriju od lica sa ovom nakaradnom šminkom u fotosopu je degutantno. Pa postoji li zrno poštovanja ako ga već ne voliš kao fudbalsku veličinu onda kao preminulog čovjeka. Jado jadni
Postoje ljudi koji su Želji i Sarajevu bili međusobni protivnici na terenima a jel trebamo od njih praviti nakaze. Šta treba da mi kao Željovci ne iskažemo poštovanje za Haseta ili Biogradlica ili da vi ne iskažete poštovanje Osimu ili Bukalu.
Stidi se!
Ti nisi navijač Sarajeva, već tastature jazavac rak dobio amin
To znaci kad neki lopov ili zlocinac krepa, odma postaje dobar i treba ga postovati?


Popisam se ja na ovog smrada i sve slicne mrljine. Obicni prodavac utakmica i cetnicki pobratim koji je cetvrtog maja 1992 (ako uopste znas sta se tada desilo) slavio u beogradu i govorio da ga ta desavanja ne interesuju jer je on jugoslaven.
Stvarno ce ti neko glavu u torbu strpat radi ovakvih rijeci. Nisi normalan ali ono nikako. Dibilno je pljuvati po liku i imenu Ivice Osima ne bitno jesi ili nisi navijac Zelje jer taj covjek je u ovoj napacenoj drzavi znacio nesto ovom fudbalu i ne samo on ima tu jos mala hrpica ljudi ali brate pljuvati i pisati ovakve gadosti prema takvom covjeku to je debilno. I sve i da je prodavao utakmice, moze mu se za nesto takvo suditi ali ima 101 pozitivna koja je izasla i prosla kroz njegove ruke da sve to se zaboravi. A ti si vidim neki maloumnik za tastaturom koji misli da mu niko nista ne smije pa takve idiotluke pises.
Pocecu izmisljati lijepe price o krmetu. Da bi forumasi bili zadovoljni.


Mozes li mi ti ili bilo ko ovdje reci jednu dobru stvar koju je uradio kada vec kako kazes ima 101 pozitivna. Volio bih nauciti nesto novo

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: alan_kardec, Devedesetka, exFighter1926, Galion, tutankamon1905 i 39 gostiju.