Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
avenija
Postovi: 13749
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la avenija » 08 maj 2024, 12:38

Program Federalne televizije ugašen je prvi put od njenog nastanka. Javni RTV servisi u direktnoj su nadležnosti Ministarstva prometa i komunikacija BiH na čijem je čelu Edin Forto. Odluku o gašenju signala Federalnoj televiziji BHT nikada ne bi donio bez podrške stranaka trojke koje zanima jedino politička kontrola nad programom, a mimo toga javni servis ih apsolutno ne interesuje. Prisjetimo se samo da je Sabina Čudić slatkorječivo građanima Sarajeva izmamila više od 20 hiljada glasova obećavajući sve i svašta kada oni dođu. A kada su došli građani su izgubili i ono što su imali. Reći će opet kako su za sve krivi oni prije i nacionalisti. Ali nisu to nacionalisti iz HDZ i SNSD, oni su im koalicioni partneri, kod njih svako malo idu na sijelo u Ist. Sarajevo…
:tokralju:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
alemsa
Postovi: 24294
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 08 maj 2024, 12:52

Marsal je napisao/la:
08 maj 2024, 12:06

Kako imaju jeftinih stvari. Tražio od seke običnih majica da mi kupi, kaže ona našla u Costcu 5 komada za 15$ pamučne. Taman mi treba za posla ljeti :mrgreen:
Rade sa ogranicenim brojem brandova, i od njih dobijaju/prave dobar deal (jer uzimaju i naveliko jel) i onda to prosljede musterijama, nisu pohlepni.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

samoposmatram
Postovi: 5410
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 08 maj 2024, 12:53

avenija je napisao/la:
08 maj 2024, 12:38
Program Federalne televizije ugašen je prvi put od njenog nastanka. Javni RTV servisi u direktnoj su nadležnosti Ministarstva prometa i komunikacija BiH na čijem je čelu Edin Forto. Odluku o gašenju signala Federalnoj televiziji BHT nikada ne bi donio bez podrške stranaka trojke koje zanima jedino politička kontrola nad programom, a mimo toga javni servis ih apsolutno ne interesuje. Prisjetimo se samo da je Sabina Čudić slatkorječivo građanima Sarajeva izmamila više od 20 hiljada glasova obećavajući sve i svašta kada oni dođu. A kada su došli građani su izgubili i ono što su imali. Reći će opet kako su za sve krivi oni prije i nacionalisti. Ali nisu to nacionalisti iz HDZ i SNSD, oni su im koalicioni partneri, kod njih svako malo idu na sijelo u Ist. Sarajevo…
:tokralju:
Sad ce sve ovce biti na broju na Hayatu.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2162
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 08 maj 2024, 13:19

avenija je napisao/la:
08 maj 2024, 12:38
Program Federalne televizije ugašen je prvi put od njenog nastanka. Javni RTV servisi u direktnoj su nadležnosti Ministarstva prometa i komunikacija BiH na čijem je čelu Edin Forto. Odluku o gašenju signala Federalnoj televiziji BHT nikada ne bi donio bez podrške stranaka trojke koje zanima jedino politička kontrola nad programom, a mimo toga javni servis ih apsolutno ne interesuje. Prisjetimo se samo da je Sabina Čudić slatkorječivo građanima Sarajeva izmamila više od 20 hiljada glasova obećavajući sve i svašta kada oni dođu. A kada su došli građani su izgubili i ono što su imali. Reći će opet kako su za sve krivi oni prije i nacionalisti. Ali nisu to nacionalisti iz HDZ i SNSD, oni su im koalicioni partneri, kod njih svako malo idu na sijelo u Ist. Sarajevo…
:tokralju:
Kod nas se sve ugasi, nista cudno. Ode u stecaj, bankrotira, ugasi se. Pa bokte fabrika Duhana Sarajevo koja je radila 150 godina, pazi sad, osnovana je 1880 godine, a radila je cak i u ratu ali vise ne radi. U zemlji gdje je svaki drugi covjek pusac zatvori se fabrika duhana, nadrealisti vibe. :rol: :tokralju:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2162
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 08 maj 2024, 13:27

Edin Gačanin Tito je momak iz Boljakovog Potoka u Sarajevu. Sin je Miralema Gačanina koji je bio ozbiljan kriminalac u Sarajevu. Edin Gačanin je u vrhu svjetskog kriminala. On je u top 10 narko bosova u svijetu. Ni jedan Bosanac ni u čemu nikad nije bio toliko u vrhu kao on
Jedan od inspektora američke agencije za borbu protiv narkotika 2019. godine mi je rekao da je promet kartela 23 milijarde eura. Ako uzmemo u obzir da je budžet Bosne i Hercegovine u jednom momentu bio milijardu KM, to je na nivou budžeta Bosne i Hercegovine za sljedećih 40 godina
Samo u novembru 2017. godine kartelu Gačanina je zaplijenjeno osam tona kokaina. Pao je u Hong Kongu, Africi, Belgiji, Nizozemskoj i Španiji. Dakle, Gačanin je držao tri kontinenta. To je sve iz dokumenata nizozemskog pravosuđa
Plan je bio da se preuzme politička scena u BiH. Bilo mu je dosadno i zato ga je zanimala politička scena u BiH. O tome je počeo razmišljati u vremenu koronavirusa. Onda je uzeo telefon i preko sky aplikacije počinje s pokušajima da preuzme političku scenu u BiH. Kod njega se može vidjeti određena razina patriotizma prema BiH i da ima neku potrebu pomagati ljudima u BiH. On je nalazio ljude koji nisu imali kriminalni dosje. Zadatak im je bio da osnivaju firme. On im je rekao da se samo bave uvozom voća i povrća i da su konkurentni na tržištu. A, posao drugih osoba je bio proizvodnja, transport i preuzimanje kokaina", kazao je.
On se bavio tržištem BiH jer mu je bilo dosadno. Tržište BiH što se droge tiče je smiješno za takve ljude. On je taj novac u BiH davao radi nekih ranijih prijateljstava. On ljude koji su radili za njega ne ostavlja tek tako. U Edinu Gačaninu prepoznajem Pabla Escobara. Mnogo je ljudi čijim porodicama je pomogao. Tim metodama se mafijaši služe
E ovo ti je rec kriminalcina a ne Golubovici, Hatici, Smrkovi i ostala buranija. Respekt. Bukvalno za Netflix serije. :salut:

Avatar
Judd
Postovi: 1052
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Judd » 08 maj 2024, 13:45

Pala je u vodu priča o izdaji jer su je kreirali oni koji su izdali reviziju presude protiv Srbije.

Ne mogu izdajnici kreirati laž da je neko drugi izdao.

Sad su smislili laž o saradnji sa kartelom po istoj matrici.

Bakir Izetbegović mene u Sky aplikaciji jesu pomenuli kao predsjednika NiP-a, drugačije me ne znaju, a tebi tepaju Bakir, Bake, ti objasni kako i zašto 🙂

Sa Kapidžićem ekspertom iz oblasti narkotika ne bih polemisao.
Faćo je u pravu. :salut:

Avatar
scholsey
Postovi: 1739
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 08 maj 2024, 13:46

Annalena Baerbock (švabska ministrica vanjskih poslova) spička dnevno haman oko 400€ narodnih para na frizere, kozmetičare i štaveć ide uz to. Preko 11k€ mjesečno za stajling.. skoro 4x više od idućeg na listi.

Inače me totalno boli qrac za ovu informaciju. Ovo sam podijelio da Leo vidi.. ne bi li se nafurao da pljuje po onima koji ga fakat kradu, a ne po onima sa kojima tehnički nema nikakve veze. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15836
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 08 maj 2024, 13:52

Judd je napisao/la:
08 maj 2024, 13:45
Pala je u vodu priča o izdaji jer su je kreirali oni koji su izdali reviziju presude protiv Srbije.

Ne mogu izdajnici kreirati laž da je neko drugi izdao.

Sad su smislili laž o saradnji sa kartelom po istoj matrici.

Bakir Izetbegović mene u Sky aplikaciji jesu pomenuli kao predsjednika NiP-a, drugačije me ne znaju, a tebi tepaju Bakir, Bake, ti objasni kako i zašto 🙂

Sa Kapidžićem ekspertom iz oblasti narkotika ne bih polemisao.
Faćo je u pravu. :salut:
Oko Alije, Bakira i SDA jeste u pravu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2162
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 08 maj 2024, 13:53

scholsey je napisao/la:
08 maj 2024, 13:46
Annalena Baerbock (švabska ministrica vanjskih poslova) spička dnevno haman oko 400€ narodnih para na frizere, kozmetičare i štaveć ide uz to. Preko 11k€ mjesečno za stajling.. skoro 4x više od idućeg na listi.

Inače me totalno boli qrac za ovu informaciju. Ovo sam podijelio da Leo vidi.. ne bi li se nafurao da pljuje po onima koji ga fakat kradu, a ne po onima sa kojima tehnički nema nikakve veze. :zviz:
Kad nama ne bude dnevnica a u Njemackoj satnica, onda ce me bolit qita i za nase politicare ko sto me boli za svabske.

Avatar
armando
Postovi: 1502
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la armando » 08 maj 2024, 13:53

Opštepoznato da je ogromna korupcija u Njemačkoj, ali se to iz nekih razloga ne iznosi dovoljno ili gotovo nikako.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Judd
Postovi: 1052
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Judd » 08 maj 2024, 13:58

BosniaBoston je napisao/la:
08 maj 2024, 13:52
Judd je napisao/la:
08 maj 2024, 13:45
Pala je u vodu priča o izdaji jer su je kreirali oni koji su izdali reviziju presude protiv Srbije.

Ne mogu izdajnici kreirati laž da je neko drugi izdao.

Sad su smislili laž o saradnji sa kartelom po istoj matrici.

Bakir Izetbegović mene u Sky aplikaciji jesu pomenuli kao predsjednika NiP-a, drugačije me ne znaju, a tebi tepaju Bakir, Bake, ti objasni kako i zašto 🙂

Sa Kapidžićem ekspertom iz oblasti narkotika ne bih polemisao.
Faćo je u pravu. :salut:
Oko Alije, Bakira i SDA jeste u pravu
Istina.

Oko Crne kravate je DEA u pravu :salut:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2162
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 08 maj 2024, 14:00

armando je napisao/la:
08 maj 2024, 13:53
Opštepoznato da je ogromna korupcija u Njemačkoj, ali se to iz nekih razloga ne iznosi dovoljno ili gotovo nikako.
Naravno, gdje nije korupcija, tj u kojoj zemlji to nije zastupljena? I ne znam cemu spominjanje Njemacke, nigdje nisam spomenuo tu drzavu u zadnja 2 posta a onda ovdje ljudi kmece da samo o tom pricam a realno oni spomenu prvi i prave neko smijesno poredjenje. :rol: :urnebes:

Kad smo kod tog:
Ukoliko želite da uštedite i da sami operete automobil kod kuće, u Njemačkoj se možete suočiti sa visokim kaznama u nekim slučajevima. Pranje vlastitog automobila može biti zabranjeno i, u ovisnosti od savezne države, može biti kažnjeno do 100.000 eura, prenosi B92. Razlog za ovo je tzv Zakon o vodnim resursima, koji zabranjuje upotrebu toksičnih ili zagađujućih materija u podzemnim vodama u cilju sprečavanja zagađivanja voda.. Stoga, prilikom pranja automobila na privatnom posjedu, mora se isključiti mogućnost da prljava voda prodre u zemlju. Iz tog razloga, pranje automobila kemijskim sredstvima za čišćenje u vlastitom vrtu ili dvorištu je obično zabranjeno
Sta ti je uredjena drzava. :kafa:

soko
Postovi: 3807
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la soko » 08 maj 2024, 14:30

alemsa je napisao/la:
08 maj 2024, 12:52
Marsal je napisao/la:
08 maj 2024, 12:06

Kako imaju jeftinih stvari. Tražio od seke običnih majica da mi kupi, kaže ona našla u Costcu 5 komada za 15$ pamučne. Taman mi treba za posla ljeti :mrgreen:
Rade sa ogranicenim brojem brandova, i od njih dobijaju/prave dobar deal (jer uzimaju i naveliko jel) i onda to prosljede musterijama, nisu pohlepni.
Samo im ne valja onaj return policy. :mrgreen:

soko
Postovi: 3807
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la soko » 08 maj 2024, 14:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:
08 maj 2024, 08:53
GefufnaII je napisao/la:
08 maj 2024, 08:40
JayCatwright je napisao/la:
08 maj 2024, 08:31
jel nađu kad šta ? :D

kakav ja strah od tih pregleda imam, ne do bog da moram na neki sistematski :rol:
secer blizu granice i pritisak isto skoro uvijek 135/85, a od tezih zasad nista :)

u Sa ima Al Tawil dobre preventivne pakete po 1000-1200KM sa analizama, MRT cijelog tijela ili 3 zone, 10ak tumor markera... ko god moze, trebao bi investirati u preventivu, ako nista makar svakih 4-5 god ;)
Ja sam radio prije desetak dana sistematski, preko posla, baš detaljan, uzv prostate i abdomena, rtg, ekg, i krv i urin ono sve što ide, jedino masnoću moram malo pripaziti, valjda malo preko ishrane :)
Moram i ja otici da to odradim.
Sto se tice masnoce, samo pazi ishranu i vise fizicki aktivnosti pa makar setati vise.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8418
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Rosicky » 08 maj 2024, 14:49

Ja sam radio detaljan i jako skup sistematski u Plavoj klinici i malo je reć da sam razočaran načinom na koji se to radi i koliko je to sve amaterski posloženo

Avatar
alemsa
Postovi: 24294
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 08 maj 2024, 15:04

soko je napisao/la:
08 maj 2024, 14:30
alemsa je napisao/la:
08 maj 2024, 12:52
Marsal je napisao/la:
08 maj 2024, 12:06

Kako imaju jeftinih stvari. Tražio od seke običnih majica da mi kupi, kaže ona našla u Costcu 5 komada za 15$ pamučne. Taman mi treba za posla ljeti :mrgreen:
Rade sa ogranicenim brojem brandova, i od njih dobijaju/prave dobar deal (jer uzimaju i naveliko jel) i onda to prosljede musterijama, nisu pohlepni.
Samo im ne valja onaj return policy. :mrgreen:
Nemas sta ni vracati kad je top :mrgreen: meso i sve, a i ako hoces da vratis halali ionako jer je firma top, podigli su radnicima platu na $17 minimalnu satnicu, sa svim benefitima, dok je walmart na $8 i nedaju puno radno vrijeme da ne bi radnici dobili benefite. Costco babo igre u pogledu biznisa i tretiranja ljudi kako musterija tako i uposlenika.

Razlika izmedju coj'ka i cif.uta
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8371
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 maj 2024, 15:46

Arvid je napisao/la:
08 maj 2024, 12:35


:rol:
Pa njima (Tristanu i Andrewu) je trener od malena čovjek iz BiH koji je u ratu izbjegao u Englesku nakon ranjavanja, često ga pominju i zahvalni su mu na svemu, čak šta više kažu da ih je skoro on odhranio i na pravi put uputio. Tristan je čak jednom rekao da ne ide u Srbiju iz poštovanja prema njemu.

Inače, dosta je uspješan čovjek, ima par teretana svojih i kickboxerski klub, Amir Subašić :salut:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Arvid
Postovi: 17501
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Arvid » 08 maj 2024, 15:53

Nisam znao iskreno, ne pratim ništa u vezi ovog. Osim ono malo kad je ućorkan tek bio.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8371
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 maj 2024, 15:55

Arvid je napisao/la:
08 maj 2024, 15:53
Nisam znao iskreno, ne pratim ništa u vezi ovog. Osim ono malo kad je ućorkan tek bio.
https://www.instagram.com/amirstormsuba ... hoeGc4eTNs

Amir je legenda :salut:

DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

RollMan
Postovi: 3339
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RollMan » 08 maj 2024, 16:17

numanumaye22 je napisao/la:
08 maj 2024, 14:00
armando je napisao/la:
08 maj 2024, 13:53
Opštepoznato da je ogromna korupcija u Njemačkoj, ali se to iz nekih razloga ne iznosi dovoljno ili gotovo nikako.
Naravno, gdje nije korupcija, tj u kojoj zemlji to nije zastupljena? I ne znam cemu spominjanje Njemacke, nigdje nisam spomenuo tu drzavu u zadnja 2 posta a onda ovdje ljudi kmece da samo o tom pricam a realno oni spomenu prvi i prave neko smijesno poredjenje. :rol: :urnebes:

Kad smo kod tog:
Ukoliko želite da uštedite i da sami operete automobil kod kuće, u Njemačkoj se možete suočiti sa visokim kaznama u nekim slučajevima. Pranje vlastitog automobila može biti zabranjeno i, u ovisnosti od savezne države, može biti kažnjeno do 100.000 eura, prenosi B92. Razlog za ovo je tzv Zakon o vodnim resursima, koji zabranjuje upotrebu toksičnih ili zagađujućih materija u podzemnim vodama u cilju sprečavanja zagađivanja voda.. Stoga, prilikom pranja automobila na privatnom posjedu, mora se isključiti mogućnost da prljava voda prodre u zemlju. Iz tog razloga, pranje automobila kemijskim sredstvima za čišćenje u vlastitom vrtu ili dvorištu je obično zabranjeno
Sta ti je uredjena drzava. :kafa:
Ovo sto nama amerikanci podmeću pod korupcija ,kod njih se zove lobiranje , sasvim normalno opuštena stvar. Glupim bošnjama su na stupu prije EP pupme udarili bilbord protiv lafo korupcije , sadrzaj teksta vrijeđa pamet , iste bilborde ne mozes vidjeti na ulazu u Grude i Prijedor , tamo korupcija ne postoji. Sve izvan bošnjačke demografske dominacije je raj za život
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Judd, meepo, soxx i 16 gostiju.