Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

samoposmatram
Postovi: 5386
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 18 apr 2024, 09:50

LamineDiarra je napisao/la:
18 apr 2024, 00:05
samoposmatram je napisao/la:
17 apr 2024, 22:42
Hrvati sve vise i vise propadaju. Zemlja turisticke furke i praonica kesa. Mozda 10 posto plaza nisu zagadjene fekalijama. Svaka pobjeda bilo koje politicke opcije je poraz hrvatu. Zato sretno kurve do nestanka.
duplo manje rođenih od slovenaca, 0 medalja, 0 proizvoda na policama trgovinama regije, mrska i strana su im imena bosanskih kraljeva, u 30 godina ni jedne veće tvornice ili elektrane nisu napravili, imaju šta im je tito napravio, glavna želja mladih je pobjeći u njemačku, niti jedan nobel, niti jedan patent, niti jedno poznato književno djelo..

mogao bih do u nedogled..
vi ne možete nestati, jer niste ni postali.
lp
Tebe tu nema nigdje. Sjeti se mojih rijeci kad te tvoj hrvat izlevati i otjera sa tvog ognjista. Ako vec nije.

Ja postojim i pored fasista bilo koje vjeroispovjesti. I uzivam dok guzim nejac.

FoSte95
Postovi: 12655
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 18 apr 2024, 11:42

Čuj ovoga gore nijedan Nobel :rol: :rol: koliko moraš biti glup...

Bitno je da će te vi uskoro nestati iz Bosne, kada se spustite na ispod 10% niko vas za mišljenje neće pitati :wave:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
GefufnaII
Postovi: 200
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 18 apr 2024, 12:06

alemsa je napisao/la:
18 apr 2024, 00:18
slika
Danas malo morskih plodova, dere li se u Svabiji shrimp?
:ljepota:

Idu garnelen uvijek... uz tjesteninu, kao uzina i obavezno kao neizostavni dio meze. :)
slika

slika

slika
Ali, znaju se prioriteti. :mrgreen:
slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Finn
Postovi: 9198
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Finn » 18 apr 2024, 12:09

Meni je od svega najfascinantnije kako ti ovo urediš i aranžiraš :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22763
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 18 apr 2024, 12:13

Ja nešto ne volim crveno meso toliko, u zadnje vrijeme pojedem ga samo u ćevapima. :mrgreen: Generalno ne volim toliko meso, više sam čovjek za tjesteninu, mliječne proizvode i pite.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
GefufnaII
Postovi: 200
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 18 apr 2024, 12:21

Finn je napisao/la:
18 apr 2024, 12:09
Meni je od svega najfascinantnije kako ti ovo urediš i aranžiraš :mrgreen:
ko ne zna ugoditi sebi, ne zna ni drugima :kafa:

vecinom su neke specijalne prilike, zatim dijelom razmjena obrok ideja u grupnom chatu sa kolegama na zajednickom fitness putu i veoma mali procenat slika je neki nazovi flex :mrgreen:
slika

slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1554
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bavariapivo » 18 apr 2024, 12:29

GefufnaII je napisao/la:
17 apr 2024, 18:00
Marsal je napisao/la:
17 apr 2024, 17:39
Objasni to malo za water fast?
Post na vodi i jos po zelji samo crna kafa ili caj. Kasnije, dodajes na to svaki dan samo elektrolite, prvenstveno sol, dok sve ostale potrebne nutritijente vec imas u zalihama masti.
Uglavnom unos kalorija da je 0, kako se ne bi pokrenuo proces lucenja inzulina i opcenito proces probave.

Mozes raditi kratke (par dana) ili duge (par sedmica) postove, a sve sa svrhom pokretanja procesa autofagije - primarno se koristi zbog zdravstvenih benefita, ali usput se i neminovno gubi kilaza (koja se i brzo vraca, zato i treba samo koristiti zbog zdr.benefita).

Nakon pocetnih par dana ciscenja crijeva i glukoze u krvi kao primarnog izvora energije, tijelo kao sekundarni izvor energije pocinje koristiti ketone koji nastaju razgradnjom masti. Obzirom da je prosjecni ljudski bazalni metabolizam (energija potrebna tijelu za osnovne funkcije u stanju mirovanja) recimo 2.000 kalorija i da je 1g masnoce 9 kalorija, neunosenjem kalorija gubis dnevno >200g masnoce. Ali kao sto rekoh, primarni cilj nije mrsanje, vec to sto tijelo jede samo sebe na principu "najjaci opstaju", tako da prve nestaju lose, patogene, potencijalno kancerogene celije. Ukratko. Tema je zanimljiva svakako. ;)

Nivo energije i jasnoce uma koji osjetis nakon 3-4 dana bez jela se ne moze porediti ni sa jednom drogom. :mrgreen:
jel se smije piti voda sa cijedjenim limunom, ili bas mora samo voda biti?

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 18 apr 2024, 12:45

OsmaDolazi je napisao/la:
18 apr 2024, 09:26
numanumaye22 je napisao/la:
18 apr 2024, 00:32
samoposmatram je napisao/la:
17 apr 2024, 22:42
Hrvati sve vise i vise propadaju. Zemlja turisticke furke i praonica kesa. Mozda 10 posto plaza nisu zagadjene fekalijama. Svaka pobjeda bilo koje politicke opcije je poraz hrvatu. Zato sretno kurve do nestanka.
Sto se mene tice isto sranj.e drugo pakovanje, isti mentalitet, isti kriminalci, glasanje za iste uvijek ko i kod nas, nacionaliste.

Medjutim, njihova vlada i politika je na europskom planu jako puno napravila. Clanica EU, NATO, Sengen, euro valuta, mogu cak i u Ameriku bez vize. U najvaznijem sportu drugi i treci na svijetu.

Postavlja se pitanje onda gdje smo mi? Trebat ce im 100 godina ovim tempom da propadaju i da nas dostignu u tom pogledu, tako da mi nemamo pravo nista govoriti.

Bas mnogo se pogrijesilo sto se nismo slizali s njima, nikad nismo u zivotu trebali s njima ratovati iskreno. Trebali smo odrzavati dobre odnose s njima. 2004 godine smo bili na istom nivou po svemu, a vidi gdje su oni sad a gdje mi. Ali dzaba, ne mozes kad glasas za SDA i Komsica koji prosipa suplju, patriotsku od 1996 a samo na platama u Parlamentu mazno 2M.
Mi se nikada necemo moci sa njima porediti sto se tice Evrope. Kod nas je u nasoj drzavi preko 55 % Muslimanskog naroda. Sve sto oni urade, mi cemo morati x5 da bi dosli blizu njihovog nivoa. A da toliko krasno zive nebi im situacija bila ovakva:
Ipak, kao i druge manje razvijene nove članice EU u protekloj deceniji je imala veliki odliv stanovništva. Prema popisu 2021. godine, Hrvatska ima 3.871.833 stanovnika, što je u odnosu na deset godina ranije manje za 413.056 osoba ili 9,64 odsto. Situacija je sada i gora, pa se procjenjuje da je u odnosu na popis iz 2021. godine Hrvatsku napustilo dodatnih 225.000 osoba ili skoro 6 odsto stanovnistva u nepune tri godine.
Mi uvijek nalazimo neko opravdanje za ono lose sto mi godinama radimo. To oko muslimana je najveci sterotip iskreno, pa jel znas ti koliko muslimana zivi u EU citavoj? Jedno 20 puta vise nego u Bejha.

Pa pogledaj migrante sto su primili, svaki je musliman osim ovih iz Ukrajine. Koliko muslimana zivi u Parizu samo? U Berlinu? Ljudi imaju svoja ghetta, dakle smijesna prica.


Nasa vanjska politika je uzasna, koja vazna zemlja nam je ukinula vize zadnjih godina? Busamo se da su nam britanci prijatelji, sto nam ne ukinu vize sad kad nisu EU kao ni mi? Zbog lose vanjske politike. Hrvatska 2006 nije bila u EU ali u London su putovali bez vize. Eej, 2006, sad ce 20 godina! Jel to mozda sto su krscani ili sto ministri vanjski poslova su ipak nesto radili za razliku od nasih koji su samo putovali na racun naroda?

Avatar
GefufnaII
Postovi: 200
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 18 apr 2024, 12:57

bavariapivo je napisao/la:
18 apr 2024, 12:29
jel se smije piti voda sa cijedjenim limunom, ili bas mora samo voda biti?
Moze, par kalorija nece pokrenuti proces varenja i probave.
Ali ja bih licno izbjegavao citruse, pogotovo nakon 2-3 dana posta, kada se crijeva isprazne i crijevna flora bude na minimum. ;)

Temeljac od kostiju (bone broth) je mnogo bolja varijanta.

Uglavnom, ljudi imaju strah od gladi i post na vodi je vise psiholoska prepreka, pogotovo jer smo okruzeni hranom, i kuci i vani. Ali obzirom na benefite, ovo je nesto sto bi svako trebao probati. Nivo mentalne ostrine i fokusa koji dosegnes tamo negdje oko 65-70h (nakon 2-3 velike krize) je nevjerovatan. :thumbup:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
H8Z7
Postovi: 4018
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 18 apr 2024, 13:17

Marsal je napisao/la:
18 apr 2024, 12:13
Ja nešto ne volim crveno meso toliko, u zadnje vrijeme pojedem ga samo u ćevapima. :mrgreen: Generalno ne volim toliko meso, više sam čovjek za tjesteninu, mliječne proizvode i pite.
Da mi nismo u nekom krvnom srodstvu? :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

samoposmatram
Postovi: 5386
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 18 apr 2024, 13:18

numanumaye22 je napisao/la:
18 apr 2024, 12:45
OsmaDolazi je napisao/la:
18 apr 2024, 09:26
numanumaye22 je napisao/la:
18 apr 2024, 00:32


Sto se mene tice isto sranj.e drugo pakovanje, isti mentalitet, isti kriminalci, glasanje za iste uvijek ko i kod nas, nacionaliste.

Medjutim, njihova vlada i politika je na europskom planu jako puno napravila. Clanica EU, NATO, Sengen, euro valuta, mogu cak i u Ameriku bez vize. U najvaznijem sportu drugi i treci na svijetu.

Postavlja se pitanje onda gdje smo mi? Trebat ce im 100 godina ovim tempom da propadaju i da nas dostignu u tom pogledu, tako da mi nemamo pravo nista govoriti.

Bas mnogo se pogrijesilo sto se nismo slizali s njima, nikad nismo u zivotu trebali s njima ratovati iskreno. Trebali smo odrzavati dobre odnose s njima. 2004 godine smo bili na istom nivou po svemu, a vidi gdje su oni sad a gdje mi. Ali dzaba, ne mozes kad glasas za SDA i Komsica koji prosipa suplju, patriotsku od 1996 a samo na platama u Parlamentu mazno 2M.
Mi se nikada necemo moci sa njima porediti sto se tice Evrope. Kod nas je u nasoj drzavi preko 55 % Muslimanskog naroda. Sve sto oni urade, mi cemo morati x5 da bi dosli blizu njihovog nivoa. A da toliko krasno zive nebi im situacija bila ovakva:
Ipak, kao i druge manje razvijene nove članice EU u protekloj deceniji je imala veliki odliv stanovništva. Prema popisu 2021. godine, Hrvatska ima 3.871.833 stanovnika, što je u odnosu na deset godina ranije manje za 413.056 osoba ili 9,64 odsto. Situacija je sada i gora, pa se procjenjuje da je u odnosu na popis iz 2021. godine Hrvatsku napustilo dodatnih 225.000 osoba ili skoro 6 odsto stanovnistva u nepune tri godine.
Mi uvijek nalazimo neko opravdanje za ono lose sto mi godinama radimo. To oko muslimana je najveci sterotip iskreno, pa jel znas ti koliko muslimana zivi u EU citavoj? Jedno 20 puta vise nego u Bejha.

Pa pogledaj migrante sto su primili, svaki je musliman osim ovih iz Ukrajine. Koliko muslimana zivi u Parizu samo? U Berlinu? Ljudi imaju svoja ghetta, dakle smijesna prica.


Nasa vanjska politika je uzasna, koja vazna zemlja nam je ukinula vize zadnjih godina? Busamo se da su nam britanci prijatelji, sto nam ne ukinu vize sad kad nisu EU kao ni mi? Zbog lose vanjske politike. Hrvatska 2006 nije bila u EU ali u London su putovali bez vize. Eej, 2006, sad ce 20 godina! Jel to mozda sto su krscani ili sto ministri vanjski poslova su ipak nesto radili za razliku od nasih koji su samo putovali na racun naroda?
90 % stanovnistva cine muslimani i pravoslavci, nema tog politicara koji ce prodati bezvizni rezim zapadu.

Ukrajinci gledaju da se rijese pravoslavne vjere da bi se bolje uklopili u Europu,a kod nas sve vise selama i pomoz Bog.

Netreba puno pameti da se vidi da su srbi I bosnjaci nepozeljni sa razlogom.

Svaki srbin i bosnjak na zapadu ima dva lica. Jedno za poslodavca i komsiju, drugo za rodbinu i zema.

Avatar
GefufnaII
Postovi: 200
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 18 apr 2024, 13:20

H8Z7 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:17
Marsal je napisao/la:
18 apr 2024, 12:13
Ja nešto ne volim crveno meso toliko, u zadnje vrijeme pojedem ga samo u ćevapima. :mrgreen: Generalno ne volim toliko meso, više sam čovjek za tjesteninu, mliječne proizvode i pite.
Da mi nismo u nekom krvnom srodstvu? :mrgreen:
jeste, obojica cete do 40te fasovat dijabetes :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
H8Z7
Postovi: 4018
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 18 apr 2024, 13:32

Surreal je napisao/la:
17 apr 2024, 16:01
Ma eto ja sam na obnovi na medicini, koliko god želio to, jasno isključivši "financijski" aspekt tog zanimanja, već me počela drmati kao neka egzistencijalna kriza. Ono najbolji jaran se ženi za par mjeseci, tamo drugarica trudna, ovaj otvorio neku svoju piljaru, ovaj ostatak već počeo raditi kao medicinske sestre/tehničari.

Onda pogledam sebe, znam da moram guliti još tri godine, znam da pič.ke neću vidjeti isto toliko, jer jbg nema Moeta i skupog auta i razmišljam tačno isplati li se ovo dalje uopće. Naročito čitajući ove priče o inostranstvu i zaradi tamo (plus mi je što sam svakako završio srednju medicinsku).
Šta ako napustiš? Odeš vani i šta onda? Ako si već krenuo završi ga, svima dođe kriza pa se pitaju šta, kako i zašto. Izađi malo negdje u prirodu dok toplije vrijeme dođe sam sa sobom popričaj, sjedi u tišini i shvati koliko je tvoj fakultet top. Odeš vani zaposliš se negdje kao med. tehničar pa za 5 godina sam sebi psuješ što nisi imao motivacije i što nisi završio.
Kažem ti uzmi 2 dana kad toplije vrijeme dođe izađi u prirodu i sam sa sobom popričaj (u sebi logično :mrgreen: ) uradi nešto što voliš i napuni baterije da nastaviš dalje.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

OsmaDolazi
Postovi: 2672
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la OsmaDolazi » 18 apr 2024, 13:40

numanumaye22 je napisao/la:
18 apr 2024, 12:45
OsmaDolazi je napisao/la:
18 apr 2024, 09:26
numanumaye22 je napisao/la:
18 apr 2024, 00:32


Sto se mene tice isto sranj.e drugo pakovanje, isti mentalitet, isti kriminalci, glasanje za iste uvijek ko i kod nas, nacionaliste.

Medjutim, njihova vlada i politika je na europskom planu jako puno napravila. Clanica EU, NATO, Sengen, euro valuta, mogu cak i u Ameriku bez vize. U najvaznijem sportu drugi i treci na svijetu.

Postavlja se pitanje onda gdje smo mi? Trebat ce im 100 godina ovim tempom da propadaju i da nas dostignu u tom pogledu, tako da mi nemamo pravo nista govoriti.

Bas mnogo se pogrijesilo sto se nismo slizali s njima, nikad nismo u zivotu trebali s njima ratovati iskreno. Trebali smo odrzavati dobre odnose s njima. 2004 godine smo bili na istom nivou po svemu, a vidi gdje su oni sad a gdje mi. Ali dzaba, ne mozes kad glasas za SDA i Komsica koji prosipa suplju, patriotsku od 1996 a samo na platama u Parlamentu mazno 2M.
Mi se nikada necemo moci sa njima porediti sto se tice Evrope. Kod nas je u nasoj drzavi preko 55 % Muslimanskog naroda. Sve sto oni urade, mi cemo morati x5 da bi dosli blizu njihovog nivoa. A da toliko krasno zive nebi im situacija bila ovakva:
Ipak, kao i druge manje razvijene nove članice EU u protekloj deceniji je imala veliki odliv stanovništva. Prema popisu 2021. godine, Hrvatska ima 3.871.833 stanovnika, što je u odnosu na deset godina ranije manje za 413.056 osoba ili 9,64 odsto. Situacija je sada i gora, pa se procjenjuje da je u odnosu na popis iz 2021. godine Hrvatsku napustilo dodatnih 225.000 osoba ili skoro 6 odsto stanovnistva u nepune tri godine.
Mi uvijek nalazimo neko opravdanje za ono lose sto mi godinama radimo. To oko muslimana je najveci sterotip iskreno, pa jel znas ti koliko muslimana zivi u EU citavoj? Jedno 20 puta vise nego u Bejha.

Pa pogledaj migrante sto su primili, svaki je musliman osim ovih iz Ukrajine. Koliko muslimana zivi u Parizu samo? U Berlinu? Ljudi imaju svoja ghetta, dakle smijesna prica.


Nasa vanjska politika je uzasna, koja vazna zemlja nam je ukinula vize zadnjih godina? Busamo se da su nam britanci prijatelji, sto nam ne ukinu vize sad kad nisu EU kao ni mi? Zbog lose vanjske politike. Hrvatska 2006 nije bila u EU ali u London su putovali bez vize. Eej, 2006, sad ce 20 godina! Jel to mozda sto su krscani ili sto ministri vanjski poslova su ipak nesto radili za razliku od nasih koji su samo putovali na racun naroda?
Okey, upravu si.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 18 apr 2024, 13:49

H8Z7 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:32
Surreal je napisao/la:
17 apr 2024, 16:01
Ma eto ja sam na obnovi na medicini, koliko god želio to, jasno isključivši "financijski" aspekt tog zanimanja, već me počela drmati kao neka egzistencijalna kriza. Ono najbolji jaran se ženi za par mjeseci, tamo drugarica trudna, ovaj otvorio neku svoju piljaru, ovaj ostatak već počeo raditi kao medicinske sestre/tehničari.

Onda pogledam sebe, znam da moram guliti još tri godine, znam da pič.ke neću vidjeti isto toliko, jer jbg nema Moeta i skupog auta i razmišljam tačno isplati li se ovo dalje uopće. Naročito čitajući ove priče o inostranstvu i zaradi tamo (plus mi je što sam svakako završio srednju medicinsku).
Šta ako napustiš? Odeš vani i šta onda? Ako si već krenuo završi ga, svima dođe kriza pa se pitaju šta, kako i zašto. Izađi malo negdje u prirodu dok toplije vrijeme dođe sam sa sobom popričaj, sjedi u tišini i shvati koliko je tvoj fakultet top. Odeš vani zaposliš se negdje kao med. tehničar pa za 5 godina sam sebi psuješ što nisi imao motivacije i što nisi završio.
Kažem ti uzmi 2 dana kad toplije vrijeme dođe izađi u prirodu i sam sa sobom popričaj (u sebi logično :mrgreen: ) uradi nešto što voliš i napuni baterije da nastaviš dalje.
Ovdje isto na Ausbildung neki bas bezveze dugo traju, nesto recimo u gastronomiji ili za prodavaca 3-4 godine gubis i sta si na kraju? Vodja smjene u Lidlu? Wow. Dodas malo jos vremena i mozes stomatolog bit bokte.

I ja da sam druga-treca godina medicine bi pokusao tu zavrsiti, ovdje se lako prebaciti isto, besplatno je studiranje, medjutim moras bas jak s jezikom bit s medicinom logicno pa ne znam koliko ti se isplati.

Najbolje je da zavrsis i onda ako ti se ne bude svidjalo, samo priznas diplomu-dotle jezik naucis i ispalis se. Znam x koji su odbili specijalizaciju i ispalili se.

Doktor je uvijek i svugdje doktor, cijenen i trazen i uvijek ce tako biti, ali jeste da kasnije krecu ubirati plodove truda, oni tek negdje oko 30e krecu zivjeti fino jer cak i kad zavrsis pa ono novi u bolnici, ne pita te se logicno nista vec se slepas uz starog doktora dok on koverte uzima. Zbog toga napustaju, jednostavno doktoru opce prakse je premala plata i zbog toga se ne isplati ali moras ic dalje gurat i onda nema zime.

Avatar
alemsa
Postovi: 24019
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alemsa » 18 apr 2024, 13:52

GefufnaII je napisao/la:
18 apr 2024, 12:06

:ljepota:

Idu garnelen uvijek... uz tjesteninu, kao uzina i obavezno kao neizostavni dio meze. :)
slika

slika

slika
Ali, znaju se prioriteti. :mrgreen:
slika
Svaka cast, znas znanje :thumbup:

Da, T-bone je meni najbolji steak uz ribeye, ta dva su mi prioriteti kad odem da uzmem, no ako naletim na dobar cut NY strip ili sirloin uzmem i to :)

@marsal

Havljam ja to sve, ali samo meso smatram hranom, to ostalo chips i tako to. No, svakom svoje
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
GefufnaII
Postovi: 200
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 18 apr 2024, 13:56

H8Z7 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:32
uradi nešto što voliš i napuni baterije da nastaviš dalje.
slika
100% :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
H8Z7
Postovi: 4018
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la H8Z7 » 18 apr 2024, 14:02

GefufnaII je napisao/la:
18 apr 2024, 13:56
H8Z7 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:32
uradi nešto što voliš i napuni baterije da nastaviš dalje.
slika
100% :mrgreen:
Svako bira šta voli :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Nirton
Postovi: 6503
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Nirton » 18 apr 2024, 14:05

GefufnaII je napisao/la:
18 apr 2024, 13:56
H8Z7 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:32
uradi nešto što voliš i napuni baterije da nastaviš dalje.
slika
100% :mrgreen:
Za takav krinhab se moze u sulafijama zamemlečit.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

19vendetta87
Postovi: 4650
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 apr 2024, 14:05

GefufnaII je napisao/la:
18 apr 2024, 13:56
H8Z7 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:32
uradi nešto što voliš i napuni baterije da nastaviš dalje.
slika
100% :mrgreen:
Narkomancino
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.