Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jelle
Postovi: 5615
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 07 apr 2024, 08:45

Al Ferrari i taktika jbt ...Lec na 2 mjestu u generalnom plus vozac s kojim si produzio ugovor i naredjujes mu da se skloni Sainzu 🤣

A jos veca glupost otpustiti ovakvog vozaca za levata Hamiltona

Avatar
Jabroni
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jabroni » 07 apr 2024, 08:50

jelle je napisao/la:
07 apr 2024, 08:45
Al Ferrari i taktika jbt ...Lec na 2 mjestu u generalnom plus vozac s kojim si produzio ugovor i naredjujes mu da se skloni Sainzu 🤣
Ne bore se s RB, uozbilji se. Pogotovo ne s Maxom. Smiješno je usporavati vozača koji je skoro sekund brži.

Sad tek vidjeh da niko ove sezone nije završio ispred Sainza i Leclerca osim RB. Što bi rekao evander, u 5 deka su Ferrari, Mclaren, Mercedes i AM :bow:

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1058
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 07 apr 2024, 08:53

kao sto sam i rekao
ferrari je ubjedljivo druga najbolja ekipa
mclaren vjerovatno treca
mecka je smijesna a hamilton jos smijesniji
kako je lik tanak kad vozi malo slabiji bolid

velika pogreska ferkana je zvati garavog u tim
to ce ih unazaditi jer im nista ne moze pruziti vise
da imaju bolide kao rb iduce sezone lekler bi ga nagazio kao max pereza

sainz ima jos sta pruziti i trudi se
rb ako je imalo pametan uzet ce ga da bude konstantno u top 3 bez gresaka

sto se ove utrke tice znalo se da rb uzima 1-2 lagano to sam pomislio cim sam vidio da se vozi na suzuki
ali ferkan je jako pozitivno iznenadio
sainz odlicna utrka dobro odvozena i pametno bez greske napredak sa 4 na 3 mjesto
lekler sjajan na mediumu jako dugo odrzao i vozio u jednom trenutku iste krugove kao norris na svjezijem hardu sto je wow
po meni vozac dana bez dileme
uzeo luisa na startu prije RF, poslije napredak sa 7 na 4 (ukupno od kvala +4 pozicije)
mclaren meh
mercedes previse razocarao
aston i alonso losa taktika rekao bih

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1058
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 07 apr 2024, 08:57

Jabroni je napisao/la:
07 apr 2024, 08:50
jelle je napisao/la:
07 apr 2024, 08:45
Al Ferrari i taktika jbt ...Lec na 2 mjestu u generalnom plus vozac s kojim si produzio ugovor i naredjujes mu da se skloni Sainzu 🤣
Ne bore se s RB, uozbilji se. Pogotovo ne s Maxom. Smiješno je usporavati vozača koji je skoro sekund brži.

Sad tek vidjeh da niko ove sezone nije završio ispred Sainza i Leclerca osim RB. Što bi rekao evander, u 5 deka su Ferrari, Mclaren, Mercedes i AM :bow:
evander je glup lik jednostavno
sta god prognozira kontra ispadne

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 07 apr 2024, 09:03

Bravo Maksmilijane 57. pobjeda u karijeri, 101. podijum

Idemo jako i u Kini

Žao mi Leklera, ali Sajnc **** ne vadi :mrgreen:
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Bundesliga
Postovi: 11503
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 07 apr 2024, 09:03

Kako Nando skolova ovu nejac iza sebe.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Jabroni
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jabroni » 07 apr 2024, 09:05

BocaJuniors1905 je napisao/la:
07 apr 2024, 09:03
Bravo Maksmilijane 57. pobjeda u karijeri, 101. podijum
Šta sam jučer rekao, tačno 20 sekundi od prvog ne-RB vozača :mrgreen:

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 07 apr 2024, 09:11

Jabroni je napisao/la:
07 apr 2024, 09:05
BocaJuniors1905 je napisao/la:
07 apr 2024, 09:03
Bravo Maksmilijane 57. pobjeda u karijeri, 101. podijum
Šta sam jučer rekao, tačno 20 sekundi od prvog ne-RB vozača :mrgreen:
Ferari je jak bio na midijumu, na hardu nisu imali neki tempo u odnosu na RedBul, sve u svemu i Sajnc je jučer potvrdio da su na trećem treningu imali manje goriva od RedBula zato su imali bolji rejs pejs
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Evander
Postovi: 14455
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Evander » 07 apr 2024, 09:20

Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 08:57
Jabroni je napisao/la:
07 apr 2024, 08:50
jelle je napisao/la:
07 apr 2024, 08:45
Al Ferrari i taktika jbt ...Lec na 2 mjestu u generalnom plus vozac s kojim si produzio ugovor i naredjujes mu da se skloni Sainzu 🤣
Ne bore se s RB, uozbilji se. Pogotovo ne s Maxom. Smiješno je usporavati vozača koji je skoro sekund brži.

Sad tek vidjeh da niko ove sezone nije završio ispred Sainza i Leclerca osim RB. Što bi rekao evander, u 5 deka su Ferrari, Mclaren, Mercedes i AM :bow:
evander je glup lik jednostavno
sta god prognozira kontra ispadne
Kako ti ono juce rece, finale LP Real-Bayern? :rol:
Pa ti komentarises stvari o kojima pojma nemas, dokazano. Samo obicni glupi trol, sa hiljaditim profilom, koji ni osnove ne poznaje.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1058
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 07 apr 2024, 09:30

Evander je napisao/la:
07 apr 2024, 09:20
Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 08:57
Jabroni je napisao/la:
07 apr 2024, 08:50

Ne bore se s RB, uozbilji se. Pogotovo ne s Maxom. Smiješno je usporavati vozača koji je skoro sekund brži.

Sad tek vidjeh da niko ove sezone nije završio ispred Sainza i Leclerca osim RB. Što bi rekao evander, u 5 deka su Ferrari, Mclaren, Mercedes i AM :bow:
evander je glup lik jednostavno
sta god prognozira kontra ispadne
Kako ti ono juce rece, finale LP Real-Bayern? :rol:
Pa ti komentarises stvari o kojima pojma nemas, dokazano. Samo obicni glupi trol, sa hiljaditim profilom, koji ni osnove ne poznaje.
jel nemoguce da se tako nesto desi?
uostalom ti barselonu dizes u nebesa koja je jos smijesnija ekipa i koja nema teoretske sanse
gledano formule, dizao si norrisa, kanta
dizao si luisa, kanturina
mclaren tanak
mecka jos tanja
ferkan na nivou te dvije ekipe i astona
ja troll a ti glup, posteno🙏

Avatar
Evander
Postovi: 14455
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Evander » 07 apr 2024, 09:43

Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 09:30
Evander je napisao/la:
07 apr 2024, 09:20
Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 08:57


evander je glup lik jednostavno
sta god prognozira kontra ispadne
Kako ti ono juce rece, finale LP Real-Bayern? :rol:
Pa ti komentarises stvari o kojima pojma nemas, dokazano. Samo obicni glupi trol, sa hiljaditim profilom, koji ni osnove ne poznaje.
jel nemoguce da se tako nesto desi?
uostalom ti barselonu dizes u nebesa koja je jos smijesnija ekipa i koja nema teoretske sanse
gledano formule, dizao si norrisa, kanta
dizao si luisa, kanturina
mclaren tanak
mecka jos tanja
ferkan na nivou te dvije ekipe i astona
ja troll a ti glup, posteno🙏
Glupane, prati zdrijeb i rasored, za pocetak.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1058
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 07 apr 2024, 09:44

Evander je napisao/la:
07 apr 2024, 09:43
Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 09:30
Evander je napisao/la:
07 apr 2024, 09:20

Kako ti ono juce rece, finale LP Real-Bayern? :rol:
Pa ti komentarises stvari o kojima pojma nemas, dokazano. Samo obicni glupi trol, sa hiljaditim profilom, koji ni osnove ne poznaje.
jel nemoguce da se tako nesto desi?
uostalom ti barselonu dizes u nebesa koja je jos smijesnija ekipa i koja nema teoretske sanse
gledano formule, dizao si norrisa, kanta
dizao si luisa, kanturina
mclaren tanak
mecka jos tanja
ferkan na nivou te dvije ekipe i astona
ja troll a ti glup, posteno🙏
Glupane, prati zdrijeb i rasored, za pocetak.
nasamarao sam te i obrisao cundaru od tvoje zvalje
aj sad spavaj

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Gifron » 07 apr 2024, 09:50

Imate privatne poruke i hotelske sobe za svoje fantazije, ne morate svaku temu da pretvorite u medjusobno prepucavanje.
Jedan grad, jedna ljubav!

KennyKFCLofton
Postovi: 253
Pridružen/a: 18 mar 2023, 14:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KennyKFCLofton » 07 apr 2024, 10:30

Kakvi levati su ovi iz McLarena, uvode Landa 7/8 krugova ranije u box kako bi pokrili Russela koji im uopšte nije bio konkurencija na stazi.
Umjesto ulaska u box u 26. krugu iza Leclerca gdje je jasno bilo da će se vratit na stazu iza Leclerca i imat 1% šanse da ga prestigne Lando je trebao da uđe u box tamo oko 33/34 kruga,vratio bi se na stazu 4/5 sekundi iza Russela i 8/9 sekundi iza Leclerca što ne bi (Leclerc) bilo nenadoknadivo u posljednjih 20 krugova na 8 krugova novijim gumama.
U trenutku kad je Lando ušao na zamjenu guma Sainz je bio 2 sekunde iza njega i vidimo gdje je završio zahvaljujući kasnijem ulasku u box.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la JoeBleck » 07 apr 2024, 13:59

Hoce li Alonso dobiti kaznu jer je citavu trku samarao Piastrija a zadnjih 10 krugova mu namjerno davao DRS da se zastiti od Rusella?

AM osjetno ocajan race pace cak i u odnosu na Meclaren i Mercedes.

Nekako snaga ekipa izgleda ovako :

RB-najjaci
Ferari-osjetno drugi
Mclaren-treci
Mercedes-zakucan na cetvrto
AM-ni blizu Mercedesa a bez konkurenta za peto.

KennyKFCLofton
Postovi: 253
Pridružen/a: 18 mar 2023, 14:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KennyKFCLofton » 07 apr 2024, 17:49

JoeBleck je napisao/la:
07 apr 2024, 13:59
Hoce li Alonso dobiti kaznu jer je citavu trku samarao Piastrija a zadnjih 10 krugova mu namjerno davao DRS da se zastiti od Rusella?

AM osjetno ocajan race pace cak i u odnosu na Meclaren i Mercedes.

Nekako snaga ekipa izgleda ovako :

RB-najjaci
Ferari-osjetno drugi
Mclaren-treci
Mercedes-zakucan na cetvrto
AM-ni blizu Mercedesa a bez konkurenta za peto.


Šta hoćeš reći, da je Aston Martin lošiji od Mercedesa ali da je Alonso ta extra klasa koja iz Aston Martina izvlači maksimum i zato završi ispred "boljeg" Mercedesa 😃.
Aston Martin je bolji automobil od Mercedesa a to što im je drugi vozač Stroll pored kojeg je Sergio Perez prije par godina u Racing Pointu izgledao kao prime Schumacher je druga stvar.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la JoeBleck » 07 apr 2024, 23:26

KennyKFCLofton je napisao/la:
07 apr 2024, 17:49
JoeBleck je napisao/la:
07 apr 2024, 13:59
Hoce li Alonso dobiti kaznu jer je citavu trku samarao Piastrija a zadnjih 10 krugova mu namjerno davao DRS da se zastiti od Rusella?

AM osjetno ocajan race pace cak i u odnosu na Meclaren i Mercedes.

Nekako snaga ekipa izgleda ovako :

RB-najjaci
Ferari-osjetno drugi
Mclaren-treci
Mercedes-zakucan na cetvrto
AM-ni blizu Mercedesa a bez konkurenta za peto.


Šta hoćeš reći, da je Aston Martin lošiji od Mercedesa ali da je Alonso ta extra klasa koja iz Aston Martina izvlači maksimum i zato završi ispred "boljeg" Mercedesa 😃.
Aston Martin je bolji automobil od Mercedesa a to što im je drugi vozač Stroll pored kojeg je Sergio Perez prije par godina u Racing Pointu izgledao kao prime Schumacher je druga stvar.
Upravo to sto si ti napisao je cinjenica i moje misljenje.Taj Stroll godinama u nazad pored 3x Svjetskog prvaka nije djelovao lose,cak sta vise.Godinu i jace pored Alonsa djeluje kao da vozi Yugu.

Da Alonso je klasa i da Mercedes ima bolji bolid od AM.Race pace Mercedesa je blize race paceu Mclarena nego sto je AM prema Mercedesu.Mislim da je u zadnjih 16 mjeseci Alonso poslije Maxa ubjedljivo najbolji vozac na gridu.Toliko kvalitetom odskace od ostatka da iole bolji bolid ima,neupitno bi bilo ko bi bio broj 2 u F1.Max je klasa za sebe.

Ti meni pokusavas reci da bi Hamilton odnosno Rusel imali vjerovatno bolje rezultate od trenutnih Alonsa da voze isti bolid a da bi se Strol vjerovatno sa Gaslyem kruzao u Mercedesu?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15740
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 07 apr 2024, 23:36

Za prošlu godinu bi se dalo diskutovati, ove godine Alonso vozi dosta bolje od Hamiltona
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la JoeBleck » 08 apr 2024, 00:32

BosniaBoston je napisao/la:
07 apr 2024, 23:36
Za prošlu godinu bi se dalo diskutovati, ove godine Alonso vozi dosta bolje od Hamiltona
Za proslu godinu jos manje.

KennyKFCLofton
Postovi: 253
Pridružen/a: 18 mar 2023, 14:12
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KennyKFCLofton » 08 apr 2024, 11:48

JoeBleck je napisao/la:
07 apr 2024, 23:26
KennyKFCLofton je napisao/la:
07 apr 2024, 17:49
JoeBleck je napisao/la:
07 apr 2024, 13:59
Hoce li Alonso dobiti kaznu jer je citavu trku samarao Piastrija a zadnjih 10 krugova mu namjerno davao DRS da se zastiti od Rusella?

AM osjetno ocajan race pace cak i u odnosu na Meclaren i Mercedes.

Nekako snaga ekipa izgleda ovako :

RB-najjaci
Ferari-osjetno drugi
Mclaren-treci
Mercedes-zakucan na cetvrto
AM-ni blizu Mercedesa a bez konkurenta za peto.


Šta hoćeš reći, da je Aston Martin lošiji od Mercedesa ali da je Alonso ta extra klasa koja iz Aston Martina izvlači maksimum i zato završi ispred "boljeg" Mercedesa 😃.
Aston Martin je bolji automobil od Mercedesa a to što im je drugi vozač Stroll pored kojeg je Sergio Perez prije par godina u Racing Pointu izgledao kao prime Schumacher je druga stvar.
Upravo to sto si ti napisao je cinjenica i moje misljenje.Taj Stroll godinama u nazad pored 3x Svjetskog prvaka nije djelovao lose,cak sta vise.Godinu i jace pored Alonsa djeluje kao da vozi Yugu.

Da Alonso je klasa i da Mercedes ima bolji bolid od AM.Race pace Mercedesa je blize race paceu Mclarena nego sto je AM prema Mercedesu.Mislim da je u zadnjih 16 mjeseci Alonso poslije Maxa ubjedljivo najbolji vozac na gridu.Toliko kvalitetom odskace od ostatka da iole bolji bolid ima,neupitno bi bilo ko bi bio broj 2 u F1.Max je klasa za sebe.

Ti meni pokusavas reci da bi Hamilton odnosno Rusel imali vjerovatno bolje rezultate od trenutnih Alonsa da voze isti bolid a da bi se Strol vjerovatno sa Gaslyem kruzao u Mercedesu?


Druže, Vettel je u Aston Martinu bio ono što je Pjanić u UAE ili gdje već igra, odrađivao posljedne dane pred penziju.
Stroll je dečko koji je zalutao u F1 i da mu otac nije težak par milijardi dolara F1 bi gledao samo s tribina i na TV-u, dečko nije relevantan da na osnovu njega kažeš da je neko dobar.
Meni je relevantnija Alonsova sezone 2022 kada je vozio za Alpine pored Ocona. Znaš kakav je odnos snaga bio tad?
Kvalifikacije 12:10 Alonso, bodovi 89:81 Ocon.
Ti stvarno misliš da je Alonso koji je 2022 bio bara-bara s Oconom u 2024 s 43 godine drugi najbolji vozač u F1 poslije Verstappena 🫣🫣🫣🫣

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.