Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Jabroni
Postovi: 708
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jabroni » 12 apr 2024, 00:45

Donnie Darko je napisao/la:
11 apr 2024, 23:46
BocaJuniors1905 je napisao/la:
11 apr 2024, 23:34
Zaniolo je napisao/la:
11 apr 2024, 23:07
Verstappen je sad trenutno najbolji vozac. Ali nema sumnje da bi ga onaj Alonso od prije 10-15 godina raznio.
Nikad ga Alonso ni u jednom periodu ne bi raznio
Izgleda da bi Alonso, koji je u najboljem slučaju za njega bio egal sa rookie Hamiltonom, raznio prime Maxa Verstappena.

Ali pusti Alonsovim fanovima da prave mitove i fan fikciju, to je sve što mogu zadnjih 15 godina svakako.
Zanimljiva skupina mitomana dapače

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1059
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 12 apr 2024, 00:50

Veze vi nemate. Pratioci Formule od 2017.

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 00:56

Alonso beton vozi i sada. Strol ne treba nikakvo mjesto pravdati babo mu vlasnik tima, može svaku utrku razbiti bolid sigurno mu je mjesto.

Maksmilijan je prekucao Alonsa u svemu za deset godina karijere u F1., ali bukvalno u svemu u svakom statističkom pogledu.
Konstantnost koju ima lik Alonso može sanjati ili je ostvariti na igrici.

Alonso je odbio da budu u istom bolidu jer zna šta bi mu bilo, ako je mislio i 1 posto da ga može dobiti prihvatio bi ponudu RedBula.
Ovako će voziti naredne dvije godine, šamarati Strola, biti 5-6 i puna šaka brade.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1059
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 12 apr 2024, 00:59

BocaJuniors1905 je napisao/la:
12 apr 2024, 00:56
Alonso beton vozi i sada. Strol ne treba nikakvo mjesto pravdati babo mu vlasnik tima, može svaku utrku razbiti bolid sigurno mu je mjesto.

Maksmilijan je prekucao Alonsa u svemu za deset godina karijere u F1., ali bukvalno u svemu u svakom statističkom pogledu.
Konstantnost koju ima lik Alonso može sanjati ili je ostvariti na igrici.

Alonso je odbio da budu u istom bolidu jer zna šta bi mu bilo, ako je mislio i 1 posto da ga može dobiti prihvatio bi ponudu RedBula.
Ovako će voziti naredne dvije godine, šamarati Strola, biti 5-6 i puna šaka brade.
Alonso nikad nije imao dominantan bolid kao Verstappen. Bas bi se eto navozio fino Max u Astonu. Ovo za ponudu Red Bulla ja nigdje nisam ni cuo ni procitao, bacas bombe. Cekam samo da napisete da je bolji i od Senne i od Sumahera. I Hamilton je nabijac statistike, poravnao se sa Sumijem u titulama, a ni do koljena mu nije. Ovdje pricamo o kvaliteti vozaca, formi, godinama, a ne o statistici.

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 01:06

Zaniolo je napisao/la:
12 apr 2024, 00:59
BocaJuniors1905 je napisao/la:
12 apr 2024, 00:56
Alonso beton vozi i sada. Strol ne treba nikakvo mjesto pravdati babo mu vlasnik tima, može svaku utrku razbiti bolid sigurno mu je mjesto.

Maksmilijan je prekucao Alonsa u svemu za deset godina karijere u F1., ali bukvalno u svemu u svakom statističkom pogledu.
Konstantnost koju ima lik Alonso može sanjati ili je ostvariti na igrici.

Alonso je odbio da budu u istom bolidu jer zna šta bi mu bilo, ako je mislio i 1 posto da ga može dobiti prihvatio bi ponudu RedBula.
Ovako će voziti naredne dvije godine, šamarati Strola, biti 5-6 i puna šaka brade.
Alonso nikad nije imao dominantan bolid kao Verstappen. Bas bi se eto navozio fino Max u Astonu. Ovo za ponudu Red Bulla ja nigdje nisam ni cuo ni procitao, bacas bombe. Cekam samo da napisete da je bolji i od Senne i od Sumahera. I Hamilton je nabijac statistike, poravnao se sa Sumijem u titulama, a ni do koljena mu nije. Ovdje pricamo o kvaliteti vozaca, formi, godinama, a ne o statistici.
Bolji je i od Sene i od Šumahera, a tek mu je 26. godina
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1059
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zaniolo » 12 apr 2024, 01:12

BocaJuniors1905 je napisao/la:
12 apr 2024, 01:06
Zaniolo je napisao/la:
12 apr 2024, 00:59
BocaJuniors1905 je napisao/la:
12 apr 2024, 00:56
Alonso beton vozi i sada. Strol ne treba nikakvo mjesto pravdati babo mu vlasnik tima, može svaku utrku razbiti bolid sigurno mu je mjesto.

Maksmilijan je prekucao Alonsa u svemu za deset godina karijere u F1., ali bukvalno u svemu u svakom statističkom pogledu.
Konstantnost koju ima lik Alonso može sanjati ili je ostvariti na igrici.

Alonso je odbio da budu u istom bolidu jer zna šta bi mu bilo, ako je mislio i 1 posto da ga može dobiti prihvatio bi ponudu RedBula.
Ovako će voziti naredne dvije godine, šamarati Strola, biti 5-6 i puna šaka brade.
Alonso nikad nije imao dominantan bolid kao Verstappen. Bas bi se eto navozio fino Max u Astonu. Ovo za ponudu Red Bulla ja nigdje nisam ni cuo ni procitao, bacas bombe. Cekam samo da napisete da je bolji i od Senne i od Sumahera. I Hamilton je nabijac statistike, poravnao se sa Sumijem u titulama, a ni do koljena mu nije. Ovdje pricamo o kvaliteti vozaca, formi, godinama, a ne o statistici.
Bolji je i od Sene i od Šumahera, a tek mu je 26. godina
Ok, ti ne da nemas veze, ti si samo glup.

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 01:22

Nek si ti svjetionik znanja, čuj Alonso :rol:

Alonso 381 start - 32. pobjede, 22. pol pozicije (Lekler ima više) 106. podijuma, 2 titule.
Maksmilijan 189 startova - 57. pobjeda, 36 pola pozcija, 101. podijum, 3 titule.

Halali nije Maksmilijan samo bolji u podijumima, ali ne vozi 22 godine
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Bundesliga
Postovi: 11503
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 12 apr 2024, 01:28

U pravu je čovjek, glupi ste i ti i Dony Čmarko.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 12 apr 2024, 11:56

Zaboravljate da Max već treću godinu ima najbolji bolid i to ubjedljivo. A i '21 je imao bara-bara bolid sa Mečkom a tad ne bi uzeo titulu da nije bilo Latifija jer je Hamilton imao veliku prednost u utrci. Da je vrhunski vozač jest al ne može se gledat statistika samo bez drugih faktora.

Niti bi Alonso isprskao Maxa niti bi Max Alonsa, to bi bila velika borba. Samo to neće RB i sigurno neće dovesti Alonsa da se bori sa Maxom već ga hoće da učvrste drugu poziciju u poretku vozača a to neće Alonso, on nije drugi vozač, on ne zna to biti.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Bundesliga
Postovi: 11503
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 12 apr 2024, 12:57

Ne konta to dijete BocaJuniors. On misli statistika neki pokazatelj, a jedan vozio McLaren Hondu i slične bolide većinu karijere, a drugi 3 od 4 titule što je uzeo vozio jedan od najdominantnijih bolida u historiji sporta. Vidi se da prati sport zadnje 4 godine, vrhunski znalac, nema šta.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 14:05

Unofficialpage je napisao/la:
12 apr 2024, 11:56
Zaboravljate da Max već treću godinu ima najbolji bolid i to ubjedljivo. A i '21 je imao bara-bara bolid sa Mečkom a tad ne bi uzeo titulu da nije bilo Latifija jer je Hamilton imao veliku prednost u utrci. Da je vrhunski vozač jest al ne može se gledat statistika samo bez drugih faktora.

Niti bi Alonso isprskao Maxa niti bi Max Alonsa, to bi bila velika borba. Samo to neće RB i sigurno neće dovesti Alonsa da se bori sa Maxom već ga hoće da učvrste drugu poziciju u poretku vozača a to neće Alonso, on nije drugi vozač, on ne zna to biti.
Od Brazila 2021., Hamilton je imao pola sekunde brži bolid, nije bara-bara bila
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 14:07

Bundesliga je napisao/la:
12 apr 2024, 12:57
Ne konta to dijete BocaJuniors. On misli statistika neki pokazatelj, a jedan vozio McLaren Hondu i slične bolide većinu karijere, a drugi 3 od 4 titule što je uzeo vozio jedan od najdominantnijih bolida u historiji sporta. Vidi se da prati sport zadnje 4 godine, vrhunski znalac, nema šta.
Hvala
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Bundesliga
Postovi: 11503
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 12 apr 2024, 14:45


Evo ti, edukuj se. Da se ne bi više provaljivao toliko.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 12 apr 2024, 15:23

BocaJuniors1905 je napisao/la:
12 apr 2024, 14:05
Unofficialpage je napisao/la:
12 apr 2024, 11:56
Zaboravljate da Max već treću godinu ima najbolji bolid i to ubjedljivo. A i '21 je imao bara-bara bolid sa Mečkom a tad ne bi uzeo titulu da nije bilo Latifija jer je Hamilton imao veliku prednost u utrci. Da je vrhunski vozač jest al ne može se gledat statistika samo bez drugih faktora.

Niti bi Alonso isprskao Maxa niti bi Max Alonsa, to bi bila velika borba. Samo to neće RB i sigurno neće dovesti Alonsa da se bori sa Maxom već ga hoće da učvrste drugu poziciju u poretku vozača a to neće Alonso, on nije drugi vozač, on ne zna to biti.
Od Brazila 2021., Hamilton je imao pola sekunde brži bolid, nije bara-bara bila
Govorim za overall sezonu a ne par utrka, na kraju je Mercedes pustio punu snagu bolida ali svejedno je RB bio blizu Mercedesa cijelu tu sezonu. Ne pokušavam da osporim ijedan rezultat Maxa koji je vrhunski vozač al Alonso je tu uz njega, nema tu priče da bi jedan drugog isprskali jer ne bi. Tu bi vrlo vjerovatno samo RB bio na gubitku jer bi se oni borili između sebe jer su to šampioni i neće nijedan prihvatiti da su drugi vozač bilo koje ekipe. A Alonso kroz karijeru je većinom imao lošiji bolid nego što sad Max ima i nije uspio pokazati puni potencijal.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15740
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 12 apr 2024, 19:03

Period 10-14 pokazuje kakva je Alonso vozačina
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 19:17

Pišu Italijani da je Sajnc blizu Mercedesa

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 19:22

Bundesliga je napisao/la:
12 apr 2024, 14:45

Evo ti, edukuj se. Da se ne bi više provaljivao toliko.
Ma Alonso je zvijer, samo ne može sa Maksmilijanom ****.

Obrati pažnju kad je tinejdžer a Raikonen i Fetel mu ne mogu ništa u bržim bolidima, pa vožnja po kiši kao golobradi mladić od 18 godina itd..itd u bolidu od kojeg su brža dva Mercedesa i dva Ferarija i itd.

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Bundesliga
Postovi: 11503
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 12 apr 2024, 20:12

Evo šta sam rekao, Alonsu uopšte nije ni ponuđen ugovor u Red Bullu jer se to ne sviđa Verstappenovoj strani garaže. Smiješno uopšte misliti da se Alonso boji Verstappena :urnebes:. I The Race isto izvještava, jedini kojemu su nudili ugovor je bio Norris.




Evo još dodatno je da su Alonso i Hamilton TRAŽILI ugovor od Red Bulla ali ih je Red bull odbio. Dakle suprotno od toga da se neko nekoga boji, dapače.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

BocaJuniors1905
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 apr 2024, 20:33

Ja samo AMUS-u vjerujem, ništa britanski lažljivi mediji.
Ja koliko znam Hamilton je negirao da je ikad kontaktirao RedBul

Kao što sam i jučer govorio, po AMUS-u ponuđen je Alonsu ugovor

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Bundesliga
Postovi: 11503
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 12 apr 2024, 20:45

Čuj britanski lažljivi medij :rol: . Pa Mark Hughes i THE RACE su više od povjerenja od AMUSA koji je btw njemački medij. Valjda ovi u Britaniji znaju bolje o timovima koji su stacionirani u Britaniji od Amusa. Mark Hughes je istraživački novinar i povjerljiv izvor. Ne pričaš o THE SUN-u ili Daily Mailu. Normalno da će negirati da je kontaktirao Red Bull, pa neće reći ja ih kontaktirao a oni mene odbili :urnebes:. Tako je govorio i za Ferrari da nema razgovora, da je vjeran Mercedesu pa paf eno ga u Ferrariju za sekund. Imaš direktan citat Hamiltona gdje govori da bi volio se natjecati protiv Verstappena, ali da ga on ne želi u istom timu.

100% would be more than happy to race against him in an equal car. For me, Red Bull has done an amazing job and it is an incredible team. And any driver would love to drive for such a great group of people.
“I'd be more than happy to race against Max in the same car, that'd be wonderful. I don't think he wants me to be his team-mate,” Hamilton told media including RacingNews365.com.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.