Utakmice klubova iz BiH na TV-u

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la adnan24 » 02 jan 2009, 19:29

Ja bih gledao svaki moguci prijenos nase lige i ne znam kakvo je to uopste pitanje-kakva god da je liga treba nesto poduzeti da bi bila bolja i popularnija a prijenos na tv-u ne moze nikako biti korak unazad

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la esso » 02 jan 2009, 19:31

apsolutno se slazem da umijesto liga petice gledam ruglo od jos smijesnijeg naziva cuj premijer liga hehehe,prenosi liga petice donose novac i zaradu a ako hoces da propadnes ti prenosi tz premijer ligu,a ko bi lud bio sponzor toj nasoj ligi mozda samo kakav ludak,nijedan direktor bih tv kuca se nebih usudio prenositi tz premijer ligu jre je to gubitak velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii para hehehe samo naprijed vi uzivajte u lijepoti nase lige a ja cu u ruglu liga petice jad i bjeda poz :D :D

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la RođeniMostar » 02 jan 2009, 19:36

esso je napisao/la:apsolutno se slazem da umijesto liga petice gledam ruglo od jos smijesnijeg naziva cuj premijer liga hehehe,prenosi liga petice donose novac i zaradu a ako hoces da propadnes ti prenosi tz premijer ligu,a ko bi lud bio sponzor toj nasoj ligi mozda samo kakav ludak,nijedan direktor bih tv kuca se nebih usudio prenositi tz premijer ligu jre je to gubitak velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii para hehehe samo naprijed vi uzivajte u lijepoti nase lige a ja cu u ruglu liga petice jad i bjeda poz :D :D
Kakve zarade ?? :lol:
Pretplata se mora platiti pa bila Premier liga ili Premiership na programu ;)
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la antipolitika » 02 jan 2009, 19:37

esso sta ti imas s bayernom ,milanom,interom mene osobno lige petice ne interesiraju niti njihova ligaska natjecanja dok bi sigurno pogledao utakmicu sarajevo zrinjski ili zeljo sarajevo ili celik s bilo kim od vecih klubova ,sta mene briga za arsenal ta nisam se rodio u londonu to i jest problem nas sto nam svjet sve namece a nama nista nase ne valja ...meni valja kakvo je, da je, i hocemo prijenos premier lige!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la amir » 02 jan 2009, 19:44

RođeniMostar je napisao/la:Zato Hayat ima ! Kako su Željo-Sarajevo prenosili,Sarajevo-Velež,Zrinjski-Sarajevo i super su odradili posao...problem je samo što Hayat ne pokriva cijelu BiH kao i BHT ali pokrivat će valjda pa će uzeti pravo da prenose tekme !
@daidza:meni je lično draže pogledati Sarajevo-Željo nego Chelsea-Manchester ! ipak je to naš derbi,nema toliko marketinga kao u Premiershipu i tih sranja šminkerskih !
Ali TV prenosima utječemo na kvalitet i zato treba !
U pravu si sigurno, dok god nebude prenosa nema ni lige
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la RođeniMostar » 02 jan 2009, 19:50

amir je napisao/la: U pravu si sigurno, dok god nebude prenosa nema ni lige
Sigurno da je ljepše vidjeti nekog navijača Želje kako skače od radosti a pitar plače kao što je bilo na popularni Zubandan i to se nikad neće zaboraviti ! i obrnuto
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la esso » 02 jan 2009, 19:56

pa jes lijepo je gledati transparente kao sto su noz zica srebrenica ubi srbina ma...j balisku ma...j ustasku sve te cari premijer lige treba gledati a isto i povike takve treba cuti na tv pa stvarno niste svijesni sta se sve moze vidjeti na utakmicama tz premijer lige uzas zabraniti da i inserte iz premijer lige gledamo a kamoli prenose.....

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la RođeniMostar » 02 jan 2009, 19:58

esso je napisao/la:pa jes lijepo je gledati transparente kao sto su noz zica srebrenica ubi srbina ma...j balisku ma...j ustasku sve te cari premijer lige treba gledati a isto i povike takve treba cuti na tv pa stvarno niste svijesni sta se sve moze vidjeti na utakmicama tz premijer lige uzas zabraniti da i inserte iz premijer lige gledamo a kamoli prenose.....
Kad si to zadnji put vidio ? Ne lupaj bezze ! vidi se da ne pratiš ovu ligu nikako
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

MasterPiece
Postovi: 10
Pridružen/a: 26 okt 2008, 20:09
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la MasterPiece » 02 jan 2009, 19:59

antipolitika je napisao/la:esso sta ti imas s bayernom ,milanom,interom mene osobno lige petice ne interesiraju niti njihova ligaska natjecanja dok bi sigurno pogledao utakmicu sarajevo zrinjski ili zeljo sarajevo ili celik s bilo kim od vecih klubova ,sta mene briga za arsenal ta nisam se rodio u londonu to i jest problem nas sto nam svjet sve namece a nama nista nase ne valja ...meni valja kakvo je, da je, i hocemo prijenos premier lige!!!
POTPIS!!!!!!!!
Sarajevo horde bog i carsija neka zivi bosna nasa drzava!

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Eagles » 02 jan 2009, 20:02

esso je napisao/la:pa jes lijepo je gledati transparente kao sto su noz zica srebrenica ubi srbina ma...j balisku ma...j ustasku sve te cari premijer lige treba gledati a isto i povike takve treba cuti na tv pa stvarno niste svijesni sta se sve moze vidjeti na utakmicama tz premijer lige uzas zabraniti da i inserte iz premijer lige gledamo a kamoli prenose.....
Moj esso cini se da si ti zalutao u ovu temu.Ima milion programa koji prenose ligu 5.Ali ima i puno nas koji hocemo samo jedan program da gledamo nase klubove.Ti gledaj strani nogomet ali nemozes nama branit da gledamo domaci.

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la esso » 02 jan 2009, 20:04

nedaj boze da ti ja branim da gledas nasu ligu samo ti uzivaj al sumnjam da se ko usudi prenositi nasu ligu taj mora biti pravi milijarder

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la RođeniMostar » 02 jan 2009, 20:07

esso je napisao/la:nedaj boze da ti ja branim da gledas nasu ligu samo ti uzivaj al sumnjam da se ko usudi prenositi nasu ligu taj mora biti pravi milijarder
Paa eto naša liga skuplja od Premiershipa ! :shock:
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la Eagles » 02 jan 2009, 20:08

esso je napisao/la:nedaj boze da ti ja branim da gledas nasu ligu samo ti uzivaj al sumnjam da se ko usudi prenositi nasu ligu taj mora biti pravi milijarder
Pa evo Hayat koji sve vise prenosi i ulaze u domaci sport.

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la esso » 02 jan 2009, 20:11

ali shvatite da su do sad htijeli prenositi i da ima interesa u tome oni bih vec prenosili do sad hayat jest prenosio al su i oni vjerovatno vidjeli da od toga nema fajde

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la RođeniMostar » 02 jan 2009, 20:16

esso je napisao/la:ali shvatite da su do sad htijeli prenositi i da ima interesa u tome oni bih vec prenosili do sad hayat jest prenosio al su i oni vjerovatno vidjeli da od toga nema fajde
Htjeli para puno od Saveza a ovi odbili !eto šta je problem i sada
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

MasterPiece
Postovi: 10
Pridružen/a: 26 okt 2008, 20:09
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la MasterPiece » 02 jan 2009, 20:30

Kontra drug, savez tj. klubovi su trazili puno para od tv kuca koje ovi nisu htjeli dati za tv prava na nasu ligu, iako mislim da to i nisu neke basnoslovne cifre koje nase tv stanice ne mogu ispuniti bolje da daju nasim klubovima i tako im pomognu da dobiju i na kvaliteti i na gledanosti nego da bacaju pare na tamo neke coca cola lige i sl. pa svi veliki klubovi uveliko zavise od prodaje tv prava.
Sarajevo horde bog i carsija neka zivi bosna nasa drzava!

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la esso » 02 jan 2009, 20:32

ova banda iz saveza trazi puno para zato i nisu mogli naci sponzora za nasu ligu a to je problem al sve je ti iso i ivi iz tv hoce zaradu a i banda hoce svoje

MasterPiece
Postovi: 10
Pridružen/a: 26 okt 2008, 20:09
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la MasterPiece » 02 jan 2009, 20:36

esso je napisao/la:ova banda iz saveza trazi puno para zato i nisu mogli naci sponzora za nasu ligu a to je problem al sve je ti iso i ivi iz tv hoce zaradu a i banda hoce svoje
Naravno zato nam pod hitno treba udruzenje premijerligasa koje bi vjerujem rijesilo taj problem jer sada sve ide preko saveza gdje naravno caruje banda i zbog toga je sve u qrcu.
Sarajevo horde bog i carsija neka zivi bosna nasa drzava!

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la esso » 02 jan 2009, 20:59

e tu se slazem s tobom udruzenje premijerligas je ono najbitnije al opet neki klubovi nece da udu u udruzenje jer rade zajedno sa bandom sve je to komplikovano al se slazem sa tobom sto se tice udruzenja to bi definitivno popravilo stanje u bih nogometu i banda bi polako morala otici van e ovo treba da bude tema na forumo da se napravi udruzenje premijerligasa da pritisnemo celnike klubova da je to u njihovom interesu i da to vodi boljitku a ako to nece to je onda i njihov dil u svemu ovom poz

Avatar
mandalskameratene
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 jan 2009, 21:24
Lokacija: Norway, Mandal
Kontakt:

Re: Prenos utakmica PREMIJER lige BiH na TV?

Post Postao/la mandalskameratene » 02 jan 2009, 21:08

Svaka liga u evropi gotov ima live utakmice na Tv. FK VELEZ:D :D
Vedad Ibisevic<3

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Direktorcic, obagol, Radobolja, Vjeverica777 i 68 gostiju.