AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
milanist
Postovi: 12065
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 23 mar 2024, 20:31

muxa je napisao/la:
23 mar 2024, 20:25
milanist brate de nam ti reci koga bi ti doveo za napadaca evo recimo za tih 50 mil
Mislis da ce nasi dati 50M za njeg, hoce ali malo sutra, vec ce pise da je budzet oko 35M, naravno bez prodaje nekih 'veliki' imena :D

A koga bi doveo, mogu uzeti J.Davida za 30tak M i tamam :opaopa:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

celikmilan
Postovi: 2963
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 mar 2024, 21:13

Niti će oni dati 50M za ikoga niti će neko njega dovesti za samo 50M.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 23 mar 2024, 23:51

muxa je napisao/la:
23 mar 2024, 20:25
milanist brate de nam ti reci koga bi ti doveo za napadaca evo recimo za tih 50 mil
Openda ❤️
Ramos iz Benfice :mrgreen: ili je on vec dogovorena kupnja za PSG naredne sezone?
Za Zirkzee jedno 35-40mil ponuditi ili dati im pokojeg igraca + doplata.
Boniface mozda cca 35mil da pogura i kolegu Chucka.
Za Muania ponuditi 25mil i nek se u dupe udaraju (ko ce ga znati, mozda kod nas i proradi). :mrgreen:

Ovo je na prvu sto mi je naumpalo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 mar 2024, 13:07

A može i mlađahni Giroud izgurati još jednu sezonu. :mrgreen:


Meni je Zirkze ubjedljivo najveći favorit, iako je kompleksno iz više razloga, ali moglo bi se izvesti. Jedna olakotna okolnost je što naredne sezone neće biti prevelike čistke u timu i što su dovoljna možda 3 startera, tako da nije nerealno da izvale pedesetak miliona na jednog igrača.
Više volim da stotinjak miliona uložiš na 2-3 dobra igrača nego na njih 7-8 kao prošlo ljeto.

Činjenica je da danas moraš platiti ako želiš dobrog igrača, nema više zaobilaznica. Ako je u cilju da se Milan podigne na viši nivo, onda i ulaganje novca mora pratiti te ambicije.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12065
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 mar 2024, 08:56

Traba ostaviti Girouda jos godinu nevezano za novog napadaca, moze stari lisac jos toga ponuditi makar i sa klupe :D

Slazem se sa rope-om, moras danas platiti kvalitet, i bolje je dovesti 2-3 igraca za 100M, nego 7-8 pa cekaj sta ce biti.
Ako Geri zeli Milanu kao to sto prica, da ga podigne na najvece nivoe, onda u tih 100M ne bi trebalo ni sanjati prodaju neki od glavnih zvijezda, u suprotnom je samo suplja, prodaji i kupuj.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 25 mar 2024, 17:38

Ode Gironja u LA na kraju nekako sam siguran. Ko bi očekivao kad je dolazio u Milan da će zabiti toliko golova, maestro ❤️
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 25 mar 2024, 17:51

betton je napisao/la:
23 mar 2024, 18:56
Viktor Gyokeres (25, ST)
Navodno je cifra oko 50 miliona za otkup.

Zna li neko vise o njemu?


Jedan je fan sportinga, drugi benfice. Znaci analiza raje sto prati ligu tamo. Ovaj dio gdje su spomenuli da mu je san EPL je vrv najveci problem.

On i Zirk su najbolje opcije koje se trenutno spekulisu, iza njih Sesko. Ostalo nikakav pretjeran upgrade. Benju bih stavio tu s njima samo ako je psihicki spreman dati 110% da popravi zavrsnicu.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
nextterrain
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 25 mar 2024, 18:18

Vittielo je danas isto rekao da ce Milan dovesti 2/3 igraca, ali malo bolje da se podigne ljestvica u timu.

Mislim da ce se dovesti CB (Borngiorno), ST (Zirkzee ili Gyokers) i neki DMF (mozda Guido iz Betisa). Sirinu imaju, ali ja bih jos dodao u ovo RB

Avatar
edoox
Postovi: 1601
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 27 mar 2024, 09:39

nextterrain je napisao/la:
25 mar 2024, 18:18
Vittielo je danas isto rekao da ce Milan dovesti 2/3 igraca, ali malo bolje da se podigne ljestvica u timu.

Mislim da ce se dovesti CB (Borngiorno), ST (Zirkzee ili Gyokers) i neki DMF (mozda Guido iz Betisa). Sirinu imaju, ali ja bih jos dodao u ovo RB
Zar nam treba jos nekiRB?! Calabria,Florenzi, Kalulu i onaj mali sto je dosao u januaru. Nije sad neki aman zaman kvalitet,ali potrebniji je LB.
Nekad sam mislio da Theo treba igrati na poziciji lijevog krila, ni medjutim sada vise mislim da bio on bio najbolji za BTB veznjaka. Pogotovo za ovu htkljus taktiku i tu neku tranziciju po osovjenij lopti. zadnjih par tekmi kao da mu cesce ostaje pozadi da neutralise nedostatak brzine Gabbie.
Targetmen napadaci su jedini idealni za ovo sto Pioli igra. Vidimo kad Jovic sam igra , nit moze osvojiti prostor niticima nekih lopti. Rigidan koncept nase igre je najveci problem.

Avatar
milanist
Postovi: 12065
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 27 mar 2024, 12:04

Giroud has reached an agreement in principle with Los Angeles FC on an 18-month contract. No final decision made yet but Giroud is getting closer to MLS


:(
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 mar 2024, 13:46

Pa ok, ako je njegova želja da ide, nema se tu više šta polemisati.

Mogao je komotno odraditi još jednu sezonu kao rezervista, ali uz Jovića, Okafora + novog napadača mislim da smo dobro pokriveni.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12065
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 27 mar 2024, 14:31

E bas smo dobro pokriveni, jedan dobar samo kad udje sa klupe, mada moras uvijek prezati od neke budalastinje da moze napraviti, drugi nije klasicni napadac :D tamam nek nam dovedu jos jednog slicnog i da napadnemo sve trofeje :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16641
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 27 mar 2024, 15:50

Ma sasvim je ok da ide, nama treba neko mladji koji ce biti dugorocno rjesenje, pa sta bi vi da Giorud igra jos 5 godina, daje on golove sve ok, al nama treba napadac koji ce praviti razliku na terenu, koji zna prodriblati igraca , brz itd

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8162
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 27 mar 2024, 16:02

Pa dobro, bilo je pitanje vremena. Potreban je neko mlađi. Sada moraju baš trehnut velike pare za dobrog napadača, samo se nadam da neće neku jeftinu varijantu samo da bi se popunila ta rupa.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 27 mar 2024, 17:13

milanist je napisao/la:
27 mar 2024, 14:31
E bas smo dobro pokriveni, jedan dobar samo kad udje sa klupe, mada moras uvijek prezati od neke budalastinje da moze napraviti, drugi nije klasicni napadac :D tamam nek nam dovedu jos jednog slicnog i da napadnemo sve trofeje :D
Pa citas li to sta covjek pise? Kaze da smo dobro pokriveni na klupi,uz novog napadaca koji bi dosao kao pojacanje, a ti odgovaras da je jedan dobar sa klupe kad udje, dok drugi nije devetka.
Pa upravo i jesmo dobro pokriveni na klupi sto si i sam potvrdio, a da nam treba novi napadac koji ce zamijeniti startnog Girouda.


Kolika je plata Giroudu? Sigurno nije manja od Joviceve i Okaforove, a treba jos i on da nam na klupi sjedi i uzoma solidne pare. A za pojacanje ce vjerovatno i plata imati uticaja na odluku dolaska.

Mada, kad bi Giroud produzio za neku razumnu platu da bude na klupi, radije bih njega Jovica. Ali i Jovic je pokazivao neke znakove zivota napokon i uz kompletne pripreme bi MOZDA i mogao odigrati jako dobru sezonu. Ali mislim da i on ima finu platu, a za klupe je.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
milanist
Postovi: 12065
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 27 mar 2024, 17:23

Beduin je napisao/la:
27 mar 2024, 17:13
milanist je napisao/la:
27 mar 2024, 14:31
E bas smo dobro pokriveni, jedan dobar samo kad udje sa klupe, mada moras uvijek prezati od neke budalastinje da moze napraviti, drugi nije klasicni napadac :D tamam nek nam dovedu jos jednog slicnog i da napadnemo sve trofeje :D
Pa citas li to sta covjek pise? Kaze da smo dobro pokriveni na klupi,uz novog napadaca koji bi dosao kao pojacanje, a ti odgovaras da je jedan dobar sa klupe kad udje, dok drugi nije devetka.
Pa upravo i jesmo dobro pokriveni na klupi sto si i sam potvrdio, a da nam treba novi napadac koji ce zamijeniti startnog Girouda.


Kolika je plata Giroudu? Sigurno nije manja od Joviceve i Okaforove, a treba jos i on da nam na klupi sjedi i uzoma solidne pare. A za pojacanje ce vjerovatno i plata imati uticaja na odluku dolaska.

Mada, kad bi Giroud produzio za neku razumnu platu da bude na klupi, radije bih njega Jovica. Ali i Jovic je pokazivao neke znakove zivota napokon i uz kompletne pripreme bi MOZDA i mogao odigrati jako dobru sezonu. Ali mislim da i on ima finu platu, a za klupe je.
Ne cita prijatelju niko nista osim tebe, niti iko ista shvata ovdje jel moze tako.
Ako nam se misljenja ne podudaraju, i ako drugacije gledamo na fudbal ne znaci da druga strana nema pojma, ili ti ga ne cita.
To sto kazem da u slucaju odlaska Olija te dolaska nove 9 opet nismo dobro pokriveni i dalje stojim iza toga. Nama je jos proslo ljeto trebao jedan napadac, nisu ga doveli. Tako da uz odlazak Olija najmanje trebaju dva doci, jer Jovic je nepouzdan a Noah kao sto rekoh nije klasicni napadac. Pa ti sad udri kontru na to koliko hoces :mrgreen:
I da, Zirou uopce nema neku ogromnu platu na danasnjem vaktu. To sto su ovi nasi lihvari cicije je drugi par cipela......
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 27 mar 2024, 18:12

milanist je napisao/la:
27 mar 2024, 17:23
Beduin je napisao/la:
27 mar 2024, 17:13
milanist je napisao/la:
27 mar 2024, 14:31
E bas smo dobro pokriveni, jedan dobar samo kad udje sa klupe, mada moras uvijek prezati od neke budalastinje da moze napraviti, drugi nije klasicni napadac :D tamam nek nam dovedu jos jednog slicnog i da napadnemo sve trofeje :D
Pa citas li to sta covjek pise? Kaze da smo dobro pokriveni na klupi,uz novog napadaca koji bi dosao kao pojacanje, a ti odgovaras da je jedan dobar sa klupe kad udje, dok drugi nije devetka.
Pa upravo i jesmo dobro pokriveni na klupi sto si i sam potvrdio, a da nam treba novi napadac koji ce zamijeniti startnog Girouda.


Kolika je plata Giroudu? Sigurno nije manja od Joviceve i Okaforove, a treba jos i on da nam na klupi sjedi i uzoma solidne pare. A za pojacanje ce vjerovatno i plata imati uticaja na odluku dolaska.

Mada, kad bi Giroud produzio za neku razumnu platu da bude na klupi, radije bih njega Jovica. Ali i Jovic je pokazivao neke znakove zivota napokon i uz kompletne pripreme bi MOZDA i mogao odigrati jako dobru sezonu. Ali mislim da i on ima finu platu, a za klupe je.
Ne cita prijatelju niko nista osim tebe, niti iko ista shvata ovdje jel moze tako.
Ako nam se misljenja ne podudaraju, i ako drugacije gledamo na fudbal ne znaci da druga strana nema pojma, ili ti ga ne cita.
To sto kazem da u slucaju odlaska Olija te dolaska nove 9 opet nismo dobro pokriveni i dalje stojim iza toga. Nama je jos proslo ljeto trebao jedan napadac, nisu ga doveli. Tako da uz odlazak Olija najmanje trebaju dva doci, jer Jovic je nepouzdan a Noah kao sto rekoh nije klasicni napadac. Pa ti sad udri kontru na to koliko hoces :mrgreen:
I da, Zirou uopce nema neku ogromnu platu na danasnjem vaktu. To sto su ovi nasi lihvari cicije je drugi par cipela......
Nisam ti ja brate tu kriv sto ne citas napisano. Ne govorim ja da nemas pojma, nemam ni ja, niti sam kvalifikovano trener, menadzer...
Ali sam kazes da je Jovic dobar sa klupe, a onda kazes da nismo dobro pokriveni. Sta onda hoces tu, nemaju ni daleko veci timovi 3 vrsna napadaca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 mar 2024, 22:07

Pa ne znam, čovjek bi možda da imamo Halanda i Kejna na klupi. :mrgreen:


Okafor puno bolje funkcioniše kao napadač nego li krilo, to je savršeno prikazao prošlu utakmicu. Jović je uhvatio finu formu i pomalo podsjeća na onog starog igrača, realno mislim da od treće opcije napadača u rosteru ne možeš očekivati puno više od ovoga.


Dodaj im nekog jakog igrača i to će biti sasvim dobra skupina napadača, mislim da se tu svi možemo složiti (minus milanista). :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12065
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 27 mar 2024, 22:21

Naravno da se ne slazemo :kafa: u slucaju nekog odsustva tog 'novog' napadaca (povreda ili nesto drugo) osudjen si na Jovica koji je jedno veliko nista bez Girouda na terenu, te Noah-a koji ruku na srce i nije klasicna 9 koja nam je potrebna, vise je kao zamjena za Rafu i da povremeno pokrije tu poziciju napadaca, ili seconda punta ;)

I da, ne treba Haland i Kane na klupu, da se ne preuvelicava :cool:

za 50M dovedes J.Davida i Guirassya i elham :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 27 mar 2024, 23:58

Bayernu su Choupo-Moting i Muler napadaci pored Kanea.
Leverkuzenu Shick i Hlozek (nakon Bonifacea).
U Borusiji uz Fulkruga su tu Moukoko i Haller.
U Arsenalu su Nketiah i Jesus (a nisu ni u top5 strijelaca).
U MUTD Hojlund i Martial uz cini mi se Rasforda koji zna uletiti tu.
U Torenhemu Richarlison i Wernes, mozda i Son uleti tu.
U LPoolu ne znam ko pored Nuneza ima od klasicnih napadaca, Diaz mozda tu bude, Jota ili neko s krila da ulijece?
Real na Joselu samo ostao, ali Belingema tu gurnuli, zna i Rodrygo upasti.
Atletico Madrid na Morati i Depayu, dok Grizman uvijek bude kao SS ili AMF.
Barca na Lewi bila pa doveli sad i preplatili Roquea, tu je i Felix.

I da ne nabrajam dalje. Seria A svi znamo sastave, Inter gura sa 2 napadaca, a na klupi im zamjene Arnautovic i Sanchez. Juve i ostale takodjer znamo, nista posebno.
A eto mi bi kao neka 3 vrhunska napadaca da imamo, how yes no.

I vrhunac Milaniste jeste za 50mil dovodjenje dvojca Guirassy i J. David, a jedan toliko vrijedi na trzistu, da ne govorimo o platama nakon tolikog transfera. Ko zna, zna ba. 😂😂😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.