Serie A

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Ko će biti prvak Italije za sezonu 2023/2024?

Anketa je završila: 23 dec 2023, 07:43.

1. Napoli
7
9%
2. Inter
21
26%
3. Milan
26
32%
4. Juventus
17
21%
5. Roma
8
10%
6. Lazio
2
2%
7. neko drugi
1
1%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2460
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la JayCatwright » 23 apr 2024, 15:42

Kad ne zabiješ gol preko dva mjeseca pređeš u pe.dere jer protiv njih niko ništa ne smije reći. Lautaro je genijalan :bow:



slika

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25695
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 23 apr 2024, 16:57

Kako je ono išlo...
Gianluigi Buffon: "Winners find a way, losers find an excuse."
Čopor laje dok pobjednička karavana prolazi :wave:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12693
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mig_Mig » 23 apr 2024, 17:02

:rol:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19827
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 23 apr 2024, 17:40

Interisti - losi gubitnici, a jos gori pobjednici. :bow:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 23 apr 2024, 17:46

-20 i kusur i ono priča o sudijama ili ovaj iznad evo. :wtf: :damn: Pa fakat vas nema gorih i jadnijih...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

koeficijent
Postovi: 188
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la koeficijent » 23 apr 2024, 17:52

Pogba je napisao/la:
23 apr 2024, 17:40
Interisti - losi gubitnici, a jos gori pobjednici. :bow:
Ne znam u šta gledaš, ova dvojica Allegrijevih fanova su se počela sramotiti.
Još samo fali korisnik Italia da upotpuni tridente, ali izgleda da mu je preteško palo.

Avatar
obagol
Postovi: 973
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la obagol » 23 apr 2024, 18:15

Hardzavi je napisao/la:
23 apr 2024, 15:29
Huska je napisao/la:
23 apr 2024, 11:25
dinoo je napisao/la:
23 apr 2024, 11:01
Jel isto tako bilo smijesno kad se pjanicu nije svirao drugi zuti onomad?

Tad je bila vriska na sudije, na marota ligu i slicno....a sad je pravo smijesno izgleda
Vi ste dokazani lopovi i prevaranti bili prije 20, 30 godina a i dan danas, ipak se vi vucate po sudovima svake godine, tako da nije i ne moze biti isto...

Vi to radite organizovano, dok je to kod ostalih timova samo slucajne greske u njihovu korist, ogromna razlika sta ces...
Slučajne greške 20 utakmica u sezoni :rol: :rol:
Juventus kad je krao, gresaka je bilo na 38 njihovih utakmica i jos na 15 od glavnih konkurenata, za svaki slucaj. Greske na 20 utakmica su napredak u odnosu na najcrnje doba Serije A.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25695
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 23 apr 2024, 18:35

Buffon: "Complaining about the referee is what losers do."
:wave:

Avatar
Arvid
Postovi: 17263
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Arvid » 23 apr 2024, 18:36

Sramotno ponašanje igrača Milana sinoć na kraju utakmice.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Huska
Postovi: 3154
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Huska » 23 apr 2024, 19:02

Pogba je napisao/la:
23 apr 2024, 17:40
Interisti - losi gubitnici, a jos gori pobjednici. :bow:
Evo i strucnjaka sto sve zna :rol:

Daj nam koju prognozu, jel turcin buduci Ballon d'Or samo to niko ne vidi osim tebe...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Tritolone » 23 apr 2024, 19:05

EEEEEE PER LA GENTE CHE
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Padovan
Postovi: 12653
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 23 apr 2024, 19:17

19 + 19 = 38 neki to zovu duplo ! :D

Cestitke Interu na tituli, ne treba se sluziti gubitnickim Interista metodama famozni video zapisa, ali nije lose da malo jedu vlastita go*na, da vide kako to ide.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Pogba
Postovi: 19827
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 23 apr 2024, 19:43

Huska je napisao/la:
23 apr 2024, 19:02
jel turcin buduci Ballon d'Or samo to niko ne vidi osim tebe...
ABd.
Pored mene i Woj to misli. Kakvo društvo. :ljepota:

No, tema je ipak koliko ste ocajni i jadni. :clap:
Od tebe smo i navikli. :beba:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

koeficijent
Postovi: 188
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la koeficijent » 23 apr 2024, 19:56

Pogba je napisao/la:
23 apr 2024, 19:43
No, tema je ipak koliko ste ocajni i jadni. :clap:
Srbin jučer u 15:19 postavlja statistiku Vlahovića, bez odgovora. Od toga tačno 37 postova dok se nije javio uvijek objektivni Andrej, inače poznat po postavljanju najdebilnijih tweetova i nestajanju kada bude išamaran.
Poslije toga ulijeću Allegri fanboysi i uništavaju temu. Nijedan navijač Intera i Milana u 37 postova nije spomenuo Juventus.
Uostalom, razlika u proslavi igrača Milana prije dvije godine i sinoćnja sve govori o tome koji klub je gospodski.

O karikaturama Mig_Migu i ekipi se nema više šta reći. Pogotovo kad vidiš ovaj retardirani video s twittera.
Što se mene tiče, nadam se da uprava Juventusa i Allegri vjeruju da je ustvari bilo sve do sudija, a ne do njihove nesposobnosti.
Neka zadrže kadar za sljedeću sezonu i rješavaju sudije po ustaljenom principu. Čekamo koliko će minuta Gatti odigrati bez crvenog u CL.

Avatar
Pogba
Postovi: 19827
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 23 apr 2024, 20:00

koeficijent je napisao/la:
23 apr 2024, 19:56

Srbin jučer u 15:19 postavlja statistiku Vlahovića, bez odgovora. Od toga tačno 37 postova dok se nije javio uvijek objektivni Andrej, inače poznat po postavljanju najdebilnijih tweetova i nestajanju kada bude išamaran.
Poslije toga ulijeću Allegri fanboysi i uništavaju temu. Nijedan navijač Intera i Milana u 37 postova nije spomenuo Juventus.
Uostalom, razlika u proslavi igrača Milana prije dvije godine i sinoćnja sve govori o tome koji klub je gospodski.

O karikaturama Mig_Migu i ekipi se nema više šta reći. Pogotovo kad vidiš ovaj retardirani video s twittera.
Što se mene tiče, nadam se da uprava Juventusa i Allegri vjeruju da je ustvari bilo sve do sudija, a ne do njihove nesposobnosti.
Neka zadrže kadar za sljedeću sezonu i rješavaju sudije po ustaljenom principu. Čekamo koliko će minuta Gatti odigrati bez crvenog u CL.
Ma druze, prvo, Andrej je iz Makedonije ako se ne varam i ne vlada toliko jezikom da ulazi u neke diskusije. To ko je poceo stvarno ne pratim, a i znas kako to ide, i kad je crno na bijelo naci ce se neko da kaže da nije. Slavite kako hocete, dugo sam ja tu i pamtim stosta, ne ulazim pretjerano u dječije igre, znam od koga sta mogu očekivati i to je to.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

koeficijent
Postovi: 188
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la koeficijent » 23 apr 2024, 20:20

Pogba je napisao/la:
23 apr 2024, 20:00
Ma druze, prvo, Andrej je iz Makedonije ako se ne varam i ne vlada toliko jezikom da ulazi u neke diskusije.
E jbg moja greška, ako može italijanske tweetove postavljati, valjda i nas konta. :D
Postoji način za sve, ali twitter je postao najniži level komunikacije i čim vidiš editing i čuješ muziku na nekom od ovih videa, znaš da iza njega stoji debil i odmah se gubi sva kredibilnost. Nebitno čiji je navijač pravio.

Onda imaš Mig_Miga koji za kojeg nisam siguran je li samo provocira s ovim debilnim videima ili je stvarno toliko ograničen pa vjeruje u njih. Allegri fanboy, pa je i ovo drugo lako moguće.

Jbt kada sam tek počeo pisati bilo je zbog takvih debilnih videa. Npr. situacija protiv Empolija i neki debilni tweet kako je Inter dao gol nakon čistog penala za Empoli. A video napravljen otprilike 4 mjeseca nakon utakmice, valjda debil konta zaboravili svi šta se ustvari dešavalo. U roku minut nađem snimku čitave utakmice, situacija iz tri kuta kojih naravno nema u tweetu i vidi se da je smiješno pričati o penalu, a Inter gol daje nakon preko 2 minute igre gdje su bila tri prekida i promjene posjeda. Naravno da ne može niko od normalnih navijača utjecati na debile, ali alegričan sam na idiotske postove koji ne služe ni za šta nego poticanje svađe. Spominje se faul na centru kod golova Intera protiv Juventusa i Napolija, ja izvadim dvije identične situacije gdje je Inter ekipa koja gubi loptu i prima gol, nikom ništa, naravno nema odgovora. Jednostavno ne sviraju i ne vraćaju faulove na centru nikome. Selektivna i subjektivna propaganda. Da je trka za prvo mjesto u 5 bodova pa hajde, ali ovako samo ispadaju smiješni.

Nekada imam vremena za konstruktivu, ali jednostavno nemaš s kim i kome pisati. Npr. ona rasprava oko De Zerbija, potrudim se napisati duži post iza kojeg stoje brojke, a lik s kojim sam se raspravljao nikada ne odgovori.
To ko je poceo stvarno ne pratim, a i znas kako to ide, i kad je crno na bijelo naci ce se neko da kaže da nije. Slavite kako hocete, dugo sam ja tu i pamtim stosta, ne ulazim pretjerano u dječije igre, znam od koga sta mogu očekivati i to je to.
Ne znam za prije, ali mislim da je sinoć sve bilo u granicama normale s obzirom na koji način je Milan završio utakmicu.
Par ljudi naplaćivalo dugove od prije.

Jbt prije dvije godine igrači (ne navijači) Milana nosali one debilne parole o nabijanju kupa u guzicu i karikature Inzaghija, a Interovi igrači zadnjih dana govore da ih uopće ne zanimaju nikakve provokacije. Sinoć Barella smiruje masu na trgu da ne pjevaju protiv Thea.

Polufinale CL se odigra bez ikakvih incidenata, vrati se Zlatan u klub i odmah udaranje iz nemoći od prve minute.
Može glumiti Šveđanina koliko hoće, nikada nije prevazišao našu kasabu. Umjesto da se poredi sa najvećim navijačima ikada, njemu vrhunac podjbavati Hakana koji je igrački tri klase ispod.
Klasični siledžija koji je čitavu karijeru glumio kabadahiju prema slabijima, a uvijek se gubio kada dođe veći frajer.

Toliko od mene do vikenda, ispratiti će se još borba za ostanak i 5. mjesto.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16686
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 23 apr 2024, 21:03

E svasta zakacili se juventini i internisti :) , ja stvarno ne znam sta se ima prigovarati ili nesto na sudije za ovu titulu Intera pa isto kao lani napoli sto je izdominirao isto tako i Inter

Cestitas sportski boljem rivalu i idea dalje, probas iduce godine ti biti bolji

Avatar
dinoo
Postovi: 4894
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 23 apr 2024, 21:35

SiamoNoi je napisao/la:
23 apr 2024, 18:35
Buffon: "Complaining about the referee is what losers do."
:wave:
Ti posta punoljetan dok doceka da citiras ovaj citat ;)

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4306
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la AjsKjub » 23 apr 2024, 21:49

Milan je Hakanu dao sve. Jos za vrijeme kad je bio igrac Levera i kad su ga svi ostali top klubovi odj.ebali jer je stagnirao u odnosu na partije iz HSVa Milan je tu uskocio i dao mu priliku. Imao je i dosta perioda lose igre gdje je ipak bio forsiran jer je mlad i perspektivan igrac (mada nekad i van pozicije kod pojedinih trenera). Onda fastforward par sezona unaprijed i Hakan ti obecava da ce na kraju sezone produziti ugovor. Ide spika kako je on milanista u dusi i da tu nema dvojbi. Znaci isti kur.ac ko i Donaruma. Onda odlazi ko iz vedra u domesticki daleko najveceg rivala kluba i prva stvar koja mu izlazi iz usta je, pa da parafraziram: "dosao sam ovdje da osvajam trofeje". Ne moras biti genije da shvatis sta implicira.
A ono, ne mozes ni reci da nije imao dobrih ponuda i van lige. Da je bio korektan kao Romagnoli koji je sam rekao "zelim toliko i toliko novca i ako mi ne ponudite idem za dzaba u lacio. Zele me a i fan sam tog kluba" ne bi bilo problema. Ali ako ces bas preci u gradskog rivala, bar hodaj na iglama i pazi sta ces iduce reci i uraditi.
slika
Jedan od primjera kako je i direktno lagao
Onda ti slijedi merkato a klub i nema sad nekog budzeta i vremena da zamijeni pa tu na kraju ostaje sam Diaz koji je prije toga bio rezerva.
Poslije svega toga, nakon samo par mjeseci ide (menscini) prva madonina za njega u dresu intera. Daju mu penal i on trci da slavi ispred curve sud. Hajde presao si u rivala, uradio je to i Pirlo koji je mnogo bitniji i bolji igrac. Hajde da te ponese i da slavis, ali da to na ovaj nacin radis je vrijedno svake psovke koji je dobio poslije toga. Provocirao si, i kasnije dobio po nosu. 1:1 smo na kraju bili i tjt.

Imao je Ibra svojih momenata za osudjivanje, ali ovaj put je to definitivno opravdano. I ovo bi se sve odvilo bez obzira bio Zlatan tu ili ne. A i pored svega toga on i Hakan su definitivno imali incidenata jos dok su igrali zajedno. Imas na ytu (smori me da browsam) snimak u covid era tekmi gdje se jasno cuje kako se on i Ibra svadjaju (kod centarsuta nekog msm).

Malo konteksta je bitno.

A reci i da su i jedni i drugi "negospodski" je nefer. "patto di non belligeranza" je primjer za sve, pogotovo kad uzmes u obzir da se radi o drugom najvecem derbiju kontinentalne europe i u drzavi u kojoj je narod stereotipiziran po incidentima. Ovo i Roma-Lazio su 2 razlicita svijeta
Unico amore sei!
❤️🖤

Licniznanstvenik
Postovi: 887
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Licniznanstvenik » 23 apr 2024, 22:21

e sad da vidimo da li je neko bacio pare na prolaz Lazia u finale...
je li tako šefe? tako je Miki!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.