NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv BFK Simm Bau?

Anketa je završila: 11 maj 2024, 15:17.

Pobjeda
7
78%
Neriješeno
0
Nema glasova.
Poraz
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

linethreader
Postovi: 448
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la linethreader » 28 apr 2024, 18:43

Mehic danas daleko najbolji na terenu, skoro pa savrseno odradio svoje!!

Avatar
FliX
Postovi: 4721
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 28 apr 2024, 18:44

Damjane karino.

zicer
Postovi: 281
Pridružen/a: 30 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zicer » 28 apr 2024, 18:48

Ovo je baš bilo teško gledati..
Ljudi su znatno bolje odigrali. Vidi se s vremena na vrijeme borba, ali i nedovoljan kvalitet. To je činjenica.

Avatar
Celicni
Postovi: 1641
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 18:54

Mehic unutrašnjim šuta :tokralju:

Avatar
Celicni
Postovi: 1641
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 18:58

Ćerime nije sudija kriv, nego onoga koga ste doveli.Izađi dostojanstveno, Čelik je veliki klub ne sramoti nas.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6247
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 28 apr 2024, 19:01

Džaba i borba, kad našim igračima fale osnove igre i fudbalska inteligencija.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

tareizo
Postovi: 1687
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 28 apr 2024, 19:02

valjda smo osigurali opstanak
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

kirat410
Postovi: 696
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 28 apr 2024, 19:05

Ja koji raspad sistema, Bože sačuvaj.

Apsolutno ništa napravili nisu, jedan šut u okvir gola kao da ti je Real Madrid došao u goste. Iz auta ofsajd prave :rol: Najbolja šansa Mehićev šut 3 metra preko gola.

Najgore od svega što pojedinci bez ikakve potrebe traže sebi karton, Isaković igra 75 minuta, čovjek cijelu utakmicu igrač manje na terenu...

U Tešnju vjerovatno najteže gostovanje ove sezone, ideš bez Isaka, Međuseljca, Mehića, Begića.
Ne bi me čudilo ako izgubimo 4,5 golova razlike.

Avatar
redbull93
Postovi: 14469
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 28 apr 2024, 19:06

Steta sto ovo nismo dobili stvarno, a morali smo. Taman krenulo fino i poceli hvatati korak za trecim mjestom, pobjedom ovdje dosli bi na 1 bod, ovako zadovolji se 5-6 mjestom.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

smajlovic99
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 jun 2022, 14:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la smajlovic99 » 28 apr 2024, 19:07

Poslije ovakve utakmice se zapitam zasto iko u ekipi prima platu. Mi trebamo dobro da se skontamo sta hocemo. Ako su nam cilj vratiti dugove i ustabiliti se finansijski, onda potjerati sve koji primaju bilo kakvu platu i pustiti juniore da igraju. Sumnjam da bi bili puno losiji. A ako mislimo da uradimk nesto vise rezultatski, onda treba dobro da se zapitamo koliko zapravo igraca iz trenutnog rostera treba da ostane u timu. I btw je li promocija 5 juniora bila patka za javnost kako se promovisu nasa djeca. Sacekaj da osiguraju titulu, osigurase titulu pa opet gledamo jednog od njih 5 a i taj jedan dobije 15 minuta.

Avatar
Celicni
Postovi: 1641
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 19:08

Sudija kriv, ljudi bolji u svemu, više šuteva, više kornera izvedenih...

dinodino2019
Postovi: 2465
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 28 apr 2024, 19:10

Najlosija utakmica u Zenici ove sezone i zasluzeni poraz. Nije nas danas islo, steta nakon par dobrih rezultata danas poraz i bez pola tima ides u Tesanj kome gori pod nogama. Sezona za zaborav i detaljnu analizu. Od nasih juniora koji i ako izbore Premijer ligu u prvom timu mogu biti samo Ahmetspahic i Smajlovic ostali su za Fortune i Nemile
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
FliX
Postovi: 4721
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 28 apr 2024, 19:15

redbull93 je napisao/la:
28 apr 2024, 19:06
Steta sto ovo nismo dobili stvarno, a morali smo. Taman krenulo fino i poceli hvatati korak za trecim mjestom, pobjedom ovdje dosli bi na 1 bod, ovako zadovolji se 5-6 mjestom.
Sad kad uvezes koji poraz.. zadovoljit se 5-6mjestom al unazad gledajuci tabelu..
Damjane karino, idi na peron hvataj voz koji te dovezo. Je'bo te on a ti njega.

Avatar
Celicni
Postovi: 1641
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 19:19

Damjanovic nervozniji od igrača leta ko muha bez glave,vidi se da nema nikakvo iskustvo da usmjeri i smiri igrace.U 60. minuti vec ogromna nervoza.Najveca greska uprave je dovodenja takvog trenera da pri tome vodi itekako mladu ekipu.

Od Ćerima je ono amaterski, dodatnu nervozu uvlači igračima i još se vuće po terenu da izađe, gdje nam izbija jos par minuta.
Zadnja izmjena: Celicni, dana/u 28 apr 2024, 19:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Venom
Postovi: 365
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 28 apr 2024, 19:20

Ugasi nas Bratstvo kvalitetno. Kroz citavu utakmicu sam imo dojam da mi imamo 6 igraca, a oni 11. Gdje god smo pokusali oni su imali 3 igraca da pokriju. Pokretni, a imaju i znanja i tehnike. A sa druge strane nemamo igraca koji je u stanju da 1na1 razliku pravi.

Nasim igracima stvarno ne zamjerim nista, nije ovo stvar zelje i borbe, nego nedostatka kvaliteta. Jedino zamjerim Dariju nacin kako vodi utakmicu. Isakovic je na napadacu igrac manje, ne moze covjek trcat i vrsit presing nema on u svojim godinama mogucnosti da to radi. Vardo ti odigra proslu super u veznom redu ti ga drzis na stoperu. Talhu si trebao na poluvremenu izvesti nisi to uradio.

A ako mi sta ide na qurac to je ovo levatsko nasijedanje na seljacke fazone. Svaki put kad gubimo ista prica, plus je tu i publika da potpali kad ne treba.
Srce, čast i ponos!

Avatar
Celicni
Postovi: 1641
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 19:29

Venom je napisao/la:
28 apr 2024, 19:20
Ugasi nas Bratstvo kvalitetno. Kroz citavu utakmicu sam imo dojam da mi imamo 6 igraca, a oni 11. Gdje god smo pokusali oni su imali 3 igraca da pokriju. Pokretni, a imaju i znanja i tehnike. A sa druge strane nemamo igraca koji je u stanju da 1na1 razliku pravi.

Nasim igracima stvarno ne zamjerim nista, nije ovo stvar zelje i borbe, nego nedostatka kvaliteta. Jedino zamjerim Dariju nacin kako vodi utakmicu. Isakovic je na napadacu igrac manje, ne moze covjek trcat i vrsit presing nema on u svojim godinama mogucnosti da to radi. Vardo ti odigra proslu super u veznom redu ti ga drzis na stoperu. Talhu si trebao na poluvremenu izvesti nisi to uradio.

A ako mi sta ide na qurac to je ovo levatsko nasijedanje na seljacke fazone. Svaki put kad gubimo ista prica, plus je tu i publika da potpali kad ne treba.
To i kažem.Taktika, vođenje utakmice, luzerki mentalitet...totalno amaterski.Znamo da nemamo kvalitet, ali vala nemamo ni trenera da nešto napravi, a to i treba mladim momcima.

aqarius
Postovi: 3933
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aqarius » 28 apr 2024, 19:31

Ne treba sada očajavati niti biti razočaran.Mi čak i na tabeli stojimo bolje nego što nam je realan domet.Već sam prije govorio,malo sam i sebi dosadan da nije samo dovoljna borba,snaga i trka.To se podrazumjeva,prvo trebaš znati fudbalsku abecedu.E to mene rasturi momentalno.Pa kako majku mu staru ne znaš trčati,skočiti,položiti stopalo da ne ide svaka 54 metra iznad gola,da centriraš,izvedeš pravilno aut,gledaš u suigrača i loptu šalješ pet metara od njega.Vjerujte naših 80 % to ne zna..a mi kada se neko bori i trči kažemo bravo..qurac bravo,ne znaš jarane,radi na sebi,vježbaj,treniraj,

Avatar
avenija
Postovi: 13717
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 28 apr 2024, 19:43

Danas je sve ijedno dijete izbusilo loptu kada je doslo kuci nakon sto su gledali Čelika.
Što je najgore nakon iduceg kola ce svi biti u 6 bodova. Opstanak nije ni blizu gotov.
Svi igraci kojima je prijetila suspenzija zbog prigovora sudiji dobise trece zute da ne idu u Tesanj. Sumnjivo
Svaki bod je prebitan, sada krecu kradje i mešetarenja.

Igru ne vrijedi komentarisati. Čemu Isakovic u napadu u ovakvoj utakmici? Sve dobro zadnjih mjesec se srusilo.
I u nemoci svojoj ne trebamo ispadati jadnici.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 28 apr 2024, 19:51, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zona072
Postovi: 449
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 28 apr 2024, 19:49

Katastrofa jedina gora stvar od igre je ponašanje direktora, nažalost renome ovog kluba je sve niži i niži a mi u tome učestvujemo u mnogome, žalosno.

Avatar
Celicni
Postovi: 1641
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 28 apr 2024, 19:56

Ovo ne znam više koji je Ćerimov ispad.Od suda kako ćemo Fudu razvaliti na sudu, deblokade, dovođenje Damjanovica gdje kaze nije se pricalo ni sa kim a Damjanovic vec trener gdje su ga i novinari napali zbog toga, pa evo do ovoga danas.Mi smo klub sa tradicijom, veliki klub ovo ne treba sebi da dozvoljavamo, nismo cigani, pogotovo jedan predstavnik kluba.Pruži ruku ljudi bolji bili i to je to, do 90. minute otvoreno ljudi igrali bez valjanja gdje neces vise dozivit od niti jedne ekipe na Bilinom koja vodi,ako misliš sudija kriv onda ponovo pogledaj utakmicu, a ne još poslije šetanje po terenu.Preporučio bi mu malo i doškolovavanja.Vise mi je krivo da se komentator smije nego poraz.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.