NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv TOŠK-a?

Anketa traje do: 04 maj 2024, 10:47.

Pobjeda
4
33%
Neriješeno
2
17%
Poraz
6
50%
 
Ukupno glasova: 12

kirat410
Postovi: 692
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 20 apr 2024, 18:55

Sljedeće kolo velika šansa za prvi domaći poraz.

:kafa:
Zadnja izmjena: kirat410, dana/u 28 apr 2024, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Celicni
Postovi: 1633
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 20 apr 2024, 18:58

Venom je napisao/la:
20 apr 2024, 18:53
Dobro je. Da nije eksperimentisao sa formacijom moglo se i do 3 boda.
Moglo je da trener nema luzerski mentalitet.Dosta je pogledati izjave prije utakmice.Imaš korner sudijska nadoknada prošla umjesto da iskoristiš to on pita kolko još do kraja, a najradije bi dao loptu samo da ovaj svira.Vjeruj ni on se nije nadao bodu, al eto drago mi je da nismo izgubili radi raje i taj neki pozitivan niz da imamo, jer ovaj bod ce itekako povecati posjetu.

Avatar
avenija
Postovi: 13664
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 apr 2024, 19:01

Odlican bod, bili smo bolji, moglo se i tri uzeti, kontrola svih 90 minuta. Fantasticni uslovi za igru, fantasticno sudjenje.
Sivac bojkotuje i ako ne igra sa 50 posto snage **** me svi kolektivno. Arnautoviceva najbolja partija zadnjih 12 mjeseci.
Masic usao u odlicnu formu. Nasi su spremniji duplo od ovih iz Tomislava. Neko radi dobro fizicku spremu.

Robija daleko gostovanje odlicno odradila.

Sto vise raje i prodanih ulaznica protiv Bratstva, nastaviti pobjedonosni niz za skok na tabeli. 2000 prodanih neka bude cilj svih nas.
Bratstvo takodjer u odlicnoj formi, medjutim nemaju oni sta traziti na BP.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Postovi: 2456
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 20 apr 2024, 19:03

Bod nije los, prvi gol nakon 5 uzastopnih gostovanja bez gola. Protiv Bratstva pobjedom dodatno napredovati prema gornjem dijelu tabele. Masic 9 golova ove sezone, Vardo 4 asistencije
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
avenija
Postovi: 13664
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 apr 2024, 19:05

Izgledna situacija da se pobjedom protiv Bratstva udje u top 3.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Celicni
Postovi: 1633
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 20 apr 2024, 19:06

Nedelju 17:00 staviti utakmicu i da se napuni Bilino.Fino idelano vrijeme, neradni dan, pozitivan niz...

NekiForumas
Postovi: 176
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 20 apr 2024, 19:16

Bolji smo bili svih 90 min. Da nije bilo one greske Ibrakovica ne bi ga oni nikad zabili. U prvom poluvremenu jedino sto mi je smetalo to da nam je trebalo vise mirnoce kad imamo loptu. Dosta smo srljali prema naprijed, samo malo vise mirnoce je bilo potrebno. Vardo po meni danas najbolji al moram pohvalit i Durmu koji je poceo bit dosta sigurniji u igri nogom ima vise mirnoce i rutine nema onog nekontrolisanog ispucavanja svaki put. Bravo Durmo👏🏻
Zao mi je sto Smajlovic nije dobio vise minutaze al sigurno ce biti u nastavku sezone. Po meni najbolji junior.
Karalic danas solidan al bespotrebno je dobio zuti karton. On i Masic odlicni u presingu danas.
I nije mi jasno zasto je Ali danas bio na klupi?

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4907
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 apr 2024, 19:28

Odlican bod onako solidno smo i odigrali nije to tako ni lose kako ste pisali u toku utakmice.Danas si imo sve uslove dobar teren ,korektan domacin,korektna publika i Robija odlicna brojka i dobro sudjenje.Najgore ce mislim bit u Tesnju gostovanje.
Po meni Arnautovic najbolji danas i Masic napokon rutinski da daje golove a ne samo nabij je a Vardo kakvu je dao loptu ne bi je ni Mesi dao bolje.Koliko bi mi jaci bili u odbrani da Horic igra ali ne treba ga forsirat, pa onaj gol lopta leti 50 metara i onaj Ibrakovic onako da je udari ali hajd mlad je igrac pa ne treba sad kritikovat puno.
Samo mi se ne svidja ovo ko Daria ako je cuvo igrace zbog kartona ,nemas ti sta cuvat igrace tako.
Sta ces to je sto imamo moramo podrzat ,moramo istrpit domace mlade igrace ,realno ne mozemo mi kupovat neke gotove dobre igrace jos.
Pokusat dobit Bratstvo i lagano ici ka vrhu,sve u svemu dobro je izbjegli smo neku borbu za opstanak,bar igraci nemaju neki pritisak velik.

Avatar
avenija
Postovi: 13664
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 apr 2024, 20:07

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

almir2018
Postovi: 2235
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 20 apr 2024, 20:17

Iskreno nisam očekivao ni bod danas ali momci me iznenadise pravo bgmi
Meni su momci i u 1 pol.igrali solidno iskreno a 2 pol.zaista su dominirali
Ovo je extra bgmi
@laudrop sta ćemo sad za piće u Sibici polovičan je uspijeh 🤔🤔

Avatar
harden
Postovi: 23640
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la harden » 20 apr 2024, 20:25

Htjeli ste Ensara Imamagica na polusezoni, ostao zbog kupa u Jedinstvu. Sta kazete sad na zamjenu Masic - Imamagic? :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Venom
Postovi: 348
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 20 apr 2024, 20:54

harden je napisao/la:
20 apr 2024, 20:25
Htjeli ste Ensara Imamagica na polusezoni, ostao zbog kupa u Jedinstvu. Sta kazete sad na zamjenu Masic - Imamagic? :mrgreen:
Mogu li Avdija i Feno umjesto Masica :mrgreen:
Srce, čast i ponos!

Avatar
avenija
Postovi: 13664
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 apr 2024, 21:51



Po tri boda protiv Bratstva, zasluzili su podrsku, prosjek godina 20 :kafa:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 20 apr 2024, 22:20

Čestitke ekipi,trenerima, Robija vrh. Također treba pohvaliti baš korektne domaćine i suđenje. Jedno od najkorektnijih gostovanja. Ekipa naša solidna,samo brate mora se raditi na slobodnim i kornerima.

convict35
Postovi: 368
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 20 apr 2024, 22:32

Cestitke ekipi na bodu ,idemo sad ovjerit 3 na Bilinom i da akB udzemo u pozitivnu seriju do kraja jos koji bod i pobjeda sa gostovanja

zamorano
Postovi: 1362
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 20 apr 2024, 22:46

Bod odlican! Teren,domacin i sudije jako korektno nema se sta rec! Nerijeseno najrealnije! Koliko ovi nasi glupani imaju zutih kartona jesul oni normalni? Mali Ibrakovic velika greska,nije trebo igrat ako vec nema Isaka ima ba Šetkic,kakav Ibrakovic i klinac.Ovaj mali broj 24 pravi seljacic poslije sudijskog zvizduka dva puta suta loptu,naravno drugi put zuti dobio glup ko **** a igra mu obicna nula.Jes ga naucilo u juniorima vec da zute dobija.Danas ubjedljivo najvece kite Ibrakovic,ova taraba 24vorka,Karalic,Durmis i Sivac! Ostali solidni,malo bolji su bili Durmo,Honda i Masic a Vardo najbolji! Jel ovo el kapitano Isak samo domace utakmice igra jer u Tesnju ga 100% nece bit🙂...Ljudi imaju uslove 10 puta bolje od Celika,mi ni pisljivo ozvucenje nemamo!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
phillies
Postovi: 2625
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 20 apr 2024, 23:10

zamorano je napisao/la:
20 apr 2024, 22:46
Bod odlican! Teren,domacin i sudije jako korektno nema se sta rec! Nerijeseno najrealnije! Koliko ovi nasi glupani imaju zutih kartona jesul oni normalni? Mali Ibrakovic velika greska,nije trebo igrat ako vec nema Isaka ima ba Šetkic,kakav Ibrakovic i klinac.Ovaj mali broj 24 pravi seljacic poslije sudijskog zvizduka dva puta suta loptu,naravno drugi put zuti dobio glup ko **** a igra mu obicna nula.Jes ga naucilo u juniorima vec da zute dobija.Danas ubjedljivo najvece kite Ibrakovic,ova taraba 24vorka,Karalic,Durmis i Sivac! Ostali solidni,malo bolji su bili Durmo,Honda i Masic a Vardo najbolji! Jel ovo el kapitano Isak samo domace utakmice igra jer u Tesnju ga 100% nece bit🙂...Ljudi imaju uslove 10 puta bolje od Celika,mi ni pisljivo ozvucenje nemamo!
Najmanje dva zuta smo dobili na glupost, prvi Basic zbog sutanja lopte, drugi Karalic zbog koskanja, koje ga je, da je igrac Tomislava bio perfidniji, moglo kostati iskljucenja. Sta je ovim likovima u glavi? Koji je to nivo nogometne inteligencije?

Osvojen bod, realno. Slijedeca tekma, nadam se da cemo biti kompletni i da pobjedom idemo u top 5.

Naprijed Če!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4713
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 21 apr 2024, 01:18

Utakmicu nisam gledao. Sve sto zakljucujem je po vasim komentarima. Sve u svemu dok smo gubili 1:0 bili smo raspad sistema, a kad smo izjednacili kao mogli smo i pobjedit samo da je od starta bila baklava sa vise agde - :D
Sve u svemu drago mi je sto je Honda bio dobar (da ga hoce krenut kao nekad).
Uglavnom cestitke na bodu.

PonosniSmogovci
Postovi: 747
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 21 apr 2024, 02:45

Celicni je napisao/la:
20 apr 2024, 18:58
Venom je napisao/la:
20 apr 2024, 18:53
Dobro je. Da nije eksperimentisao sa formacijom moglo se i do 3 boda.
Moglo je da trener nema luzerski mentalitet.Dosta je pogledati izjave prije utakmice.Imaš korner sudijska nadoknada prošla umjesto da iskoristiš to on pita kolko još do kraja, a najradije bi dao loptu samo da ovaj svira.Vjeruj ni on se nije nadao bodu, al eto drago mi je da nismo izgubili radi raje i taj neki pozitivan niz da imamo, jer ovaj bod ce itekako povecati posjetu.
Nije to luzerski mentalitet nego surova realnost i trenutno stanje igrackog kadra. Od rostera gdje imas ukupno 16 17 igraca i juniore, od toga 2 golmana i par igraca koji nemaju kvalitet za ovu ligu bilo bi nazalost suludo najavljivati dominaciju, pobjede i tako slicno.

Danas bez tri standardna igraca (Isak, Hamzic, Musa). Uz to Mehic i Ali s dva zuta, a opet se pruzila zadovoljavajuca igra pogotovo kad smo stali u baklavu. Bio sam ubijedjen da cemo izjednacit i tako i bi. Uz to dao priliku opet nasim mladim perspektivnim superzvijezdama koje su toboze izbacile Gosk u federalnom kupu i dale 2 gola Sarajevu iz penala. Kazu na te dvije utakmice su pokazali da mogu imati veliku karijeru 🤣🤣🤣 Boze me sacuvaj sta je ono na krilima. Ajd na onom Karalicu se vidi da mu je stalo, krivo mu kad pogrijesi itd ali onaj Durmis je bas poceo da iritira. Svaka cast i hvala mu na svakom golu, asistenciji i odlicnim partijama prosle sezone ali ovo sto ove godine radi, ova doza kurcobolje i bezobrazluka pogotovo u ovoj poluseuoni nije prihvatljiva. Cujem brat od Akrapovica mu menadzer i to onda vjerovatno i jest razlog ovako losih partija. Ovaj mu vjerovatno puni glavu bajkotivim vizijama poput one da ce kroz onu njegovu skolu fudbala proizvoditi igrace za lige petice. Damjanovic ako je pametan ne bi trebao razmisljati vise o novim prilikama pogotovo za Durmisa. Radije bi gledao ovog malog Smajlovica nego njega.

Masicu stvarno kapa dole na danasnjoj utakmici. Od one ludjacke proslave frajer je 300x bolji. Talha, Ali, Sivac, Vardo, Mehic s onih svojih ludjackih 20 minuta pa i mali Basic koji je bio sasvim korektan. Mislim da ima potencijala dobrog, Bajramovic isto tako, veoma siguran defanzivno i licno mislim da je on puno bolja opcija na stoperu nego na beku. Arnautovic pokazao koliko bi znacilo ovoj ekipi da je on pravi. I taj frajer je stvarno misterija.

Za Ibrakovica mislim da je greska sto je vracen s posudbe. Nakon njegove amaterske greske primamo gol. Mislim da je poprilicno ogranicen fizickim predispozicijama za bilo kakve ozbiljne karijere. Setkic isto tako daleko od ovog nivoa.

Tomislav odlicna ekipa, korektna bas dobra i gledljiva utakmica. S pobjedom u narednom kolu ovaj bod bi dobio na vrijednosti.

Damjanovic pokazao da zasluzuje priliku naredne sezone, a bilo bi bas lijepo kada bi sezonu zavrsili na trecem mjestu sto nije nimalo nerealno. To bi bio stvarno odlican rezultat s obzirom kakve su se greske napravile na ljeto.

Avatar
habuba
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 21 apr 2024, 03:07

FliX je napisao/la:
21 apr 2024, 01:18
Utakmicu nisam gledao. Sve sto zakljucujem je po vasim komentarima. Sve u svemu dok smo gubili 1:0 bili smo raspad sistema, a kad smo izjednacili kao mogli smo i pobjedit samo da je od starta bila baklava sa vise agde - :D
Sve u svemu drago mi je sto je Honda bio dobar (da ga hoce krenut kao nekad).
Uglavnom cestitke na bodu.
Ma forum ti nije mjerilo. Nismo uopste bili radpad sistema ni u prvom. Bili smo za klasu bolji, napadali, pritiskali, ali nismo znali zavrsiti.

Losijih od ostalih u prvom su bili Sivac, Karalic i Durmis. Bolji od ostalih Vardo, Talha i Masic. U drugom smo bili i bolji. U prvom mali Ibrakovic napravi amatersku gresku i primimo gol.

Generalno smo igrali solidno, kontrolisali tok utakmice, nije bilo nekih perioda gdje nam je gol visio u zraku. Otvorena utakmica na obe strane.

Ja jos vjerujem da Durmis i Karalic imaju ono sto treba da imaju ali dok u glavama ne rasciste ne trebaju igrati u prvoj postavi. Sivac je imao isto tako relativno lose prvo poluvrijeme.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: pomocniDJUBRE, tareizo i 11 gostiju.