NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Slobode?

Anketa traje do: 18 maj 2024, 06:11.

Pobjeda
3
25%
Neriješeno
4
33%
Poraz
5
42%
 
Ukupno glasova: 12

Avatar
Truhlo
Postovi: 5345
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 30 apr 2024, 11:15

RubikovaKocka je napisao/la:
30 apr 2024, 11:09
Gotovo isti ljudi se uclanjuju, kupuju u fan shopu i idu na utakmice kako je klub otišao u kantonalnu ligu. Imas oko 1000 istinskih i pravih navijača i tu je kraj priče.
Mentalitet za izučavanja. Bukvalno 500 do 1000 ljudi čupa klub "svih nas" već 4 godine, ostalih 5000 ljudi čeka dobru igru, atraktivne protivnike, kup, PL da dovuče svoju guzicu na stadion radi svog čejfa i boli ih qrčina za trenutne probleme sa kojima se klub suočava.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6250
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 30 apr 2024, 11:16

PonosniSmogovci je napisao/la:
29 apr 2024, 22:57
JonSnow je napisao/la:
29 apr 2024, 21:42
PonosniSmogovci je napisao/la:
29 apr 2024, 21:27
A mi cemo da nastavimo da brojimo pasove, prigovore, ruzne frizure igraca nema veze sto nas UINO moze ugasit kad hoce (imaju zakonsku mogucnost da natjeraju sve sponzore da uplacuju direktno na njihov racun dok se ne izmiri dug), nema veze sto prodamo 800 ulaznica, nema veze sto imamo 550 clanova, nema veze sto od silne dijaspore 30 40 ljudi ucestvuje u oporavku kluba dok je npr Velez bas ta dijaspora s crvenim nocima vratila u PL.

Znas ti nas, gjebo ti nas i ne zasluzujemo bolje.
Jašta je.
https://www.vijesti.ba/clanak/639823/le ... crvenu-noc
cijena donatorske ulaznice je 1000 KM.
Mi ne mozemo 500 donatorskih po 5 KM kupiti.
Već su neki i napisali.
Ne možemo se poredit s klubom "od nacionalnog interesa" koji je simpatiziran od strane politike. Nažalost ne možemo se ni poredit mentalitetom, jer su ovaj (još uvijek) grad okupirale horde koje ga ne vole, a koje drže politiku i privredu u svojim šakama. Od babuna na čelu grada, do čimpanzi na ulicama, do gorila na direktorskim pozicijama većine velikih poduzeća. Dakle, prezadužen si, nemaš podršku politike, ni dobrog dijela lokalnih privrednika, a matična publika je u ogromnom broju u dijaspori...O čemu da pričamo ljudi dragi? O neki crno crvenim noćima i sličnim utopijama... Nama je ovo trenutno domet, pa čak i dobrano iznad njega.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

RubikovaKocka
Postovi: 1312
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 30 apr 2024, 11:22

Truhlo je napisao/la:
30 apr 2024, 11:15
RubikovaKocka je napisao/la:
30 apr 2024, 11:09
Gotovo isti ljudi se uclanjuju, kupuju u fan shopu i idu na utakmice kako je klub otišao u kantonalnu ligu. Imas oko 1000 istinskih i pravih navijača i tu je kraj priče.
Mentalitet za izučavanja. Bukvalno 500 do 1000 ljudi čupa klub "svih nas" već 4 godine, ostalih 5000 ljudi čeka dobru igru, atraktivne protivnike, kup, PL da dovuče svoju guzicu na stadion radi svog čejfa i boli ih qrčina za trenutne probleme sa kojima se klub suočava.
To je 100% tako, to je činjenica nažalost.

PonosniSmogovci
Postovi: 771
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 30 apr 2024, 11:27

bambus je napisao/la:
30 apr 2024, 10:53
avenija je napisao/la:
29 apr 2024, 18:36
hagy je napisao/la:
29 apr 2024, 18:27
Hoce ljudi da sastave prvomajske praznike od srijede do nedjelje na nekoj plazi ili gdje vec. Mozda je vec uplacen aranzman, pa eto upratite ih jesu li u Ze od srijede :D
Mislis na igrace Čelika? To nema treninga prije utakmice sa Toskom ili ce biti oslobodjeni istih jer su namjerno dobili suspenzije? Moze li malo pojasnjenje, sve nesto bacate rovce ovdje, recite direktno sta kako, ko.
Jos se nisi uclanio u klub ? Opet ?
Kupio je pive momcima i uletio cenera. Kao za akciju ciscenja...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11770
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 30 apr 2024, 11:28

I to samo treba tako prihvatiti i raditi u skladu s tim. Jacati omladince, opstajati u FL dok se ne potrefi bolja situacija.
Celik!3,2,2.

DaDi88
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 dec 2016, 14:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DaDi88 » 30 apr 2024, 11:29

Pričamo o drugim klubovima Zrinjskom Veležu Borcu koje gura politika, i da nije te politike bili bi u rupi ne bi se vidjeli.
Daj ba, kod nas na gradskom vijecu ako je tacka Čelik od gradonačelnika do kamermana mrak im padne na oči.
Nemamo o cemu pricati, neuporedivo.
Kanton ti donira 5000 km, sto je najgore, uredno im se zahvalis, a nema ko da stane iza ledja kluba i da kaze sram i stid vas bilo.

Pusti mi toga blokiran glavni račun, kako drugim klubovima na svaki moguci i nemoguci nacin se moze pomoci, nas jos ove nase gradske njuske ne mogu smislit.

Eto ti Želju, cim malo napusti politika ljudi se gube. Slobodu ovakva kakva jeste, da im grad ne daje, to sto daje bi bili prosjecan klub na sredini tabele 1. Lige.

Istina je da ovo moze dosta i puno bolje, al doci ce i to.
Ljepsi mi je ovakav Čelik u rukama navijača, nego onaj na 4 mjestu 2014 u rukama sarajlica mujezinovica nuhagica i sl.
Ponosni smogovac!

RubikovaKocka
Postovi: 1312
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 30 apr 2024, 11:34

I ovo poredjenje s politickim marionetama kao Velez, Zrinjski itd je smijesna. Mi smo skartirani od domace politike, politike grada, a ove guraju milionima cak iz federalnog budzeta. Ne znam o cemu se prica. Neuporedivo.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5345
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 30 apr 2024, 11:40

AllGunsBlazing je napisao/la:
30 apr 2024, 11:28
I to samo treba tako prihvatiti i raditi u skladu s tim. Jacati omladince, opstajati u FL dok se ne potrefi bolja situacija.
Zbog harača UIO klub je u težoj situaciji nego prošle godine u ovo vrijeme. Svakom simpatizeru koji može sabrati dva plus dva je jasno da nas čeka još teža sezona naredne godine i da nam je prva liga federacije budućnost, a i ona će biti teret za klub kada se ponovo resetujemo na fabričke postavke, tj. 100 ljudi na jugu i 500 na zapadu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Venom
Postovi: 367
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 30 apr 2024, 11:42

Ja licno mislim da je krajnje vrijeme da klub prozove one koji vrse opstrukciju procesa deblokade racuna, da bi se mogao izvrsiti dodatni pritisak u vidu protesta pred sudom ili bankama. Ovo je stvarno postalo nesnosljivo i ne treba dopustit da sav trud koji je ulozen u oporavak kluba bude uzaludan zbog necijeg nerada, neprofesionalizma ili inata.
Srce, čast i ponos!

Avatar
redbull93
Postovi: 14479
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 30 apr 2024, 12:03

Nemoj da brinete, sda je preuzela vlast u kantonu. Imamo onaj milion od duvnjaka jos uvijek, rijesit ce se sve.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

dinodino2019
Postovi: 2467
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 30 apr 2024, 12:25

redbull93 je napisao/la:
30 apr 2024, 12:03
Nemoj da brinete, sda je preuzela vlast u kantonu. Imamo onaj milion od duvnjaka jos uvijek, rijesit ce se sve.
Pustite se suplje i tih stranackih lazi, mi se trebamo uzdati u sebe nikako opet politika da nam kroji i ureduje klub. Krajnje je vrijeme da se izadje javno imenom i prezimenom ko koci to da racun nije jos odblokiran i s tike u vezi preduzeti dalje korake, mozda neko mirni okupljanje pred sudom ili bankom jer ova situacija nas samo vraca unazad i tesko momci mogu da iznesu sve probleme i tekuce troskoce koji su potrebni za klub.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
FliX
Postovi: 4723
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 30 apr 2024, 12:33

#Za Velez se vise na navija ni u cijelom Mostaru, a pogotovo ne u Čovićistanu.

#Nazaloist izgleda da je Muftija bio u pravu.

#Damjane karino.

zamorano
Postovi: 1375
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 30 apr 2024, 13:23

Venom je napisao/la:
30 apr 2024, 11:42
Ja licno mislim da je krajnje vrijeme da klub prozove one koji vrse opstrukciju procesa deblokade racuna, da bi se mogao izvrsiti dodatni pritisak u vidu protesta pred sudom ili bankama. Ovo je stvarno postalo nesnosljivo i ne treba dopustit da sav trud koji je ulozen u oporavak kluba bude uzaludan zbog necijeg nerada, neprofesionalizma ili inata.
Sto bi reko Zika Pavlovic ja koliko se razumijem u moleraj nema se tu izgleda niko prozvat dok se cijeli dug UIO ne vrati! Neko izbaci haman još 113000 km. Volio bih da grijesim i da nisam u pravu al opet nisam ni siguran da ce se odblokirat dok se ta suma ne uplati.
::::SAMO ČELIK::::

PonosniSmogovci
Postovi: 771
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 30 apr 2024, 13:54

Samo treba citat sta sta klub objavljuje i treba prestat nagadjati. Nakon vece uplate pocetkom godine vise nemamo pritisak i blokadu odredjeno vrijeme ali ako ne rijesimo racun dovest cemo se do ovoga sto @zamorano spominje.

Nadam se da ce se javnost malo dozvati, vratiti u realnost i konacno postati svjesna situacije.

Avatar
redbull93
Postovi: 14479
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 30 apr 2024, 14:00

dinodino2019 je napisao/la:
30 apr 2024, 12:25
redbull93 je napisao/la:
30 apr 2024, 12:03
Nemoj da brinete, sda je preuzela vlast u kantonu. Imamo onaj milion od duvnjaka jos uvijek, rijesit ce se sve.
Pustite se suplje i tih stranackih lazi, mi se trebamo uzdati u sebe nikako opet politika da nam kroji i ureduje klub. Krajnje je vrijeme da se izadje javno imenom i prezimenom ko koci to da racun nije jos odblokiran i s tike u vezi preduzeti dalje korake, mozda neko mirni okupljanje pred sudom ili bankom jer ova situacija nas samo vraca unazad i tesko momci mogu da iznesu sve probleme i tekuce troskoce koji su potrebni za klub.
Ironican sam bio

Sve da nam sad i odblokiraju racune, ostaje pprezna sa 100k koja nece svoju blokadu skinuti. Izasli su nam u susret i imali smo usmeni dogovor sa njima, samo je trebalo da odblokiramo racun. Kako se to nije desilo, a po zakonu su morali svoja sredstva potrazivati, desilo se ovo sto se sada desava. Troduplo smo nayebali zbog racuna, suda i banaka. Proci ce i ovo, rijesit ce se, samo sto ostaje zal sto je ovo bas zadnja prepreka da klub stane na noge. Tako blizu, a opet daleko. Cudno bi mi bilo da sve glat ide.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4941
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 30 apr 2024, 14:46

Ne znam sta napisat razradili ste100 tema ,za ovu deblokadu imam osjecaj da nece bit skinuta dok ne rijesimo poresku i volio bi da grijesim i nisam upoznat sa zakonom.
Dalje realnost je za publiku nije to samo Zenica sve je to palo svugdje i u regionu uz par derbija i to je to.Licno sam cuo na stadionu od nekih navijaca i razmisljanja nakon poraza gdje neki kazu bog zna kad cu vise doci na utakmicu pa ti takvim objasni o dugovima i svijesti jos jedan doda sad bi red bio da nam vratite pare od karti.
I ja sam istog misljenja da volim ovaj Čelik cist bez politike nego ona iz PL kad se boris nizasta,krades i lazes samog sebe i ubjedis navijace da je to istina razni Sarajlici Zaimi pekari itd pa makar nikad ne usli u elitni rang gledat cu ga i u 2 rangu.Nista meni nije atraktivniji Konjic Doboj Gabela Stanisici Posusje Tuzla i slicni od Brastva Jedinstva Zvijezde Rudara i slicnih cak mozda neki su jaci po tradiciji.
Evo Sloboda ulazi i sta ce opet brige sekiracije nerviranja i sve isto.Zeljeznicar vidimo gdje su ,Siroki pao nece nikad vise u Europu otic.
Mirno privest sezonu neka sredina je nasa realnost pa vidjet sta ce bit za iducu sezonu i dobro je sto ce Velez igrat u Zenici i valjda prodju nekoliko kola uz neku srecu i u izvlacenju i mi da sta naplatimo za rentanje stadionu i nek se osjecaju kao u Mostaru isto kao sto su prije sarajlije jer ocekivat je tu veliki broj navijaca..

Avatar
habuba
Postovi: 734
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 30 apr 2024, 15:08

Mislim da je ovo oko porezne direktni rezultat onog sto su nam banke i sudovi napakovali. Da su oni reagovali kako treba prosle godine i deblokirali racun nakon svih uplata mi bi kroz razne nivoe vlasti osigurali sredstva koja bi nam dozvolila da ono sto smo u proteklih godinu sami zaradili usmjerimo prema UIO i tako rijesili i ovih 113 hiljada sto je ostalo.

Posto su nas sudovi i banke zavalili najvjerovatnije je istekao rok UIO koji su nam dali i onda su nas i oni poklopili. Mi smo sada u situaciji da advokati onih kojim smo mi bili duzni salju dopise sudovima i prijete de ce sud tuziti jer ne mogu zbog njih da povuku svoja sredstva koja su im obezbjedjena prema dogovoru sa klubom. Prosto nenadjebiva situacija i eto, ne moze se drugacije opisati.

Ono taman dodjes do izvora da se napijes vode nesto te poklopi i onda trosi energiju na rijesavanju tog problema.

Mi se ne mozemo porediti sa drugim klubovima ali ne u organizovanosti vec u podrsci koju imaju politike. Politicki klubovi imaju podrsku politike dok su im potrebni. Ako iko to zna, to znamo mi. Borac, Zrinjski pa i Velez bi cucnuli sutra da nemaju te podrske jer realno nemaju ni oni razradjen sistem. Tako da o tome ne treba nesto pretjerano ni piliti.

Momcima treba dati podrsku i nastaviti svim silama da se borimo zajedno s njima i izaci ce se i iz ove situacije. Samo polahko.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5345
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 30 apr 2024, 15:12

Reprogram:

Na dan 31.3.2024 glavnica duga prema PU FBiH: 3 520 132

Na dan 31.3.2023 glavnica duga prema PU FBiH: 3 801 013

Dug prema PU FBiH za 12 mjeseci je smanjen za: 288 881

Otprilike fali jedna rata reprograma koja se izgubila tamo nekad u 3. kvartalu 2023. godine. Prilično uredno, pored svih sranja sa kojima se klub suočava.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Steelman
Postovi: 2042
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 30 apr 2024, 15:16

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 10:52
zamorano je napisao/la:
29 apr 2024, 23:18

Sta vi poredite neuporedivo.Za Čelik navija samo Zenica za Velež navija Hercegovina! Pogotovo prije rata koliko su navijaca imali? I sad imaju troduplo vise navijaca od nas! Kod njih se znaju ko su legende i s parama ljudi a ko su nama legende čmarovi Bolic,Hibic,Šabic. Kod nas se u legende kluba trpaju i Salcinovic,Isakovic,Vrsajevic de ba to su obicni glupi igracici i cao.A ja legendi i VanaGo!!!
Sve tacno objasnjeno :thumbup:

Evo i sada u maju kao prosle godine crvena noc sa preko 400 zvanica. Minimalna cijena ulaznice 1000 maraka. Jedino dva tri kluba pored Veleza u Ex Jugoslaviji mogu napraviti takvo gala vece zato prestanite mastati te se potrudite da ne ulazite dzabe na stadion i da prebacite bar jednom u historiji 1000 clanova. Vecina vas zeli najbolje klubu ali laganje samog sebe ne pomaze Celiku i nemojte misliti da vas mrzim samo vam zelim ukazati da postanete puno vise samokriticni prema sebi
Treba realno gledati. Svaki klub ima i vrline i mane, pa i dobre i lose momente. Mi smo sav svoj oporavak i izgradili na samokriticnosti. Da nije tako, ne bismo postojali. Ima tu mana i taj prljav ves sto iznosimo kao zajednica upravo i iznosimo da se opere prljavstina, a ne da se gura pod tepih. Najlakse je gurati pod tepih i hvaliti ono sto je dobro, te biti u zabludi. Takodje, nije istina da Čelik prvi put u istoriji ima preko 1000 clanova. Mozda u ovoj formi pod ovim sistemom rada. Nije Čelik od 95., pa i mi smo velicina bar u ovoj drzavi.

Necu ulaziti u nacin funkcionisanja. Velez je takodje veliki klub u nasoj drzavi. Ipak, daleko od tog da danas stoji cijela Hercegovina kad smo svjesni da sad dobar dio te baze predstavlja i druge klubove iz Hercegovine, od Zrinjskog pa dalje. Druga stvar, kapa dole za vasu dijasporu koji zaista pomazu vasem klubu i to ima lijepu tradiciju, te vam dosta koristi. Dosta klubova je praktikovalo donatorske noci, uostalom i nas klub, ali s godinama su se ljudi udaljavali od kluba i iako vrijedi da se opet pokrene ta prica stoji da je tesko u nasem trenutnom politicki nepodobnom ambijentu stvoriti tu energiju da ljudi doniraju znacajna sredstva u jednoj noci sto ima svoje razne prednosti. Kod nas za te stvari trenutno sluze programi kluba - 12. igrac i Vjerni navijac. I bitno je da ko zeli i moze dati doprinos klubu apsolutno uvijek ima tu mogucnost.

Vi ste izgradili u tom segmentu finu pricu i respekt, ali ako gledas nesto samokriticki s vase strane i s obzirom na vase rezultate u zadnjih par godina na vasem mjestu bih kritikovao vasu posjetu, jer realno tanka je i moze to puno bolje. Upravo i da ispostujete tu dijasporu koja svakako doprinosi da imate sad stabilan klub. Znali ste i pokazati da moze bolje, ali eto i vi imate svojih mana tako da tu samokriticnost je na svima nama kao navijacima i simpatizerima svojih klubova da okrecemo u tom zdravom smjeru kako bi klubovi napredovali. I nema potrebe da nesto poredimo dublje, vama svakako zelim da iskoristite svoj potencijal kao i svakom klubu u BiH kako bi i liga bila zanimljivija, a da vas na terenu nekad vec prvom prilikom pobijedimo makar autogolom vaseg stopera glavom sa 7 metara u raslje, da bude nasa mala pobjeda i sve posteno.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

PonosniSmogovci
Postovi: 771
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 30 apr 2024, 15:29

Truhlo je napisao/la:
30 apr 2024, 15:12
Reprogram:

Na dan 31.3.2024 glavnica duga prema PU FBiH: 3 520 132

Na dan 31.3.2023 glavnica duga prema PU FBiH: 3 801 013

Dug prema PU FBiH za 12 mjeseci je smanjen za: 288 881

Otprilike fali jedna rata reprograma koja se izgubila tamo nekad u 3. kvartalu 2023. godine. Prilično uredno, pored svih sranja sa kojima se klub suočava.
Pogotovo ako se uzme u obzir da klub MORA isplacivati tekuce doprinose mjesec za mjesec kao uslov uplate rate reprograma. Iako je na snazi odluka Vlade FBiH raduje to da se klub nijednom nije pozvao na nju nego da sve svoje tekuce obaveze kao i Grad rate reprograma isplacuje na vrijeme.

Nakon svega sto sam prosao s Celikom i onog razocarenja nakon Otoke, onog udara realnosti kad smo postali svjesni te cinjenice da smo i prvaci ne bi mogli u evropu, puno draze mi je vidjeti smanjenje poreznog duga, urednu isplatu istog nego pobjedu.

Mozda nisam normalan ali nazalost to nam je surova realnost. Nase bitke su trenutno na nekim drugim frontovima.

Celik forewer :D

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.