NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

aqarius
Postovi: 3909
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aqarius » 28 mar 2024, 21:13

Druže...kada kažem ulazak u PL..ne misli se pošto -poto,ove ili sljedeće sezone..pa nije cilj ući ,povećati troškove i ispasti i opet dubioza.Kažem u dogledno vrijeme..par godina.I mora se raditi na sportskom segmentu,vrijeme ide,generacije prolaze i odlaze..

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 28 mar 2024, 23:53

Gledam tabelu, yebo sve kad bi dobili goražde čajnoslu, onda dvije kući protiv rahića i rudara, mogli bi uhvatiti 3. mjesto :urnebes: :urnebes:

Ja lige i govana :rol: Hajde likČe makar čajnoslu hu ha :opaopa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 29 mar 2024, 00:15

Venom je napisao/la:
27 mar 2024, 17:57
https://www.facebook.com/share/v/vdUyeE ... tid=o8wo0F

Nesto seremo da ne valja igra? Gledaj tiki-take, ko Pepova Barca.
Dok nije lopta došla do Mehića. 😂
Tu svaka fudbalska logika prestaje
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 29 mar 2024, 06:35

Zenicanin988 je napisao/la:
29 mar 2024, 00:15
Venom je napisao/la:
27 mar 2024, 17:57
https://www.facebook.com/share/v/vdUyeE ... tid=o8wo0F

Nesto seremo da ne valja igra? Gledaj tiki-take, ko Pepova Barca.
Dok nije lopta došla do Mehića. 😂
Tu svaka fudbalska logika prestaje
Jest tika taka nema govora,zadnjih 10 minuta svi naši na golu,živi bunker,grcevi i seljakluk Isakovica,valjanja otezanja...samo kod nas ima da u 90 minutu golman se žali na grceve,cuj golman i grcevi! De ba nije niko na stadionu lancobran.
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
samocelik
Postovi: 6044
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 29 mar 2024, 06:36

U tim trenucima je važila ona cilj opravdava sredstvo :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 29 mar 2024, 07:33

Ja ne znam sta vidite u preminger ligi da se tamo ide pod moranje. Sranje od lige. Nista bolje od ove kukuruz lige gdje smo sad. Najbolji tim preminger lige je tarac za svaki Evropski tim.
Dobit ces nesto vise publike ali i vise troskova.
Samo izlazak u Evropu donosi finansijsku korist a mnogi zaboravljaju da iz prve lige kroz kup mozes u Evropu i pokazat kvalitet i dovest menadzere da ti kupe igrace ako imas sta pokazati.
Praviti tim od djece kroz omladinske pogone cini se logicna opcija za sta je potrebno ulaganje u infrastrukturu i ljudske resurse te jedan relativno duzi vremenski period zrtvovanja ali ako se bude radilo dobro plodovi ce doci .
Druga opcija kupovina provjerenih igraca i pravljenje tima za Evropu mi se cini preskupo i ne bas tako pametno.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 mar 2024, 07:38

:?:
aeroms33 je napisao/la:
29 mar 2024, 07:33
Ja ne znam sta vidite u preminger ligi da se tamo ide pod moranje. Sranje od lige. Nista bolje od ove kukuruz lige gdje smo sad. Najbolji tim preminger lige je tarac za svaki Evropski tim.
Dobit ces nesto vise publike ali i vise troskova.
Samo izlazak u Evropu donosi finansijsku korist a mnogi zaboravljaju da iz prve lige kroz kup mozes u Evropu i pokazat kvalitet i dovest menadzere da ti kupe igrace ako imas sta pokazati.
Praviti tim od djece kroz omladinske pogone cini se logicna opcija za sta je potrebno ulaganje u infrastrukturu i ljudske resurse te jedan relativno duzi vremenski period zrtvovanja ali ako se bude radilo dobro plodovi ce doci .
Druga opcija kupovina provjerenih igraca i pravljenje tima za Evropu mi se cini preskupo i ne bas tako pametno.
Ti ocito ne pratis Premije rligu, jesi mozda pratio Zrinjski ove sezone u Evropi. Premijer liga DA, ali za 2 godine dok se rijesimo dugova
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 29 mar 2024, 09:20

dinodino2019 je napisao/la:
29 mar 2024, 07:38
:?:
aeroms33 je napisao/la:
29 mar 2024, 07:33
Ja ne znam sta vidite u preminger ligi da se tamo ide pod moranje. Sranje od lige. Nista bolje od ove kukuruz lige gdje smo sad. Najbolji tim preminger lige je tarac za svaki Evropski tim.
Dobit ces nesto vise publike ali i vise troskova.
Samo izlazak u Evropu donosi finansijsku korist a mnogi zaboravljaju da iz prve lige kroz kup mozes u Evropu i pokazat kvalitet i dovest menadzere da ti kupe igrace ako imas sta pokazati.
Praviti tim od djece kroz omladinske pogone cini se logicna opcija za sta je potrebno ulaganje u infrastrukturu i ljudske resurse te jedan relativno duzi vremenski period zrtvovanja ali ako se bude radilo dobro plodovi ce doci .
Druga opcija kupovina provjerenih igraca i pravljenje tima za Evropu mi se cini preskupo i ne bas tako pametno.
Ti ocito ne pratis Premije rligu, jesi mozda pratio Zrinjski ove sezone u Evropi. Premijer liga DA, ali za 2 godine dok se rijesimo dugova
Ma druze Vicina prcija gdje se sve odvija po politickom i nacionalnom kljucu vec odavno.

RubikovaKocka
Postovi: 1144
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 29 mar 2024, 09:24

Odvija se tako 25 godina.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 29 mar 2024, 11:43

Ja lose satnice za tekmu jbt…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 mar 2024, 12:18

sagitarius je napisao/la:
29 mar 2024, 11:43
Ja lose satnice za tekmu jbt…
Sto je losa pa ne moze kasnije, nemaju reflektore
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 mar 2024, 13:11

-Odblokirati račun
-Završiti među 5 ekipa sezonu u 1.ligi
-Potpisati ugovor s Gradom za Plandilo
-Plasman juniora u Premijer ligu BiH

Idealan scenarij za ovu godinu, ne očekujem nešto previše. Fokus je da vratimo dugovanja i onda nakon toga kapacitete uložimo u trening centar našeg kluba Plandilo, pa zatim dalje Premijer liga, stabilan član Premijer lige, pa napad na Evropu u neko dogledno vrijeme. Ko god misli da može preko noći nešto više grdno se vara.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

smajlovic99
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 jun 2022, 14:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la smajlovic99 » 29 mar 2024, 14:14

Ne znam kome da se pravi akademija. Sve je to super u teoriji ali nemas djece koja su voljna da se posvete fudbalu vise nego nargilama. Svako ko je pogledao 3 utakmice juniora vidis da imas ova 3 momka koja su i zaigrala za prvi tim a da su ostalo djecaci koji vole fudbal i mozda i znaju ali nisu voljni da treniraju. Imas 15-16 juniora uopste koji su u klubu a od njih 16 pola igra jer mora neko i igrat. I uprkos tome su juniori miljama ispred u ovoj ligi koja nije mjerilo nizasta. Sto nas dovodi do zakljucka da ni u okolini Zenice nije puno bolja situacija sa momcima koji zele ozbiljnije da se bave fudbalom. Maštamo o nekoj akademiji, a djeca nam igraju na B terenu sa umjetnom travom koja je stara 15 godina. Hajde malo da budemo realniji pa da probamo naprimjer probat se s nekim dogovorit pa da se A teren sredi malo i da ga dobijes na koristenje. Sigurno manje para potrebno i sigurno brze rjesenje.

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 29 mar 2024, 14:27

smajlovic99 je napisao/la:
29 mar 2024, 14:14
Ne znam kome da se pravi akademija. Sve je to super u teoriji ali nemas djece koja su voljna da se posvete fudbalu vise nego nargilama. Svako ko je pogledao 3 utakmice juniora vidis da imas ova 3 momka koja su i zaigrala za prvi tim a da su ostalo djecaci koji vole fudbal i mozda i znaju ali nisu voljni da treniraju. Imas 15-16 juniora uopste koji su u klubu a od njih 16 pola igra jer mora neko i igrat. I uprkos tome su juniori miljama ispred u ovoj ligi koja nije mjerilo nizasta. Sto nas dovodi do zakljucka da ni u okolini Zenice nije puno bolja situacija sa momcima koji zele ozbiljnije da se bave fudbalom. Maštamo o nekoj akademiji, a djeca nam igraju na B terenu sa umjetnom travom koja je stara 15 godina. Hajde malo da budemo realniji pa da probamo naprimjer probat se s nekim dogovorit pa da se A teren sredi malo i da ga dobijes na koristenje. Sigurno manje para potrebno i sigurno brze rjesenje.
A-teren nece jedan klub nikada dobiti na koristenje. Čeliku treba min. 2 terena za njegove potrebe, a ne da ceka kada ce dobiti slobodan termin. Ma sta ko pricao, akademija je generacijski projekat i uz pomoc raznih projekata, vrlo lahko se moze sprovesti, samo malo volje treba. Nakon akademije, onda mozemo pricati o internoj reorganizaciji mladjih kategorija, dodatnog poboljsanja i usavrsavanja osoblja.

Kada pogledamo radove na sportskoj infrastrukturi u drzavi, vidi se da smo medju zadnjim rupama. Gdje god vladaju sda bolidi i slicni njima, sport je mrtav. KS ulaze dosta u sport, evo najavljuju i izgradnju juzne tribine grbavice, kosevo isto ceka renoviranje, manji klubovi isto dobre uslove dobijaju, ako sam dobro vidio radi se na renoviranju otoke.

Terene su dobili svi premijerligasi. U Mostaru Zrinjski isto pravi stadion tj. uredjuje postojeci, Velez grafi, imat ce mozda na kraju i najljepsi stadion. Samo ZDK i Zenica stoje u mjestu, nevjerovatno. Dok drugi milione izdvajaju, mi kiriki dobijamo, a budjeti grada i kantona nikad veci. Jel se zapita neko nekad je li to uredu? BP vapi za renoviranjem i poboljsanjem uslova na stadionu, mozda nama kao klubu nije trenutno prioritet, ali i reprezentacija ga koristi.

Ono sto i laik trenutno vidi, da se svi veci centri grade i prave nesto, samo u Zenici mrtva tisina.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 29 mar 2024, 14:53

dinodino2019 je napisao/la:
29 mar 2024, 12:18
sagitarius je napisao/la:
29 mar 2024, 11:43
Ja lose satnice za tekmu jbt…
Sto je losa pa ne moze kasnije, nemaju reflektore
Ma tekma ce se zavrsiti u 18, ima ljudi koji poste…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 mar 2024, 14:54

redbull93 je napisao/la:
29 mar 2024, 14:27
smajlovic99 je napisao/la:
29 mar 2024, 14:14
Ne znam kome da se pravi akademija. Sve je to super u teoriji ali nemas djece koja su voljna da se posvete fudbalu vise nego nargilama. Svako ko je pogledao 3 utakmice juniora vidis da imas ova 3 momka koja su i zaigrala za prvi tim a da su ostalo djecaci koji vole fudbal i mozda i znaju ali nisu voljni da treniraju. Imas 15-16 juniora uopste koji su u klubu a od njih 16 pola igra jer mora neko i igrat. I uprkos tome su juniori miljama ispred u ovoj ligi koja nije mjerilo nizasta. Sto nas dovodi do zakljucka da ni u okolini Zenice nije puno bolja situacija sa momcima koji zele ozbiljnije da se bave fudbalom. Maštamo o nekoj akademiji, a djeca nam igraju na B terenu sa umjetnom travom koja je stara 15 godina. Hajde malo da budemo realniji pa da probamo naprimjer probat se s nekim dogovorit pa da se A teren sredi malo i da ga dobijes na koristenje. Sigurno manje para potrebno i sigurno brze rjesenje.
A-teren nece jedan klub nikada dobiti na koristenje. Čeliku treba min. 2 terena za njegove potrebe, a ne da ceka kada ce dobiti slobodan termin. Ma sta ko pricao, akademija je generacijski projekat i uz pomoc raznih projekata, vrlo lahko se moze sprovesti, samo malo volje treba. Nakon akademije, onda mozemo pricati o internoj reorganizaciji mladjih kategorija, dodatnog poboljsanja i usavrsavanja osoblja.

Kada pogledamo radove na sportskoj infrastrukturi u drzavi, vidi se da smo medju zadnjim rupama. Gdje god vladaju sda bolidi i slicni njima, sport je mrtav. KS ulaze dosta u sport, evo najavljuju i izgradnju juzne tribine grbavice, kosevo isto ceka renoviranje, manji klubovi isto dobre uslove dobijaju, ako sam dobro vidio radi se na renoviranju otoke.

Terene su dobili svi premijerligasi. U Mostaru Zrinjski isto pravi stadion tj. uredjuje postojeci, Velez grafi, imat ce mozda na kraju i najljepsi stadion. Samo ZDK i Zenica stoje u mjestu, nevjerovatno. Dok drugi milione izdvajaju, mi kiriki dobijamo, a budjeti grada i kantona nikad veci. Jel se zapita neko nekad je li to uredu? BP vapi za renoviranjem i poboljsanjem uslova na stadionu, mozda nama kao klubu nije trenutno prioritet, ali i reprezentacija ga koristi.

Ono sto i laik trenutno vidi, da se svi veci centri grade i prave nesto, samo u Zenici mrtva tisina.
Buraz Zenica je postala teza kasaba, da nije Čelika vjerovstno bi i licno napustio ovaj grad, to je posljednja luka spasa u ovom gradu jer ovdje samo prolaze nargile, nemas nijednog disco kluba a Grad od preko 100.000 stanovnika. Opanak se spustio u carsiju i svoju politiku sprovodi
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 29 mar 2024, 17:53

@dinodino2019

Dobar ti je potpis ali moj je još bolji, već nakog godinu dana tačnije 2017 sam znao kakav slijedi period za Zenicu. Gori nego rat jer smo dobili gradonačelnika goreg nego sto je Mladic bio u ratu.

To što ti piše u potpisu teško da ćeš dočekati kao i ja ali više ne treba kriviti ubelahaša nego ovu stoku od stanovništva u Zenici koji nakon 8 godina i nula projekata u gradu će suvereno izglasati antizeničanina ponovo i vikati masnih prstiju i brkova "kroolju imamo asvalt".

Kakvo stanovništvo, takva vlast, kakva vlast, takav grad.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 29 mar 2024, 18:12

FK GORAŽDE - NK ČELIK (Goražde, 30.03.2024. - 16:00 sati)
MY TV

Glavni sudija: Sarajkić Semir (Sarajevo)
Prvi asistent: Mehinović Muris (Lukavac)
Drugi asistent: Đulović Enis (Tuzla)
Četvrti sudija: Nurić Suad (Gračanica)
Delegat: Podrum Dženadin (Konjic)
Posmatrač suđenja: Bubalo Silvio (Mostar)
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 29 mar 2024, 18:16

@avenija

Ni takav jedan termitski crv štetočina poput Fuada ne bi bio problem da Zenica ima birački kapacitet za bolje od njega.
Fude danas-sutra neće bit, a ko će ga zamijeniti?
Po onome što ja vidim, neki SDA ku.rton tipa Nezira Pivića ili, ne daj Bože, Isak Ramo kad se makne sa državne sise sljedeći su na redu.
Mi na žalost nemamo kapacitet za nešto tipa "Trojke" u Sarajevu.
Naš grad se pretvara u ono što se pretvorio Sisak u Hrvatskoj, a to je demografski opustošena zabit. Sarajevo nije Zagreb, ali ipak su gravitacija glavnog grada i ekonomski užas Fuada Kasumovića i njegovih SDA mentora dovoljni da nas pokopaju.
Zadnja izmjena: JonSnow, dana/u 29 mar 2024, 18:29, ukupno mijenjano 1 put.

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 29 mar 2024, 18:23

Jel valja ovaj novi pokret u Ze sa Sabanijem i ekipom?
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.