NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 mar 2024, 18:22

Cestitke trenerima igracima na pobjedi ,to je najbitnije danas 3 boda i sto prije pobjec od opasne zone priblizit se ka 5 mjestu .Celik igra toplo hladno za trenutke fino a nekad tako neka nervoza smusenost ali sreca Masic brzo zabi onaj gol i hvala bogu da je pogodio bar dobije na tom smopouzdanju.
Mislim zasluzena pobjeda cista mada me strah bilo kad Karalic promasi ono ,za ono nema opravdanja rec golman se dobro postavio a sut sa 3 metra i sam bio.
To je igraca sto imamo kakvi god da su moramo ih podrzat a za nesto vise pa nama treba 5 dobrih igraca da udjes u PL i jos 5 dobrih da ostanes u PL ali daleko smo mi od PL i ne treba to forsirat i nekim pricama u klubu.
Nadam se da ce se trznut i u gostima i pojedini igraci probudit Durmis Arnautovic Karalic,Masic i Talha jos bolji bit i Hamzic da ce dobar bit.Dobro je sto Horic bar na klupi a nadamo se brzo i na terenu a o Avdiji ne znam sta rec i mislio sam da ce proci pripreme i igrat al hajd nejse valjda zna uprava kluba bolje sve sta i kako.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 24 mar 2024, 18:27

Hvala Bogu pa Masica ne gledamo u Gorazdu zbog tri zuta kartona :ljepota:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

RubikovaKocka
Postovi: 1140
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 24 mar 2024, 18:31

Sad gledam ovaj prvi gol, čist faul za žuti karton napravio Arnautović, udarac rukom u predjelu lica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 18:39

PonosniSmogovci je napisao/la:
24 mar 2024, 18:00
Prestanite branit neodbranjivo. Karalic i Durmis nula
Šta kaže gore Karalićev amidža, nije on loš nego se drugima kroz prste gleda :urnebes: :urnebes:

Dva panja koja ne zaslužuju ni minute u nastavku prvenstva.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
samocelik
Postovi: 6039
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 24 mar 2024, 18:42

Samo Međuseljca vrijedi trpiti i čekati kad mu ne ide. Jer kad proigra odličan je. Danas igrač utakmice. Najbolji igrač u ove 3 utakmice.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 24 mar 2024, 18:56

Slabo totalno! Dobilo se nekako,nije da se moglo izgubiti ko fol bolji smo mi ali sve kad saberes lose skroz! Isakovic seljacina broj jedan,ko njeg trpi i podrzava njegove glupe poteze ne znam,al je obicni konj! Vardu vi forsirajte u sredini a glup frajer ko i Mehic samo sto je Mehic borbeniji! Bajramovic pedlja nije napredovo,lose svaki put i lagano se rijesit i njeg! Musa,Durmo,Sivac,Mehic,Ali i nekako al Karalic,Durmis,Vardo nikako! Bega,Talha,Masic i mogu proci! Raje je sve manje i biti ce manje i manje jer je ovo totalno negledljivo i neprivlacno za publiku! Sudija dobar.
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 19:02

zamorano je napisao/la:
24 mar 2024, 18:56
Slabo totalno! Dobilo se nekako,nije da se moglo izgubiti ko fol bolji smo mi ali sve kad saberes lose skroz! Isakovic seljacina broj jedan,ko njeg trpi i podrzava njegove glupe poteze ne znam,al je obicni konj! Vardu vi forsirajte u sredini a glup frajer ko i Mehic samo sto je Mehic borbeniji! Bajramovic pedlja nije napredovo,lose svaki put i lagano se rijesit i njeg! Musa,Durmo,Sivac,Mehic,Ali i nekako al Karalic,Durmis,Vardo nikako! Bega,Talha,Masic i mogu proci! Raje je sve manje i biti ce manje i manje jer je ovo totalno negledljivo i neprivlacno za publiku! Sudija dobar.
Rekoh ja davno da će ova ekipa rastjerati publiku... Sad ide novi poraz u Goraždu i 250 duša protiv Rudara, sve po zaslugama :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 24 mar 2024, 19:03

Truhlo je napisao/la:
24 mar 2024, 19:02
zamorano je napisao/la:
24 mar 2024, 18:56
Slabo totalno! Dobilo se nekako,nije da se moglo izgubiti ko fol bolji smo mi ali sve kad saberes lose skroz! Isakovic seljacina broj jedan,ko njeg trpi i podrzava njegove glupe poteze ne znam,al je obicni konj! Vardu vi forsirajte u sredini a glup frajer ko i Mehic samo sto je Mehic borbeniji! Bajramovic pedlja nije napredovo,lose svaki put i lagano se rijesit i njeg! Musa,Durmo,Sivac,Mehic,Ali i nekako al Karalic,Durmis,Vardo nikako! Bega,Talha,Masic i mogu proci! Raje je sve manje i biti ce manje i manje jer je ovo totalno negledljivo i neprivlacno za publiku! Sudija dobar.
Rekoh ja davno da će ova ekipa rastjerati publiku... Sad ide novi poraz u Goraždu i 250 duša protiv Rudara, sve po zaslugama :kafa:
Prvo Rahić pa Rudar :kafa:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 24 mar 2024, 19:07

+10

Avatar
samocelik
Postovi: 6039
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 24 mar 2024, 19:10

**** ti ligu i sunce, 5 bodova od 3. mjesta.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 mar 2024, 19:15

Truhlo sta ces postici sa ponavljanjem tog da ce ova ekipa rastjerati publiku? Ova publika i ne zasluzuje bolje od Karalica. Ta rastjerana.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 19:20

AllGunsBlazing je napisao/la:
24 mar 2024, 19:15
Truhlo sta ces postici sa ponavljanjem tog da ce ova ekipa rastjerati publiku? Ova publika i ne zasluzuje bolje od Karalica. Ta rastjerana.
Vrijeme je da se Karalić otjera, prije nego on otjera navijače sa tribina :(

Od danas govance rumeno od Bugojna nema moju podršku.

MAŠIĆ NAPOLJE, @convicts oprosti :bow:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 24 mar 2024, 19:22

samocelik je napisao/la:
24 mar 2024, 19:10
**** ti ligu i sunce, 5 bodova od 3. mjesta.
Ko nekad PLBiH, kad je pobjeda u gostima bila ravna čudu.

Avatar
Venom
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 24 mar 2024, 19:28

Nek ostane zabljezeno da protiv najgore ekipe u ligi nismo bili u stanju da iznesemo loptu kroz pas, nego isljucivo kroz Durmina ispucavanja :puke:

Sto se formacije tice mislim da bi trebali nastaviti sa ovom baklavom u veznom redu, ne zato sto smo dobri kad igramo tako, nego zato sto su nam krila ocajna. Durmis otkako je usao nije imao smislenog poteza. Karalic bi nesto i pokusao ali momak uz sav respekt prema njemu nema kvalitet i tjt. Iska ne smije vise pocinjati u napadu jer je igrac manje gore. Ne moze se covjek od haman 40 godina gurnuti da igra napadaca, nema on motorike za tu poziciju. Onaj Masicev potez danas je krajnji debilizam i bezobrazluk. Mislim da bi bilo fer i posteno da se javno izvini za ono.

Sve u svemu biti strpljiv i cuvati zivce do kraja sezone. Pa da plodove tog strpljenja uzivamo u narednim sezonama.
Srce, čast i ponos!

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 24 mar 2024, 19:33

Karalic i Durmis nula. Sramotno izdanje. Bez borbenosti, muda iz greske u gresku. Najgore od svega sto sad kad dodju kuci roditelji, rodjaci, jarani ce im punit glavu kako su bili dobri i kako nije do njih.

Djeco draga posto citate sigurno, od pocetka ove sezone vi niste napravili nista, a kamoli neki napredak da ste ostvarili. Kanite se komentara, prica i foruma ako mislite napravit nesto u svojoj karijeri. Priznajte sebi da ne ide, da niste dobri i da morate radit puno vise nego sto sad radite. Ako to ne ucinite, nikad od vas igraca nece bit.

Jos jednu utakmicu smo sami sebi najveci problem. Dadnu nam gol iz Davudove greske nakon sto je odigrao brutalnih 30min. U drugom poluvremenu nervozno, imas dvije prilike da rijesis utakmicu onaj zuti balvan s 3m pogodi golmana. Moguce da ima utjecaja i post ili jednostavno nedostatak kvaliteta ako hocemo u PL mi moramo mijenjati 10 igraca.

Formacija iz prvog poluvremena mi se bas svidjela i mislim da s ovom ekipom je to jedini nacin kako mozemo igrat.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 mar 2024, 19:36

Venom je napisao/la:
24 mar 2024, 19:28
Nek ostane zabljezeno da protiv najgore ekipe u ligi nismo bili u stanju da iznesemo loptu kroz pas, nego isljucivo kroz Durmina ispucavanja :puke:

Sto se formacije tice mislim da bi trebali nastaviti sa ovom baklavom u veznom redu, ne zato sto smo dobri kad igramo tako, nego zato sto su nam krila ocajna. Durmis otkako je usao nije imao smislenog poteza. Karalic bi nesto i pokusao ali momak uz sav respekt prema njemu nema kvalitet i tjt. Iska ne smije vise pocinjati u napadu jer je igrac manje gore. Ne moze se covjek od haman 40 godina gurnuti da igra napadaca, nema on motorike za tu poziciju. Onaj Masicev potez danas je krajnji debilizam i bezobrazluk. Mislim da bi bilo fer i posteno da se javno izvini za ono.

Sve u svemu biti strpljiv i cuvati zivce do kraja sezone. Pa da plodove tog strpljenja uzivamo u narednim sezonama.
Neka romba, napredak je u odnosu kad igramo sa dva igrača manje. Slažem se za Isaka, puno bolje na stoperu, a u ovoj romb formaciji trebaju dva napadača koji mogu ganjati i vršiti presing, a Aladin nije taj tip igrača.

Čekamo da Ahmetspahić našuta Romare i Mladost, pa da se priključi prvom timu. U ovoj formaciji bi bio pun pogodak sa Mašićem u paru.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 24 mar 2024, 19:49

Sad si naso srat po ekipi a kad je SDA bratic vodio ekipu ko god je pisao da je ekipa precjenjena ovde se moglo procitati trpe igraci ko biva proigrace nekad te da su u rangu bercine skole fudbala
Dajte ne k.arajte djecu u mozak vidjeli smo odma da nema ovde igraca za velkih dometa i nek momci na ovom budzetu i u ovim financijskim mogucnostima odigranu i ovu polusezonu i obezbjede opstanak pa onda kud koji mili moji.
Podrska za igrace ipak brane boje kluba osim Sivcu. Mrs u Zelju prodana duso.

Almo07
Postovi: 99
Pridružen/a: 18 jul 2022, 23:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Almo07 » 24 mar 2024, 19:59

Convicts je napisao/la:
24 mar 2024, 17:54
Masicu konjino jedna
Slazem se, danasnji potez prema navijacima se ne oprasta tek tako..

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 24 mar 2024, 20:03

Sastav DURMO
SIVAC-HORIC-MUSA-ARNAUTOVIC
BEGIC-HAMZIC-TALHA-ALI
MAŠIC-AHMETSPAHIC
4-4-2
Igrat s jajima a ne bit jajara,rizikuj da bi dobio i ovaj sastav bi puno više dao od svih ostalih i sastava i formacija do sad. Daj više malo rizika da se uvede od glupog bunkera i formacije 5,4,1....ps znam za povredu Horica i Ahmetspahic da igra za juniore al brate daj da se formacija mijenja u 4-4-2 makar kad si domacin a da ne spominjem 4-3-3 ili 3-4-3
::::SAMO ČELIK::::

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 24 mar 2024, 20:34

Međuseljac = Raul

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.