Bosna i Hercegovina - Spanija

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la seha » 16 okt 2009, 10:46

SU­PIĆ: Ko­men­ta­tor sa je­dnog te­le­vi­zij­skog ka­na­la pro­zvao ga «Su­knjić». Ne­ma­nja ni­je imao svo­ju noć. Svi nas uvje­ra­va­ju da je Ka­si­ljas bra­nio kod nas, a Ne­ma­nja kod Del Bos­kea, da bi Ći­ro sla­vio sa 5:2.

NA­DA­RE­VIĆ: Bi­lo bi po­ra­zno ako je ovo nje­gov li­mit.Mo­že i mo­ra bo­lje. :evil:

SPA­HIĆ: Ni­je mo­gao po­za­tva­ra­ti sve ru­pe u od­bra­ni. J

JA­HIĆ: Je­dno od naj­sla­bi­jih iz­da­nja Ći­ri­nog uni­ver­zal­ca. Is­ti­na, Ja­hi­ća su du­pla­li, a sai­gra­či os­tav­lja­li na cje­di­lu.

MU­RA­TO­VIĆ: On je naj­bo­lji u ve­zi, žrtvo­vao se, igrao vi­še po de­snoj de­fan­zi­vnoj stra­ni. :!: :?:

SA­LI­HO­VIĆ: Bez i je­dne pri­li­ke da is­pro­ba svo­ju ha­ubi­cu. Špan­ci su zna­li ko­li­ko je opa­san, pa su ga uvjek tje­ra­li da lop­tu kon­tro­li­ra de­snom no­gom, a ona je Se­ji ipak, naj­va­žni­ja za pa­pu­či­cu od ga­sa. No, za Sa­li­ho­vi­ća ne tre­ba bri­nu­ti, on blje­sne kad je naj­po­tre­bni­je.

RA­HI­MIĆ: Na­vo­dno, mo­rao iza­ći jer mu je pri­je­tio kar­ton. Odra­dio pro­fe­si­onal­no 45 mi­nu­ta.

PJA­NIĆ: U prvom di­je­lu asis­ti­rao, šu­ti­rao, dri­blao, a u nas­tav­ku po­nes­ta­lo pra­vih rje­še­nja. Na­vo­dno je se­le­ktor ja­ko ljut što je Pja­nić pu­no mi­lo­vao lop­tu.

MI­SI­MO­VIĆ: Zvjez­dan je odu­še­vio broj­ne ska­ute i hrvat­ske no­vi­na­re, ko­ji tvrde da je Mis­ke igrač svjet­skog for­ma­ta. Za­mi­sli­te ka­kav je tek u pra­vom iz­da­nju. U Ze­ni­ci ni­je bio.

IBI­ŠE­VIĆ: Ka­da on po­de­sni ni­šan­ske spra­ve, te­ško gol­ma­ni­ma. U Bun­de­sli­gi već bri­de dla­no­vi por­ti­ri­ma. Ve­do je imao dvi­je ko­lo­sal­ne šan­se, ko­je igrač nje­go­va for­ma­ta žmi­re­ći po­ga­đa.

DŽE­KO: Ispu­nio za­da­ću, po­go­dio, ma­kar je stal­no na le­đi­ma imao je­dnog ili dvo­ji­cu špan­skih de­fan­zi­va­ca.

VLA­DA­VIĆ: U ne­ko­li­ko po­te­za i akci­ja po­ka­zao da mo­že bi­ti igrač preo­kre­ta.

BAJ­RA­MO­VIĆ: Ni­je nam dra­go vi­dje­ti ta­kvog pre­ka­lje­nog asa ka­ko ula­zi sa klu­pe. Ni se­le­ktor ni­je sre­tan zbog to­ga. Baj­ra­mo­vić je u fi­ni­šu uta­kmi­ce, ipak po­ka­zao ka­ko se vra­ća u ne­ka­daš­nju for­mu.

HRGO­VIĆ: Mo­žda je rje­še­nje za li­je­vi bok, ka­ko bi sa Sa­li­ho­vi­ćem u ofan­zi­vi do­bi­li na sna­zi, efi­ka­snos­ti. Se­jo se na de­fan­zi­vnoj po­zi­ci­ji žrtvu­je za tim.

san.ba
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Evil Genius » 16 okt 2009, 10:46

jbt alzir pobjedom nad ruandom napredovo 15 mjesta a mi samo 4 . . . to je ta logika, a estonija (cisto informativno) tri mjesta ispred ruande - jedino ako su nam oduzeli bodove nakon poraza od spanije (sto budimo realni nema smisla) :roll:
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la seha » 16 okt 2009, 10:50

Naj­la­kše bi sa­da bi­lo uda­ri­ti po se­le­kto­ru i u nje­mu na­ći je­di­nog kriv­ca za pe­tar­du od aktu­el­nog evrop­skog prva­ka. Mi­ro­slav Bla­že­vić je prvi put od­ka­ko igra­mo kva­li­fi­ka­ci­je na­šu re­pre­zen­ta­ci­ju do­veo u ba­raž i to ko­lo pri­je kra­ja ci­klu­sa. Ma­kar se či­ni­lo su­lu­do, Bla­že­vić je že­lio kva­li­fi­ka­ci­je za­vrši­ti tri­jum­fal­no, na­ni­je­ti prvi po­raz Del Bos­keu.

Da je Bla­že­vić ku­ka­vi­ca, ali­bi tre­ner, on bi ura­dio ono što su svi oče­ki­va­li, izveo bi «re­zer­vnu» pos­ta­vu i una­pri­jed imao oprav­da­nje za po­raz. Vje­ro­va­tno bi u po­ra­zu po­de­bljao ar­gu­men­te za­što su ne­ki na klu­pi ili na tri­bi­na­ma. Ći­ro je že­lio igra­ti za ra­ju, tes­ti­rao sna­gu svo­je mo­mča­di, ali i ka­ra­kter ti­ma. Mo­žda će zvu­ča­ti opo­ro, ali u po­ra­zu je naj­vi­še pro­fi­ti­rao sam se­le­ktor. Sad je de­fi­ni­ti­vno ja­sno ka­ko je Ne­ma­nja Su­pić, so­li­dan u «ma­lim» uta­kmi­ca­ma i da ni­je uza­lud go­di­na­ma «tru­hnuo» u Ja­vo­ru, a na Ki­pru ni­je sti­gao ni ko­fe­re ra­spa­ki­ra­ti. Još bo­lji Ći­rin po­tez bio je drža­nje Ke­na­na Ha­sa­gi­ća na klu­pi, jer se mo­glo de­si­ti da se na te­škom te­re­nu ne­do­vo­ljno opo­rav­lje­ni Ha­sa­gić po­vri­je­di i da ga iz­gu­bi­mo za «ba­raž».

A, se­le­ktor bi os­tao u uvje­re­nju da je Ne­ma­nja «ju­nak» kva­li­fi­ka­ci­ja. Ova­ko, onih 48 se­kun­di što je Asmir Be­go­vić pro­veo na go­lu u Ta­li­nu ima­ju spe­ci­fi­čnu te­ži­nu. Ka­ko je Be­go­vić oče­ki­vao da će do­bi­ti pri­li­ku, a ža­los­tan što je re­zer­va gol­ma­nu ko­ji (ta­da) ni­je imao klu­ba, pos­to­ja­la je re­al­na opa­snost da i pri­je de­bi­ja okon­ča ka­ri­je­ru u bh. dre­su. Ova­ko, Be­go­vić je upi­sao prve se­kun­de i on je uz Ha­sa­gi­ća na­ša bu­du­ćnost.

Sre­tna je okol­nost što su Bla­že­vić i nje­gov asis­tent Bor­če Sre­do­je­vić ima­li slu­ha na zah­tje­va na­vi­ja­ča iz Ta­li­na, ko­ji su tra­ži­li ula­zak Be­go­vi­ća. Is­ti­na, na na­go­vor no­vi­na­ra, ko­ji su ba­ca­li ce­du­lji­ce pred Ći­ri­nu klu­pu, ka­ko bi spa­si­li gol­ma­na ko­ji bra­ni u En­gles­koj, a ko­jeg se još uvjek ni­je odre­kao ka­nad­ski fu­dbal­ski sa­vez. No, na­kon onih ne­ko­li­ko se­kun­di, Be­go­vić u bu­du­ćnos­ti mo­že bra­ni­ti sa­mo za BiH. Gol­man ni­je je­di­no sla­bo mjes­to u «ze­ni­čkoj pos­ta­vi». Na­ža­lost, svje­tle ta­čke u porazu od 2:5 bilo bi degutatno tražiti, iako ih je možda i bilo.

Na kra­ju smo i do­bro pro­šli. Ne­ko­li­ko se­kun­da smo igra­li sa igra­čem vi­še i to na­pla­ti­li sa dva go­la u mre­ži Ka­si­lja­sa. Bla­že­vić je znao, na to upo­zo­ra­vao, ali igra­či su u stra­hu od kar­to­na, igra­li bo­jaž­lji­vo, kal­ku­lan­tski, što nam se osve­ti­lo. Cu­ri­lo je na sve stra­ne, ni­ko ni­je že­lio ni mrko po­gle­da­ti špan­ske na­pa­da­če i ve­znja­ke. Bi­lo bi tra­gi­čno da smo uze­li bod ili po­bi­je­di­li Špan­ce, a tro­ji­ca če­tvo­ri­ca bi­tnih igra­ča do­bi­la par­ne kar­to­ne.

Tek bi to bio po­raz. Ova­ko, se­le­ktor i igra­či su shva­ti­li ku­da vo­di kal­ku­lan­tska igra, kris­tal­no je ja­sno da ne­ki sa klu­pe ni­su od ko­ris­ti, ali da re­ci­mo Vla­da­vić ima i zna­nja i «ku­ve­ta» za vi­še od po­nu­đe­ne mu mi­nu­ta­že, da se tre­ba što pri­je kre­nu­ti u akci­ju do­vo­đe­nja Ha­ri­sa Me­du­nja­ni­na, ve­znja­ka iz špan­skog Va­lja­do­li­da, da tre­ba «ka­pa­ri­sa­ti» su­per ta­len­ti­ra­nog Ha­ri­sa Vu­čki­ća, na­du Nju­kas­tla i za sa­da slo­ven­skog re­pre­zen­ta­tiv­ca, ko­ji vu­če ko­ri­je­ne iz Kra­ji­ne...

Pred Bla­že­vi­ćem je mje­sec i «ku­sur» da­na da na­đe još ne­kog igra­ča, ra­zra­di naj­bo­lju ta­kti­ku za su­par­ni­ka ko­jeg će­mo do­bi­ti u po­ne­dje­ljak. Ako je su­di­ti pre­ma igri na Bi­li­nom po­lju, Afri­ka je ja­ko, ja­ko da­le­ko! Tje­ši nas či­nje­ni­ca da je Ći­ro uvi­jek gu­bio uoči naj­va­žni­jih uta­kmi­ca.

Pi­še: Si­nan Si­na­no­vić
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
Evil Genius
Postovi: 903
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Evil Genius » 16 okt 2009, 10:58

ma igrali smo sa 50% (mozda i manje) mogucnosti zbog straha od kartona . . . mislis da bi se spanci sastali s loptom da je bilo uklizavanja koje inace vidjamo od Nasih . . . druga stvar je sto su ljudi zatvorili misketa i ono malo prilika sto smo napravili trebalo je iskoristit jer ljudi su nas na kontre dobijali (osim piketovog gola) i mislim da dzeko i vedo do baraza moraju popravit finishing jer svaka prilika se mora iskoristit . . . i treci/cetvrti uzrok poraza :arrow: ljudi imaju vanzemaljca na golu mi nemamo . . .
ciri svaka cast na taktici (jedina zamjerka muratovic na desnoj strani al' na greskama se uci)
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Lijepi
Postovi: 9
Pridružen/a: 16 okt 2009, 10:35
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Lijepi » 16 okt 2009, 11:13

Ćiro majstore.. to je naša realnost , kad igramo protiv reprezentacija iz samog vrha svjetskog nogometa, mi ne možemo ništa , ovo što smo dogurali do drugog mjesta to je sreća ,ali dobro je da je i nas jednom poslužila .. daj bože da možemo nešto u raditi u baražu ipak mi nemamo neki kvalitet na sredini osim Misketa to se vidjelo i protiv Španije , pa dobijemo 5 komada , i to lagano .. :roll:

deni_m1312
Postovi: 556
Pridružen/a: 11 okt 2008, 15:19
Lokacija: dno dna
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la deni_m1312 » 16 okt 2009, 11:20

spanci bi bili prvi na ovoj ljestvici da im nismo dali ona dva gola :mrgreen:

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la ahmic » 16 okt 2009, 16:41

Ja san bio u Zenici i utakmicu sam vidio sasvim realno,kasnije na tv sam takodje gledao ...Spanici su jaci i to trebamo prihavatit...Mi smo otvor ili utakmicu fenomenalno i imali smo extra sanse koje nazalost nismo iskoristili,prvih 20-tak minuta ubili smo ih,no kasnije nam se neiskoristebi ipak sovetilo...Pjanic-Miske -Vedo -Dzeko iglai su dobro.zdanji red je bio utegnut,kartoni su uzeli svoje...Ipak smo im zabli 2 gola ,mogli smo i vise...Ja vjerujem da mi s igrom koju smo igrali s njima i s malo cvrscim zadnjim redom,da se utegnu i odigraju cvrsce mozemo igrat sa svakim ...ZADOVLJNI TREBAMO BITI IGORM NASIH MOMAKKA PROTIV NAJ EKIPE NA SVIJETU...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Wolverine » 16 okt 2009, 17:01

mozel neko molim vas reci koja je muzika isla kada su igraci izlazili na teren... hvala unaprijed

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la ahmic » 16 okt 2009, 17:10

Wolverine je napisao/la:mozel neko molim vas reci koja je muzika isla kada su igraci izlazili na teren... hvala unaprijed
Igraj Bosno cini mi se...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Wolverine » 16 okt 2009, 17:14

ahmic je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:mozel neko molim vas reci koja je muzika isla kada su igraci izlazili na teren... hvala unaprijed
Igraj Bosno cini mi se...
nije

[youtube][/youtube]

kako se zove ova numera... na vrh mi jezika

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17837
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Omerbavarac » 16 okt 2009, 17:19

am333 je napisao/la:http://www.fifa.com/worldfootball/ranki ... nking.html

Objavljena je nova rang lista
Samo 4 pozicije naprijed. Nidje veze. Cuj Alzir napredovao 16 pozicija. Pa koga su to oni bijedili. :mrgreen: :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la the scouser » 16 okt 2009, 17:22

Jos malo pa preticemo Svedsku,ako Bog da
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Boskvalitet
Postovi: 379
Pridružen/a: 31 avg 2009, 21:03
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Boskvalitet » 16 okt 2009, 17:24

igrali smo ok... mogli smo bolje... ali eto drago mi je u jednu ruku sto smo izgubili... spustio je malo igrace da vise se trude i da rade vise za baraz... zato je ciro napravio takav red.... Safet nadarevic je meni igro super.... srednji red je bio ok.... pjanic nije trebo maziti previse loptu.... znamo mi svi da on moze to ali ova je pogresna utakmica da radi to... ibisevic je igro dobro prvo polu vrijeme... Dzeko je zavrsio zadacu... miske isto je igro dobro.... zadnji red hmmm bez komment-a.... spahic je se borio ali ebiga nije sve mogo.. onda supic hmm nikako nisam zadovoljan sa njim... da je asmir ili kenan branio bilo bi drugacije....isto mislim da bolja forma bi bila 2 - 4- 4 - 1 ali eto nema veze...... ponosan sam na nase zmajeve... dobro su dogurali... jos da hoce nam haris doci prije baraza... ali bicemo spremni ko god nam dodze...... samo naprijed zmajevi !!!!

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la starmo76 » 17 okt 2009, 02:52

nemoze salihovic igrati zadnjeg lijevog.....nema sanse da pobjedimo u barazu sa ovom taktikom...sejo mora naprijed sto vise...a na to mjesto postaviti jahica koji je dobar...igro je protiv belgije na lijevoj strani...takodje ibricic nemoze igrati po desnoj-nema sanse...valjda nece vise...govorim za utakmicu protiv estonije..nije lose odigrao al se nesmije taktizirati...4-4-2 se mora igrati u barazu za dobar rezultat...sve ostalo je pogibija...nema vise belgije,niti estonije niti armenije...nema vise da se pozicije izmisljaju,,moraju da igraju ono sto jesu u svojim klubovima...i golman HASAGIC mora da brani u barazu....bolji je sa jednom rukom od obojice..svaka im cast al je tako...spanjolci su nam pokazali gdje najvise skripi i to treba da se iskoristi...tj.MURATOVIC-na klupu a na njegovo mjesto od 1ve min. staviti BAJRAMOVICA..ima da izgori u toj utakmici ili ga nema..stvarno neznam vise sto CIRO vise forsira muratovica..nemam komentar..mislim da vecina misli isto ovako.VEDAD...zao mi je vedo al je muslimovic bolji golgeter od tebe trenutno...hocu reci iskusniji...ono sto je vedo fulao u posljednje 3-4 utakmice tu bi muslimovic zabio isto toliko golova...u to smo se uvjerili vise puta...vedo me je iznevjerio protiv spanije.1v1 i prazan gol...nevjerovatno vedo..nevjerovatno...stvarno zasluzujes klupu i ja bi na njegovo mjesto u najmanju ruku stavio MUSLIMOVICA ILI TOPICA...PA CAK I CUSTOVICA...I ZA KRAJ,MOJA ZELJA SASTAVA U BARAZU
1.Hasagic-2.Vladavic-3.Jahic-4.Spahic-5.Nadarevic-6.Bajramovic-7.Rahimic-8.Pjanic(Ibricic)-9.Salihovic-10.Misimovic-11.DZeko...................ako zapne,izbaciti Rahimica i ubaciti Muslimovica......ako ovo nebi radilo onda nista nebi.....ufff umorio sam se...POZDRAV....

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la harishp » 17 okt 2009, 04:16

Vladavic je jako,jako los u defanzivnim zadacima tako da bi nam u barazu bilo kao i u subotu.
Muratovic iako nije odigrao na nivou za Vladavica je izmislio igru u defanzivi.Samo sto bi obadvojica trebali na klupu.Jer Pjanic i Vladavic su odlicni ofanzivci ali u vezi bilo kakve pomoci u defanzivi mozes ih ebat.
Vladavic je par puta igrao te pozicije i to je bilo ravno katastrofi.Jedina njegova pozicija je na poziciji desnog ili lijevog krila.Ako bi krila bila u funkciji onda pored Salihovica nema sanse na lijevoj strani a na desnoj bolje staviti Ibricica ili Pjanica ili ih mjenjati u slucaju potrebe za Muslimovica.
Na poziciji desnog beka je Berberovic koji se milion puta dokazao uostalom i De Boske je za njega rekao u prvoj tekmi da je bio fenomenalan.Za mjesec dana bi bio spreman i vjerovatno ce u startnu postavu.
Ovo ostalo i nije lose kao sto @starmo rece
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
am333
Postovi: 308
Pridružen/a: 13 sep 2008, 12:01
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la am333 » 17 okt 2009, 08:57

po meni prvih 11.
Hasagić, Spahić, Nadarević, Berberović , Jahić, Rahimić , Bajramović(Muratović), Misimović , Pjanić (Ibričić), Džeko , Muslimović (Ibišević)
"na stadionu se nalazi tacno 10 kilometara raznih vrsta kablova"
"Riješio Chielini da i večeras nešto ubode, mislim na terenu"
"Takvo je pravilo: u fudbalu, kao i u ljubavi, ko ga ne zabije, mora ga primit."
-Sasha Vugdalich

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la ahmic » 17 okt 2009, 09:30

am333 je napisao/la:po meni prvih 11.
Hasagić, Spahić, Nadarević, Berberović , Jahić, Rahimić , Bajramović(Muratović), Misimović , Pjanić (Ibričić), Džeko , Muslimović (Ibišević)
i po meni....Bajrama bi stavio u prvih 11 kao i Pjanica ,Ibisevic takodje ...OSTALO SVE ISTO

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la seha » 17 okt 2009, 11:19

dje mi je salihovic ???

..........Hasagic.......................(Begovic)
Berberovic Spahic Nadarevic Jahic..
..........Bajramovic...................(Rahimic,Muratovic)
Salihovic......................Pjanic..(Ibricic.Vladavic)
............Misimovic..................
....Ibisevic...................Dzeko...(Muslimovic)
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la rob do bagro » 17 okt 2009, 11:21

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Spanija

Post Postao/la Butmiran » 17 okt 2009, 11:26

Da nije bilo Nadarevica primili bi jos koji sigurno.Pa jeste li vidjeli koliko je samo suteva izblokirao?Mogao je komotno stati na go umjesto Supica.


EDIT: Evo skracenog prijenosa tekme na Eurosportu.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.