FK Sutjeska Foča

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 30 jan 2010, 11:42

Najvisi uspijeh je bila republicka liga BiH,a vecinu vremena je provela u Sarajevskoj zoni.Imas na prvoj strani teme kratku istoriju Sutjeske sa podacima u kojim je sve ligama nastupala i igracima koji su za nju nastupali.

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 02 feb 2010, 18:27

Za Sutjesku je potpisao jos jedan igrac,cime je zavrsena lista pojacanja.Rijec je o Denisu Divkovicu,igracu sredine terena,a stigao je iz Slobode iz Tuzle.
Molio bih nekoga ako moze da mi malo vise napise o ovom igracu.
Evo i link sa sajta Sutjeske:http://fksutjeskafoca.com/index.php?opt ... a#comments

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 10 feb 2010, 16:53

Ekipa Sutjeske danas otisla na pripreme u Ulcinj.U Ulcinju ce boraviti do 18 feb.Planirano da se odigra par utakmica i to protiv Mornara iz Bara ,Sarajeva,Mogrena iz Budve i Mladosti iz Lučana..Evo i link sa sajta gdje su nabrojane te prijateljske.
http://fksutjeskafoca.com/index.php?opt ... 1:sutjeska .

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 06 mar 2010, 17:01

Ljubic(Prnjavor)-Sutjeska 1:1,kraj.
Dobro,uzeli smo bod ekipi koja se dosta dobro pojacala,dovela i trenera Vlada Jagodica i vjerujem da ce dosta ekipa gubiti bodove u Prnjavoru.Sledece kolo cekamo Kozaru iz Gradiske.Pojacanja su se odmah pokazala bas kao pojacanja,Knezewvic je dao gol,a Babovic dobro branio.

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la soba 39 » 06 mar 2010, 21:44

Mladen je napisao/la:Ljubic(Prnjavor)-Sutjeska 1:1,kraj.
Dobro,uzeli smo bod ekipi koja se dosta dobro pojacala,dovela i trenera Vlada Jagodica i vjerujem da ce dosta ekipa gubiti bodove u Prnjavoru.Sledece kolo cekamo Kozaru iz Gradiske.Pojacanja su se odmah pokazala bas kao pojacanja,Knezewvic je dao gol,a Babovic dobro branio.
Primiše gol u 96 min + 8 žutih kartona :o
"Indija,Pakistan..."

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 21 mar 2010, 11:56

Pobjeda nad Kozarom od 1:0 golom kapitena Duška Raševića vratila nas je na prvo mjesto.Prvo poluvrijeme dosta slabo,Kozara mnogo dobra,iskusna ekipa,uvijek zna sta hoce na terenu.Drugo poluvrijeme pocinje izmjenama Sutjeske i to tri igraca odjednom,sto se kasnije pokazalo kao greska,ali i kao podstrek igracima da se trgnu i zaigraju onako kako su to radili u prvom dijelu sezone.Naime povrijedio se igrac Sutjeske Bojan Mihajlovic i posto nije bilo vise izmjena Sutjeska je ostala sa 10 igraca,i za nevjerovati igrala je bolje i aktivnije nego sa 11 igraca.Kozara je imala jednu sto postotnu sansu i precku,ali kako kazu sreca prati hrabre i sve nam se to vratilo u 85 minutu kada se posle jedne guzve u šesnestercu Kozare najbolje snasao Rasevic i dao gol za veoma bitna 3 boda.
Stadion popunjen odlicno,nije skroz pun ali bilo je jedno 2000 ljudi,mozda i malo vise.Navijanje sporadicno,Haveri inace ne prate FK Sutjesku,tako da je sve to spontano,ali dovoljno da se momci pokrenu :)

Evo i link sa golomhttp://fksutjeskafoca.com/

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la odsutraopetultra » 21 mar 2010, 14:08

Iznenadjen sam pozitivno terenom,ili je to samo opticka varka :D

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 21 mar 2010, 16:59

Nije opticka varka,cak smo se i mi iznenadili terenom,ali s obzirom da nam u maju najvjerovatnije dolaze kadeti Verdera,Salkea,Mancestera,Zvezde,Maribora i Austrije teren mora da bude u savrsenom stanju,da se ne obrukamo ;) .A igraci inace treniraju na drugom terenu koji imamo ili na terenu sa vjestackom podlogom,zavisi od vremenskih uslova. :)

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 23 mar 2010, 12:08

odsutraopetultra je napisao/la:Iznenadjen sam pozitivno terenom,ili je to samo opticka varka :D
Maloprije sam prosao pored pomocnog terena i mogu reci da je u boljem stanju nego mnogi tereni na kojima se igraju ove nase lige!!!

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la AulleTa » 23 mar 2010, 16:41

Dobro ste krenuli, izgleda smijesi vam se PL
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 29 mar 2010, 18:46

Zbog slabijih rezultata u prva tri kola proljecnog dijela prvenstva,Darko Vojvodić podnio ostavku na mjesto trenera Sutjeske.To je zvanicno,a ne zvanicno je to da ga je uprava dobro zajebala,slagali su da ce da isprate rezultate finansijama,da ce da bude para za premijewr ligu,medjutim ko zna u kakvom je stanju opstina Foca i privreda u njoj ,mogao je lako da zakljuci da od toga nema nista.Nema veze momci idemo dalje,bice i ta premijer liga nekad.Vojvodicu hvala za sve sto je ucinio u klubu i sto je svojim pristupom igracima i navijacima vratio navijace na stadion.Mi i dalje svi na stadion!!!

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la zli mrkvić » 31 mar 2010, 00:15

Žao mi je zbog vas ali nije sve gotovo! Trenutno smo mi prvi ali ne mora značiti da će tako i završiti. Grad foča zaslužuje PL. Nadam s mi ove a vi sljedeće godine. Pozzzzz
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

slavko
Postovi: 36
Pridružen/a: 28 okt 2008, 12:32
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la slavko » 31 mar 2010, 16:11

zli mrkvić je napisao/la:Žao mi je zbog vas ali nije sve gotovo! Trenutno smo mi prvi ali ne mora značiti da će tako i završiti. Grad foča zaslužuje PL. Nadam s mi ove a vi sljedeće godine. Pozzzzz
Ha, pita li se Drina tu sta.

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la herbion » 31 mar 2010, 22:48

Danas na treningu Olimpika primjetim Drakul iz Sutjeske Foca.

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la soba 39 » 01 apr 2010, 12:55

slavko je napisao/la:
zli mrkvić je napisao/la:Žao mi je zbog vas ali nije sve gotovo! Trenutno smo mi prvi ali ne mora značiti da će tako i završiti. Grad foča zaslužuje PL. Nadam s mi ove a vi sljedeće godine. Pozzzzz
Ha, pita li se Drina tu sta.
Nažalost pita.Imaju više keša,a Škrba neće da pogura kako treba :mrgreen:
"Indija,Pakistan..."

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 01 apr 2010, 19:27

Novi trener Sutjeske iz Foce je Vladimir Petrovic Pizon !!!!! Uz pomoc Zorana Avramovica ,bivseg podpredsjednika Zvezde u Dzajicevom mandatu i dugogodisnjeg direktora marketinga Zvezde,inace Focaka,Pizon dolazi da oreuzme Sutjesku!!!Svaka cast Zorane!!!!

bojdo
Postovi: 134
Pridružen/a: 22 okt 2009, 21:47
Lokacija: Doboj
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la bojdo » 02 apr 2010, 10:38

Mladen je napisao/la:Novi trener Sutjeske iz Foce je Vladimir Petrovic Pizon !!!!! Uz pomoc Zorana Avramovica ,bivseg podpredsjednika Zvezde u Dzajicevom mandatu i dugogodisnjeg direktora marketinga Zvezde,inace Focaka,Pizon dolazi da oreuzme Sutjesku!!!Svaka cast Zorane!!!!
Jel ovo prvi aprlilili ili ozbiljno???

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Edo_77 » 02 apr 2010, 10:47

Dusko Rasevic je inace moj skolski drug. Zajedno igrali lopte na Brodu kod Foce....

Drago mi je da se probio do kapitenskog mjesta...

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 07 apr 2010, 18:10

Novi trener Sutjeske je Mirko Tintor.Prvi utisak je da voli puno da prica i da se hvali :) ,a vidjecemo kakav je ko trener...Evo i link sa sajta sa podrobnijim informacijama o novom treneru http://fksutjeskafoca.com/

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 08 apr 2010, 18:39

Meni se ne cini kao neko dobro rijesenje!!! :o :o :o
Nadam se da grijesim.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.