UEFA Nations League 2022/23

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: UEFA Nations League 2022/23

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 21 jun 2023, 22:07

Može neko napisati ako se ŠKOTSKA i SRBIJA plasiraju, jesmol 100% domaćin baraža u obje potencijalne utakmice.
Jer izrael je imao 8 bodova, mi 11.
Jedino ukrajina ko i mi 11, i bolju gol razliku, samo kontam da smo ispred jer oni su bili drugi u grupi ipak, ako se gleda prvo po pozicijama.


slika

slika
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: UEFA Nations League 2022/23

Post Postao/la Mokes » 21 jun 2023, 22:31

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
21 jun 2023, 22:07
Može neko napisati ako se ŠKOTSKA i SRBIJA plasiraju, jesmol 100% domaćin baraža u obje potencijalne utakmice.
Jer izrael je imao 8 bodova, mi 11.
Jedino ukrajina ko i mi 11, i bolju gol razliku, samo kontam da smo ispred jer oni su bili drugi u grupi ipak, ako se gleda prvo po pozicijama.
Domaćini smo u prvoj utakmici baraža 100%. Za finale se izvlači ko je domaćin.

Inače, bili smo 2. u ovom rankingu. Izrael je bio prvi, jer se brišu rezultati protiv zadnjeg tima u grupi. Kod njih je su svakako bila 3 tima, jer je Rusija izbačena. Nama su se obrisali rezultati protiv Rumunije (3 boda iz 2 utakmice), tako da smo mi završili ispred Srbije i Škotske jer se njima obrisale po dvije pobjede protiv Švedske odnosno Armenije.

Trenutno bi nam protivnici bili Island ili Norveška. S tim što su ispred njih Finska i Ukrajina. Pa ako ove dvije ne odu na EP, mogu doći nama. Finska ima ludu grupu, gdje je sve moguće, a Ukrajina Italiju.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.