Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Haaland ⚡
58
57%
Mbappe 🥷
43
43%
 
Ukupno glasova: 101

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la JoeBleck » 13 okt 2022, 01:51

Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 01:42
Tebi je izgleda tesko shvatiti da je Mbappe od 23 godine bolji igrac od Messija od 35 godina, bez obzira na to sto je ovaj prvi retardiran. Dakle ne da Messi nije najbolji ikad ili da je Mbappe sa 23 bolji od Messija sa 23 nego trenutni Messi i trenutni Mbappe. Ako on ne bude na svom nivou PSGu je maksimalni domet cetvrtfinale. Messi i Neymar redovno nestaju u KO fazi LP.
Nisi ti mene shvatio.Messi se overal ne moze porediti ni sa kim , pa tako ni sa ovim klaunom.Ja kazem da od pocetka ove fudbalske sezone , dakle ova sezona ne prosla na koju ti i tvoje kolege hejteri aludirate , Messi je duplo bolji od Mbapea.I kao sto se jucer vec vidjelo , bez Messija i njegove igre Psg ne moze ni do 4finala.Bez Mbapea ove sezone izgledali bi bolje na terenu , znaci ove sezone , ne prosle , ne protiv Reala , ne protiv Nice iz 2019 godine nego ove tekuce sezone 2022.Odes na bilo koju stranicu na Svijetu i pogledas kakve je ocjene Messi dobio ove sezone , ne prosle , nego ove tekuce ,pa onda pogledas kakve je ocjene u istim tim utakmicama i kakav je doprinos imao Mbape ali ove sezone , ne 2019 protiv Toulusea ili 2021 protiv Reala.Eh tad dodjes na ovu temu i popisas se sebi u usta i shvatis da si jedna obicna ka*ina od lika koja pojma nema o fudbalu.

Onda udjes na bilo koju stranicu na Svijetu koja ocjenjuje igrace , bilo koji statisticki parametar ko je koliko zabio , asistirao , kreirao , driblao , stvarao i onda vidis da je Messi daleko najbolje ocjenjen igrac na Svijetu i da u 90% nabrojanih parametara je najbolji u Evropi ali opet da te napomenem ne za 2021 godinu , ne protiv Rennesa 2016 godine , nego za ovu tekucu godinu , dakle 2022godina.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Epidaurus » 13 okt 2022, 01:53

Meni se cini da si ti ipak ozbiljnije retardiran.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la JoeBleck » 13 okt 2022, 01:58

Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 01:53
Meni se cini da si ti ipak ozbiljnije retardiran.
Cini ti se, samo ne znas sta da napises pa je to jedini odgovor koji je tvoj pileci mozak uspio sastaviti.

Vjerovatno neupuceni krembil nije pogledao utakmicu a kamoli nesto drugo Pariza pa poceo ovdje pisati romane kako Mbape satire ove sezone koliko je dobar a u sustini nebitan faktor kao sto i samo njegovo ponasanje pokazuje , nezrelost i nemoc.Bas kao i autor posta ciji citiram.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Epidaurus » 13 okt 2022, 02:03

Tako je brt, sve si u pravu. Gori i ja sto pisem ista debilu nesposobnom razmislit o procitanom.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la JoeBleck » 13 okt 2022, 08:56

Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 02:03
Tako je brt, sve si u pravu. Gori i ja sto pisem ista debilu nesposobnom razmislit o procitanom.
Dobar si momak samo nemas cime razmisljati, grehota.
Vidis kakav si ti pacenik i turboglupan.Slazemo se u dosta stvari jel , jer ja objektivno pisem pa sam i oko Reala objektivan i za razliku od 95% pdf-a Barce hvalim ih , jer zasluzuju , niko nije slijep.Kako ekipu tako i individue , ali evo ti i slicni ste ista sorta i sljam samo na drugoj strani.

Kralju napisao si da je Mbape bolji u ovoj godini u ovoj sezoni od najbolje ocjenjenog igraca Svijeta , ne znam kojim parametrom si se vodio , ne znam sta ka tome odvelo ali hladna glava i objektivno razmisljanje definitivno ne.

Dakle kao sto rece ti sam , u ovom momentu .Ne prije 10 godina , ne prije godinu nego ovu sezonu.Ti nas pokusavas ubjediti da je ove sezone Mbape duplo bolji od Messija sta vec ? Gledamo kralju , vidimo , na kraju dana imaju parametri koji kazu da je Messi najbolji , Neymar jedan od najboljih a Mbape nije ni blizu , pricamo o ovoj sezoni jel , posto ti akcentiras ovu sezonu.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 okt 2022, 09:01

JoeBleck je napisao/la:
13 okt 2022, 01:22
TonySosa je napisao/la:
13 okt 2022, 01:02
Pa valjda imaju kakvog kvalitetnog igrača u veznom redu ili odbrani, a ne samo olinjale starce poput Messija i Neymara...
Recimo Ramos , on je u cvjetu mladosti.
:rol:

Sad si najebo, dirno si im u Ramu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Shategabri » 13 okt 2022, 09:02

Nadam se da nafurani Francuzić nikad neće sletjeti u Madrid na potpis ugovora.
S ovakvim ponašanjem imaće karijeru Balotellija.
Koševo Zapad

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Epidaurus » 13 okt 2022, 10:39

JoeBleck je napisao/la:
13 okt 2022, 08:56
Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 02:03
Tako je brt, sve si u pravu. Gori i ja sto pisem ista debilu nesposobnom razmislit o procitanom.
Dobar si momak samo nemas cime razmisljati, grehota.
Vidis kakav si ti pacenik i turboglupan.Slazemo se u dosta stvari jel , jer ja objektivno pisem pa sam i oko Reala objektivan i za razliku od 95% pdf-a Barce hvalim ih , jer zasluzuju , niko nije slijep.Kako ekipu tako i individue , ali evo ti i slicni ste ista sorta i sljam samo na drugoj strani.

Kralju napisao si da je Mbape bolji u ovoj godini u ovoj sezoni od najbolje ocjenjenog igraca Svijeta , ne znam kojim parametrom si se vodio , ne znam sta ka tome odvelo ali hladna glava i objektivno razmisljanje definitivno ne.

Dakle kao sto rece ti sam , u ovom momentu .Ne prije 10 godina , ne prije godinu nego ovu sezonu.Ti nas pokusavas ubjediti da je ove sezone Mbape duplo bolji od Messija sta vec ? Gledamo kralju , vidimo , na kraju dana imaju parametri koji kazu da je Messi najbolji , Neymar jedan od najboljih a Mbape nije ni blizu , pricamo o ovoj sezoni jel , posto ti akcentiras ovu sezonu.
Ne glupane, nisam napisao da Mbappe igra bolje od Messija ove godine nego da je Mbappe od 23 bolji igrac od Mesiija od 35 al to ne pokazuje u ovoj sezoni jer je retardirani balavac koji se duri cim se ne vrti sve oko njega. Dvomec s Realom je bio prije malo jace od pola godine, vjrv i zadnja ozbiljna utakmica koju je PSG igrao a tu smo vidjeli kakav je Mbappe kad se na ponasa ko retardirani balavac. Eto retardinjo, pokusaj shvatit sad al nesto cisto sumnjam da ces uspjet.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la JoeBleck » 13 okt 2022, 12:58

Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 10:39
JoeBleck je napisao/la:
13 okt 2022, 08:56
Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 02:03
Tako je brt, sve si u pravu. Gori i ja sto pisem ista debilu nesposobnom razmislit o procitanom.
Dobar si momak samo nemas cime razmisljati, grehota.
Vidis kakav si ti pacenik i turboglupan.Slazemo se u dosta stvari jel , jer ja objektivno pisem pa sam i oko Reala objektivan i za razliku od 95% pdf-a Barce hvalim ih , jer zasluzuju , niko nije slijep.Kako ekipu tako i individue , ali evo ti i slicni ste ista sorta i sljam samo na drugoj strani.

Kralju napisao si da je Mbape bolji u ovoj godini u ovoj sezoni od najbolje ocjenjenog igraca Svijeta , ne znam kojim parametrom si se vodio , ne znam sta ka tome odvelo ali hladna glava i objektivno razmisljanje definitivno ne.

Dakle kao sto rece ti sam , u ovom momentu .Ne prije 10 godina , ne prije godinu nego ovu sezonu.Ti nas pokusavas ubjediti da je ove sezone Mbape duplo bolji od Messija sta vec ? Gledamo kralju , vidimo , na kraju dana imaju parametri koji kazu da je Messi najbolji , Neymar jedan od najboljih a Mbape nije ni blizu , pricamo o ovoj sezoni jel , posto ti akcentiras ovu sezonu.
Ne glupane, nisam napisao da Mbappe igra bolje od Messija ove godine nego da je Mbappe od 23 bolji igrac od Mesiija od 35 al to ne pokazuje u ovoj sezoni jer je retardirani balavac koji se duri cim se ne vrti sve oko njega. Dvomec s Realom je bio prije malo jace od pola godine, vjrv i zadnja ozbiljna utakmica koju je PSG igrao a tu smo vidjeli kakav je Mbappe kad se na ponasa ko retardirani balavac. Eto retardinjo, pokusaj shvatit sad al nesto cisto sumnjam da ces uspjet.
Idi prelistaj postove od ranije , vidjet ces da si najslabija karika.Ne znas gdje udaras , gdje se sve brukas i kako sam sebi kontru spucas i uletis klizeci.
Shvatio bi da si rekao da je Neymar bolji od Messija u ovom momentu , ove sezone, jer zaista je sjajan iako Messi nekako konkretnije igra ali Mbape klasicni smetac i stetocina koja ko god je pogledao ove sezone utakmicu Pariza vidi njegov negativan impact na citavu ekipu.

Sta kaze bolji danas Mbape od Messija 😂

Bas ne mozes da predjes preko onih prcenja po Bernabeu.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Epidaurus » 13 okt 2022, 13:05

Dzaba kad ti nisi u stanju shvatit iole kompleksniju recenicu. Da ponovim jos jednom, uspjeh PSG-a u LP ove sezone ovisi od toga hoce li Mbappe igrati kako zna i umije (Real prije malo jace od pola godine, Barcelona i Bayern 2021.) il ce se nastavit ponasat kao balavi retard. Hajd sad pokusaj razmislit al se bas potrudi jer mi je vec dosadilo uvidjat koliko si glup.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la JoeBleck » 13 okt 2022, 13:17

Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2022, 13:05
Dzaba kad ti nisi u stanju shvatit iole kompleksniju recenicu. Da ponovim jos jednom, uspjeh PSG-a u LP ove sezone ovisi od toga hoce li Mbappe igrati kako zna i umije (Real prije malo jace od pola godine, Barcelona i Bayern 2021.) il ce se nastavit ponasat kao balavi retard. Hajd sad pokusaj razmislit al se bas potrudi jer mi je vec dosadilo uvidjat koliko si glup.
Znaci Mbape ako bude top igrat ce 4finale , a ako bude kanta ispadaju u 8finala.

Bolje preformulisi na nacin : Ako Messi i Neymar budu igrali kao sad , bit ce mnogo opasniji rival svakom timu i tako i rastu sanse da igraju samu zavrsnicu turnira.
Po tvom postu ispade Mbape vodio PSG do nekih podviga pa se ocito pita on kako ce sam klub imati rezultate.Ako je tako , onda nece daleko.Njegovo je da zabija ono sto mu serviraju ova dvojica , kad to shvati onda ce poceti cjeniti sredinu u kojoj igra.

Kvantna fizika.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Nail for Real » 14 okt 2022, 14:04

Nebitna rasprava, dominiranje u farmerskoj ligi je nebitno.

Viking to radi u najboljoj ligi svijeta, samo povrede ga mogu zaustaviti. A i ima bolju glavu od MpayPala, ocito bolji izbor :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Shategabri » 14 okt 2022, 14:07

Mala ispravka - u najbolju ligu tek treba da dođe.
NBA je priprema za to :kafa:
Koševo Zapad

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Nail for Real » 14 okt 2022, 17:23

Shategabri je napisao/la:
14 okt 2022, 14:07
Mala ispravka - u najbolju ligu tek treba da dođe.
NBA je priprema za to :kafa:
Vrijeme je da kapituliramo, koliko god mi tesko pada :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la JoeBleck » 15 okt 2022, 00:40

Jos se tjesim da je La Liga druga…

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 okt 2022, 18:54

Nail for Real je napisao/la:
14 okt 2022, 17:23
Shategabri je napisao/la:
14 okt 2022, 14:07
Mala ispravka - u najbolju ligu tek treba da dođe.
NBA je priprema za to :kafa:
Vrijeme je da kapituliramo, koliko god mi tesko pada :mrgreen: .
A na kraju će opet biti Rejal osvojio LP, a Atletico EL :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Nail for Real » 17 okt 2022, 08:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
15 okt 2022, 18:54
Nail for Real je napisao/la:
14 okt 2022, 17:23
Shategabri je napisao/la:
14 okt 2022, 14:07
Mala ispravka - u najbolju ligu tek treba da dođe.
NBA je priprema za to :kafa:
Vrijeme je da kapituliramo, koliko god mi tesko pada :mrgreen: .
A na kraju će opet biti Rejal osvojio LP, a Atletico EL :rol:
Ko je kriv Englezima sto su mrtvi chokeri :rol: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la Shategabri » 17 okt 2022, 08:50

Nisam zadovoljan, treba se Haaland još razvijati da bi mogao igrati u Realu.
Nije još za ozbiljnih utakmica.
Biće to taman za koju godinu :kafa:
Koševo Zapad

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15727
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la BosniaBoston » 04 dec 2022, 17:52

De skidajte ovu anketu, pomislit ce neko na strane da su na ovom forumu sve same analfabete
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
L-Train
Postovi: 18370
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Erling Haaland vs Kylian Mbappe

Post Postao/la L-Train » 04 dec 2022, 18:53

U ovome nikad nisam ucestvovao,presmjesno je i pomisliti da je Erling bolji od Mbappeta.Erling je gol masina,ali Mbappe pravi razliku na citavom terenu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.