Aba liga 20222 /23

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la deantinho » 23 jun 2023, 18:28

Shategabri je napisao/la:
23 jun 2023, 13:16
Realno odlična ova sezona Partizana.
Žoc odradio posao.

Vidjećemo ko će otići, ko ostati.
Ko će doći...

CZ vidim osipanje tima...sad koliko je realno ono sa Mirotićem...doduše i on ulazi u godine, džabe ti Mirotić ako si šupalj na ostalim pozicijama.

Činjenica da je Partizan preuzeo primat. Moraš pojačati ekipu da vratiš ABA, a i da se kvalitetnije potučeš u EL.

Partizan ne može sigurno lošije ući u EL naredne sezone nego je ove, tako da su tu za doigravanje vrlo vjerovatno sigurni, samo je pitanje s koje pozicije.

Vidjećemo kakve će biti i ostale ekipe, vjerujem da će Real napustiti neki od ovih staraca, da će tu biti nekih novih imena.
Barsa najavila rezanje budžeta.
Efes i Ataman razlaz.
No, to je za drugu temu.

Čestitke navijačima Partizana na ovom forumu, zasluženo slavlje!
Hvala druže na čestitkama.
Partizan je bolja ekipa i zaslužena titula i prekid višegodišnjeg posta bez trofeja.
Gledam zvanične podatke o posjeti. Nema šanse da su tačni. Najmanje 25k je bilo. Bukvalno sve puno... Oni prolazi između nivoa, terasice, ma sve...

slika

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la VensanKasel » 23 jun 2023, 21:32

Kaže Nedović da njemu trofej stvarno ne treba .
Čović kaže da se ne pale na TOP 8 .

Pa bog vas mazo za koji qrac igrate ???
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Sanfrancisco
Postovi: 955
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la Sanfrancisco » 24 jun 2023, 01:00

FoSte95 je napisao/la:
23 jun 2023, 18:14
Ni na YT nisu okačili snimak dodjele pehara. Fuj da bog da se raspali kao i sve što ima veze sa SNSom
Inace predsjednik KK Partizan je visoki funkcioner SNS.a :mrgreen:

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la VensanKasel » 24 jun 2023, 10:21

Sanfrancisco je napisao/la:
24 jun 2023, 01:00
FoSte95 je napisao/la:
23 jun 2023, 18:14
Ni na YT nisu okačili snimak dodjele pehara. Fuj da bog da se raspali kao i sve što ima veze sa SNSom
Inace predsjednik KK Partizan je visoki funkcioner SNS.a :mrgreen:
Zvali ih sa SPORTKLUB-a čitav dan jucer , niko im nije odgovarao . I Arena isto uradila .

Kao što sam napisao neki dan postalo je pravo mučno gledati derbije . Šteta prava , jer je bila dobra košarka i pune dvorane .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7446
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la kraljttbvb » 24 jun 2023, 13:54

VensanKasel je napisao/la:
23 jun 2023, 21:32
Kaže Nedović da njemu trofej stvarno ne treba .
Čović kaže da se ne pale na TOP 8 .

Pa za koji qrac igrate ???
Pa sta ce drugo reci, nego da im je nebitno, kad su ga pocuclali na oba fronta.

Ova prica je ono kad te simpatija u srednjoj odbije, pa ti pricas kako ti se i nije izlazilo sa njom, nego eto onako je pitao da izadjete. Ona i nije vala nesto, ima puno boljih od nje...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la dscile » 24 jun 2023, 14:25

kraljttbvb je napisao/la:
24 jun 2023, 13:54
VensanKasel je napisao/la:
23 jun 2023, 21:32
Kaže Nedović da njemu trofej stvarno ne treba .
Čović kaže da se ne pale na TOP 8 .

Pa za koji qrac igrate ???
Pa sta ce drugo reci, nego da im je nebitno, kad su ga pocuclali na oba fronta.

Ova prica je ono kad te simpatija u srednjoj odbije, pa ti pricas kako ti se i nije izlazilo sa njom, nego eto onako je pitao da izadjete. Ona i nije vala nesto, ima puno boljih od nje...
S obzirom da niste navijaci Zvezde, razumijem sto bulaznite gluposti, jer ne znate da je napisao recenicu iz pjesme koja kaze: " Osim tebe ja nemam nikoga, jer ti si moja ljubav najveca, meni trofej stvarno ne treba, da te volim ja..". Dakle, covjek aludira na svoju ljubav prema Zvezdi i zbog cega se vratio, sto je cijela poenta tog teksta na instagramu, sto se moze lako i zakljuciti ako se ne gleda jedna recenica iz cijelog teksta.

Zvezda je ove sezone uzela dva trofeja, jedini minus je ovo finale ABA lige koje je Partizan zasluzeno uzeo. Top 8 sa onom suspenzijom je bio nemoguca misija i ja sam siguran da niko od Zvezdinih navijaca onaj skor ne vidi kao neki neuspijeh. Kao sto rekoh, jedini pravi poraz ove sezone je tijesan gubitak ABA lige od jedne od najboljih ekipa u Evropi, koja nije otisla na F4 EL samo zbog one debilne tuce.

Ja generalno ne mislim da je Zvezda bogom dana, kao sto misle navijaci nekih drugih klubova za te klubove.. Titule se osvajaju i gube, to je sve normalan ciklus, niko nije pretplacen na trofeje niti je smak svijeta ako izgubis u tom trenutku od boljeg od sebe. A Partizan je objektivno bio u sve tri pobjede bolji i jos jednom se pokazalo koliko je vazan domaci teren u plej ofu aba lige.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7446
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la kraljttbvb » 24 jun 2023, 14:36

dscile je napisao/la:
24 jun 2023, 14:25
S obzirom da niste navijaci Zvezde, razumijem sto bulaznite gluposti, jer ne znate da je napisao recenicu iz pjesme koja kaze: " Osim tebe ja nemam nikoga, jer ti si moja ljubav najveca, meni trofej stvarno ne treba, da te volim ja..". Dakle, covjek aludira na svoju ljubav prema Zvezdi i zbog cega se vratio, sto je cijela poenta tog teksta na instagramu, sto se moze lako i zakljuciti ako se ne gleda jedna recenica iz cijelog teksta.
Ovo je vec druga stvar.

Ja sam samo vidio da je post zavrsio sa ovim "meni trofej stvarno ne treba", pa sam to prokomentarisao.
Ako je dio iz pjesme, onda je to skroz drugacije gledanje na kraj posta.

dscile je napisao/la:
24 jun 2023, 14:25
Zvezda je ove sezone uzela dva trofeja, jedini minus je ovo finale ABA lige koje je Partizan zasluzeno uzeo. Top 8 sa onom suspenzijom je bio nemoguca misija i ja sam siguran da niko od Zvezdinih navijaca onaj skor ne vidi kao neki neuspjeh.
Liga je obesmisljena odustajanjem Partizana, mada ne kontam sto je nisu igrali, ako nista zbog nafuranosti navijaca i zaradjivanja love od napunjene dvorane.

Partizan glumi Olimpiakos, mada bi ja i crno bijele poslao u nizi rang (kao Grci onomad Olija), ako nista da se pokaze ko je glavni.
Ovako bukvalno pisaju po savezu, kad im se liga ne igra, nece da je igraju :thumbdown:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la dscile » 24 jun 2023, 15:08

kraljttbvb je napisao/la:
24 jun 2023, 14:36
dscile je napisao/la:
24 jun 2023, 14:25
S obzirom da niste navijaci Zvezde, razumijem sto bulaznite gluposti, jer ne znate da je napisao recenicu iz pjesme koja kaze: " Osim tebe ja nemam nikoga, jer ti si moja ljubav najveca, meni trofej stvarno ne treba, da te volim ja..". Dakle, covjek aludira na svoju ljubav prema Zvezdi i zbog cega se vratio, sto je cijela poenta tog teksta na instagramu, sto se moze lako i zakljuciti ako se ne gleda jedna recenica iz cijelog teksta.
Ovo je vec druga stvar.

Ja sam samo vidio da je post zavrsio sa ovim "meni trofej stvarno ne treba", pa sam to prokomentarisao.
Ako je dio iz pjesme, onda je to skroz drugacije gledanje na kraj posta.

dscile je napisao/la:
24 jun 2023, 14:25
Zvezda je ove sezone uzela dva trofeja, jedini minus je ovo finale ABA lige koje je Partizan zasluzeno uzeo. Top 8 sa onom suspenzijom je bio nemoguca misija i ja sam siguran da niko od Zvezdinih navijaca onaj skor ne vidi kao neki neuspjeh.
Liga je obesmisljena odustajanjem Partizana, mada ne kontam sto je nisu igrali, ako nista zbog nafuranosti navijaca i zaradjivanja love od napunjene dvorane.

Partizan glumi Olimpiakos, mada bi ja i crno bijele poslao u nizi rang (kao Grci onomad Olija), ako nista da se pokaze ko je glavni.
Ovako bukvalno pisaju po savezu, kad im se liga ne igra, nece da je igraju :thumbdown:
Zato i rekoh da razumijem da ne znate da je to citat iz pjesme, pa ne znate ni kontekst te recenice. Bilo bi suludo da igrac Zvezde smatra da ne treba uzimati trofeje. :mrgreen:

Neko ce mozda reci da je to zato sto sam pripadnik suprotnog tabora, ali iskreno, to sto Partizan radi u domacem prvenstvu je sramota za jedan klub i pisanje po domacem prvenstvu. Prosle godine su svjesno odustali, sada kao imali "gresku" u papirima ili sta vec. Ali svakako trofej je trofej, ne mogu drugi klubovi uticati na to hoce li Partizan odustajati ili ne, mora se igrati ko god da je protivnik. Naravno da je trofej ABA lige objetkivno najvrijedniji (ako ne racunamo takmicenja na evropskom nivou), ali meni kao navijacu su bitni i domaci sampionat i kup.

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la rare » 24 jun 2023, 15:37

VensanKasel je napisao/la:
23 jun 2023, 21:32
Kaže Nedović da njemu trofej stvarno ne treba .
Čović kaže da se ne pale na TOP 8 .

Pa bog vas mazo za koji qrac igrate ???
Pa osvojili su dupli ćup , to je bitnije i od ABA lige i od Evrolige .

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la rare » 24 jun 2023, 16:17


Boli i ne prolazi .

Avatar
Shategabri
Postovi: 14627
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la Shategabri » 26 jun 2023, 08:51

rare je napisao/la:
24 jun 2023, 15:37
VensanKasel je napisao/la:
23 jun 2023, 21:32
Kaže Nedović da njemu trofej stvarno ne treba .
Čović kaže da se ne pale na TOP 8 .

Pa bog vas mazo za koji qrac igrate ???
Pa osvojili su dupli ćup , to je bitnije i od ABA lige i od Evrolige .
Hajd kup i nekako, al domaća liga malo jača od nekog basket turnira kad se raja okupi.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14627
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la Shategabri » 26 jun 2023, 09:18

dscile je napisao/la:
24 jun 2023, 14:25
Zvezda je ove sezone uzela dva trofeja, jedini minus je ovo finale ABA lige koje je Partizan zasluzeno uzeo. Top 8 sa onom suspenzijom je bio nemoguca misija i ja sam siguran da niko od Zvezdinih navijaca onaj skor ne vidi kao neki neuspjeh.
A cilj bio ABA titula i playoff EL?
Koševo Zapad

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7446
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la kraljttbvb » 26 jun 2023, 11:58

Cini se da ce Dejan Radonjic preuzeti Buducnost iz Podgorice.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.


VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la VensanKasel » 02 jul 2023, 10:34

Ima li se gdje pogledati ova zadnja utakmica Partizan - Crvena Zvezda ?
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la Felixians4 » 03 jul 2023, 17:51

VensanKasel je napisao/la:
02 jul 2023, 10:34
Ima li se gdje pogledati ova zadnja utakmica Partizan - Crvena Zvezda ?
Zar više ne stavljaju na YouTube? Nek netko otvori topic za 23/24

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7446
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Aba liga 20222 /23

Post Postao/la kraljttbvb » 17 jul 2023, 20:31

Nove tenzije: Klubovi ABA lige traže izbacivanje Zvezde, među njima i Partizan?

Ovog ponedeljka je odrzana sednica klubova ABA lige, a kako prenose domaći mediji, učesnici regionalnog takmičenja traže kaznu za Crvenu zvezdu.

Naime pokrenut je zahtev za izbacivanje Crvene zvezde iz regionalnog takmičenja, a to su zahtevali neki klubovi ABA lige, među kojima se nalazi i Partizan.


Kako se navodi, Zvezda ne poštuje obaveze prema sponzorima takmičenja, a pod time se mislilo da crveno-beli ne ispunjavaju određene obaveze koje se tiču isticanja nazivnog sponzora takmičenja na dresovima, odnosno na parketu hale „Aleksandar Nikolić“, reklamama oko terena i banerima u dvorani.
Saopstenje krece za 3, 2, 1...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.