Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BlueBosnian » 25 apr 2017, 00:27

Medikament je napisao/la:ima li neki psiholog da objasni što ljudska bića vole one koji njih ne vole?
Ne znam šta bih ti rekao stari..
Ja ev' ispijam tuzlansko i, siguran sam da ga volim, ali sve mi se čini da ljubav nije obostrana. :mrgreen:

A sad ozbiljno, nemoguće je precizno razgraničiti situaciju u kojoj se nalaziš, sa stvarnom (gomila floskula) definicijom tog problema.
Tvoja mala je naizgled regnizirana prema tome (šta god da imate)..

I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Medikament » 25 apr 2017, 00:29

BelminM23 je napisao/la:Kako god hoćeš. Hahaha. :mrgreen:
ozbiljno te pitam a ti mi se smiješ, nije to lijepo. ako možeš pomozi mi i objasni mi jer sam se zbunio.


Kawhi je napisao/la:Ovakvi psihički slučajevi vremenom shvate da mogu slagati da ih je momak silovao i da će joj svi vjerovati.
da li ti možda poznaješ ovog drekavca u ženskom obliku koji proganja ovog nesretnog mladića? cijenio bih kada bi tu informaciju podijelio sa mnom ukoliko je posjeduješ naravno.


BlueBosnian je napisao/la: Tvoja mala je naizgled regnizirana prema tome (šta god da imate)..
nije mala, visočija je od mene.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Kawhi » 25 apr 2017, 00:34

Medikament je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ovakvi psihički slučajevi vremenom shvate da mogu slagati da ih je momak silovao i da će joj svi vjerovati.
da li ti možda poznaješ ovog drekavca u ženskom obliku koji proganja ovog nesretnog mladića? cijenio bih kada bi tu informaciju podijelio sa mnom ukoliko je posjeduješ naravno.
Ne vidim je fino na ovom. Moraću istražiti. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BelminM23 » 25 apr 2017, 00:36

Žao mi sebe kada vidim da neko ima takve ili slične situacije.

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Medikament » 25 apr 2017, 00:39

Kawhi je napisao/la:
Medikament je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ovakvi psihički slučajevi vremenom shvate da mogu slagati da ih je momak silovao i da će joj svi vjerovati.
da li ti možda poznaješ ovog drekavca u ženskom obliku koji proganja ovog nesretnog mladića? cijenio bih kada bi tu informaciju podijelio sa mnom ukoliko je posjeduješ naravno.
Ne vidim je fino na ovom. Moraću istražiti. :kafa:
bio bih ti veoma zahvalan ukoliko uspiješ saznati i tu informaciju podijeliš i sa mnom. imao sam tu privilegiju da gledam njen performans uživo i moram priznati da sam ostao fasciniran koliku fizičku spremu djevojka posjeduje, a o raskošnom glasu da i ne govorim.


ova dvojica su mi počela davati savjete pa se ušutiše, pogotovo ovaj sa tom kruzom, njega sam zapamtio da je stručnjak za ove jade. belmin znam da nije imo curu nikad, samo me zbunjuje.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Kawhi » 25 apr 2017, 00:43

Medikament je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:

Ne vidim je fino na ovom. Moraću istražiti. :kafa:
bio bih ti veoma zahvalan ukoliko uspiješ saznati i tu informaciju podijeliš i sa mnom. imao sam tu privilegiju da gledam njen performans uživo i moram priznati da sam ostao fasciniran koliku fizičku spremu djevojka posjeduje, a o raskošnom glasu da i ne govorim.


ova dvojica su mi počela davati savjete pa se ušutiše, pogotovo ovaj sa tom kruzom, njega sam zapamtio da je stručnjak za ove jade. belmin znam da nije imo curu nikad, samo me zbunjuje.
Koja je ono ovo ulica? Čini mi se da sam prošao milion puta u kasne sate njom, al ne mogu nikako da se sjetim gdje je.

Imaš li sliku djevojke?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BelminM23 » 25 apr 2017, 00:47

Ja sam čovjek od vjere.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 25 apr 2017, 00:49

Dodik je čovjek od vjere, ne rukuje se sa ženama.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BelminM23 » 25 apr 2017, 00:54

Besic je napisao/la:Dodik je čovjek od vjere, ne rukuje se sa ženama.
Pričao sam jednom kako sam poletio da se pozdravim sa bulom, još je za rame guram, kao haj pozdravi se. :urnebes:

A jedna što sam petljo, pobjegla u Tursku na studije, eno pobrisala sve slike, sad samo sa maramom se slika. Neću više nikad onu finu crvenu kosu vidjeti. Hahah :mrgreen:

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Medikament » 25 apr 2017, 00:55

Kawhi je napisao/la:
Medikament je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:

Ne vidim je fino na ovom. Moraću istražiti. :kafa:
bio bih ti veoma zahvalan ukoliko uspiješ saznati i tu informaciju podijeliš i sa mnom. imao sam tu privilegiju da gledam njen performans uživo i moram priznati da sam ostao fasciniran koliku fizičku spremu djevojka posjeduje, a o raskošnom glasu da i ne govorim.


ova dvojica su mi počela davati savjete pa se ušutiše, pogotovo ovaj sa tom kruzom, njega sam zapamtio da je stručnjak za ove jade. belmin znam da nije imo curu nikad, samo me zbunjuje.
Koja je ono ovo ulica? Čini mi se da sam prošao milion puta u kasne sate njom, al ne mogu nikako da se sjetim gdje je.

Imaš li sliku djevojke?
čini mi se oko sloge one uličice, i ja se tog dijela ko kroz maglu sjećam :mrgreen:
ma odakle mi slika yebo te, vidio je na čaršiji kako punim sprintom trči za ovim jadnikom gore prema kovačima. kad evo opet ona, samo na televiziji izašla ljubi je dajdža.


belmine izgleda da si baš petljo, kad je nakon tebe djevojka potražila utočište u vjeri. :hmmmmm:
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Kawhi » 25 apr 2017, 00:57

Medikament je napisao/la: čini mi se oko sloge one uličice, i ja se tog dijela ko kroz maglu sjećam :mrgreen:
:urnebes:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BelminM23 » 25 apr 2017, 00:59

Ma ništa je to u odnosu na moju sestru.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BlueBosnian » 25 apr 2017, 01:32

Medikament je napisao/la:pogotovo ovaj sa tom kruzom, njega sam zapamtio da je stručnjak za ove jade.
:rol: :rol: :rol:

Previše rizikuješ ukoliko istrajavaš u tome. Svima je privlačno ono "nedostižno", pa tako i tebi u ovoj situaciji jer biraš fantaziju ispred realnosti.

Savjet - Ne gubi vrijeme.. :problem:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 25 apr 2017, 01:40

Niko nije nayebo ko ovaj bluebosnian
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BlueBosnian » 25 apr 2017, 01:45

Besic je napisao/la:Niko nije nayebo ko ovaj bluebosnian
:?:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Medikament » 25 apr 2017, 01:48

jes' vala imaš pravo. ja pito na prošloj stranici onako jer viđoh onu lujku na hajatu, on mi napakovo da me ne voli djevojka i dijagnoze puca. :rol: još mi čovjek sipa savjete ko iz rukava, a ja nit' luk jeo nit' miriso za razliku od sarmelinove cure. :mrgreen:
došlo je do nesporazuma kruze :mrgreen:
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 25 apr 2017, 01:50

potpis si izvukao iz naftalina :rol: :rol:
svi smo zaboravili na aferu reflektori
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BlueBosnian » 25 apr 2017, 01:54

Medikament je napisao/la:jes' vala imaš pravo. ja pito na prošloj stranici onako jer viđoh onu lujku na hajatu, on mi napakovo da me ne voli djevojka i dijagnoze puca. :rol: još mi čovjek sipa savjete ko iz rukava, a ja nit' luk jeo nit' miriso za razliku od sarmelinove cure. :mrgreen:
došlo je do nesporazuma kruze :mrgreen:
Trebao si bit' određeniji jbg.. :mrgreen:
btw tek sad vidjeh o čemu se radi jbt (nisam vidio taj video, niti većinu komentara) :rol: :rol:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Derdiyok » 25 apr 2017, 02:14

Kako znaju ubiti ovi sitni sati i natjerati čovjeka da razmišlja o prošlosti...
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la DANTES » 25 apr 2017, 13:30

Medikament je napisao/la: da li ti možda poznaješ ovog drekavca u ženskom obliku koji proganja ovog nesretnog mladića? cijenio bih kada bi tu informaciju podijelio sa mnom ukoliko je posjeduješ naravno.
odakle znaš ko je tu u pravu? dečko joj je slomio srce možda...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.