FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ljutinar » 29 maj 2013, 09:38

Tuzno je što se koplja lome na Borcu dok puno "više velikana" i dalje prolongira svoje dugove. SVIMA ISTA MJERILA i onda će liga biti onakva kakvu svi priželjkujemo.

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la FCS » 29 maj 2013, 09:55

Iskreno žao mi što borac nije otišao, bez obzira na sve. Bili su 3, imaju lijep stadion, publiku, nosioci su, pa bi mogli koji bod čvaknuti za državni koefcijent. Međutim, nekako mi čudna dešavanja vezana za borac zadnji mjesec, nemogu vjerovati da nebi dobili travnik da su htjeli, imao sam osjećaj kao da su znali da neće dobiti licencu. Druga bitna stvara, javno su rekli da su zakasnili, da je savez izdao licencu a zna se da su zakasnili, tužio bi zrinjski i dobio sigurno savez u milionskom iznosu 100%. Olimpik je tužio i savez isarajevo prošle godine i još su na sudu.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Probisvjet » 29 maj 2013, 10:05

http://www.rtvtk.ba/index.php?option=co ... Itemid=181
Uradite ovo isto sto je Sloboda uradila. Najveci je problem i kada dobijes tuzbu od hinja ne mozes nista naplatiti. Poslije dobijene tuzbe su poceli da rade protiv SLobode, a dug nije nikada naplacen.
U svakom slucaju treba debile tuziti.
Podrska Borcu!
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 29 maj 2013, 10:07, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Lik
Postovi: 5297
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Lik » 29 maj 2013, 10:05

Šta ste očekivali niste platili na vrijeme i ćao, niste ni prvi ni posljednji koji su tako ispušili foru za evropu. To se i ranije dešavalo i kod nas, a i u drugim evropskim ligama. Prije svega trebate kriviti svoju upravu što je zakasnila 2 dana, a onda i prijašnje uprave koje su vam nabile taj dug. Jbg do godine na vrijeme početi misliti o licenci i riješit je na vrijeme i onda ste mirni. Naknadne žalbe UEFI ne piju vode 100 %.
U zdravlje
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Kevin » 29 maj 2013, 10:07

svakako da je Borac zaslužio Europu, ja bi isto volio da ide on jer imaju ok ekipu..al me čudi da se nije ranije taj dug riješio da se dobije licenca bez problema
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Armageddon2012 » 29 maj 2013, 10:15

Kevin je napisao/la:svakako da je Borac zaslužio Europu, ja bi isto volio da ide on jer imaju ok ekipu..al me čudi da se nije ranije taj dug riješio da se dobije licenca bez problema
Skupština na kojoj je izabrana ova nova uprava Borca je bila 2.aprila,prije toga je bio međuprostor gdje nije bilo nikoga..zato i to kašnjenje od 2 dana,a radi se o 20-tak hiljada maraka :(

ono što je najviše boli je saznanje da naš savez nije nikakav servis klubovima,što bi trebao biti,već otvoreni i iskreni neprijatelj borca....predsjednik zvezde prekjuče izjavljuje da im je fudbalski savez srbije ostavio još 7 dana da plate što trebaju do 31 maja :( :( ...znači,tamo se može kasniti 2 mjeseca za milionske iznose,a ovde nas ubjeđuju da ne može 2 dana za 20 000 maraka...tužno.

i onda još moraš slušati ove filozofe,niste platili na vrijeme ćao ugroženi,svi su protiv vas,blablabla
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pile87 » 29 maj 2013, 10:31

Armageddon2012 je napisao/la:Vidim,nije se mnogo promjenilo od juče,s tim što je juče ovu temu gnojio samo onaj fidelis,pokušavajući gradu nametnuti svoju seljačku priču i filozofiju o "4 nebitna gostovanja" njegovog STR široki brijeg,i držeći moralne lekcije ovdje,a sad mu se priključio i pile,deklarisani fašista,ljubitelj kukastih krstova,hitlera,lazia,antisemita koji to ni u potpisu ne krije....našla krpa zakrpu,mene bi zabrinulo kad bi takav lik počeo borac podržavati,a ova podrška širokom je sasvim razumljiva,uklapa se u koncept po principu similis simili gaudet...to je toliko podvojena ličnost,da između ostalog navija za željezničar,a draži mu je zrinjski od veleža...ajd što mu je draži,sport je u pitanju,ali on se zrinjama ulizuje godinama,a ovima yebe familiju podvelešku! :( ...ali neka,zaslužili su,kad se jednom "opamete",skinu petokraku i počnu se i oni otvoreno furati na ustaštvo,pjevati "sarajevo ispod trebevića,bićeš opet ante pavelića",vjerovatno će onda zaslužiti i njegovu podršku..

I sad treba sa takvim jednim tipom ući u priču oko bilo čega :oops: ....neka hvala,ja ne mogu...

Nemam želudac za to.
Ne zelim ni ja diskutovati sa tobom al mi je zanimljivo kako se to vidi iz b.luke kojim ocima.Risto Djogo mala maca.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Probisvjet » 29 maj 2013, 10:37

Armageddon2012 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:svakako da je Borac zaslužio Europu, ja bi isto volio da ide on jer imaju ok ekipu..al me čudi da se nije ranije taj dug riješio da se dobije licenca bez problema
Skupština na kojoj je izabrana ova nova uprava Borca je bila 2.aprila,prije toga je bio međuprostor gdje nije bilo nikoga..zato i to kašnjenje od 2 dana,a radi se o 20-tak hiljada maraka :(

ono što je najviše boli je saznanje da naš savez nije nikakav servis klubovima,što bi trebao biti,već otvoreni i iskreni neprijatelj borca....predsjednik zvezde prekjuče izjavljuje da im je fudbalski savez srbije ostavio još 7 dana da plate što trebaju do 31 maja :( :( ...znači,tamo se može kasniti 2 mjeseca za milionske iznose,a ovde nas ubjeđuju da ne može 2 dana za 20 000 maraka...tužno.

i onda još moraš slušati ove filozofe,niste platili na vrijeme ćao ugroženi,svi su protiv vas,blablabla
Nije problem skontati da su oni u FS samo radi sebe i primanja. Kakav servis klubovima! Njih ne interesuju niti klubovi, niti navijaci, niti infrastruktura... Njih interesuje samo licna korist. Jesu li ikada dali nalog za provjeru regularnosti neke utakmice? :lol: Kod njih je sve izgleda cisto, dok im ne bude odgovaro drugacije.
Utakmice se prodaju za mnogo vise para nego sto je Borac bio duzan, a oni to kao ne znaju. :lol:
Problem je sto su klubovi razjedinjeni. Da su malo jedinstveniji i da nastupe zajedno savez bi popusio.
Problem je dvostrukih arsina i to je to. Neki igraju citavu godinu da bi na kraju sve bilo ponisteno. Zasto odmah ne uskrate licencu na pocetku lige i da neki klubovi znaju da se ne moraju boriti.
To je ono, evo ti licenca za PL da liga ne bi propala, a onda cemo da vidimo hocemo li vas pustiti u Evropu.
Kako njima odgovara i kako ko ima d lobira za koga.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zeljo4life » 29 maj 2013, 10:40

Jeste li vi otjerali i onog Ljubojevica iz kluba,ili je on jos tu?
Amare hvala ti...

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Zeman » 29 maj 2013, 10:41

Armageddon2012 je napisao/la: i onda još moraš slušati ove filozofe,niste platili na vrijeme ćao ugroženi,svi su protiv vas,blablabla
jbga druže, šta ćeš kad niste platili na vrijeme?!
NAPRIJED NARODE!

Glodar
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 dec 2012, 18:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Glodar » 29 maj 2013, 10:43

Armageddon2012 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:svakako da je Borac zaslužio Europu, ja bi isto volio da ide on jer imaju ok ekipu..al me čudi da se nije ranije taj dug riješio da se dobije licenca bez problema
Skupština na kojoj je izabrana ova nova uprava Borca je bila 2.aprila,prije toga je bio međuprostor gdje nije bilo nikoga..zato i to kašnjenje od 2 dana,a radi se o 20-tak hiljada maraka :(

ono što je najviše boli je saznanje da naš savez nije nikakav servis klubovima,što bi trebao biti,već otvoreni i iskreni neprijatelj borca....predsjednik zvezde prekjuče izjavljuje da im je fudbalski savez srbije ostavio još 7 dana da plate što trebaju do 31 maja :( :( ...znači,tamo se može kasniti 2 mjeseca za milionske iznose,a ovde nas ubjeđuju da ne može 2 dana za 20 000 maraka...tužno.

i onda još moraš slušati ove filozofe,niste platili na vrijeme ćao ugroženi,svi su protiv vas,blablabla
Čekaj malo. Buniš se i dolaziš iz sredine gdje je jasan cilj, od početka, rušenje države i sve što ima prefiks države uz moto, minimum-minimuma prihvatamo, ostalo ne podržavamo, rušimo ako ikako možemo. Posljedica takvog ponašanja je ovakav NS BiH ( klubovi iz RS-a su zadnji prihvatili nastup u zajedničkoj ligi, ne pristaju na smanjenje lige, udruživanje drugih liga što bi sigurno znatno poboljšalo kvalitet fudbala u BiH za barem 50% ). Sada, kada vam je ta priča dohakala, čudite se, plačete, hvatate se za glavu, tražite da vas neko zaštiti i pitate se, šta bi ovo.

Znaš šta kažu, be careful what you wish for ;)

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Armageddon2012 » 29 maj 2013, 10:46

zeljo4life je napisao/la:Jeste li vi otjerali i onog Ljubojevica iz kluba,ili je on jos tu?
ljubojević je bio sportski direktor do izbora ove nove uprave u aprilu...trenutno nije u klubu,mada se pričalo da će mu se naći neko drugo mjesto,jer sportski direktor je sad branislav krunić.
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zeljo4life » 29 maj 2013, 10:53

Armageddon2012 je napisao/la:
zeljo4life je napisao/la:Jeste li vi otjerali i onog Ljubojevica iz kluba,ili je on jos tu?
ljubojević je bio sportski direktor do izbora ove nove uprave u aprilu...trenutno nije u klubu,mada se pričalo da će mu se naći neko drugo mjesto,jer sportski direktor je sad branislav krunić.
Nisam bas upucen,zato pitam:jeste li se zaje.ali u slucaju Ljubojevica,da li bi sada ova situacija bila drugacija da je on tu?
Amare hvala ti...

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Armageddon2012 » 29 maj 2013, 10:57

Po njegovim riječim,bilo bi isto,jer IO nema ingerencije da mijenja odluke te drugostepene komisije za licenciranje,koja je odgovorna direktno UEFA,a ne FS BIH.

To je zvanično,a da li je mogao malo zaleći za Borac i izlobirati nešto,a nije zbog povrijeđene sujete "smijenili ste me,ko vas yebe sad",to već ne mogu nagađati i griješiti dušu.

drugi je čovjek u savezu,odmah iza begića...
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la aS_Roma » 29 maj 2013, 10:59

pošto ne ide u europu, imali vec nekih najava od nekih igraca ko bi vas mogao napustiti ?

Stokic, Vule, Maletic, Grujic, Rascic ??

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zeljo4life » 29 maj 2013, 11:02

Armageddon2012 je napisao/la:Po njegovim riječim,bilo bi isto,jer IO nema ingerencije da mijenja odluke te drugostepene komisije za licenciranje,koja je odgovorna direktno UEFA,a ne FS BIH.

To je zvanično,a da li je mogao malo zaleći za Borac i izlobirati nešto,a nije zbog povrijeđene sujete "smijenili ste me,ko vas yebe sad",to već ne mogu nagađati i griješiti dušu.

drugi je čovjek u savezu,odmah iza begića...
Sega mi je sto je kompletna smjena dosla,hajmo reci,u "nezgodno" vrijeme...
Amare hvala ti...

Luca.Toni
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 maj 2010, 22:10
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Luca.Toni » 29 maj 2013, 12:09

Ma nema veze mozete preko " KUP-a RS-a" u Evropu.


I to play off liga europe :lol:
Razumijes ti mene burazere moj :)

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pile87 » 29 maj 2013, 13:04

VAM je napisao/la:Ovaj stručnjak veći humorista od @kopileta 87
Predlazem istupanje iz lige, ipak ste vi velikan ovako nesto VAM se nije smjelo desiti.Ocito nisu znali s kim imaju posla.AJ AJ AJ borac :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Heller » 29 maj 2013, 13:37

Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ennis » 29 maj 2013, 13:43

Heller je napisao/la:Da se razumijemo podržavam vas u ovoj borbi protiv ovog saveza koji je servis Željezničara, Širokog, Zrinjskog jer smo ga i mi popušili zbog Širokog. Sud je naložio plaćanje kazne a savez boli ****, al ovakvi istupi i najave o istupanju su glupe, da se razumijemo i Sloboda je to radila i mislim da bi bolje bilo da smo jednom istupili nego da nas jebu kako stignu. Mislim da je i vama i nama jedino u interesu da nalazite sebi partnere koji ce vas gurat kako to rade gore nabrojani klubovi, isto kao što je to rješenje i nama, i ostalim klubovima koje konstantnu **** ova gore trojka.
:lol: :lol: :lol:
pa zar vas jos trese
SLOBODA NAVIJAČIMA

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.