FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la FK Sarajevo » 28 maj 2009, 13:17

VB 1987 je napisao/la:Izjava direktora FK BORAC za dnevni list "FOKUS"
Novinar D.Adžić

Direktor FK BORAC, Damir Špica, potvrdio je da će BORAC za sledeću sezonu sklopiti moćan tim, najjači na ovim prostorima.
"Igrači idu na zaslužen odmor, a mi iz klupske administracije radićemo danonoćno na stvaranju onoga što svi želimo, Borca koji će biti strah i trepet, ali samo na zelenom terenu. U pregovorima smo s nekoliko igrača, ali težište cijele priče jeste vlastiti kadar. Za manje od godinu dana ispravne klupske politike izbacili smo dva reprezentativca(STOJAN VRANJEŠ, SAŠA KAJKUT) te jednog mladog (NEMANJA BILBIJA), a napravili smo i transfer još jednog reprezentativca u Crvenu Zvezdu (OGNJEN VRANJEŠ). Pustite nas da radimo i uskoro ćete vidjeti prave rezultate."
hoce li dovesti dobra pojacanja
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 28 maj 2009, 13:47

Pa razne priče kruže oko toga ko će ponovo obući najdraži dres na svijetu, Vladan Grujić, Dalibor Teinović, Boris Raspudić, Darko Maletić, Leonid Ćorić, a postoji mogućnost i jednog velikog pojačanja ali sada neću o njegovom imenu, jer je moje lično mišljenje da je to još uvjek prevelik zalogaj. Još da kažem da se u projekat stvaranja Evropskog BORCA uključio i Husnija Fazlić, nakada veliki igrač, trener, a sada vodeći skaut Njemačkog Verdera i najvjerovatnije jedan od najvećih evropskih menadžera Vladica Lemić nekada igrač Borca, a danas menadžer, Mateje Kežmana, Arsena Vengera, Luke Modrića.....
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 01 jun 2009, 14:06

U petak(29/05/2009 godine) prigodnim koktelom za igrače novinare i prijatelje kluba završena je sezona 2008/2009 godine. Sezona je ocijenjena kao relativno uspješna, a pravi rezultati se očekuju u sezoni 2009/2010. Igrači su dobili slobodno do 20/06/2009 godine kada će u trofejnoj sali "FK BORAC" (10 sati) biti obavljena prozivka i početak priprema, a istu će obaviti trener Vlado Jagodić koji je sa Borcem produžio ugovor na još godinu dana. Već sada se zna da će dio priprema ekipa obaviti na Zlatiboru i to u trajanju od 14 radnih dana, a na ovu planinsku ljepoticu ekspedicija Borca kreće 28/06/2009. po riječima direktora Damira Špice do tada će biti završen kompletan posao u prelaznom roku.
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la partibrejker1921 » 01 jun 2009, 15:23

Ja sam simpatizer Željezničara, ali me iskreno raduje što se jedan ovakav klub kao što je Borac diže iz pepela. Formula je jednostavna, klub vode ljudi koji ga vole i sve dolazi na svoje mjesto...Samo naprijed...

kukurijek
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 mar 2009, 18:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la kukurijek » 01 jun 2009, 22:05

I ja sam navijac Zelje i meni je takodje drago da Borac stane na noge i napravi dobar stadion,jer ako dodje do osnivanja regionalne lige (a mora doci inace ode u PM i nas i srbijanski i hrvatski fudbal) onda treba imati nekoliko dobrih klubova i stadiona.
Borac je jedan od tih klubova koji ima sve predispozicije da se u buducnosti ravnopravno nosi sa timovima iz regije.
Sto se tice utakmica repke u BL, da je stadion zavrsen vec bi se slijedeci prijateljski mec mogao tu odrzati, a moj prijedlog je da upravo repka zaigra na otvaranju novog stadiona,do tada ce se steci svi uslovi.
U svakom slucaju Borcu zelim da uskoro zaigra u Evropi i da BiH dostojno predstavlja,a to u ovom momentu nijedan tim iz BiH nije u stanju,niti je na tom nivou.

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 09:28

Mislim da reprezentacija neće igrati u B.L. i da to nije nikakav problem jer je činjenica da savez ulaže novac u Bilino Polje i da je to stadion na kojem će BiH igrati skoro sve svoje utakmice, a mislim da bi dolazak BiH u Banajaluku izazvalo kontra efekat i da bi se tome smijao cijeli svijet. Sličan primjer ti je Španija gdje njihova reprezentacija igra samo u Andaluziji ( gegrafska oblast Španije) ali nikad ili skoro nikada ne igraju u Baskiji i Kataloniji.
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 02 jun 2009, 11:20

Dobro sad ga malo pretjera da Spanija igra samo u Andaluziji...igra Spanija i u Madridu i u Valensiji i svagdje,kad bi igrala samo u Andaluziji to bi znacilo da sve svoje utakmice igra samo u Sevilji ili Malagi....

Igrala je par puta i u Barceloni,doduse nikad na Nou Kampu vec na Monzuiku,jedino se stvarno ni ja ne sjecam da je igrala u Bilbao-u....u San Sebastianu i Vitoriji jeste.

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 11:27

Nisam ni rekao da igra samo u jednoj oblasti, ali većina se igra u Madridu, Valensiji, San Sebastijanu. Jesi li ikada u Barseloni vidio zastavu Španije????
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 02 jun 2009, 13:09

Da...na stadionu Espanjola dominiraju spanske zastave,a i samo ime kluba te demantuje...

Jeste vecina Katalonije za nezavisnost,ali nije sve tako crno bijelo kako mislis....

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 13:49

Pa poenta i jeste šta misli većina. Ja ti mogu reći da sam imao tu sreću i da sam bio u Španiji i to više puta, a za Kataloniju je bitno to da tamo ljudi govore potpuno drugačije od ostatka Španije. Nije to sada toliko ni važno, ja sam gore samo dao svoje lično mišljenje i ništa više, a vrijeme će pokazati kako će biti........
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 123456 » 02 jun 2009, 14:03

VB 1987 je napisao/la:Pa poenta i jeste šta misli većina. Ja ti mogu reći da sam imao tu sreću i da sam bio u Španiji i to više puta, a za Kataloniju je bitno to da tamo ljudi govore potpuno drugačije od ostatka Španije. Nije to sada toliko ni važno, ja sam gore samo dao svoje lično mišljenje i ništa više, a vrijeme će pokazati kako će biti........

Grijesis prijatelju moj grijesis.Znaci u B.Luci se prije par dana takmicila reprezentacija BiH.Da dobro si cuo u raftingu.I jos nesto u B.Luci ima toliko oni koi vole BiH da mogu napuniti stadion ko od sale zato prestani ovdje pricati u ime jedne grupe ljudi ili jednog naroda.Dosta je te demagogije.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 14:13

Znam ja da je u Banjaluci održano svj. prvenstvo u raftingu, pa ja sam banjalučanin, a moram da ti kažem da u toj reprezentaciji nastupa više od pola Banjalučana, ali su na svečanom otvaranju izviždani, to ti je realnost, a ti vjeruj ili nemoj, tvoja stvar. Prvo niko nema pojma kako će se zvati stadion u B.L., možda ime nekome bude uvredljivo pa će i to onda biti problem. Preširoka je ovo tema, eto ovog momenta stadion u Mostaru ispunjava uslove pa reprezentacija ne igra na njemu, zašto, kakav je problem??????????
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 123456 » 02 jun 2009, 17:05

VB 1987 je napisao/la:Znam ja da je u Banjaluci održano svj. prvenstvo u raftingu, pa ja sam banjalučanin, a moram da ti kažem da u toj reprezentaciji nastupa više od pola Banjalučana, ali su na svečanom otvaranju izviždani, to ti je realnost, a ti vjeruj ili nemoj, tvoja stvar. Prvo niko nema pojma kako će se zvati stadion u B.L., možda ime nekome bude uvredljivo pa će i to onda biti problem. Preširoka je ovo tema, eto ovog momenta stadion u Mostaru ispunjava uslove pa reprezentacija ne igra na njemu, zašto, kakav je problem??????????

Hahahha e sto neces ovdje procitati gluposti majko draga.Bas me zanima kako ce se zvati to jeste koja je uvreda u pitanju.A da u Mostaru ce igrati repka kad ovi dole urade nesto sto su trebali davno a to je da gradski stadion zaista postane gradski.I da kad si toliko informisan oko raftinga tu sta bi sa onim brosurama imas koju da mi posaljes.Ili je veliki seljak sve na lomaci spalio.Hahahahh joj odrona majko moja.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la csh » 03 jun 2009, 09:14

FK Borac-Banja Luka
AMAR OSIM!!!

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 03 jun 2009, 14:11

Rado bih ti poslao, al je izdavač povukao sve uz IZVINJENJE GRAĐANIMA B.L. :D
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 123456 » 03 jun 2009, 15:33

VB 1987 je napisao/la:Rado bih ti poslao, al je izdavač povukao sve uz IZVINJENJE GRAĐANIMA B.L. :D

Hhahaha bas me zanima koim gradjanima i zbog cega.

Ali vidim i sam da smo opomenuti pa da nebi bio off topic da pitam hoceteli se pojacavati imali ko na pragu kluba.I mislim dacete se vi ove godine boriti za opstanak ako se ne pojacate.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dragan-BL » 03 jun 2009, 15:52

& " $ - $ у " $ се " за &,то " & $ $ јасно!
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dragan-BL » 04 jun 2009, 13:19

" су $ & на ? $, $ ? " ? ? " пуне & ?. $ $ " " $ се $ " о " " је " уговор, а $ " % " у " са " ? $ $ познато & $ $.

- За $ је ' $ ? " " / $ $ " & " ? $ су ? % $ он " $ сезоне остане у ?. " је / на " " су ? терет ? сезоне. / ' је $ " " $ на &, & " ? у ? " ", " су ' за $ " ? – $ је $ ".

$ & са " за нову сезону - 20. јуна, $ - тренер $ $ у $ " " " ", а за 28. јун ? је $ на $ " на ?.
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dragan-BL » 10 jun 2009, 13:47

На & / $ " % ¥ % & $ " " $ $ " ? су ? у & је " & & ствара " за $ " $.
", $ & / паузе ? је $ $, а % " " познато са " - " $ ? " у $ сезону. ", - $ $ & $, " су ? & ", ? је $ са $ $, а " јасно $ " $ ? - ? " ? ? са ? $ тренер $.

- $ & " ? је $ $ " " ? $ & преговоре са $ " су $ % повјерење. Са ? " $ $, а све - " " у $ ? $ - & је ".

У $ " по $ ? & " $ $ $ - " на ? ?. ¥ ? " познат, ? ' " " ", Управа ? " $ $ ? у $ првенству, " је за $ ? '. ' " & се " " $ је ? ". ", $ " $ $ & - " тренера.

- Са $ ' се све " $ " ? је % ' $ " уговор - " је ".

С $ $ " ? $ " у &.

$ $ " " је у ? " " на " $ је " % & ". $ " " ? незапажено " ? ? ? је / $ га $ у " $.

- " ? " $ " ", ? ' % $ $ " &. & разговор са ', $ " $ знао % " & $ - & је ".

" & " је $ $ $ " " ? ? ' $ " $.

- Разговарао ' са $ ? " " су " ? своју $. " % " $ $, ? " ? - $ ' у $ " ? - ? је ".

"

$ " " " на " $ ? ? се % $ & " "црвено-?". " " у нотесу " ' ? се $ ' ?, & " Стојан %, ? ?, $ ", & "... За " се " ? " & " ", ? " Европе.

Са $ стране, $ " " ' $ $ прво ¥ & за $ сезону у " ?. " " на " ? & " по ' $ ? " $ " & ".
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RK Gradacac » 10 jun 2009, 14:57

moderator edit:za ovakva pitanja imas privatne poruke,pa tako se raspravljajte
010 ISN'T JUST A CODE

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.