Prva liga FBiH 2023/2024

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1180
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 28 apr 2024, 19:25

Celik je uzasan klub. Nece oni zadugo u PL. Spali su na nivo Banovica i Gradacca. Nesto se ni o deblokadi ne prica plaho. Ne iskljucujem ni opciju gasenja.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5330
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Truhlo » 28 apr 2024, 19:34

KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:00
Ide Brko, ide Mićo, melju sve pred sobom :tokralju: :salut: :njanjanja:
Čestitke Mićo :salut:

Najbolja ekipa koja je gostovala na Bilinom ove sezone, bolja i od Stupčanice. Našutali ste nas u prvom poluvremenu, zabili golčinu i u drugom odigrali koliko treba za pobjedu. Niste nam dozvolili pošten šut na gol.

Poturalić, Jaganjac i dajdžin pakleni igrači za ove lige i ostatak ekipe fino posložen. :salut:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

KimJongEsmer
Postovi: 149
Pridružen/a: 14 sep 2023, 11:53
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la KimJongEsmer » 28 apr 2024, 19:48

Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:34
KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:00
Ide Brko, ide Mićo, melju sve pred sobom :tokralju: :salut: :njanjanja:
Čestitke Mićo :salut:

Najbolja ekipa koja je gostovala na Bilinom ove sezone, bolja i od Stupčanice. Našutali ste nas u prvom poluvremenu, zabili golčinu i u drugom odigrali koliko treba za pobjedu. Niste nam dozvolili pošten šut na gol.

Poturalić, Jaganjac i dajdžin pakleni igrači za ove lige i ostatak ekipe fino posložen. :salut:
Hvala i vama puno sreće i akobogda sljedeće sezone da napadnete na PL. Bez Čelika i Slobode PL nije zanimljiva

Avatar
Sky9
Postovi: 10150
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Sky9 » 28 apr 2024, 19:54

montolivo18 je napisao/la:
28 apr 2024, 19:21
Sky9 je napisao/la:
28 apr 2024, 19:09
Slobodina djeca Jaganjac i Smaja,

pikćetu zaćerali do jaja :ljepota:
:urnebes: :urnebes:
:urnebes: :urnebes:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1180
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 28 apr 2024, 19:56

KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:48
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:34
KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:00
Ide Brko, ide Mićo, melju sve pred sobom :tokralju: :salut: :njanjanja:
Čestitke Mićo :salut:

Najbolja ekipa koja je gostovala na Bilinom ove sezone, bolja i od Stupčanice. Našutali ste nas u prvom poluvremenu, zabili golčinu i u drugom odigrali koliko treba za pobjedu. Niste nam dozvolili pošten šut na gol.

Poturalić, Jaganjac i dajdžin pakleni igrači za ove lige i ostatak ekipe fino posložen. :salut:
Hvala i vama puno sreće i akobogda sljedeće sezone da napadnete na PL. Bez Čelika i Slobode PL nije zanimljiva
Celik ne fali nikome budimo realni. Jedinstvo treba uci da Bihac ima premijerligasa. Uz Slobodu, sarajevske klubove i mostarske, jedan banjalucki, idealno.

nicaze95
Postovi: 789
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 28 apr 2024, 20:14

Zaniolo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:56
KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:48
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:34

Čestitke Mićo :salut:

Najbolja ekipa koja je gostovala na Bilinom ove sezone, bolja i od Stupčanice. Našutali ste nas u prvom poluvremenu, zabili golčinu i u drugom odigrali koliko treba za pobjedu. Niste nam dozvolili pošten šut na gol.

Poturalić, Jaganjac i dajdžin pakleni igrači za ove lige i ostatak ekipe fino posložen. :salut:
Hvala i vama puno sreće i akobogda sljedeće sezone da napadnete na PL. Bez Čelika i Slobode PL nije zanimljiva
Celik ne fali nikome budimo realni. Jedinstvo treba uci da Bihac ima premijerligasa. Uz Slobodu, sarajevske klubove i mostarske, jedan banjalucki, idealno.
Zasluzen poraz Celika. Dosta je ovo bezidejno bilo al tome je zasluzan domacin. Fiziki su bili dosta jaci na svakoj lopti prije nasih veznjaka jednostavno nije islo

nicaze95
Postovi: 789
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 28 apr 2024, 20:17

Zaniolo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:25
Celik je uzasan klub. Nece oni zadugo u PL. Spali su na nivo Banovica i Gradacca. Nesto se ni o deblokadi ne prica plaho. Ne iskljucujem ni opciju gasenja.
Imas 1016 postova 1015 ti je o Celiku. Iduci put te necemo samarat nego kitu u usta stavit da te zacepimo.
Ne smetaju me tvoje provokacije ni sek al si jednostavno umorio i postajes vrlo iritantan

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 876
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Sjenjak1919 » 28 apr 2024, 20:21

Taj mocni Licke :rol:
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
Truhlo
Postovi: 5330
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Truhlo » 28 apr 2024, 20:24

KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:48
Truhlo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:34
KimJongEsmer je napisao/la:
28 apr 2024, 19:00
Ide Brko, ide Mićo, melju sve pred sobom :tokralju: :salut: :njanjanja:
Čestitke Mićo :salut:

Najbolja ekipa koja je gostovala na Bilinom ove sezone, bolja i od Stupčanice. Našutali ste nas u prvom poluvremenu, zabili golčinu i u drugom odigrali koliko treba za pobjedu. Niste nam dozvolili pošten šut na gol.

Poturalić, Jaganjac i dajdžin pakleni igrači za ove lige i ostatak ekipe fino posložen. :salut:
Hvala i vama puno sreće i akobogda sljedeće sezone da napadnete na PL. Bez Čelika i Slobode PL nije zanimljiva
Teško moj Mićo, mi prvo moramo doći na nivo solidne ekipe prve lige kao Bratstvo, Goražde, itd.

Družit ćemo se narednih godina, još da pobjedite gorčinu na tušnju, pa da potvrdite da ste najbolja ekipa na proljeće u prvoj ligi :salut:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14472
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la redbull93 » 28 apr 2024, 20:25

Sto se spavaci bude, a prespavali simonova sranja i desavanja oko slobode zadnjih par dana. :rol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

nicaze95
Postovi: 789
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 28 apr 2024, 20:29

redbull93 je napisao/la:
28 apr 2024, 20:25
Sto se spavaci bude, a prespavali simonova sranja i desavanja oko slobode zadnjih par dana. :rol:
Prespavali i gostovanje u Kaknju eee 7 ih biloo.

Avatar
Sky9
Postovi: 10150
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Sky9 » 28 apr 2024, 20:30

ćeliiiikkk ulazi 2045. u PL

biće ćimburijada tog dana

a možda i bibijadaaaaa

program će voditi Elvedin Sakić lićnooo




mirni buditeeeeee


aloooo
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

RubikovaKocka
Postovi: 1303
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la RubikovaKocka » 28 apr 2024, 20:40

Ma eto i vas nazad brzo, ako se ne spasite stečaja do tada :kafa:

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1180
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 28 apr 2024, 20:46

nicaze95 je napisao/la:
28 apr 2024, 20:17
Zaniolo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:25
Celik je uzasan klub. Nece oni zadugo u PL. Spali su na nivo Banovica i Gradacca. Nesto se ni o deblokadi ne prica plaho. Ne iskljucujem ni opciju gasenja.
Imas 1016 postova 1015 ti je o Celiku. Iduci put te necemo samarat nego kitu u usta stavit da te zacepimo.
Ne smetaju me tvoje provokacije ni sek al si jednostavno umorio i postajes vrlo iritantan
Nisam nista rekao neistinito. Prica o deblokadi je proslost, od toga nema nista. Prica o navijacima isto, tanko je to. Igre na terenu, situacija u klubu, igraci, podrska grada, sve.

Mozda je najbolje da napravite neku fuziju sa Rudarom recimo iz Kaknja pa da se ne nervirate oko PL jer je necete doziviti vise nikada.

Nije lijepo sto se tako izrazavas. Previse je degutantno.

Ja vama zelim sve najbolje, gasenje kluba je najbolje za sve. Ako to ne moze, onda bar fuzija. Ime Celik je izgubilo na znacaju, ne postojite vise kao bitna karika bh. fudbala.

nicaze95
Postovi: 789
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 28 apr 2024, 20:52

Zaniolo je napisao/la:
28 apr 2024, 20:46
nicaze95 je napisao/la:
28 apr 2024, 20:17
Zaniolo je napisao/la:
28 apr 2024, 19:25
Celik je uzasan klub. Nece oni zadugo u PL. Spali su na nivo Banovica i Gradacca. Nesto se ni o deblokadi ne prica plaho. Ne iskljucujem ni opciju gasenja.
Imas 1016 postova 1015 ti je o Celiku. Iduci put te necemo samarat nego kitu u usta stavit da te zacepimo.
Ne smetaju me tvoje provokacije ni sek al si jednostavno umorio i postajes vrlo iritantan
Nisam nista rekao neistinito. Prica o deblokadi je proslost, od toga nema nista. Prica o navijacima isto, tanko je to. Igre na terenu, situacija u klubu, igraci, podrska grada, sve.

Mozda je najbolje da napravite neku fuziju sa Rudarom recimo iz Kaknja pa da se ne nervirate oko PL jer je necete doziviti vise nikada.

Nije lijepo sto se tako izrazavas. Previse je degutantno.

Ja vama zelim sve najbolje, gasenje kluba je najbolje za sve. Ako to ne moze, onda bar fuzija. Ime Celik je izgubilo na znacaju, ne postojite vise kao bitna karika bh. fudbala.
Shvatli smo za deblokadu imas 30 postova o tome. Zasmisli da nas nema, ziv bio nemoj se ponavljat umaras normalne ljude koje hoce nesto procitat.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1180
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 28 apr 2024, 21:09

Nemoj se puno nervirati. Lose je po zdravlje.

I ne trebas se ubrajati u normalne ljude. Svakako da tu ne pripadas.

nicaze95
Postovi: 789
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 28 apr 2024, 21:15

Zaniolo je napisao/la:
28 apr 2024, 21:09
Nemoj se puno nervirati. Lose je po zdravlje.

I ne trebas se ubrajati u normalne ljude. Svakako da tu ne pripadas.
dobro shvatili smo

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1088
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la VivaLaStella » 28 apr 2024, 21:42

Goretzka je napisao/la:
Eh da ja napisem svoju pricu,volio bih cuti savjete.
Ovako inace sam momak koji se ne javlja mnogo curama,samo onda kad mi bas zapadne za oko. I tako mi u kaficu zapadne jedna,gledam ja nju gledam,bas sam ofiraza bio,ona se okrece i kao poce i ona u mene gledat. Al najjaca stvar je sto ti pogledi nisu bili ono na prekide vec kad se gledamo to je trajalo bas dugo oko 10 sekundi pa pocnemo gledat nesto drugo,bas jaka situacija iako je smjesna pomalo. :D Htio sam joj prici al se pridruzilo njoj i drugarici neka dva druga,kasnije sam saznao da su s faksa i da se druze svi.
Dalje odlucim ja njoj da se javim,nadjem je na insta, sve okej prica krenu dobro sve al cura rece kako je izasla krajem prosle godine iz veze i da joj treba odmora. Odmora od toga da ne mora pisat kad je s kim je,gdje hoda,da se ne mora pravdat,nervirat, da joj niko ne ljubomorise i tako te stvari. Ja rekao okej vidjet cemo sta ce biti,znao sam u sta se upustam.Bila je duze u vezi. U pocetku mi je slabo pisala,ono kratke poruke i dosta dugi razmaci. Dala mi je do znanja da nece odma nista biti,cak ni kafa neka jer je bas teska cura i nije laka nimalo. Studira tezak faks tako da joj je to bas ono broj jedan. Medjutim,vremenom kako je prica isla i isla,postajao sam joj sve drazi. Pricali smo bas bas o svemu,ma sve sto mozete zamislit. Mjesec dana nakon pisanja ja bacim kosku kao da bi dobro bilo kafica neka, ona je rekla da ne moze pa sam ja potegnuo pricu kao sta hoces,malo se iznervirao al nije to ona znala. Tad mi je rekla da sam joj drag,da ide prica,da joj je lijepo pisati sa mnom. Vidjali smo se ugl po gradu i u tom istom kaficu gdje smo se sreli i normalno se pozdravljamo. Iz pouzdanih izvora znam da cura bas ni s kim ne pise vise,jer joj je i mrsko a i nece da se upusta jer nece sad u vezu. To meni ni ne znaci sto ne pise ni s kim al eto da spomenem. I evo sad je proslo 3 mjeseca od mog javljanja,pisali smo svaki dan znaci. Bilo je tu iznenadjenja sa moje strane,cura se bas ono zacudila i iznenadila,ugl je uspjelo svako iznenadjenje jer sam joj sve drazi.Nismo u friendzone da se zna. Eh sad,prije neki dan sam opet potegnuo da odemo na kafu i napisao sam joj za cetvrtak tj sutra rekla je prvo kako ima nesto dogovoreno,zatim kad sam pitao moze li petak rekla je da ne zna pa onda da ipak ne moze. Pukao mi je film tu jbg,kome i ne bi pa smo nesto bezveze pisali jos i napisao sam da idem spavat i pozdravio se. Prosla su 4 dana kako se nisam javio,znaci jedina 4 dana u 3 mjeseca kako ne pisemo. Nisam se javljao puno puta jer se nismo pozdravljali,samo bi neko od nas otisao na spavanje i sutradan se nastavljalo. Al eto ja sam tu noc napisao da idem leci.Sta dalje uraditi,sta bi trebao uciniti,sta bi neko od vas uradio? Da li nastavljati ili pauzirati samo, ili skroz stati? Sta mislite sta bi ona mogla osjecati? Nemojte s losim nekim ili troll komentarima,stvarno mi je bitno. I nemojte mislit da imam 15, fakat me zanima drugo misljenje. Hvala.
Goretzka je napisao/la: ↑27 apr 2019, 22:12
Ziv sam ljudi :D Eh odakle da pocnem..

Culi smo se jucer rano i tokom dana mi je govorila da ne zna sta da obuce. Zatim mi je poslala sliku iz nekog butika u nekoj novoj odjeci, te je tu isti odjecu navecer obukla sto znaci da se za mene obukla tako valjda :D Elegantno je bilo pa sam i ja smekerski kosulju i sako (morao sam).. Onda smo se dogovorili gdje cemo se naci i smislio sam fazon da je malo "zeznem". Dosao sam prije nje i cekao je ali sam se sakrio malo ona je cekala i cekala :lol: nazvala me je i rekla da me ceka a ja sam rekao kako mi je nesto iskrslo i da necu moci doci. Rekla mi je uredu i u tom spijuniranju sam shvatio da joj znacim jer se bas bila rastuzila. Krenula je kuci a ja sam za njom, zagrlio je s ledja oko struka, dao sam joj plisanog medu malog (papucar sam jbg opet bilo al sta cu) i rekao sam joj da nema nista sto mi mene natjeralo da se ne vidim s njom. Mislim da me niko nikad nije jako i cvrsto zagrlio kao ona tad.. Rekla mi je da je to slatko skroz iako se bila prepala malo hahahah.. Uglavnom je pozitivno to bilo. Kasnije smo se malo setali i otisli u restoran, gladni smo bili bas.. Tu mi je pokazivala slike roditelja i sestre,neke svoje stare slike, salili smo se i stalno mi se umiljavala ono nije se odvajala uopste :D Kasnije smo jos malo setali i uzivali a onda smo otisli u park na klupu gdje sam odlucio da cu prelomit jbg. Sjeli smo blizu jedno drugom a ja sam je zagrlio i dirao je po kosi. Zatim sam je takticki poljubio u obraz ali jako blizu usana i nije se izmicala uopste. I onda naravno trenutak koji se cekao poljubili smo se par puta i nastavili setat. Rekla mi je kako sam bezveze (al u smijehu nekom ,zezanciji) jer nisam primjetio nokte sto je radila :lol: Ja sam je lafo uhvatio da vidim kakvi su a ona je brze bolje moju ruku uhvatila i nije htjela pustat. Kroz grad smo tako setali iako nismo zajedno bili. I opet naravno ta zgrada njena i beskonacni razgovori ispred nje. Rekao sam da ne mogu vise cekati i da moramo bit skupa ona je rekla kako su scene iz parka meni vec dale odgovor. I eto Goretzka se za 3.5 mjeseca patnje i nervoze napokon "spojio" sa svojom dragom. :D Kakav sam supak bio kad sam htio odustat, trebalo je samo jos malo snage i volje, truda. Danas sam je otpratio na stanicu, otisla je kuci, vraca se u utorak opet. Sta da dodam vise, hvala vam forumasi. Vidjet cemo kako ce se sve odvijati, glavni posao je zavrsen. Goretzka is in relationship. :kafa:
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
Sky9
Postovi: 10150
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Sky9 » 28 apr 2024, 21:48

Kakav debilizam, ne vjerujem😂

🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

RubikovaKocka
Postovi: 1303
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la RubikovaKocka » 28 apr 2024, 21:51

A vjerujes li da prvoplasirani klub prati 6 navijaca u gostima :kafa:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.