Champions League 2023/24

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Tko osvaja?

Bayern
29
13%
City
55
25%
United
8
4%
Arsenal
24
11%
PSG
8
4%
Real
47
21%
Barca
19
9%
Inter
12
5%
Dortmund
5
2%
nitko od navedenih
15
7%
 
Ukupno glasova: 222

Avatar
Rajaz
Postovi: 13378
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Rajaz » 18 apr 2024, 14:58

JayCatwright je napisao/la:
18 apr 2024, 14:51
današnji navijači na stadionu su ionako woke turističke pi.čke koje ni ne zasluzuju bolje, a trofeji su ono što će se pamtiti, jedino vi idealisti patite od nekrojfenizma
Dabogda ti Simeone bio sljedeći trener pa na Anfieldu svake sedmice gledao spektakl :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16534
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la jestamaji » 18 apr 2024, 15:10

coelho41 je napisao/la:
18 apr 2024, 14:27
jestamaji je napisao/la:
18 apr 2024, 13:48
coelho41 je napisao/la:
18 apr 2024, 13:42
Al đe talijani nabraše ovoliko koeficijenta za 5 mjesta u Ligi Prvaka, pa nije fer da se boduju isto pobjede i nastupi u EL i CL, kao u LP
uefi je cilj da stimulira kompetitivnu igru svim takmicenjima i u svim situacijama, to je razlog tog bodovanja
To mi je jasno i slažem se; Konferencijska Liga jeste doprinijela kvalitetu klubova i kompetitivnosti utakmica u Europa Ligi,¸to je sada već jedno filtrirano i za nijansu elitnije takmičenje, ali nisam siguran koliko je pošteno da i dalje drugorazredno takmičenje u kojem igraju budimo realni slabiji klubovi baš nosi ovoliko bodova za Ligu Prvaka. Nijemci su zaslužili 5 timova u Ligi Prvaka naredne sezone kroz nastupe upravo u Ligi Prvaka ove sezone, dok za Italijane ne možemo reći isto. Koliko vidim oni su zatrpali Europa Ligu i Konferencijsku Ligu svojim klubovima koji ruku na srce ne bi prošli grupnu fazu LP, kao što to Milan nije uspio...

ma šta je još pošteno u svijetu u komu uefa i fifa upravljaju fudbalom

a konferencijska liga je genijalna stvar koja je bila neophodna. možda nije nešto za sladokusce koji samo gledaju vrhunski fudbal ali je iznimno korisna za male timove koji učestvuju a koji nisu mogli u ligu evrope, što finansijski što takmičarski. ovo drugo će se od ove godine još dodatno intenzivirati jer više nema utješnih utakmica na ispadanje za trećeplasirane iz grupa lige jedan nivo iznad

Avatar
godrina
Postovi: 2864
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la godrina » 18 apr 2024, 15:20

Zeko87 je napisao/la:
18 apr 2024, 14:05
OVdje se očito raspravlja o različitim ukusima stilova igre. Ovo što je Real sinoć odigrao je stil kojeg gaji Atl. Madr za vrijeme SImeona ili nešto što Italijani igraju decenijama. Stroga orijentacija na odbranu, s tim što Real M. vjerovatno ima najbolju tranziciju na svijetu.

Za moj ukus ja volim tekme za gol više, atraktivno za oko, ali to je pristup koji njima očito ne odgovara protiv CItya i zbog kojeg su prošle sezone fasovali po turu 4kom. Ančeloti je Italijan, imao je strašnih problema sa rosterom i povredama, ekipa je u nekoj vrsti smjene generacije i kao jedan od največih trenera ikad išao je na ovaj pristup koji mu je na kraju donio prelaz.

Zaboravljate da je Real imao par situacija kada je mogao otići i na 0:2 ili 1:2. City jeste imao posjed, ali taj posjed im je prepušten zonskom igrom koja je bila dovedena do perfekcije. Ako bi Real odigrao protiv Bayerna na isti način ili protiv PSG u filanu, onda možemo reći da su ziheraši, kukavice, ali ako odigraju napadačke tekme kao što i igraju u 99% slučajeva onda ipak možemo reći da govorimo o ekipi koja može igrati na više način, što iskreno rijetko ko može.
Upravo, napravise od Madrida ekipu koja ne izlazi iz 16. Bez toliko bitnih igraca vodis protiv city-a u gostima i kao trebas ici ganjat se po terenu. Zar nije strucnost od onako potentne ekipe napravit tim koji se onako dobro brani, po potrebi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3012
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Pensioner26 » 18 apr 2024, 15:21

Finale PSG-Bayern :kafa:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la TonySosa » 18 apr 2024, 15:44

denimen99 je napisao/la:
18 apr 2024, 12:06
Sav masterclass Pepa se sveo na bunarenje i nabacivanje za glave onom tocivu iz Norveške, pa šta bude bude. Složit ćemo se da Haaland ipak nije za Reala devetka. Treba Darwina pokupiti
Fakat, njima je se cijeli gameplan sveo na ubacivanja sa strane. Nekad su za to govorili cross and insallah. Tako je i sinoć bilo, jedino je De Bruyne imao par dobrih utrčavanja u prostor.

Meni samo nije jasno kako Pep nikad ne zna pustiti loptu protivniku, pa da i on malo proba na kontre. Kakav mag.🤣 Ja sam siguran da bi tako prošli dalje. Ali on konta da je LP igranje protiv Lutona i sličnih ekipa, pa ono ako napadamo 120 minuta, stvorićemo 15 odličnih šansi. Hoćeš kurko.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Kaunas
Postovi: 13328
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Kaunas » 18 apr 2024, 15:46

Bit ce dobra prica kad Kylian dodje sa jednim timom na finale a sa drugim se vrati nazad. :kafa:
Nesto slicno kao sto je Mou ostao u Madridu nakon finala sa Interom na Bernabeu.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Judd
Postovi: 919
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Judd » 18 apr 2024, 15:56

TonySosa je napisao/la:
18 apr 2024, 15:44
denimen99 je napisao/la:
18 apr 2024, 12:06
Sav masterclass Pepa se sveo na bunarenje i nabacivanje za glave onom tocivu iz Norveške, pa šta bude bude. Složit ćemo se da Haaland ipak nije za Reala devetka. Treba Darwina pokupiti
Fakat, njima je se cijeli gameplan sveo na ubacivanja sa strane. Nekad su za to govorili cross and insallah. Tako je i sinoć bilo, jedino je De Bruyne imao par dobrih utrčavanja u prostor.

Meni samo nije jasno kako Pep nikad ne zna pustiti loptu protivniku, pa da i on malo proba na kontre. Kakav mag.🤣 Ja sam siguran da bi tako prošli dalje. Ali on konta da je LP igranje protiv Lutona i sličnih ekipa, pa ono ako napadamo 120 minuta, stvorićemo 15 odličnih šansi. Hoćeš kurko.
Liga prvaka je da parkiraš dvospratnog i nabijaš loptu brazilskom bravčetu. Mađija, realno. :yawn:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la TonySosa » 18 apr 2024, 15:58

Uostalom, Ancelotti je skoro pa identičan bunker odigrao protiv Bayerna 2014. Samo je tad Ramos ubacio dva brza gola začas, a i kontra je bila dosta ubitačnija.

Inače ima par pojedinaca koje treba testirati na doping u ovom Cityu. Ruben Dias prvi. Lik se ponaša ko robot. Još kad znamo kakva je prevara Guardiola bio u svoje igračke dane...
Judd je napisao/la:
18 apr 2024, 15:56
TonySosa je napisao/la:
18 apr 2024, 15:44
denimen99 je napisao/la:
18 apr 2024, 12:06
Sav masterclass Pepa se sveo na bunarenje i nabacivanje za glave onom tocivu iz Norveške, pa šta bude bude. Složit ćemo se da Haaland ipak nije za Reala devetka. Treba Darwina pokupiti
Fakat, njima je se cijeli gameplan sveo na ubacivanja sa strane. Nekad su za to govorili cross and insallah. Tako je i sinoć bilo, jedino je De Bruyne imao par dobrih utrčavanja u prostor.

Meni samo nije jasno kako Pep nikad ne zna pustiti loptu protivniku, pa da i on malo proba na kontre. Kakav mag.🤣 Ja sam siguran da bi tako prošli dalje. Ali on konta da je LP igranje protiv Lutona i sličnih ekipa, pa ono ako napadamo 120 minuta, stvorićemo 15 odličnih šansi. Hoćeš kurko.
Liga prvaka je da parkiraš dvospratnog i nabijaš loptu brazilskom bravčetu. Mađija, realno. :yawn:
Iz koje si ti selendre izašao, pa se koristiš takvim izrazima?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21336
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Epidaurus » 18 apr 2024, 15:59

Real Madrid vs City, 210 minutes of football:

- City led for 18 minutes.
- It was a draw for 76 minutes.
- Real Madrid led for 116 minutes.

"Luck"
Ali posjed i centarsutevi :plac:

Avatar
Madal
Postovi: 3607
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Madal » 18 apr 2024, 16:00

Nelos je Guardiola da se ne lazemo, poslije Carla i Zizua najbolji trener Lige Prvaka. Steta sto zivi u eri 2 najbolja ikada. Steta za njega.
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 18 apr 2024, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
denimen99
Postovi: 1652
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la denimen99 » 18 apr 2024, 16:00

Liga Prvaka je starodmodno takmičenje koje je Real osvojio na sve moguće načine, pa čak i odbranom. Možete kmečati do jutra, ali stvarni život ne mari za to. Činjenice i brojke govore jedno, forumska nejač drugo i tako ti je.

City je one season wonder ekipa to sam već par puta spominjao i omaklo im se prošle godine. Opet kažem, i Ajax nekada natrpa Reala, jednom u 50 godina, tako da City od prošle godine nije ništa posebno. Lako je osvojit, ko odbrani tek tada može u neku lakšu komparaciju sa kraljevima igre.

Super Liga je spas, jer i Madriđanima ovo više nije toliko ni interesantno.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
Finn
Postovi: 9198
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Finn » 18 apr 2024, 16:04

TonySosa je napisao/la:
18 apr 2024, 15:44

Meni samo nije jasno kako Pep nikad ne zna pustiti loptu protivniku, pa da i on malo proba na kontre. Kakav mag.🤣 Ja sam siguran da bi tako prošli dalje. Ali on konta da je LP igranje protiv Lutona i sličnih ekipa, pa ono ako napadamo 120 minuta, stvorićemo 15 odličnih šansi. Hoćeš kurko.
Skonto je u finalu prošle godine, ne bi me čudilo da je i tad htio ovo svoje, nego mu je pomoćnik ili neko objasnio kako stvari stoje.

Avatar
Judd
Postovi: 919
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Judd » 18 apr 2024, 16:15

TonySosa je napisao/la:
18 apr 2024, 15:58
Uostalom, Ancelotti je skoro pa identičan bunker odigrao protiv Bayerna 2014. Samo je tad Ramos ubacio dva brza gola začas, a i kontra je bila dosta ubitačnija.

Inače ima par pojedinaca koje treba testirati na doping u ovom Cityu. Ruben Dias prvi. Lik se ponaša ko robot. Još kad znamo kakva je prevara Guardiola bio u svoje igračke dane...
Judd je napisao/la:
18 apr 2024, 15:56
TonySosa je napisao/la:
18 apr 2024, 15:44


Fakat, njima je se cijeli gameplan sveo na ubacivanja sa strane. Nekad su za to govorili cross and insallah. Tako je i sinoć bilo, jedino je De Bruyne imao par dobrih utrčavanja u prostor.

Meni samo nije jasno kako Pep nikad ne zna pustiti loptu protivniku, pa da i on malo proba na kontre. Kakav mag.🤣 Ja sam siguran da bi tako prošli dalje. Ali on konta da je LP igranje protiv Lutona i sličnih ekipa, pa ono ako napadamo 120 minuta, stvorićemo 15 odličnih šansi. Hoćeš kurko.
Liga prvaka je da parkiraš dvospratnog i nabijaš loptu brazilskom bravčetu. Mađija, realno. :yawn:
Iz koje si ti selendre izašao, pa se koristiš takvim izrazima?
Iz tvojih upisa se jasno vidi da o fudbalu nemaš pojma.

Cityeva taktika da gađaju Halanda a Realova taktika je bila šta? :rol:

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8197
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la baboedindzeko09 » 18 apr 2024, 16:21

Judd je napisao/la:
18 apr 2024, 16:15
Iz tvojih upisa se jasno vidi da o fudbalu nemaš pojma.

Cityeva taktika da gađaju Halanda a Realova taktika je bila šta? :rol:
Ima normalnih navijača Reala, ali Sosa i denimen su šizofreničari na kvadrat.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Mogli
Postovi: 486
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Mogli » 18 apr 2024, 16:42

Ovi sebe ubijedili da City nije imao prilika i da je Real zasluzeno prosao. :tokralju:

Mukebir
Postovi: 294
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Mukebir » 18 apr 2024, 16:49

baboedindzeko09 je napisao/la:
18 apr 2024, 16:21
Judd je napisao/la:
18 apr 2024, 16:15
Iz tvojih upisa se jasno vidi da o fudbalu nemaš pojma.

Cityeva taktika da gađaju Halanda a Realova taktika je bila šta? :rol:
Ima normalnih navijača Reala, ali Sosa i denimen su šizofreničari na kvadrat.
Sav fudbalski svijet im se divio za ono što su uradili prošle godine i ono sto trenutno rade. Jedan Mourinho, čovjek koji je doktorirao bunker, se naklonuo Sitiju. Samo je nekom tamo denimenu, koji veze s vezom nema osim da hinjski pokuša da omalovazi sve oko sebe, one season Wonder. Ovaj forum odavno čitam i nikad manje nije bilo dobre normalne rasprave ...
Zaniolo és la meva gossa. Es folla a la seva mare al cony.

Avatar
denimen99
Postovi: 1652
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la denimen99 » 18 apr 2024, 16:53

Mukebir je napisao/la:
18 apr 2024, 16:49
baboedindzeko09 je napisao/la:
18 apr 2024, 16:21
Judd je napisao/la:
18 apr 2024, 16:15
Iz tvojih upisa se jasno vidi da o fudbalu nemaš pojma.

Cityeva taktika da gađaju Halanda a Realova taktika je bila šta? :rol:
Ima normalnih navijača Reala, ali Sosa i denimen su šizofreničari na kvadrat.
Sav fudbalski svijet im se divio za ono što su uradili prošle godine i ono sto trenutno rade. Jedan Mourinho, čovjek koji je doktorirao bunker, se naklonuo Sitiju. Samo je nekom tamo denimenu, koji veze s vezom nema osim da hinjski pokuša da omalovazi sve oko sebe, one season Wonder. Ovaj forum odavno čitam i nikad manje nije bilo dobre normalne rasprave ...
Real jednom parkirao bus, zbog taktike, i vi ste klub etiketirali kao da je to normalno. I to klub koji je sinonim za trpanje golova u LP. Ne kontam ni ja vas. I da cilj mi je da se šprdam sa ekipom koja je izgubila. Postoji nešto što se zove bragging rights, i to koristim.

O čemu hoćeš da normalno raspravljamo? Evo ajde da budemo objektivni? Šta je to u čemu treba da se slažem sa tobom, ovo ti je 35 profil na forumu ali eto nekako sam ja hinja hahaha.

Priznajem, City može dugo čuvati loptu, ali to su mogle sve Pepove ekipe. Šta još da priznam, da su im centaršutevi katastrofa, jesu, Real je bolji centaršuta generacijski od Citya još od Beckhama, pa preko Di Marie i kasnije Modrića koji imaju savršene centaršute.. ni to nemam problem da priznam.

Rodri, predobar igrač, ali Camavinga mu je iščeprkao skoro sve lopte sinoć, sem onih koje je dodavao unazad. O čemu još da raspravljamo? Real se povukao i šta sad?
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
jestamaji
Postovi: 16534
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la jestamaji » 18 apr 2024, 17:18

Madal je napisao/la:
18 apr 2024, 16:00
Nelos je Guardiola da se ne lazemo, poslije Carla i Zizua najbolji trener Lige Prvaka. Steta sto zivi u eri 2 najbolja ikada. Steta za njega.
ako je "ikada" onda su svi oni iza happela, osim ako ne misliš samo na lš a ne i na kš

Avatar
L-Train
Postovi: 18403
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la L-Train » 18 apr 2024, 17:19

Mogli je napisao/la:
18 apr 2024, 16:42
Ovi sebe ubijedili da City nije imao prilika i da je Real zasluzeno prosao. :tokralju:
A na drugom forumu razvijamo teorije da su ljudi na drogama.Nije jasno ljudima kako ekipa koja drzi 70% lopte u posjedu ima toliko snage :lol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Arvid
Postovi: 17249
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Arvid » 18 apr 2024, 17:29



Sarma busted
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.