WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3300
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 apr 2024, 17:48

Brzo ste izgleda zaboravili Slogu na pocetku sezonu i duplo vecu procjenu delegata, kao i jos par navucenih posjeta na Kosevu. Na derbiju su zakinuti ali u 80% domacih utakmica imaju povecanu posjetu. :pray:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

ladicar
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 apr 2024, 11:00
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la ladicar » 16 apr 2024, 18:17

MortemHz je napisao/la:
16 apr 2024, 14:10
ladicar je napisao/la:
16 apr 2024, 13:40
Mahsuz sam se registrovao da napisem post na temu posjete.

Jasno mi je da je metoda određivanja odokativna, drukcije uglavnom i ne moze (iako cini mi se da dok su brojaci radili na grbavici, opet se nisu koristili ti podaci).
Ipak ne razumijem odstupanja kad je stadion rasprodan i kad bi bar trebalo biti jednostavno.
Konkretno:
Zadnji derbi na grbavici zvanicna posjeta je 11000.
Kapacitet grbavice je 13500, stadion rasprodan, nisam siguran koliko mjesta uzimaju tampon zone, ali ja bih rekao 2000 max tako da bi posjeta trebala biti 11500-12000 gledajuci kapacitet stadiona. Moje misljenje je da je broj jos veci jer stepenice na jugu i istoku su pune, na jugu takodjer standardno onaj dio na jugozapadu ima jos par stoja, ali razumijem ako se to ignorise i gleda iskljucivo kapacitet stadiona.

Derbi u martu je pogotovo u poredjenju sa ovim promasaj. Situacija je identicna, stadion rasprodan, tampon zone prisutne, samo se hordama zabranjuje dolazak koji su dobili 1500 ulaznica, kao i zadnji derbi.
Ako poredimo derbije, trebalo bi biti 11000-1500=9500, ali delegat je napravio zesci promasaj i zapisao 8500 :crazy:

Cini mi se da su na grbavici prosle sezone znali pretjerati sa procjenama, ove sezone bih rekao da su nas par puta zakinuli.

I klubovi su tu krivi, ja bih recimo volio znati koliko je uopste ulaznica pusteno u prodaju za derbi, ali ta informacija se taji. Znacajan je tu broj naravno i godisnjih, desetogodisnjih i mislim da sveukupno prelazi kapacitet stadiona.

Tačno je da derbi na kosevu pravi razliku u prosjeku i steta je sto Grbavica nema kapacitet nekih dvadesetak hiljada, tribine blizu terena kao sjver i istok sad i da to bude pravi spektakl. Pitarima dat citav sjever, ostatak obojiti u plavo i ta bi slika obisla svijet
Zar nije bilo praznih mjesta na vašem sjeveru? Ova posjeta je po meni najrealnija radi tampon zona, u vrh glave 11500. Prošli derbi je bila fula, tu je bilo oko 10000 a ne 8500. Ne znam koliko bi to imalo smisla sa prodanim ulaznicama i brojačima zato što raja ulazi i mimo toga i onda bi posjeta bila i manja. Sjećam se kad ste vi napunili jug na Koševu a prodanih ulaznica bilo 3650. Kako? Znači da neki uđu bez karte ili se jednostavno rašire pa imaš dojam da je puno. Da me ne shvatiš pogrešno, ovo važi i za sjever.
Podatak za Koševo isto nije tačan u prvom derbiju ove sezone, stavili 21000 a uzmi sad slike i vidi da nije moglo biti ispod 24000.
Derbi na Koševu pravi razliku ali nemoj zaboraviti da vi imate 2 derbija na Grbavici gdje bude pun stadion a inače ne bi bilo ni blizu, to isto pravi veiku razliku.
Opet u ovim ostalim utakmicama očekivano je da Grbavica bude punija radi uslovnosti stadiona. Na vašem stadionu samo jug nije pokriven dok je kod nas samo loža pokrivena (300 mjesta i ne možeš kupiti ulaznice u slobodnoj prodaji). Znaš i sam da jako često budu kiše i loše vrijeme i onda raja neće da se pati, posebno da djecu vode i tu recimo Grbavica pravi razliku tokom čitave sezone.
I jedan i drugi klub imaju odličnu posjetu s obzirom na situaciju u državi, veličinu grada, očekivanja, budžete oba kluba i činjenice koliko je liga slaba.
Sve karte su prodane, praznih mjesta jedino ima na sjevero-zapadu koji je neuslovan za gledanje utakmice jer se ne vidi teren od krova zapada, ali to nadomjeste pune stepenice.
Ova procjena je po mom misljenju prihvatljiva, mada sam siguran da je bilo malo vise raje.

Derbi na kosevu jeste razlika jer u odnosu na vas prosjek to je utakmica koja je imala 14000 vise ljudi. Kod nas je derbi od 11000 ljudi 'samo' 4500 vise od prosjeka.

Uslovnost grbavice i generalno istocna tribina je definitivno podigla prosjek na grbavici i isto bi se desilo na kosevu ja msm.
Istok je prava porodicna tribina i postalo je normalno vidjeti mnogo zena i djece na grbavici.
Kad se pogledaju stadioni i kvalitet fudbala mi imamo odličan prosjek u odnosu na region, ne samo sarajevski klubovi nego citava drzava.

MostarskiSin
Postovi: 1843
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la MostarskiSin » 17 apr 2024, 00:07

Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?

Pablo11
Postovi: 1169
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Pablo11 » 17 apr 2024, 01:49

ladicar je napisao/la:
16 apr 2024, 18:17
MortemHz je napisao/la:
16 apr 2024, 14:10
ladicar je napisao/la:
16 apr 2024, 13:40
Mahsuz sam se registrovao da napisem post na temu posjete.

Jasno mi je da je metoda određivanja odokativna, drukcije uglavnom i ne moze (iako cini mi se da dok su brojaci radili na grbavici, opet se nisu koristili ti podaci).
Ipak ne razumijem odstupanja kad je stadion rasprodan i kad bi bar trebalo biti jednostavno.
Konkretno:
Zadnji derbi na grbavici zvanicna posjeta je 11000.
Kapacitet grbavice je 13500, stadion rasprodan, nisam siguran koliko mjesta uzimaju tampon zone, ali ja bih rekao 2000 max tako da bi posjeta trebala biti 11500-12000 gledajuci kapacitet stadiona. Moje misljenje je da je broj jos veci jer stepenice na jugu i istoku su pune, na jugu takodjer standardno onaj dio na jugozapadu ima jos par stoja, ali razumijem ako se to ignorise i gleda iskljucivo kapacitet stadiona.

Derbi u martu je pogotovo u poredjenju sa ovim promasaj. Situacija je identicna, stadion rasprodan, tampon zone prisutne, samo se hordama zabranjuje dolazak koji su dobili 1500 ulaznica, kao i zadnji derbi.
Ako poredimo derbije, trebalo bi biti 11000-1500=9500, ali delegat je napravio zesci promasaj i zapisao 8500 :crazy:

Cini mi se da su na grbavici prosle sezone znali pretjerati sa procjenama, ove sezone bih rekao da su nas par puta zakinuli.

I klubovi su tu krivi, ja bih recimo volio znati koliko je uopste ulaznica pusteno u prodaju za derbi, ali ta informacija se taji. Znacajan je tu broj naravno i godisnjih, desetogodisnjih i mislim da sveukupno prelazi kapacitet stadiona.

Tačno je da derbi na kosevu pravi razliku u prosjeku i steta je sto Grbavica nema kapacitet nekih dvadesetak hiljada, tribine blizu terena kao sjver i istok sad i da to bude pravi spektakl. Pitarima dat citav sjever, ostatak obojiti u plavo i ta bi slika obisla svijet
Zar nije bilo praznih mjesta na vašem sjeveru? Ova posjeta je po meni najrealnija radi tampon zona, u vrh glave 11500. Prošli derbi je bila fula, tu je bilo oko 10000 a ne 8500. Ne znam koliko bi to imalo smisla sa prodanim ulaznicama i brojačima zato što raja ulazi i mimo toga i onda bi posjeta bila i manja. Sjećam se kad ste vi napunili jug na Koševu a prodanih ulaznica bilo 3650. Kako? Znači da neki uđu bez karte ili se jednostavno rašire pa imaš dojam da je puno. Da me ne shvatiš pogrešno, ovo važi i za sjever.
Podatak za Koševo isto nije tačan u prvom derbiju ove sezone, stavili 21000 a uzmi sad slike i vidi da nije moglo biti ispod 24000.
Derbi na Koševu pravi razliku ali nemoj zaboraviti da vi imate 2 derbija na Grbavici gdje bude pun stadion a inače ne bi bilo ni blizu, to isto pravi veiku razliku.
Opet u ovim ostalim utakmicama očekivano je da Grbavica bude punija radi uslovnosti stadiona. Na vašem stadionu samo jug nije pokriven dok je kod nas samo loža pokrivena (300 mjesta i ne možeš kupiti ulaznice u slobodnoj prodaji). Znaš i sam da jako često budu kiše i loše vrijeme i onda raja neće da se pati, posebno da djecu vode i tu recimo Grbavica pravi razliku tokom čitave sezone.
I jedan i drugi klub imaju odličnu posjetu s obzirom na situaciju u državi, veličinu grada, očekivanja, budžete oba kluba i činjenice koliko je liga slaba.
Sve karte su prodane, praznih mjesta jedino ima na sjevero-zapadu koji je neuslovan za gledanje utakmice jer se ne vidi teren od krova zapada, ali to nadomjeste pune stepenice.
Ova procjena je po mom misljenju prihvatljiva, mada sam siguran da je bilo malo vise raje.

Derbi na kosevu jeste razlika jer u odnosu na vas prosjek to je utakmica koja je imala 14000 vise ljudi. Kod nas je derbi od 11000 ljudi 'samo' 4500 vise od prosjeka.

Uslovnost grbavice i generalno istocna tribina je definitivno podigla prosjek na grbavici i isto bi se desilo na kosevu ja msm.
Istok je prava porodicna tribina i postalo je normalno vidjeti mnogo zena i djece na grbavici.
Kad se pogledaju stadioni i kvalitet fudbala mi imamo odličan prosjek u odnosu na region, ne samo sarajevski klubovi nego citava drzava.
Istokom ne mozes proci kad je derbi, ali hajde nije ni bitno par stoja gore dole, bitno je da svaku tekmu bude bar 7k sto je i cilj navijaca da sto vise dodje bez obzira na utakmicu. Realno gledajuci, niko ne bi imao pribliznu brojku da je u ovoj situaciji.

Avatar
Bersaga
Postovi: 871
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Bersaga » 17 apr 2024, 02:14

Suspenzija stadiona bila protiv Igmana + rezultati koji su bili ranije i kolo prije te potop na Grbavici, bilo bi debelo ispod prosjeka.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 106
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la LamineDiarra » 17 apr 2024, 02:59

MostarskiSin je napisao/la:
17 apr 2024, 00:07
Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?
po mojoj slobodnoj procjeni dvije trećine od crveno zaokruženog dijela grada.

slika



poyy

Avatar
VR6_LION
Postovi: 232
Pridružen/a: 23 avg 2009, 13:15
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la VR6_LION » 17 apr 2024, 08:04

U Vrapcicima je veca posjeta nego sto je prikazano,mislim da gledaju na osnovu prodatih karata
Ulaznice se ne prodaju za zene i djecu,
a Bgm ih bude mnogo na utakmici pa tako da ne bude realna cifra prikazana

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la mma_hz » 17 apr 2024, 08:11

LamineDiarra je napisao/la:
17 apr 2024, 02:59
MostarskiSin je napisao/la:
17 apr 2024, 00:07
Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?
po mojoj slobodnoj procjeni dvije trećine od crveno zaokruženog dijela grada.

slika



poyy
Meni je nevjerovatno kako su ovo uspjeli ljudi sacuvati,stvarno su ti Mostarci mudonje prave.Sa jedne strane te ustase napadaju,s druge cetnici i opet uspijes sve osloboditi do Konjica dolinom neretve.Pa sad i ugase hrvatima grupu. :tokralju: :tokralju:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Zeko87
Postovi: 2226
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Zeko87 » 17 apr 2024, 08:22

Logično je da trenutno Željo ima bolji prosjek posjete kad su ugostili nas 2x, Zrinjskog i Veleža po 2x a mi sve iste po 1x i još imamo domaću utakmicu bez publike.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11422
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la OnlyLeft22 » 17 apr 2024, 08:49

mma_hz je napisao/la:
17 apr 2024, 08:11
LamineDiarra je napisao/la:
17 apr 2024, 02:59
MostarskiSin je napisao/la:
17 apr 2024, 00:07
Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?
po mojoj slobodnoj procjeni dvije trećine od crveno zaokruženog dijela grada.

slika



poyy
Meni je nevjerovatno kako su ovo uspjeli ljudi sacuvati,stvarno su ti Mostarci mudonje prave.Sa jedne strane te ustase napadaju,s druge cetnici i opet uspijes sve osloboditi do Konjica dolinom neretve.Pa sad i ugase hrvatima grupu. :tokralju: :tokralju:

;) ;)

30.6. :ljepota: :bih:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

KimJongEsmer
Postovi: 140
Pridružen/a: 14 sep 2023, 11:53
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la KimJongEsmer » 17 apr 2024, 08:56

mma_hz je napisao/la:
17 apr 2024, 08:11
LamineDiarra je napisao/la:
17 apr 2024, 02:59
MostarskiSin je napisao/la:
17 apr 2024, 00:07
Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?
po mojoj slobodnoj procjeni dvije trećine od crveno zaokruženog dijela grada.

slika



poyy
Meni je nevjerovatno kako su ovo uspjeli ljudi sacuvati,stvarno su ti Mostarci mudonje prave.Sa jedne strane te ustase napadaju,s druge cetnici i opet uspijes sve osloboditi do Konjica dolinom neretve.Pa sad i ugase hrvatima grupu. :tokralju: :tokralju:
Pa nije bila džaba kletva u ratu :"Dabogda te Merhamet hranio a Hvo branio". Rute i jedni i drugi :mrgreen:

Radobolja
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Radobolja » 17 apr 2024, 10:25

mma_hz je napisao/la:
17 apr 2024, 08:11
LamineDiarra je napisao/la:
17 apr 2024, 02:59
MostarskiSin je napisao/la:
17 apr 2024, 00:07
Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?
po mojoj slobodnoj procjeni dvije trećine od crveno zaokruženog dijela grada.

slika



poyy
Meni je nevjerovatno kako su ovo uspjeli ljudi sacuvati,stvarno su ti Mostarci mudonje prave.Sa jedne strane te ustase napadaju,s druge cetnici i opet uspijes sve osloboditi do Konjica dolinom neretve.Pa sad i ugase hrvatima grupu. :tokralju: :tokralju:
Uspjeli sacuvati i odbraniti,sve starine i ono po cemu je Mostar poznat mi drzimo,ugasili im grupu,i trenutno nas više i ima!!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la TeaM87 » 17 apr 2024, 10:58

MortemHz je napisao/la:
16 apr 2024, 17:42
TeaM87 je napisao/la:
16 apr 2024, 17:37
MortemHz je napisao/la:
16 apr 2024, 14:10


Zar nije bilo praznih mjesta na vašem sjeveru? Ova posjeta je po meni najrealnija radi tampon zona, u vrh glave 11500. Prošli derbi je bila fula, tu je bilo oko 10000 a ne 8500. Ne znam koliko bi to imalo smisla sa prodanim ulaznicama i brojačima zato što raja ulazi i mimo toga i onda bi posjeta bila i manja. Sjećam se kad ste vi napunili jug na Koševu a prodanih ulaznica bilo 3650. Kako? Znači da neki uđu bez karte ili se jednostavno rašire pa imaš dojam da je puno. Da me ne shvatiš pogrešno, ovo važi i za sjever.
Podatak za Koševo isto nije tačan u prvom derbiju ove sezone, stavili 21000 a uzmi sad slike i vidi da nije moglo biti ispod 24000.
Derbi na Koševu pravi razliku ali nemoj zaboraviti da vi imate 2 derbija na Grbavici gdje bude pun stadion a inače ne bi bilo ni blizu, to isto pravi veiku razliku.
Opet u ovim ostalim utakmicama očekivano je da Grbavica bude punija radi uslovnosti stadiona. Na vašem stadionu samo jug nije pokriven dok je kod nas samo loža pokrivena (300 mjesta i ne možeš kupiti ulaznice u slobodnoj prodaji). Znaš i sam da jako često budu kiše i loše vrijeme i onda raja neće da se pati, posebno da djecu vode i tu recimo Grbavica pravi razliku tokom čitave sezone.
I jedan i drugi klub imaju odličnu posjetu s obzirom na situaciju u državi, veličinu grada, očekivanja, budžete oba kluba i činjenice koliko je liga slaba.
Imas li slucajno statistiku nase i vase posjete ove sezone ali bez derbija?
FK Sarajevo - 6322
FK Željezničar - 6264
Auu, bas smo ublizu, ali mislim da cemo biti najposjeceniji, kao i svake godine uostalom

hvala i tebi i Zuti :thumbup:
FKŽ !

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la TeaM87 » 17 apr 2024, 11:02

Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 08:22
Logično je da trenutno Željo ima bolji prosjek posjete kad su ugostili nas 2x, Zrinjskog i Veleža po 2x a mi sve iste po 1x i još imamo domaću utakmicu bez publike.
suplja prica, Željo skoro svake godine ima najbolji prosjek u drzavi, bez obzira na situaciju na tabeli i protivnike
FKŽ !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54410
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la MortemHz » 17 apr 2024, 11:09

Očekivano radi uslovnosti stadiona, tako je kako je.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zeko87
Postovi: 2226
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Zeko87 » 17 apr 2024, 11:24

Realno, obzirom na okolnosti, svaka čast Manijacima na ono što čine za svoj klub u zadnjih 10 god. Bukvalno ga drže "u životu", da su mu okrenuli leđa sigurno bi već sad bili nešto poput Olimpica ili KK Bosna u najboljem slučaju.

Mi navijači moramo raditi na afirmaciji sarajevskog derbija, ovo sa povećanjem broja karata je dobar početak. Klubovi moraju pokazati fair play i isto očekivati od navijača. Ipak smo mi jedan grad i svima su nam isti dušmani koji jedva čekaju da nas vide na podu.

Zafrkancija je sasvim ok, samo ne smije prerastati u agresivu. Barem to nikad nije bilo prije do dolaska tik tok generacija.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Pablo11
Postovi: 1169
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Pablo11 » 17 apr 2024, 11:27

Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:24
Realno, obzirom na okolnosti, svaka čast Manijacima na ono što čine za svoj klub u zadnjih 10 god. Bukvalno ga drže "u životu", da su mu okrenuli leđa sigurno bi već sad bili nešto poput Olimpica ili KK Bosna u najboljem slučaju.

Mi navijači moramo raditi na afirmaciji sarajevskog derbija, ovo sa povećanjem broja karata je dobar početak. Klubovi moraju pokazati fair play i isto očekivati od navijača. Ipak smo mi jedan grad i svima su nam isti dušmani koji jedva čekaju da nas vide na podu.

Zafrkancija je sasvim ok, samo ne smije prerastati u agresivu. Barem to nikad nije bilo prije do dolaska tik tok generacija.
Sve to stoji uslovnost stadiona, imali smo vise jacih tekmi, ali sam uvjeren da niko ne bi imao ni priblizno da se nalazi u ovoj situaciji.

Zeko87
Postovi: 2226
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Zeko87 » 17 apr 2024, 11:35

Pablo11 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:27
Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:24
Realno, obzirom na okolnosti, svaka čast Manijacima na ono što čine za svoj klub u zadnjih 10 god. Bukvalno ga drže "u životu", da su mu okrenuli leđa sigurno bi već sad bili nešto poput Olimpica ili KK Bosna u najboljem slučaju.

Mi navijači moramo raditi na afirmaciji sarajevskog derbija, ovo sa povećanjem broja karata je dobar početak. Klubovi moraju pokazati fair play i isto očekivati od navijača. Ipak smo mi jedan grad i svima su nam isti dušmani koji jedva čekaju da nas vide na podu.

Zafrkancija je sasvim ok, samo ne smije prerastati u agresivu. Barem to nikad nije bilo prije do dolaska tik tok generacija.
Sve to stoji uslovnost stadiona, imali smo vise jacih tekmi, ali sam uvjeren da niko ne bi imao ni priblizno da se nalazi u ovoj situaciji.
Ma dobro, mislim da je Velež preživio najveće probleme, otimanje stadiona, ispadanja iz lige i tu su sad u vrhu, sa novosagrađenim stadionom i velikom podrškom navijača iz grada koji ima 2x manje ljudi od Sarajeva.

Borac je preživio drugu ligu, ali Vicu izgleda neće. Ostalo je sve tanko. Nedostaje mi Čelik i atmosfera Bilinog Polja.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

MostarskiSin
Postovi: 1843
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la MostarskiSin » 17 apr 2024, 12:02

LamineDiarra je napisao/la:
17 apr 2024, 02:59
MostarskiSin je napisao/la:
17 apr 2024, 00:07
Koliko je bilo simpatizera Zrinjskog i ljudi od puta pod BB za vikend?
po mojoj slobodnoj procjeni dvije trećine od crveno zaokruženog dijela grada.

slika



poyy
Kakve to ima veze s mojim pitanjem o posjeti pod BB?

@tuta @antipolitika naucite ovog indijanca nekim vrijednostima, od najosnovnijih stvari krenite, zaostao je poprilicno

Avatar
Zutti
Postovi: 1097
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: WWin Liga Bosne i Hercegovine - posjeta 2023/24

Post Postao/la Zutti » 21 apr 2024, 03:16

Tabela po prosjeku publike nakon 27. kola

1. Sarajevo - 7373 (13)
2. Željezničar - 6800 (13)
3. Velez - 3350 (14)
4. Borac - 3000 (14)
5. Posušje - 2693 (14)
6. Zrinjski - 2550 (14)
7. Široki Brijeg - 1235 (13)
8. Igman - 1127 (13)
9. Gosk - 669 (13)
10. Sloga - 509 (14)
11. Tuzla City - 473 (13)
12. Zvijezda 09 - 421 (13)
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, Paromlinac i 20 gostiju.