Ballon d'or

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
NekoNovi
Postovi: 200
Pridružen/a: 15 avg 2020, 02:12
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la NekoNovi » 31 okt 2023, 12:20

IceTea je napisao/la:
31 okt 2023, 07:41
JoeBleck je napisao/la:
31 okt 2023, 07:11
Al kad citam pojedine komentare otmem se dojmu da je Haland Messi a Messi Fernandez.

Onako na prvu , Messi je u stanju na jednoj utakmici vise carolije napraviti nego ovaj za sezonu.Porediti igraca koji je sve na terenu sa likom koji je samo i samo go masina je neuporedivo.Mislim poredimo Messija sa Halandom , pa 90% saigraca istog je reklo da treba Messi da osvoji.
Sjajan napadac , ali tu prica zavrsava.Ni u jednom fudbalskom aspektu nije ni do koljena Messiju.I na osnovu cega je on sad trebao uzeti ? Osvojio LP ? Pa ima ekipu iza sebe koja se igra 90 min sa svima na Svijetu.

Messijev brutalni nasup na SP je vjerovatno najbolje odigrano SP ikada od kako se isto igra.

Dovidjenja prijatno.Najveci 8
Druže koji si ti nemač pojma. Nisam dugo pročitao post u kojem je bilo više grešaka i zabluda. Edukuj se malo o fudbalu. :facepalm:

Kao prvo kriterij za dobijanje ove smiješne nagrade ne može i ne smije biti par utakmica već čitava sezona. Po tome bilo ko može osvojiti balun ako pokida na Svjetskom. Kaži mi šta je to Messi postigao na klupskom nivou da dobije ovu nagradu? Veliko ništa.

Dalje, Haaland da je samo gol mašina bio bi kao Lewandowski, par puta bi bljesnuo i nestao. Ovaj čovjek je izdominirao sva takmičenja. Ko zna šta bi i na tom Svjetskom bilo da ima iole jaču reprezentaciju. Rodrija vidim ne spominješ, lik također sve osvojio sa Cityem + Ligu Nacija sa Španijom. Oba ova igrača su više zaslužila od Messija.

Onda mi kaži, kako to da za Haalanda igraju igrači, može biti da za Messija ne igraju? Nije iza sebe imao Enza, McAllistera i ostale da mu čuvaju leđa na Svjetskom dok se on šetkao i kupio kajmak? :lol:

Po vašoj priči Messi uzeo SP sa reprezentacijom Ruande. :tokralju:

I ono najbitnije, kako to da je Messi toliko izdominirao na tom SP? Čovjek od 7 datih golova, 4 dao iz penala. Nije bio ni najbolji strijelac, a prvo mjesto sa samo 3 asistencije je dijelio sa još par igrača. :tokralju:

Ovo za najbolje odigrano SP ikad bolje da nisi napisao i dodatno se obrukao. Ronaldo 2002 nije rasuo sve sa Brazilom i postigao 8 golova? Iniesta i Sneijder nisu 2010 pokidali? Neuer nije spasio Njemačku 2014 sjajnim odbranama protiv Alžira, Francuske, Argentine itd? Pele i Maradona su se bavili badmintonom? :urnebes:

Vi navijači Barce ste toliko propali i grohnuli da vam je sve na svijetu vadit se na lika koji vas je usput šutnuo kad vam je bilo najteže i otišao kao i svaki drugi za parama u PSG. Od tada vam se klub i ne može oporaviti. Donekle vas i razumijem, očajne rezultate Barce u Evropi, to što su postali nebitan klub, vi perete sa lažnim konstatacijama da je Messi najveći ikad i da je zaslužio balun. :cry:
Koji si ti troll burazeru da to nije normalno? Jesi gledao SP? Messi nije šutnuo Barcelonu. Barcelona je ta koja nije mogla da mu ponudi novi ugovor zbog FFP-a. Prošle sezone se osvojila liga i bilo je prihoda pa se na kraju potrošilo 3 M na Romeua. Ti prvi prijatelju si mislio da Argentina neće proći dalje od grupe, pretpostavljam, gotovo su svi imali sumnju u tu ekipu, pogotovo nakon poraza od Arabije. Čiko je izdominirao na najvećoj fudbalskoj smotri. Da je ova nagrada izgubila svoj kredibilitet, to stoji. Omalovažavati lik i djelo po mom mišljenju najboljeg igrača u historiji to vec nema smisla. Pa **** ga led nije Avdija Vrsajevic dobio zlatnu loptu. Svaka čast halandu, momak je mašina ali gdje je bio u polufinalu i finalu LP, ako ćemo se voditi tom nekom tvojom logikom. Gotovo svi svjetski fudbaleri nakon dodjele su složni da je Leo zaslužio nagradu samo ti neke svojeaksiome izvlačiš. Ovo bi trebala da bude nagrada za onog ko najbplj3 igra lopte i ko je cjelokupan produkt. Haland zabija ali Messi i zabija i asistira i to kako asistira. To sto on radi je magija. Hvala mu za sve ove godine, načekati ćete se svi dok ne dodje novi i približno dobar kao on.....

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la IceTea » 31 okt 2023, 12:35

Rivaldinho je napisao/la:
31 okt 2023, 09:52
MoodyHank je napisao/la:
31 okt 2023, 08:31

Cannavaro naprimjer.
Sto ga ugasi tbjb 😂😂😂😂
Nema baš me je ugasio. Argumentovano. :urnebes:

Nisam ni ja mogao vjerovati kad je Cannavaro dobio ZL.

Ali ovo je svakako kikiriki nagrada, tako da.. :kafa:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2086
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la numanumaye22 » 31 okt 2023, 12:41

Ma osvojio covjek SP, prekucao turnir uvjerljivo najbolji igrac bio, tako da nema price. Sputavao mu se uspjeh uvijek s repkom, sad ima sve.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2086
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la numanumaye22 » 31 okt 2023, 12:43

IceTea je napisao/la:
31 okt 2023, 12:35
Rivaldinho je napisao/la:
31 okt 2023, 09:52
MoodyHank je napisao/la:
31 okt 2023, 08:31

Cannavaro naprimjer.
Sto ga ugasi tbjb 😂😂😂😂
Nema baš me je ugasio. Argumentovano. :urnebes:

Nisam ni ja mogao vjerovati kad je Cannavaro dobio ZL.

Ali ovo je svakako kikiriki nagrada, tako da.. :kafa:
Goretzka ti je tad tek rodjen, nije on mogao pratit nogomet tada.

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la IceTea » 31 okt 2023, 12:51

NekoNovi je napisao/la:
31 okt 2023, 12:20
IceTea je napisao/la:
31 okt 2023, 07:41
JoeBleck je napisao/la:
31 okt 2023, 07:11
Al kad citam pojedine komentare otmem se dojmu da je Haland Messi a Messi Fernandez.

Onako na prvu , Messi je u stanju na jednoj utakmici vise carolije napraviti nego ovaj za sezonu.Porediti igraca koji je sve na terenu sa likom koji je samo i samo go masina je neuporedivo.Mislim poredimo Messija sa Halandom , pa 90% saigraca istog je reklo da treba Messi da osvoji.
Sjajan napadac , ali tu prica zavrsava.Ni u jednom fudbalskom aspektu nije ni do koljena Messiju.I na osnovu cega je on sad trebao uzeti ? Osvojio LP ? Pa ima ekipu iza sebe koja se igra 90 min sa svima na Svijetu.

Messijev brutalni nasup na SP je vjerovatno najbolje odigrano SP ikada od kako se isto igra.

Dovidjenja prijatno.Najveci 8
Druže koji si ti nemač pojma. Nisam dugo pročitao post u kojem je bilo više grešaka i zabluda. Edukuj se malo o fudbalu. :facepalm:

Kao prvo kriterij za dobijanje ove smiješne nagrade ne može i ne smije biti par utakmica već čitava sezona. Po tome bilo ko može osvojiti balun ako pokida na Svjetskom. Kaži mi šta je to Messi postigao na klupskom nivou da dobije ovu nagradu? Veliko ništa.

Dalje, Haaland da je samo gol mašina bio bi kao Lewandowski, par puta bi bljesnuo i nestao. Ovaj čovjek je izdominirao sva takmičenja. Ko zna šta bi i na tom Svjetskom bilo da ima iole jaču reprezentaciju. Rodrija vidim ne spominješ, lik također sve osvojio sa Cityem + Ligu Nacija sa Španijom. Oba ova igrača su više zaslužila od Messija.

Onda mi kaži, kako to da za Haalanda igraju igrači, može biti da za Messija ne igraju? Nije iza sebe imao Enza, McAllistera i ostale da mu čuvaju leđa na Svjetskom dok se on šetkao i kupio kajmak? :lol:

Po vašoj priči Messi uzeo SP sa reprezentacijom Ruande. :tokralju:

I ono najbitnije, kako to da je Messi toliko izdominirao na tom SP? Čovjek od 7 datih golova, 4 dao iz penala. Nije bio ni najbolji strijelac, a prvo mjesto sa samo 3 asistencije je dijelio sa još par igrača. :tokralju:

Ovo za najbolje odigrano SP ikad bolje da nisi napisao i dodatno se obrukao. Ronaldo 2002 nije rasuo sve sa Brazilom i postigao 8 golova? Iniesta i Sneijder nisu 2010 pokidali? Neuer nije spasio Njemačku 2014 sjajnim odbranama protiv Alžira, Francuske, Argentine itd? Pele i Maradona su se bavili badmintonom? :urnebes:

Vi navijači Barce ste toliko propali i grohnuli da vam je sve na svijetu vadit se na lika koji vas je usput šutnuo kad vam je bilo najteže i otišao kao i svaki drugi za parama u PSG. Od tada vam se klub i ne može oporaviti. Donekle vas i razumijem, očajne rezultate Barce u Evropi, to što su postali nebitan klub, vi perete sa lažnim konstatacijama da je Messi najveći ikad i da je zaslužio balun. :cry:
Koji si ti troll burazeru da to nije normalno? Jesi gledao SP? Messi nije šutnuo Barcelonu. Barcelona je ta koja nije mogla da mu ponudi novi ugovor zbog FFP-a. Prošle sezone se osvojila liga i bilo je prihoda pa se na kraju potrošilo 3 M na Romeua. Ti prvi prijatelju si mislio da Argentina neće proći dalje od grupe, pretpostavljam, gotovo su svi imali sumnju u tu ekipu, pogotovo nakon poraza od Arabije. Čiko je izdominirao na najvećoj fudbalskoj smotri. Da je ova nagrada izgubila svoj kredibilitet, to stoji. Omalovažavati lik i djelo po mom mišljenju najboljeg igrača u historiji to vec nema smisla. Pa **** ga led nije Avdija Vrsajevic dobio zlatnu loptu. Svaka čast halandu, momak je mašina ali gdje je bio u polufinalu i finalu LP, ako ćemo se voditi tom nekom tvojom logikom. Gotovo svi svjetski fudbaleri nakon dodjele su složni da je Leo zaslužio nagradu samo ti neke svojeaksiome izvlačiš. Ovo bi trebala da bude nagrada za onog ko najbplj3 igra lopte i ko je cjelokupan produkt. Haland zabija ali Messi i zabija i asistira i to kako asistira. To sto on radi je magija. Hvala mu za sve ove godine, načekati ćete se svi dok ne dodje novi i približno dobar kao on.....
Mješaš kruške i jabuke drug. I izvrćeš riječi. Nigdje ja nisam osporavao kvalitet Messija, svakako da je među tri najveća igrača ikad. Ja osporavam nagradu koja je sve samo ne poštena i realna nagrada. Obična sprdačina. Evo pošto mi nisi gore odgovorio argumentima, a ni niko od tvojih (ove izjave nekih igrača da Messi treba osvojit ne računam jer su na nivou obdaništa), ja ću te još nešto pitati. Šta je to tačno Messi eto na tom SP uradio što neko drugi nije? Zašto nije mogao dobiti Alvarez npr? Alvarez koji je riješio jedan Meksiko. Riješio Australiju, Hrvatsku u polufinalu. Pobjedonosnim golovima. Alvarez nije bio penaldžija na SP. + taj isti Alvarez sve osvojio sa Cityem. Što je ogroman argument. Messi se brukao sa klubom. Gdje je Rodri? 1/8 F na SP sa Španijom, zatim Liga Nacija osvojena. Osvojio sve sa Cityem također, bio ponajbolji igrač. Za Haalanda ne treba ni trošiti riječi. Ne sjećam se fudbalera da je ovako lagano zabijao kao on.

Vaš je problem što vam je ova ZL slamka spasa jer navijate za Barcu koja je odavno predmet sprdnje i koja se čak i u EL bruka (biva nabijena nogom od mrtvog Uniteda). Meni je drago što vas raduje fejk balun kojeg je osvojio igrač koji vas je šutnuo a kleo se u klub. To vam sad i treba s obzirom da ide pušagija i u LP a Boga mi i u LaLigi. Budi mi pozdravljen. :bih:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2086
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la numanumaye22 » 31 okt 2023, 12:53

Kad se sjetim Goretzke pisanja da Argentina nece proci grupu i da nije najbolji jer nije osvojio SP s repkom a vidi sad :rol:

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la IceTea » 31 okt 2023, 12:57

ArtemisFowl je napisao/la:
31 okt 2023, 08:40
Postoji nagrada za najboljeg igrača Svjetskog prvenstva i tu je zasluženo osvojio. Ovdje nije trebao biti ni u top5. Napadač koji nije ni najbolji strijelac svog kluba :lol:
Uvijek se podcjenjivalo englesku ligu s ovom nagradom.
Ma šilji se nagrada Messiju godinama ni za šta. Samo eto da bi se moglo reći : "Mi smo živjeli u eri ovakvog igrača". :urnebes: :urnebes:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1027
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la ArtemisFowl » 31 okt 2023, 13:24

Messi da nije igrao na Svjetskom vjerovatno opet ne bi ušao u Top30 kao ni prošle godine, a to nema nikakvog smisla. Ako si najbolji na svijetu, najbolji si i bez tog jednog turnira.

Sad sam se sjetio da je lik koji jedva grije klupu u Arsenalu bio treći prije 2 godine :lol:

Avatar
NekoNovi
Postovi: 200
Pridružen/a: 15 avg 2020, 02:12
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la NekoNovi » 31 okt 2023, 13:35

Mješaš kruške i jabuke drug. I izvrćeš riječi. Nigdje ja nisam osporavao kvalitet Messija, svakako da je među tri najveća igrača ikad. Ja osporavam nagradu koja je sve samo ne poštena i realna nagrada. Obična sprdačina. Evo pošto mi nisi gore odgovorio argumentima, a ni niko od tvojih (ove izjave nekih igrača da Messi treba osvojit ne računam jer su na nivou obdaništa), ja ću te još nešto pitati. Šta je to tačno Messi eto na tom SP uradio što neko drugi nije? Zašto nije mogao dobiti Alvarez npr? Alvarez koji je riješio jedan Meksiko. Riješio Australiju, Hrvatsku u polufinalu. Pobjedonosnim golovima. Alvarez nije bio penaldžija na SP. + taj isti Alvarez sve osvojio sa Cityem. Što je ogroman argument. Messi se brukao sa klubom. Gdje je Rodri? 1/8 F na SP sa Španijom, zatim Liga Nacija osvojena. Osvojio sve sa Cityem također, bio ponajbolji igrač. Za Haalanda ne treba ni trošiti riječi. Ne sjećam se fudbalera da je ovako lagano zabijao kao on.

Vaš je problem što vam je ova ZL slamka spasa jer navijate za Barcu koja je odavno predmet sprdnje i koja se čak i u EL bruka (biva nabijena nogom od mrtvog Uniteda). Meni je drago što vas raduje fejk balun kojeg je osvojio igrač koji vas je šutnuo a kleo se u klub. To vam sad i treba s obzirom da ide pušagija i u LP a Boga mi i u LaLigi. Budi mi pozdravljen. :bih:
Kada Haland zmireci proturi loptu kroz noge Akeu, asistira narušavajuci zdrav razum i izdominira Van Dayka javi mi se. Očito je da gledaš samo ono što tebi odgovara. Šta ljudi treba da ti napisu, profesore emerituse. Doktorsku disertaciju?
Barselona jeste u problemu, ogromnom. To stoji. Kao takva je ponizila mašineriju kakva je Real prošle sezone. S obzirom na privilegije i državni aparat iza sebe bilo bi za očekivati da taj isti Real ulupa Barsi 4-5 komada po utakmici svaki put. Kažeš sutnuo? HAHAHAHAHAH
A ovo za ligu i ligu prvaka? Polako djecace, da pratiš fudbal(a po komentarima bi se dalo zaključiti da pratiš površno ali bih prije rekao da trolas) ne bi donosio tako prelako i prebrzo zaključke. Otpisati neku ekipu nakon dva mjeseca je ludilo. Polako, oguli jabuku i uživaj.

Ne sjeća se ko je zadnji put onako lako zabijao? Dovoljno je reci Messi i 91 gol u godini. :bow:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2086
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la numanumaye22 » 31 okt 2023, 15:13

ArtemisFowl je napisao/la:
31 okt 2023, 13:24
Messi da nije igrao na Svjetskom vjerovatno opet ne bi ušao u Top30 kao ni prošle godine, a to nema nikakvog smisla. Ako si najbolji na svijetu, najbolji si i bez tog jednog turnira.

Sad sam se sjetio da je lik koji jedva grije klupu u Arsenalu bio treći prije 2 godine :lol:
Uzivam gledati ovo kmezenje. :beba:

Cuj kaze da nije igrao SP i da nije osvojio. Da nije. :tokralju: :rol:

Ali samo sto je, bukvalno prosjecnu ekipu Argentine odveo na krov svijeta. Padali redom Hrvatska, Nizozemska, Francuska. Otisli ljudi preko vice prvaka i prvaka svijeta i kaze da nije igrao. :rol:

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1027
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la ArtemisFowl » 31 okt 2023, 15:22

numanumaye22 je napisao/la:
31 okt 2023, 15:13
ArtemisFowl je napisao/la:
31 okt 2023, 13:24
Messi da nije igrao na Svjetskom vjerovatno opet ne bi ušao u Top30 kao ni prošle godine, a to nema nikakvog smisla. Ako si najbolji na svijetu, najbolji si i bez tog jednog turnira.

Sad sam se sjetio da je lik koji jedva grije klupu u Arsenalu bio treći prije 2 godine :lol:
Uzivam gledati ovo kmezenje. :beba:

Cuj kaze da nije igrao SP i da nije osvojio. Da nije. :tokralju: :rol:

Ali samo sto je, bukvalno prosjecnu ekipu Argentine odveo na krov svijeta. Padali redom Hrvatska, Nizozemska, Francuska. Otisli ljudi preko vice prvaka i prvaka svijeta i kaze da nije igrao. :rol:
Ako si bez Svjetskog igrač van Top30, kako si sa tim turnirom odjednom najbolji igrač svijeta?

Zašto nije prosječnu ekipu PSG-a odveo do četvrtfinala Lige prvaka, ili makar do počasnog gola protiv očajnog Bayerna?

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la denimen99 » 31 okt 2023, 15:23

Dogodine Gavi uzima, ima lik brojke, titule, kvalitet i godine! Ako ne sredi emocije, može pokupiti ovaj Ballon Femine u svakom slučaju.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

enobarca
Postovi: 8135
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la enobarca » 31 okt 2023, 15:42

Kmecite i dalje, osma je tu, ovakvom igracu vise necemo svjedočiti :salut:

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la Petardaa » 31 okt 2023, 18:44

IceTea je napisao/la:
31 okt 2023, 12:57
ArtemisFowl je napisao/la:
31 okt 2023, 08:40
Postoji nagrada za najboljeg igrača Svjetskog prvenstva i tu je zasluženo osvojio. Ovdje nije trebao biti ni u top5. Napadač koji nije ni najbolji strijelac svog kluba :lol:
Uvijek se podcjenjivalo englesku ligu s ovom nagradom.
Ma šilji se nagrada Messiju godinama ni za šta. Samo eto da bi se moglo reći : "Mi smo živjeli u eri ovakvog igrača". :urnebes: :urnebes:
Jes, pogotovo onih godina kada je imao najbolje statistike , a Ronaldo dobijao zbog LP, a kada su drugi imali trofeje poput Riberya, Neuera onda je Ronaldo dobijao zbog golova :rol:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13326
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la Kaunas » 31 okt 2023, 18:50

Kaze Alvarez samo jos Evroviziju nije osvojio prosle godine. :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4490
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la MoodyHank » 01 nov 2023, 09:21

Od iduće godine počinje nova era i u osvajanju ove nagrade.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la Felixians4 » 01 nov 2023, 09:25

Čisto ko suza, jedna od čišćih nagrada ballon d or! Messi je bio briljantan u Ligue one i jako dobar u grupnoj fazi UCL. Nema rasprave uopće

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12973
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la nerkolfc » 01 nov 2023, 09:32

Zasluzeno osvojena nagrada.

Cuj dobio je nagradu za najboljeg igraca SP jer je bio najbolji igrac na SVJETSKOM PRVENSTVU ali nije zasluzio da bude među top 5 najboljih igraca svijeta te iste sezone kad se to prvenstvo igralo.

Ko se moze boriti s ovim argumentima?
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1027
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la ArtemisFowl » 01 nov 2023, 10:29

nerkolfc je napisao/la:
01 nov 2023, 09:32
Zasluzeno osvojena nagrada.

Cuj dobio je nagradu za najboljeg igraca SP jer je bio najbolji igrac na SVJETSKOM PRVENSTVU ali nije zasluzio da bude među top 5 najboljih igraca svijeta te iste sezone kad se to prvenstvo igralo.

Ko se moze boriti s ovim argumentima?
Svjetsko prvenstvo traje mjesec dana, sezona traje godinu dana. :)

Imaš ti bolje objašnjenje kako igrač koji je presjedio na klupi finale lige prvaka nalazi se na listi ispred Salaha?

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12973
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ballon d'or

Post Postao/la nerkolfc » 01 nov 2023, 10:32

Zar je bitno koliko traje? To je najveci fudbalski turnir koji postoji, nema bitnijeg. I njega sad ignorisati je apsolutna glupost.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.