Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2105
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la CAGarfia » 12 sep 2023, 00:43

Večeras smo zvanično dodirnuli dno.

Gruzija, Armenija, Kipar, Island, Finska, Rumunija, Iran.. nastavi niz.

Ko i kako da spriječi daljnje sramoćenje reprezentacije BiH?

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8129
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la baboedindzeko09 » 12 sep 2023, 00:45

Zapaliti zgradu saveza do temelja zajedno sa domaćim balijama koji su isporučili i sve isporučuju onima kojima je cilj uništiti jednu jedinu svijetlu tačku ove zemlje.

Dovesti isključivo igrače kojima bosanski nije maternji jezik i koji nisu rođeni ovdje, zbog profesionalizma kojeg nose iz zapadnih zemalja a ne mahalisanja po pripremama.

Zahvaliti se Ibrahimu Šehiću, Edinu Džeki i ostalima preko 32-33 godine. Pjanića ostaviti ako može/hoće prihvatiti ulogu da ulazi sa klupe zadnjih 30 minuta, jer za više snage nema.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
StevieG8
Postovi: 13437
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la StevieG8 » 12 sep 2023, 00:48

Odvojiti sport od politike znaci kod nas nikako
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la DanijelTZ » 12 sep 2023, 00:54

morali bi ove ckapi od (bivsih) selektora da progovore o nacionalnom kljucu i neozbiljnim pripremama po Ilidzi

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13506
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la QUARTERBACK » 12 sep 2023, 01:02

Za pocetak moze li se negdje naci ili moze li neko navesti imena ljudi iz bosnjackog naroda koji su u vrhu saveza i ucestvuju u svemu ovom sto se desava u ovoj drzavi od repke do lakrdija lige sve zivo su prodali vicini pushikurci

Te ljude dobro zapamtiti i sikanirati gdje god se moze dok se ne rijesimo svojih govana necemo do ovih ostalih ni doci..

Da se hoce pojaviti neki nezavisni insan da ima para i da otvori kakav portal gdje bi zaposlio ljude koji su spremni kako treba raditi taj posao i istrazivati mutne radnje kojih ima nemilice a o kojima se suti a ne da se novinari godinama usutkuju na pressicama pa dan te yebo da sam novinar pojeo bi se kad ne bi mogo pitat sta zelim nego mi neka kurava tamo odredjuje sta smijem pitat sta ne smijem ne shvatam kako smo takvi beskicmenjaci da svi sute i niko nista o tome ne prica
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
DamirT
Postovi: 14005
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la DamirT » 12 sep 2023, 01:06

QUARTERBACK je napisao/la:
12 sep 2023, 01:02
Za pocetak moze li se negdje naci ili moze li neko navesti imena ljudi iz bosnjackog naroda koji su u vrhu saveza i ucestvuju u svemu ovom sto se desava u ovoj drzavi od repke do lakrdija lige sve zivo su prodali vicini pushikurci

Te ljude dobro zapamtiti i sikanirati gdje god se moze dok se ne rijesimo svojih govana necemo do ovih ostalih ni doci..

Da se hoce pojaviti neki nezavisni insan da ima para i da otvori kakav portal gdje bi zaposlio ljude koji su spremni kako treba raditi taj posao i istrazivati mutne radnje kojih ima nemilice a o kojima se suti a ne da se novinari godinama usutkuju na pressicama pa dan te yebo da sam novinar pojeo bi se kad ne bi mogo pitat sta zelim nego mi neka kurava tamo odredjuje sta smijem pitat sta ne smijem ne shvatam kako smo takvi beskicmenjaci da svi sute i niko nista o tome ne prica
Vico Zeljković (FS RS), Dragan Soldo (NS FBiH), Irfan Durić (NS USK), Ivo Ivkić (NS Posavskog kantona), Azmir Husić (NS TK), Muriz Jabandžić (NS ZDK), Muhidin Raščić (NS BPK), Midhat Sarajčić (NS SBK), Ivan Beus (NS HNK), Fuad Čolpa (FS KS), Ivan Perić (NS Kanton 10), Milorad Sofrenić (Područni Fudbalski savez Bijeljina), Milorad Lale (Područni savez Istočno Sarajevo), Miloš Brkić (Područni savez Gradiška i Prijedor), Žarko Laketa (Područni savezi Doboj i Trebinje)

Evo sto je neko maloprije objavio sve iz saveza.

-Irfan Duric
-Azmir Husic
-Muriz Jabandzic
-Muhidin Rascic
-Midhat Sarajcic
-Fuad Colpa

Bosnjacka komponenta
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la nebeskasila » 12 sep 2023, 01:31

Dovesti strucne i skolovane osobe. Smaknuti lopove iz saveza, sve i jednu osobu koja je tremutno zaposlena tu treba otjerati. Duric vocar iz cazina glavni u nogometnom savezu, ni ostali nisu bolji.

Da se prica o bivsim igracima, mislim da ih repka ne zanima 1 posto jer da zanima do sad bi nesto pokusali.
Politiku izbaciti skroz iz nogometa
Udruziti se sve navijacke skupine i zapoceto rat protiv saveza. Jednostavno, ovako vise ne ide.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la Tekashi » 12 sep 2023, 01:43

Zapaliti savez iz temelja. Zajedno sa Vicom, Misimovicem i ostalim...

Gadi mi se Misimovic, realno.

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la Deen » 12 sep 2023, 03:22

Dzabe tebi i pep guardiola da je trener, savez je rak rana.
Sve dok je taj savez tu, nema napredak nikad, tek kad se bude rijesilo taj zlocin koji se zove savez onda mozes polako step by step da gradis nesto novo. Ovako bezveze trosis trenere jer svi moraju slusati sta savez kaze. Sto je najgore poslje ovog sramotnog poraza od polarni medvjeda, savez, igraci i strucni stab necu nista naucit iz ovoga. Oni ce nastavit po starom i pravit ce se gluhi i budali kao do sad. Kazahstan, finska, skotska, luksemburg, slovacka, grcka, albanija oni svi napreduju, a mi nista.

Samo se u istim krug vrtimo. Ono sto su dogan i feda izjavili ono nije nista novo. Pa ljudi to vec svi znaju, ptica na grani zna, i ovaj forum zna Bog je svjedok. Samo lako se pravit gluh i budala ko dzeko da te boli *urac za sve i pravis se pozitivac kao sve je super. Zato i onaj anel nije ni dosao, a ljudi ga napali i branili savez i lopove, to vam i treba sad! Brani te lopove koji negiraju nasu zemlju sta ste ocekivali? Pa vico zeli da ubije sve dobro u bh fudbalu jer ko mu je dodik? Sta mu je dodik? I jos oni guzane poput beus i oni nasi bosanci, oni bi sve uradili samo da im fino bude, nema tu sta ocekivat od takvih grobarima.

Kodro je faruk 2.0, samo sto zna bolje stvari objasnit nego faruk nista vise drugo, pa onaj faruk nam nije mogao ni objasnit zasto i kako smo izgubili od luksemburga, a ovaj kodro isto ko muha bez glave luta, pingvini te pobjedu koji vjeruju u thor sa cekicom i neki odin ma daj bolan.... treba sve otjerati sve, ovo nije humano vise, ovo je zlocin sta se radi od bh fudbala.

vico i savez prije 30 dana predstavu kodru kao najbolje rijesenje za reprezentaciju, i sad odjednom se trazi ostavka, this is a joke right? Savez napolje i to svi, treba javnost da se digne, sve bojkot, nek bude prazan stadion!

Ako hoces nesto dobro za Bh fudbal, sve bojkot jednostavno.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la gruezi » 12 sep 2023, 03:51

Otjerati sve sda posrbice iz saveza I konacno stati srbima na crtu i ne popustati ni milimetar.. osnovati komisiju za lobiranje u uefi za novu suspenziju saveza po uzoru na onu iz 2013te.. svi bosnjacki klubovi tj njihovi predstavnici u ligi da se ujedine I zauzmu stav protiv sudijskih lakrdija u savezu I stimanju utakmica borcu.. traziti od uefe da nametne statut po kojem srbi nece moci blokirati nista niti predlagati koga oni hoce sa selektorske pozicije nego da izvrsni odbor sastavljen od post ratnih legendi bolic, spahic , papac itd bude taj koji ce odlucivati o selektorima I svim selekcijama od omladinskih, zenskih I a selekcije.. u sudijsku komisiju obavezno dovesti I nekoliko stranaca po uzoru na ustavni sud.. ako srbi odbiju onda traziti od uefe da savez I reprezentacija a I klubovi nastave igrati evropska talmicenja I kvalifikacije bez svetosavskih klubova tj da imamo ligu kao kipar gdje grcki dio kipra igra redovno evropska takmicenja a turski igra sam sa sobom.. tako onda I srbe odstraniti I ne dati Im da se priblize savezu ni na kilometar..

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la Neutral » 12 sep 2023, 08:13

Bojkotom i neredom😎

Otkad je krme doslo na celo saveza prestao sam repku pratiti. Ovdje sam se prepirao sa mnogima, a gledaj danas situacije :rol:

Eto savez vrh, pratimo repku, navijajmooo. Platimo 30-50km ulaznice da ceto trlja ruke zagino on majci svojoj nocas.

Avatar
DamirT
Postovi: 14005
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la DamirT » 12 sep 2023, 09:59

gruezi je napisao/la:
12 sep 2023, 03:51
Otjerati sve sda posrbice iz saveza I konacno stati srbima na crtu i ne popustati ni milimetar.. osnovati komisiju za lobiranje u uefi za novu suspenziju saveza po uzoru na onu iz 2013te.. svi bosnjacki klubovi tj njihovi predstavnici u ligi da se ujedine I zauzmu stav protiv sudijskih lakrdija u savezu I stimanju utakmica borcu.. traziti od uefe da nametne statut po kojem srbi nece moci blokirati nista niti predlagati koga oni hoce sa selektorske pozicije nego da izvrsni odbor sastavljen od post ratnih legendi bolic, spahic , papac itd bude taj koji ce odlucivati o selektorima I svim selekcijama od omladinskih, zenskih I a selekcije.. u sudijsku komisiju obavezno dovesti I nekoliko stranaca po uzoru na ustavni sud.. ako srbi odbiju onda traziti od uefe da savez I reprezentacija a I klubovi nastave igrati evropska talmicenja I kvalifikacije bez svetosavskih klubova tj da imamo ligu kao kipar gdje grcki dio kipra igra redovno evropska takmicenja a turski igra sam sa sobom.. tako onda I srbe odstraniti I ne dati Im da se priblize savezu ni na kilometar..
Tad smo imali jednog Osima i Bajevica. Ja ne vidim ko sad moze imati uticaj na sve ovo u savezu, a da je legenda i da ima ogromno postovanje. Sve ove boli qita za reprezentacijom, samo gledaju svoj boljitak.

Dzeki da je stalo da se sta promijeni nabolje, ne bi se lizao konstantno sa Vicom i onim kriminalcima iz saveza, vec bi bio zacetnik akcije protiv Saveza. Al on je piqka koji vise voli da dodje na okupljanje na odmor i da jede kolace i slavi rodjendane nego da izgledamo ko ozbiljna reprezentacija gdje bi igrali najbolji, a ne najpodobniji.

Samo mi je zao sto smo Anela napali dzaba, a momak izgleda nije dzaba odbio poziv. Kad bi ovako Dzeko odbio poziv? Nikad u zivotu, jer krmak voli doci ovih 10 dana na odmor umjesto da ostavlja srce na terenu za svoju drzavu i samo sta zna govoriti nakon poraza ne moze ovo vise ovako i nismo bolje ni zasluzili.

Pa de care zapocni neku promjenu da se otjera ova bagra. Jedan Vlatko Glavas, Hibic, Barbarez itd itd ne mogu da primirisu savezu jer vladajuca struktura bi prije umrla nego dali nasim legendama da vode savez, a krenulo bi nabolje u roku 2 godine maksimum. Garantujem svojim zivotom.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la PonosniSmogovci » 12 sep 2023, 10:08

Udruženje klubova koje će konačno braniti interese klubova, a ne da se fudbal u BiH igra isključivo za N/FS BiH. Neprofitna asocijacija koja ima veći budžet nego svi klubovi zajedno.

Protesti i zajednički pritisak svih probosanskih navijačkih grupa.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la BenjooJutub » 12 sep 2023, 10:28

Vi izgleda niste svjesni koliko posla je potrebno odraditi, da se stvari u Savezu dovedu u normalu. Pa ja sam ubjeđen da se niko od ovih naših post ratnih legendi, ne bi prihvatio tog posla. Valja oznojit guzicu, puno je to posla.

Jedino da se pošalju neki ljudi iz vana, stranci i da oni vode savez, nešto kao visoki predstavnik :)

Avatar
holyman
Postovi: 8348
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la holyman » 12 sep 2023, 10:48

Kada objava da je slaven musa opet u strucnom stabu bude imala 15 hiljada huligana ispred zgrade saveza, a ne 3000 " 😂 " reakcija na fb, onda će biti bolje. Znači nikad.
NEMA NAZAD

rare
Postovi: 163
Pridružen/a: 04 dec 2022, 18:18
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la rare » 12 sep 2023, 13:13

gruezi je napisao/la:
12 sep 2023, 03:51
Otjerati sve sda posrbice iz saveza I konacno stati srbima na crtu i ne popustati ni milimetar.. osnovati komisiju za lobiranje u uefi za novu suspenziju saveza po uzoru na onu iz 2013te.. svi bosnjacki klubovi tj njihovi predstavnici u ligi da se ujedine I zauzmu stav protiv sudijskih lakrdija u savezu I stimanju utakmica borcu.. traziti od uefe da nametne statut po kojem srbi nece moci blokirati nista niti predlagati koga oni hoce sa selektorske pozicije nego da izvrsni odbor sastavljen od post ratnih legendi bolic, spahic , papac itd bude taj koji ce odlucivati o selektorima I svim selekcijama od omladinskih, zenskih I a selekcije.. u sudijsku komisiju obavezno dovesti I nekoliko stranaca po uzoru na ustavni sud.. ako srbi odbiju onda traziti od uefe da savez I reprezentacija a I klubovi nastave igrati evropska talmicenja I kvalifikacije bez svetosavskih klubova tj da imamo ligu kao kipar gdje grcki dio kipra igra redovno evropska takmicenja a turski igra sam sa sobom.. tako onda I srbe odstraniti I ne dati Im da se priblize savezu ni na kilometar..
Poruka mira , ljubavi , tolerancije i suživota .

Avatar
ledesma
Postovi: 5000
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la ledesma » 12 sep 2023, 13:19

Ljudi šta vam je, UEFA nece qrcom mrdnuti, pa to je gicin sportski pijatelj (čeferin). Dobija redovno glasove od nas, sjeme im se zatrlo fašističko.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

SejoSexon
Postovi: 329
Pridružen/a: 09 sep 2021, 14:41
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la SejoSexon » 12 sep 2023, 13:27

Smjesno nista savez nije kriv, nego shvatite da nemamo igrace za bilo sta vise i to je to, malo smo se uzdigli a da sve spojis ne bi igraca da valja dobio

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la Virtu4l » 12 sep 2023, 13:33

SejoSexon je napisao/la:
12 sep 2023, 13:27
Smjesno nista savez nije kriv, nego shvatite da nemamo igrace za bilo sta vise i to je to, malo smo se uzdigli a da sve spojis ne bi igraca da valja dobio
Ne razumiju oni to. Oni sad samo gledaju Vicu, kao da je prije njega bilo blagostanje pa se sad njegovim dolaskom sve poremetilo.

Vico je sposobniji od svih prethodnika zajedno, posebno od najvećeg grobara bh fudbala Elvedina Begića

Jedini posao saveza je da A selekciji obezbijedi uslove, što oni i čine. Bonus je to što recimo Misimović završava igrače i veoma je dobar u tome.

Roster nam nikad nije bilo slabiji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cokituki
Postovi: 400
Pridružen/a: 22 nov 2020, 08:31
Kontakt:

Re: Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Post Postao/la Cokituki » 12 sep 2023, 13:35

Kako spriječiti sistemsko uništavanje fudbala u BiH?

Problemi:
1. Vico sam nije problem! Kolektiv saveza svih naroda i narodnosti su problem!
2. Vici istice mandat naredne godine onaj ko je sljedeci je hrvat poznat u raji kao i gori od vice dakle bolja vremena poslije vice zaboravi.
3. Igraci poput Edina i Miralema su veliki dio problema sa svojom sutnjom pa i djelima na terenu i oko njega.
4. UEFA je dio problem a ne rjesenje problema!
5. SAVEZ JE GLAVNI ODGOVORNI PRIMARNI PRVI JEDINI PROBLEM I SVI KOJI SJEDE U NJEMU kao i njihov SISTEM politika biranja i donsenja odluka!
-bonus: Vicin mandat nije donio nove terene PLBiH,VAR i drugo vec 2020. godine kada se mora pravdati ono sto se dobija od krovne kuce futbala a dobivaju mnogo novca. Vico je to iskoristio za klepanje iz budeta tal firma i to je uradio. Vico nije nista donio svojim trudom i radom vec ispunjava obaveze kako fasizma tako i dodjeljenih para.

Kada se ovih pet tacaka pocetnih utvrdi kod vecine stanovnistva, medija itd. tada ce se doci i do rjesenja kako sprijjeciti unistavanje fudbala u BiH.
Temelj Savez pa selektor pa tek igraci i kvaliteti.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.