Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

fanatik19
Postovi: 104
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 24 mar 2024, 14:37

NebeskaSila96 je napisao/la:
24 mar 2024, 13:59
Kako neki mogu biti za ostanak milosevica nije mi jasno.Prvo je lik statisticki jedan od najgorih selektora ikad kod nas,cak je mislim i od Hadzibegica losiji.Ali opet to na stranu gledajmo u buducnost.Kako mi mozemo imat neku pozitivnu pricu sa osobom koja je je rodjena u BiH i koji je odbio da igra za nas i koga realno boli qrc za Bosnom.Zar vi mislite da i jedan igrac koji ima sansu da igra i za nas i srbiju a da ima neki potencijal da napravi dobru karijeru da ce savo zvat da igra za nas.Hoce malo sutra,nije on budala da uzima igrace srbiji.Naprimjer Bazdar sve i da ima zelju da igra za nas savo ga nikad nece pozvat jer nece on uzimat igrace srbiji.Tako da su to neke stvari zbog kojih savo ima nogu dobit pa makar selektor bio Vlado Jagodic.

Ovo moje misljenje je meni realno da su stvari normalne kod nas ali sve dok su vico i ostala bagra u savezu je apsolutno nebitno dal savo ostao selektor ili ne.
Tacno tako, hoce da nam uvali ojebine poput Sunjica, Markovica, Spikica, Katica(ne kazem da je ijedan los igrac) ali to su sve likovi kojima smo B opcija a svima osim Sunjica(mozda i njemu) korijeni iz BiH. Sad kad vide da ne mogu tamo dobra im Bosna svima al najgora je stvar jebote zivot sto su od ova 4 igraca 2 stoperi gdje imamo najvise mladih i potentnih igraca( Anel, Dennis, Barisic) plus Mujakic,Gojkovic,Kolasinac kojeg mozes koristit na stoperu Zolotic koji se ne poziva. Spikic je nivo Luke Menala nije standardan u Dinamu i ne vidim osnovu po kojoj on moze bit pojacanje za repku. Imamo Menala nasao je klub gdje je prilicno standardan tako da ne vidim potrebu izmisljat toplu vodu kad imas igraca koji je vec pokazao da moze dat ruke pogotovo kao neka zlatna rezerva. Sto se Sunjica tice dosta je reci da se prica o podmladjivanju reprezentacije i zovnut ces lika od 30 godina koji igra championship i ponajgoroj ekipi lige wtf

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la mercurial » 24 mar 2024, 14:43

Savo je krivac i mora snositi odgovornost, ali ne dobijamo nista njegovom smjenom ako ce doci neko tipa Hadzibegic, Cacic i sl. Uvijek ista imena se vrte. Nema smisla vracati nikog.
Treba objaviti ko su imena ispred bosnjacke komponente i na njih vrsiti pritisak da se nesto promijeni. Mi ne mozemo utjecati ko ce doci u savez iz RS-a ali mozemo iz Federacije i trebamo.

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 24 mar 2024, 14:44

fanatik19 je napisao/la:
24 mar 2024, 14:37
Tacno tako, hoce da nam uvali ojebine poput Sunjica, Markovica, Spikica, Katica(ne kazem da je ijedan los igrac) ali to su sve likovi kojima smo B opcija a svima osim Sunjica(mozda i njemu) korijeni iz BiH. Sad kad vide da ne mogu tamo dobra im Bosna svima al najgora je stvar jebote zivot sto su od ova 4 igraca 2 stoperi gdje imamo najvise mladih i potentnih igraca( Anel, Dennis, Barisic) plus Mujakic,Gojkovic,Kolasinac kojeg mozes koristit na stoperu Zolotic koji se ne poziva. Spikic je nivo Luke Menala nije standardan u Dinamu i ne vidim osnovu po kojoj on moze bit pojacanje za repku. Imamo Menala nasao je klub gdje je prilicno standardan tako da ne vidim potrebu izmisljat toplu vodu kad imas igraca koji je vec pokazao da moze dat ruke pogotovo kao neka zlatna rezerva. Sto se Sunjica tice dosta je reci da se prica o podmladjivanju reprezentacije i zovnut ces lika od 30 godina koji igra championship i ponajgoroj ekipi lige wtf
Tako je, hoće da nam uvali menadžerske igrače koji nemaju šanse u Sr/Hr, kojima karijera stagnira. Da upišu nastup za A selekciju neke zemlje i da se prodaju.
Gdje je bio da se bori za Baždara, nije ga ni spomenuo? Bezbeli je on rekao Piksiju da ga pozove :roll: Za Bajraktarevića nije čuo ili se pravi, ali je čuo za menadžerske polovnjake.
Po svakoj liniji Milošević treba da dobije nogu, osim po liniji korumpiranog NFSBiH i njihovih dnovinarčića. Još kaže-daću ostavku ako se ne plasiramo. sada osluškuju može li se kako izmajmunisati da najgori selektor bh reprezentacije svih vremena, u žestokoj konkurenciji, dobije još jedan mandat da nas upropaštava.
To mogu uraditi samo najveći dušmani bh fudbala.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

NoDi80
Postovi: 4061
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NoDi80 » 24 mar 2024, 14:48

**** selektora koji ne zna sve igrace
Nek vam Zuka posalje liste sa cijenama
Pitarski lobi si zaboravio spomenut nema gdje vas nema od od sekretara saveza do transfermarkta
Toliko je jak lobi da je Ziljkic igrao protiv Slovacke, Mujakic i Kovacevic blamaze Luxemburg
Sad gurate Hasica koji ne zasluzuje poziv dok u Besiktasu ne bude dominirao
Kako ste vi preuzeli s nase strane da vodite savez situacija nikad gora od u15 do A
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

BosPos
Postovi: 19
Pridružen/a: 15 okt 2023, 14:20
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la BosPos » 24 mar 2024, 15:20

mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 14:43
Savo je krivac i mora snositi odgovornost, ali ne dobijamo nista njegovom smjenom ako ce doci neko tipa Hadzibegic, Cacic i sl. Uvijek ista imena se vrte. Nema smisla vracati nikog.
Treba objaviti ko su imena ispred bosnjacke komponente i na njih vrsiti pritisak da se nesto promijeni. Mi ne mozemo utjecati ko ce doci u savez iz RS-a ali mozemo iz Federacije i trebamo.
Objavljeno vise puta ali mora se siriti obicnoj raji koja nije upucena. Oni su vecina

Pilav (SDA)
Adnan Dzemidic (SDA)
Fuad Čolpa (SDA)
Muhidin Raščić (SBB)
Midhat Sarajčić (SDA)
Muris Jabandžić (SDA)
Irfan Durić (NES)
Azmir Husić (SDA)

Pa bolan prije su svi znali ko su Usanovic, Pasalic itd. Bili su pod velikim pritiskom. Za ove niko nezna. Vico im odlican paravan

Koliko se puta skandiralo protiv ovih likova na stadionu? Neka se proziva Vico, i treba, ali milion puta bi bilo korisnije da i ovi cuju svoja imena na stadionu.

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la mercurial » 24 mar 2024, 15:29

BosPos je napisao/la:
24 mar 2024, 15:20
mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 14:43
Savo je krivac i mora snositi odgovornost, ali ne dobijamo nista njegovom smjenom ako ce doci neko tipa Hadzibegic, Cacic i sl. Uvijek ista imena se vrte. Nema smisla vracati nikog.
Treba objaviti ko su imena ispred bosnjacke komponente i na njih vrsiti pritisak da se nesto promijeni. Mi ne mozemo utjecati ko ce doci u savez iz RS-a ali mozemo iz Federacije i trebamo.
Objavljeno vise puta ali mora se siriti obicnoj raji koja nije upucena. Oni su vecina

Pilav (SDA)
Adnan Dzemidic (SDA)
Fuad Čolpa (SDA)
Muhidin Raščić (SBB)
Midhat Sarajčić (SDA)
Muris Jabandžić (SDA)
Irfan Durić (NES)
Azmir Husić (SDA)

Pa bolan prije su svi znali ko su Usanovic, Pasalic itd. Bili su pod velikim pritiskom. Za ove niko nezna. Vico im odlican paravan

Koliko se puta skandiralo protiv ovih likova na stadionu? Neka se proziva Vico, i treba, ali milion puta bi bilo korisnije da i ovi cuju svoja imena na stadionu.
Vico je najmanje kriv. Ovi su grobari naseg fudbala, reprezentativnog i ligaskog.

Avatar
DamirT
Postovi: 14002
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2024, 15:30

BosPos je napisao/la:
24 mar 2024, 15:20
mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 14:43
Savo je krivac i mora snositi odgovornost, ali ne dobijamo nista njegovom smjenom ako ce doci neko tipa Hadzibegic, Cacic i sl. Uvijek ista imena se vrte. Nema smisla vracati nikog.
Treba objaviti ko su imena ispred bosnjacke komponente i na njih vrsiti pritisak da se nesto promijeni. Mi ne mozemo utjecati ko ce doci u savez iz RS-a ali mozemo iz Federacije i trebamo.
Objavljeno vise puta ali mora se siriti obicnoj raji koja nije upucena. Oni su vecina

Pilav (SDA)
Adnan Dzemidic (SDA)
Fuad Čolpa (SDA)
Muhidin Raščić (SBB)
Midhat Sarajčić (SDA)
Muris Jabandžić (SDA)
Irfan Durić (NES)
Azmir Husić (SDA)

Pa bolan prije su svi znali ko su Usanovic, Pasalic itd. Bili su pod velikim pritiskom. Za ove niko nezna. Vico im odlican paravan

Koliko se puta skandiralo protiv ovih likova na stadionu? Neka se proziva Vico, i treba, ali milion puta bi bilo korisnije da i ovi cuju svoja imena na stadionu.
Narod koji nije ovdje na forumu, ni ne zna ko su ovi. Samo Vici skandiraju. Isto kao da je Vico sam sebe postavio za predsjednika. Koliko god Vico bio los za savez, ne bi nista postigao da nije ovih prodanih dusa sto ste postavili :puke:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MortemHz » 24 mar 2024, 15:39

DamirT je napisao/la:
24 mar 2024, 15:30
BosPos je napisao/la:
24 mar 2024, 15:20
mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 14:43
Savo je krivac i mora snositi odgovornost, ali ne dobijamo nista njegovom smjenom ako ce doci neko tipa Hadzibegic, Cacic i sl. Uvijek ista imena se vrte. Nema smisla vracati nikog.
Treba objaviti ko su imena ispred bosnjacke komponente i na njih vrsiti pritisak da se nesto promijeni. Mi ne mozemo utjecati ko ce doci u savez iz RS-a ali mozemo iz Federacije i trebamo.
Objavljeno vise puta ali mora se siriti obicnoj raji koja nije upucena. Oni su vecina

Pilav (SDA)
Adnan Dzemidic (SDA)
Fuad Čolpa (SDA)
Muhidin Raščić (SBB)
Midhat Sarajčić (SDA)
Muris Jabandžić (SDA)
Irfan Durić (NES)
Azmir Husić (SDA)

Pa bolan prije su svi znali ko su Usanovic, Pasalic itd. Bili su pod velikim pritiskom. Za ove niko nezna. Vico im odlican paravan

Koliko se puta skandiralo protiv ovih likova na stadionu? Neka se proziva Vico, i treba, ali milion puta bi bilo korisnije da i ovi cuju svoja imena na stadionu.
Narod koji nije ovdje na forumu, ni ne zna ko su ovi. Samo Vici skandiraju. Isto kao da je Vico sam sebe postavio za predsjednika. Koliko god Vico bio los za savez, ne bi nista postigao da nije ovih prodanih dusa sto ste postavili :puke:
Morao je Vico tj. neko iz RS-a biti izabran jer je tako statutom propisano. On je bio jedini ispred RS-a kada su nasilno sklonili Milorada Kovačevića, nije bilo druge opcije. Ovi navedeni bi glasali za bilo koju opciju uključujući i njega.
Sve drugo bi bila blokada i nefunkcionalnost saveza.
Zadnja izmjena: MortemHz, dana/u 24 mar 2024, 15:40, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

BosPos
Postovi: 19
Pridružen/a: 15 okt 2023, 14:20
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la BosPos » 24 mar 2024, 15:40

DamirT je napisao/la:
24 mar 2024, 15:30
BosPos je napisao/la:
24 mar 2024, 15:20
mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 14:43
Savo je krivac i mora snositi odgovornost, ali ne dobijamo nista njegovom smjenom ako ce doci neko tipa Hadzibegic, Cacic i sl. Uvijek ista imena se vrte. Nema smisla vracati nikog.
Treba objaviti ko su imena ispred bosnjacke komponente i na njih vrsiti pritisak da se nesto promijeni. Mi ne mozemo utjecati ko ce doci u savez iz RS-a ali mozemo iz Federacije i trebamo.
Objavljeno vise puta ali mora se siriti obicnoj raji koja nije upucena. Oni su vecina

Pilav (SDA)
Adnan Dzemidic (SDA)
Fuad Čolpa (SDA)
Muhidin Raščić (SBB)
Midhat Sarajčić (SDA)
Muris Jabandžić (SDA)
Irfan Durić (NES)
Azmir Husić (SDA)

Pa bolan prije su svi znali ko su Usanovic, Pasalic itd. Bili su pod velikim pritiskom. Za ove niko nezna. Vico im odlican paravan

Koliko se puta skandiralo protiv ovih likova na stadionu? Neka se proziva Vico, i treba, ali milion puta bi bilo korisnije da i ovi cuju svoja imena na stadionu.
Narod koji nije ovdje na forumu, ni ne zna ko su ovi. Samo Vici skandiraju. Isto kao da je Vico sam sebe postavio za predsjednika. Koliko god Vico bio los za savez, ne bi nista postigao da nije ovih prodanih dusa sto ste postavili :puke:
Bas tako, a imas i ovdje stranackih miseva koji prebacuju krivicu na politcke protivnike. Hoce da skrenu paznju sa cinjenice da je sve ovo maslo SDA stranke.

Zamislite da se pojedinacno skandiraju ova imena na stadionu. Ili da navijacke skupine dignu parolu prozivajuci ove ljude. Ali ne samo se prica o Vici za kojeg apsolutno nista nemozemo uraditi. Nema nacina da se smjeni.

ANamelessGhoul
Postovi: 1001
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ANamelessGhoul » 24 mar 2024, 15:45

Dati Amaru i Husrefu u paketu da vode

Avatar
DamirT
Postovi: 14002
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2024, 15:50

MortemHz je napisao/la:
24 mar 2024, 15:39
DamirT je napisao/la:
24 mar 2024, 15:30
BosPos je napisao/la:
24 mar 2024, 15:20


Objavljeno vise puta ali mora se siriti obicnoj raji koja nije upucena. Oni su vecina

Pilav (SDA)
Adnan Dzemidic (SDA)
Fuad Čolpa (SDA)
Muhidin Raščić (SBB)
Midhat Sarajčić (SDA)
Muris Jabandžić (SDA)
Irfan Durić (NES)
Azmir Husić (SDA)

Pa bolan prije su svi znali ko su Usanovic, Pasalic itd. Bili su pod velikim pritiskom. Za ove niko nezna. Vico im odlican paravan

Koliko se puta skandiralo protiv ovih likova na stadionu? Neka se proziva Vico, i treba, ali milion puta bi bilo korisnije da i ovi cuju svoja imena na stadionu.
Narod koji nije ovdje na forumu, ni ne zna ko su ovi. Samo Vici skandiraju. Isto kao da je Vico sam sebe postavio za predsjednika. Koliko god Vico bio los za savez, ne bi nista postigao da nije ovih prodanih dusa sto ste postavili :puke:
Morao je Vico tj. neko iz RS-a biti izabran jer je tako statutom propisano. On je bio jedini ispred RS-a kada su nasilno sklonili Milorada Kovačevića, nije bilo druge opcije. Ovi navedeni bi glasali za bilo koju opciju uključujući i njega.
Sve drugo bi bila blokada i nefunkcionalnost saveza.
Ok to, tako savez funkcionise kao i drzava. Ali mi je glupo da se za sve optuzuje njega, a znamo ko je najvise za to sve kriv. Da ne dize ruke ova gamad, ne bi ni on sve ovo mogao uraditi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la mercurial » 24 mar 2024, 15:53

Ne znam kako to prolazi kod fife, da je politika toliko umjesana u sport. Da politika bira predsjednika saveza.

Espiritosanto
Postovi: 3008
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Espiritosanto » 24 mar 2024, 16:02

mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 15:53
Ne znam kako to prolazi kod fife, da je politika toliko umjesana u sport. Da politika bira predsjednika saveza.
Guglaj FIFA skandali u zadnjih 20 godina možda će ti biti jasnije.
Od kupovanja glasova, krivotvorenja dokumenata,transferi para direktno od vlada pojedinih država,Katar,Amerika,Platini.
Imaš materijala da provedeš nedeljno popodne i skontaš na kraju da je naš savez "oličenje poštenja" u odnosu na FIFU i UEFU.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Rimes87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Rimes87 » 24 mar 2024, 16:03

mercurial je napisao/la:
24 mar 2024, 15:53
Ne znam kako to prolazi kod fife, da je politika toliko umjesana u sport. Da politika bira predsjednika saveza.
Pa usminkano je to sve. Svjestni su i oni iz FIFAe da je politika, samo zmire jer nije ocigledno kosto je bilo pred suspenziju Saveza gdje nisu mogli zazmirit.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Sveti
Postovi: 10200
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sveti » 24 mar 2024, 16:50

ANamelessGhoul je napisao/la:
24 mar 2024, 15:45
Dati Amaru i Husrefu u paketu da vode
Bili bi bolji od sve i jednog selektora zadnjih 10 godina
naprijed rejal

ANamelessGhoul
Postovi: 1001
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ANamelessGhoul » 24 mar 2024, 17:08

Sveti je napisao/la:
24 mar 2024, 16:50
ANamelessGhoul je napisao/la:
24 mar 2024, 15:45
Dati Amaru i Husrefu u paketu da vode
Bili bi bolji od sve i jednog selektora zadnjih 10 godina
Kljucna greska se napravila kada je biralo izmedju Prosineckog i Amara. Izabrase tad zutog prevaranta

Avatar
Sveti
Postovi: 10200
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sveti » 24 mar 2024, 17:39

ANamelessGhoul je napisao/la:
24 mar 2024, 17:08
Sveti je napisao/la:
24 mar 2024, 16:50
ANamelessGhoul je napisao/la:
24 mar 2024, 15:45
Dati Amaru i Husrefu u paketu da vode
Bili bi bolji od sve i jednog selektora zadnjih 10 godina
Kljucna greska se napravila kada je biralo izmedju Prosineckog i Amara. Izabrase tad zutog prevaranta
Slazem se, iako sam bio jedan od onih koji je mislio da ce zuti donijeti revoluciju
naprijed rejal

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Madal » 24 mar 2024, 23:45

ANamelessGhoul je napisao/la:
24 mar 2024, 17:08
Sveti je napisao/la:
24 mar 2024, 16:50
ANamelessGhoul je napisao/la:
24 mar 2024, 15:45
Dati Amaru i Husrefu u paketu da vode
Bili bi bolji od sve i jednog selektora zadnjih 10 godina
Kljucna greska se napravila kada je biralo izmedju Prosineckog i Amara. Izabrase tad zutog prevaranta
Kljucna greska je sto su njih dvojica uopste izbor bila.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
DamirT
Postovi: 14002
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2024, 23:56

Zar neko misli da bi sta pod Amarom bilo bolje? Isti djavo, neznalice obojica. Kod Amara bi mozda bilo vise igraca iz PL i to je sve.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

fanatik19
Postovi: 104
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 25 mar 2024, 00:14

Nesto mi Jakirovic naumpade opet, ali ne znam znate li da on ima svoj strucni stab koji svugdje sa sobom vodi. Cak je bio i prvi trener u historiji Zrinjskog koji je doveo svoj strucni stab pa kako i sam kaze to su mu pokusali "nabit na nos" al usutio ih je sve. Samim tim on pada u vodu, jer ne pamtim da se u nas desilo da su i selektor i pomocnici Bosnjaci Srbi ili Hrvati(u njegovom slucaju sve Hrvati), tako da nacionalni kljuc ne bi bio ispunjen pa od Jakirovica u slucaju da dobije otkaz u Dinamu vjerovatno nece bit nista i da ga kontaktiraju

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.