Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Kobayashi
Postovi: 204
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Kobayashi » 25 mar 2024, 00:39

Ako mijenjamo cisto da bi nesto promijenilo, bez nekog "imena" onda sam za to da Savo ostane.
Koliko sam cuo, igrači ga gotove i postuju, nesto kao sto je bilo i sa Petevom.
A i dosta vise sa mijenjanjem selektora svako 3 4 utakmice.
Ako Savo uspije prenijeti ovo protiv Ukr na ligi nacija i kvalifikacije, neka covjeka.
Imace dovoljno vremena da sve podlozi do jeseni.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 mar 2024, 09:58

Najgori selektor reprezentacije u njenoj historiji, a nije da je slaba konkurencija. Jednu utakmicu slucajno naletio na formaciju i sad odjednom ostani. Ostani, ali kod kuce.
Celik!3,2,2.

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 25 mar 2024, 10:04

Iskreno ne mogu da vjerujem da postioji neko ko misli da Milošević treba da ostane! Zlatousti je najgori trener u bogatoj istoriji trenerskih flopova na našoj klupi.
To je već teži oblik kolektivne patologije, mazohizma, gubitka bilo kakve orjentacije u prostoru. I što je najgore, takvi stavovi se argumentuju kao nekim racionalnim promišljanjima. :crazy:
Ako to dozvolimo, onda možemo komotno reći da ne postojimo kao svjesna bića, koja barem malo razmišljaju svojom glavom.
Možda tako i treba da bude ovom jadnom narodu, da im Vico i Milošević vječno ostanu na čelu reprezentacije.
Ima tu neke nesretne simbolike. :(
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Truba1905burazeru » 25 mar 2024, 10:13

fanatik19 je napisao/la:
25 mar 2024, 00:14
Nesto mi Jakirovic naumpade opet, ali ne znam znate li da on ima svoj strucni stab koji svugdje sa sobom vodi. Cak je bio i prvi trener u historiji Zrinjskog koji je doveo svoj strucni stab pa kako i sam kaze to su mu pokusali "nabit na nos" al usutio ih je sve. Samim tim on pada u vodu, jer ne pamtim da se u nas desilo da su i selektor i pomocnici Bosnjaci Srbi ili Hrvati(u njegovom slucaju sve Hrvati), tako da nacionalni kljuc ne bi bio ispunjen pa od Jakirovica u slucaju da dobije otkaz u Dinamu vjerovatno nece bit nista i da ga kontaktiraju
Pa bio je u ozbiljnim kombinacijama , Petev ili Jakir i odabran je Petev ... tako da ova tvoja priča nema smisla . A da je kojim slučajem Jakir izabran za selektora Petev bi bio trener Zrinjskog . :D
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Imajednabrigada
Postovi: 1705
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Imajednabrigada » 25 mar 2024, 11:00

Horoz je napisao/la:
25 mar 2024, 10:04
Iskreno ne mogu da vjerujem da postioji neko ko misli da Milošević treba da ostane! Zlatousti je najgori trener u bogatoj istoriji trenerskih flopova na našoj klupi.
To je već teži oblik kolektivne patologije, mazohizma, gubitka bilo kakve orjentacije u prostoru. I što je najgore, takvi stavovi se argumentuju kao nekim racionalnim promišljanjima. :crazy:
Ako to dozvolimo, onda možemo komotno reći da ne postojimo kao svjesna bića, koja barem malo razmišljaju svojom glavom.
Možda tako i treba da bude ovom jadnom narodu, da im Vico i Milošević vječno ostanu na čelu reprezentacije.
Ima tu neke nesretne simbolike. :(

Evo na reprezentacija,ba radili anketu i vecina je da treba ostati jer treba mu vremena pokazao je da zna. :mrgreen:

Kakvi su degenerici i zatucana masa ovaj pokusaj od najvijaca i naroda to je nevjerovatno.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 25 mar 2024, 12:50

Imajednabrigada je napisao/la:
25 mar 2024, 11:00

Evo na reprezentacija,ba radili anketu i vecina je da treba ostati jer treba mu vremena pokazao je da zna. :mrgreen:

Kakvi su degenerici i zatucana masa ovaj pokusaj od najvijaca i naroda to je nevjerovatno.
Da li je ovo uopšte moguće!!?? Ili je plaćena anketa?
Prvo nam serviraju trenera koji uopšte nije trener. Koji sa 50 godina ima 1.5 godinu neuspješnog trenerskog staža, s noge na nogu otjeran iz oba kluba koja je trenirao.
Onda taj "trener", u pet utakmica, uspije da bude najgori trener u istoriji reprezentacije prepune trenerskih promašaja. Počasti nas sa dvije najveće bruke na domaćem trenu i izgubi baraž. Slaže sve što kaže, uključujući i da će se povući ako se ne plasiramo na EP.

I onda Bošnjaci na to kažu - on treba da ostane, dobro smo izgledali 70 minuta u izgubljenom baražu :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Bolest, ne može biti ništa drugo :(

Dugotrajno robovanje i rdjava uprava, mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda, da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete.”

Citat jednog vrlo poznatog bosanskog pisca, u potpunosti opisuje svijest današnjeg Bosanca.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8129
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la baboedindzeko09 » 25 mar 2024, 18:06

Crnogorska izbjeglica se ne javlja više na ovoj temi da opravda ovu neznalicu riječima kako lijepo priča, ima autoritet i obraz :nene:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

ReX2
Postovi: 145
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ReX2 » 25 mar 2024, 18:16

Imajednabrigada je napisao/la:
25 mar 2024, 11:00
Horoz je napisao/la:
25 mar 2024, 10:04
Iskreno ne mogu da vjerujem da postioji neko ko misli da Milošević treba da ostane! Zlatousti je najgori trener u bogatoj istoriji trenerskih flopova na našoj klupi.
To je već teži oblik kolektivne patologije, mazohizma, gubitka bilo kakve orjentacije u prostoru. I što je najgore, takvi stavovi se argumentuju kao nekim racionalnim promišljanjima. :crazy:
Ako to dozvolimo, onda možemo komotno reći da ne postojimo kao svjesna bića, koja barem malo razmišljaju svojom glavom.
Možda tako i treba da bude ovom jadnom narodu, da im Vico i Milošević vječno ostanu na čelu reprezentacije.
Ima tu neke nesretne simbolike. :(
Evo na reprezentacija,ba radili anketu i vecina je da treba ostati jer treba mu vremena pokazao je da zna. :mrgreen:
Pa dobro, realno oni su medju vodecim u hvalospjevima i srceparajucim tekstovima o igri nase selekcije i Savi Milosevicu. Zbog toga i ne cudi da u slucaju ankete vecina zeli da ostane Bijeljinac.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Fudo » 25 mar 2024, 18:56

Selektor koji igra kod kuce odlucujucu tekmu i povede 1-0 sretnim golom, nakon kojeg se sva igra raspada i taktika postane izbi spasi glavu, i koji uvodi u igru igraca nakadno pozvanog i panja koji nema utakmice odigrane a da valja. Selektor koji ne smiri igru /mjenja taktiku a ima rezultat, npr. sa ekstra veznim itd, da ne gube loptu nakon 3 sekunde. Selektor koji izgubi 4-1 od Luksa i primi 5 golova za 45 min. Selektor koji nista nije isprobo u ne toliko vaznim tekmama a kao to bila priprema za baraz. Selektor samo moze ostati kod glupih bosnja preko polu amaterski 50maraka novinara, ali eto lepo prica, ima i onaj Dogan tkz. Professor on lijepse prica. Zato sto svak na svoje "vuce" i dok se ljudi koji vole ovu zemlju ne ujedinje sve do tad ce nas savez vucu za nos I dovoditi ove kvazi strucnjake tj. poslusnike za selektore. Vidjeli smo kad krene oni covjeku dadnu otkaz -ma da ga nikad nisam gotivio
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 25 mar 2024, 19:04

ReX2 je napisao/la:
25 mar 2024, 18:16
Imajednabrigada je napisao/la:
25 mar 2024, 11:00
Horoz je napisao/la:
25 mar 2024, 10:04
Iskreno ne mogu da vjerujem da postioji neko ko misli da Milošević treba da ostane! Zlatousti je najgori trener u bogatoj istoriji trenerskih flopova na našoj klupi.
To je već teži oblik kolektivne patologije, mazohizma, gubitka bilo kakve orjentacije u prostoru. I što je najgore, takvi stavovi se argumentuju kao nekim racionalnim promišljanjima. :crazy:
Ako to dozvolimo, onda možemo komotno reći da ne postojimo kao svjesna bića, koja barem malo razmišljaju svojom glavom.
Možda tako i treba da bude ovom jadnom narodu, da im Vico i Milošević vječno ostanu na čelu reprezentacije.
Ima tu neke nesretne simbolike. :(
Evo na reprezentacija,ba radili anketu i vecina je da treba ostati jer treba mu vremena pokazao je da zna. :mrgreen:
Pa dobro, realno oni su medju vodecim u hvalospjevima i srceparajucim tekstovima o igri nase selekcije i Savi Milosevicu. Zbog toga i ne cudi da u slucaju ankete vecina zeli da ostane Bijeljinac.
Realno, po njima Vico i Milošević imaju veću podršku nego Putin u Rusiji :D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Hightower
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Hightower » 25 mar 2024, 19:19

Nadam se da će se Pjanić i Šehić oprostiti a Dzeko moze ostati jos jedan ciklus kao kapiten i joker s klupe. To bi mozda bila i najbolja opcija za nas.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Madal » 25 mar 2024, 23:42

U skorije vrijeme smo 3x bili bez selektora i birali smo izmedju cirkus imena, a na kraju izabrali: Faruka, Kodru i Savu. Ne znam odakle vam ideja da bi sad mogli dobaciti do nekog kvalitetnijeg. Ja stvarno i mislim da savez zeli sto kvalitetnije ime ali nas nece, svako iz drugih razloga sigurno, i na kraju nas zapadne Savo Milosevic.

Ako ce doci neko kvalitetniji ja sam za da ide ali ako nece onda dolazi ili neko isti ili jos gori a u tom slucaju ne bih mijenjao.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

ReX2
Postovi: 145
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ReX2 » 26 mar 2024, 00:05

Horoz je napisao/la:
25 mar 2024, 19:04
ReX2 je napisao/la:
25 mar 2024, 18:16
Imajednabrigada je napisao/la:
25 mar 2024, 11:00

Evo na reprezentacija,ba radili anketu i vecina je da treba ostati jer treba mu vremena pokazao je da zna. :mrgreen:
Pa dobro, realno oni su medju vodecim u hvalospjevima i srceparajucim tekstovima o igri nase selekcije i Savi Milosevicu. Zbog toga i ne cudi da u slucaju ankete vecina zeli da ostane Bijeljinac.
Realno, po njima Vico i Milošević imaju veću podršku nego Putin u Rusiji :D
Sta sam reko. Evo najnovija :D

slika


mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la mercurial » 26 mar 2024, 10:38

Ma ovo su naruceni clanci i ankete da bi savez dobio opravdanje da zadrzi Savu, jer su nesposobni naci zamjenu. Kasnije ce reci pa poslusali smo misljenje javnosti.

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la TheClown » 26 mar 2024, 11:04

Najjaci trener do sad !
Razvalio Ukrainu, od straha sami sebi zabili gol!

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Sindikat12
Postovi: 656
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sindikat12 » 26 mar 2024, 22:14

Velika je šansa da ostaje trener.

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 26 mar 2024, 22:40

Šteta što ova generacija u kojoj ima nekoliko kvalitetnih igrača, tako rano ide u propast.
Žao mi je Dedića, Anela, Dennisa, Jusfa, Demirovića, Tahirovića, djeluju kao momci kojima je zaista stalo da nešto naprave. Bošnjački korumpirani ološ će ih pustiti niz vodu i dati na milost i nemilost Vici i Miloševiću, ljudima kojima je cilj da se nigdje ne plasiramo.
Međutim, činjenica je i da domaća javnost ne pokazuje nikakav otpor pucanju u glavu reprezentaciji BiH, pa je onda i normalno da se ovo dešava.
Mi smo definitivno izgubljen slučaj.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la StevieG8 » 26 mar 2024, 22:42

Horoz je napisao/la:
26 mar 2024, 22:40
Šteta što ova generacija u kojoj ima nekoliko kvalitetnih igrača, tako rano ide u propast.
Žao mi je Dedića, Anela, Dennisa, Jusfa, Demirovića, Tahirovića, djeluju kao momci kojima je zaista stalo da nešto naprave. Bošnjački korumpirani ološ će ih pustiti niz vodu i dati na milost i nemilost Vici i Miloševiću, ljudima kojima je cilj da se nigdje ne plasiramo.
Međutim, činjenica je i da domaća javnost ne pokazuje nikakav otpor pucanju u glavu reprezentaciji BiH, pa je onda i normalno da se to desi.
Mi smo definitivno izgubljen slučaj.
Mi na svjetsko svakako ne mozemo proci a do narednih kvalifikacija za euro ovaj ce otici a njima ce reprezentacija brzo dosaditi
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Horoz
Postovi: 1629
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Savo Milošević - Selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 26 mar 2024, 22:46

StevieG8 je napisao/la:
26 mar 2024, 22:42
Horoz je napisao/la:
26 mar 2024, 22:40
Šteta što ova generacija u kojoj ima nekoliko kvalitetnih igrača, tako rano ide u propast.
Žao mi je Dedića, Anela, Dennisa, Jusfa, Demirovića, Tahirovića, djeluju kao momci kojima je zaista stalo da nešto naprave. Bošnjački korumpirani ološ će ih pustiti niz vodu i dati na milost i nemilost Vici i Miloševiću, ljudima kojima je cilj da se nigdje ne plasiramo.
Međutim, činjenica je i da domaća javnost ne pokazuje nikakav otpor pucanju u glavu reprezentaciji BiH, pa je onda i normalno da se to desi.
Mi smo definitivno izgubljen slučaj.
Mi na svjetsko svakako ne mozemo proci a do narednih kvalifikacija za euro ovaj ce otici a njima ce reprezentacija brzo dosaditi
Upravo to, ovi momci neće dugo imati energiju koju sada imaju. Već su se susreli sa najgorim oblikom javašluka, korupcije, nebrige za interese fudbala, ovaj Miloševićev mandat će im potpuno zgaditi reprezentaciju i biće kasno za popravne.
Koliki idiot čovjek mora biti da prihvati ostanak Miloševića kao nešto normalno? Ovi igrači nisu idioti, prepoznaju oni sve..
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.