Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sheyi
Postovi: 12170
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la Sheyi » 19 nov 2023, 23:07

DaVinci je napisao/la:
19 nov 2023, 23:04
Imal' k'o broj Dariovog stiliste ... pitam za jarana koji nije TV komentator ... :zviz:
Ko da je kreno da bere žito :urnebes:

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la zgembo89 » 19 nov 2023, 23:07

Pokazalo se da Hadziahmetovic i Stevanovic su bili bas losi u prvoj utakmici i druga stvar kad imamo puno veznih igraca u sredini nista ne iskombinujemo danas je bilo manje jedan igrac u veznom i bolje smo stojali iako opet smo tesko iznosili loptu

jasta
Postovi: 1730
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la jasta » 19 nov 2023, 23:07

GIBRA je napisao/la:
19 nov 2023, 22:19
Kazu Albanija ima slabe igrace a tebi u isto vrijeme igraju Kovacevic,Mujakic,Gojkovic


Glupi Bosnjo 😂
Misliš Ahmethodžić Hadžikadunić Kolašinac i Dedić?

Manipulatorski si nabrojao našu rezervnu zadnju liniju, a jedino što Albanija ima solidno je ta zadnja linija.

MerciBien
Postovi: 285
Pridružen/a: 08 mar 2022, 15:47
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la MerciBien » 19 nov 2023, 23:08

invincible1921 je napisao/la:
19 nov 2023, 23:00
E jbt kontam maloprije i ovaj plasman na euro posto smijurija sjecam se mi prije ba 4/5 pobjeda imas ma ni blizu ne budemo..

eo sad npr srbija u grupi od 5 ekipa znaci dva poraza od madjarske i dva x s bugarima i glat otisli :rol: :rol: od 4 ekipe dvije nisu dobili

..i mi opet ne mozemo..cak sta vise nismo ni blizu :bow: :bow:
Za euro je uvijek bilo nesto lakse a pogotova sada kada idu 24 dalje tj skoro pola Europe, u kvalifikacijama za svjetsko je vazda bilo tesko ono jedan prolazi a drugi je isao u baraz

Avatar
Beduin
Postovi: 16360
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la Beduin » 19 nov 2023, 23:08

Hajradinovic bi mogao pomoci u barazu. Sasvim solidna igra i zalaganje, za razliku od vecine igraca. Dosta trci i pravi pressing.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

NoDi80
Postovi: 4064
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la NoDi80 » 19 nov 2023, 23:09

Ukoliko Island završi u baražu Lige A, Zmajevi će polufinale baraža igrati protiv Finske, dok će drugi polufinalni par činiti Izrael i Ukrajina.
Ukoliko Finska završi u baražu Lige A, Zmajevi će u polufinalu baraža igrati protiv Ukrajine, dok će drugi polufinalni par činiti Izrael i Island.
Ukoliko u baražu Lige A završi Ukrajina, Zmajevi polufinale baraža igraju s Finskom, a drugi polufinalni par čine Izrael i Island, što je i najpovoljnija opcija za bh. nacionalni tim jer bi u doigravanju potpuno izbjegli Ukrajince.



Al dzabe da igramo sa Liechtenstein s ovim spiskom daleko smo od Eura
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la invincible1921 » 19 nov 2023, 23:09

jasta je napisao/la:
19 nov 2023, 23:07
GIBRA je napisao/la:
19 nov 2023, 22:19
Kazu Albanija ima slabe igrace a tebi u isto vrijeme igraju Kovacevic,Mujakic,Gojkovic


Glupi Bosnjo 😂
Misliš Ahmethodžić Hadžikadunić Kolašinac i Dedić?

Manipulatorski si nabrojao našu rezervnu zadnju liniju, a jedino što Albanija ima solidno je ta zadnja linija.
Ja imam misljenje da pored svega sto je kriv da je vico jednostavno unistio atmosferu i sve..igraci dolaze igrat reda radi sto i razumijem donekle

Naporaznija cinjenica za mene pa evo mozda se neko i nece slozit...ovaj nas SKLJ sastav nije uopste puno losiji od ovog najjaceg slovackog,,,,a da ne pricam nasa prva postava

I mi smo najnormalnije odigrali najgore kvalifiajcije ikad
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Direktorcic
Postovi: 1681
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la Direktorcic » 19 nov 2023, 23:10

Je li Rahmanovic na klupi bio onako ili je toliko los?

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 19 nov 2023, 23:10

Beduin je napisao/la:
19 nov 2023, 23:08
Hajradinovic bi mogao pomoci u barazu. Sasvim solidna igra i zalaganje, za razliku od vecine igraca. Dosta trci i pravi pressing.
Ljudi su njega nešto uzeli kritikovati.

Za baraž trebaju igrati najangažovaniji.

Hajradinović, Demirović, Hamulić, Bašić su izginuli večeras
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8136
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la baboedindzeko09 » 19 nov 2023, 23:10

Znači najbolje da odma Ukrajinu izvučemo, da nas nakantaju, da ne moramo ni igrati 2. utakmicu
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

EdinTz
Postovi: 6
Pridružen/a: 12 okt 2023, 16:55
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la EdinTz » 19 nov 2023, 23:11

Imam osjecaj da ovaj Cimirot ima 265 nastupa za reprezentaciju boze sacuvaj

Benko123
Postovi: 624
Pridružen/a: 20 feb 2021, 13:33
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la Benko123 » 19 nov 2023, 23:12

Ma ne valja ovo nicemu. Bilo je borbe danas ali opet premalo je to. Sto se tice marta, nadam se ovakvom spisku.

Golmani - Sehic, Vasilj, Piric
Odbrana - Ahmedhodzic, Hadzikadunic, Barisic, Zolotic, Dedic, Gazibegovic, Kolasinac
Sredina - Krunic, Tahirovic, Cimirot, Pjanic, Hadziahmetovic, Hajradinovic, Rahmanovic, Basic
Napad - Dzeko, Demirovic, Hamulic, Tabakovic, Stevanovic

23 igraca na spisku. Pa nek pokusa nekih 11 odabrati koji mogu maksimum izvuci da se izbori EURO. Ni sam ne znam je li bolje 4231 ili 352 igrati.

bablaz1
Postovi: 489
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la bablaz1 » 19 nov 2023, 23:12

Kolike smo neznalice fudbalske govori i podatak da svi hvale Hamulića ???? Lik kod prvog gola slovaka gurnu u kontru lopti, kod drugog profula loptu. Jedino šta je uradio je da je istrčo kod našeg gola 40ak metara.
Jadni smo kad nam je Husarić smijenio Peteva (pardon tutu bugarina kako ga zovu naši navijači, veliki poznavaoci fudbalske igre)

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17819
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la akisarajevo92 » 19 nov 2023, 23:14

gle kako trci Ziljkic koji je usao u igru 2 minuta prije ovoga

Don't believe the hype.

Avatar
scholsey
Postovi: 1640
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la scholsey » 19 nov 2023, 23:14

bodi123 je napisao/la:
19 nov 2023, 22:50
scholsey je napisao/la:
19 nov 2023, 22:35
bodi123 je napisao/la:
19 nov 2023, 22:31
Savo je s ovim prozorom razjebao i ono malo hemije i uigranosti što je bilo, a mislio sam da ne može gore od Faruka i Kodre.
Haman si ugasio drug, evo Šuko maloprije reče da je Savo zagrlio Hamulu i da je šteta što to kamere nisu snimile.

Mislim, hemija štima, očito. :D
Ma ovo je nenormalno šta je čovjek uradio. Ili mu je jednostavno rečeno da radi što više u kontru i na štetu reprezentacije, ni to me ne bi iznenadilo, iako Savo djeluje kao lik s karakterom. Al kad smo mi u pitanju sve je moguće.

Da imaš 4 utakmice koje su ti jedina prilika da skontaš prvih 11, i da uigraš 3-4 ofanzivne i 3-4 defanzivne šeme koje ćeš koristiti u martu, a ti uradiš sve suprotno od toga, pustiš sve bitne igrače da drkaju kitu po odmoru, probaš neke nove od kojih svi znamo da nema fajde, ne uigraš niti jednu formaciju. Prođoše utakmice, a da ne znaš ni ko je igro ni šta je igro. Iduća je baraž, niko pojma nema uključujući i Savu kako bi trebalo izgledati prvih 11, koji ćemo stil igre uzeti kao početni...

Rasulo je ovo skroz, najjadnija generacija igrača, trenera koji se mijenjaju svaka 3 mjeseca, i na kraju saveza, u historiji otkako smo dobili nezavisnosti.
Moguće sigurno i da ima namjere, ali ja mislim da je sve ovo ipak primarno zbog Savinog neznanja.

Sve si rekao. Čovjek bukvalno ništa korisno nije uradio za ovo vrijeme koliko je tu. Jedino što je svojim nelogičnim potezima stvorio par novih igrača, kojima napaćeni kompleksaši mogu jbt mater i kriviti ih za loše rezultate. Nemam stvarno ništa protiv njega, ali ovako ne radi dobar trener. Previše je ovo za njega, totalno se pogubio.

Jedino što nas može spasiti je neka životna forma nekih 5-6 naših igrača u baražu.. pa da nam faktički trener ni ne treba.

Stvarno za nepovjerovati koliko smo zglajzali.
The saddest thing in life is wasted talent.

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la bordobijeli » 19 nov 2023, 23:15

:rol: O kakvoj pozitivi ovi pričaju ???

Avatar
Beduin
Postovi: 16360
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la Beduin » 19 nov 2023, 23:16

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
19 nov 2023, 23:10
Beduin je napisao/la:
19 nov 2023, 23:08
Hajradinovic bi mogao pomoci u barazu. Sasvim solidna igra i zalaganje, za razliku od vecine igraca. Dosta trci i pravi pressing.
Ljudi su njega nešto uzeli kritikovati.

Za baraž trebaju igrati najangažovaniji.

Hajradinović, Demirović, Hamulić, Bašić su izginuli večeras
Ma momak konstantno ide u duel, pressing, cini mi se itekako brz, ima on dobar i dalekometni sut samo sto u ovom momentu niko nista i nije mogao pokazati.

Ja bih u barazu krenuo sa 4312 gdje bi igraci daleko cvrsce na sredini i trazili svoju sansu smireno, jer krila nemamo i to moramo prihvatiti.
Demirovic je fizicki spreman da kao SS nadomjesti Dzekino netrcanje. A iza njih dvojice Hajradinovic ili Rahmanovic mogu dati tu dodatnu dozu ofanzive i pressinga, trke i kreacije koja najvise nedostaje ovoj ekipi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Direktorcic
Postovi: 1681
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la Direktorcic » 19 nov 2023, 23:16

Benko123 je napisao/la:
19 nov 2023, 23:12

Golmani - Sehic, Vasilj, Piric
Odbrana - Ahmedhodzic, Hadzikadunic, Barisic, Zolotic, Dedic, Gazibegovic, Kolasinac
Sredina - Krunic, Tahirovic, Cimirot, Pjanic, Hadziahmetovic, Hajradinovic, Rahmanovic, Basic
Napad - Dzeko, Demirovic, Hamulic, Tabakovic, Stevanovic
Bez boldiranih definitivno mije misljenje, a moze se ovo jos isfiltrirati

MerciBien
Postovi: 285
Pridružen/a: 08 mar 2022, 15:47
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la MerciBien » 19 nov 2023, 23:21

Benko123 je napisao/la:
19 nov 2023, 23:12
Ma ne valja ovo nicemu. Bilo je borbe danas ali opet premalo je to. Sto se tice marta, nadam se ovakvom spisku.

Golmani - Sehic, Vasilj, Piric
Odbrana - Ahmedhodzic, Hadzikadunic, Barisic, Zolotic, Dedic, Gazibegovic, Kolasinac
Sredina - Krunic, Tahirovic, Cimirot, Pjanic, Hadziahmetovic, Hajradinovic, Rahmanovic, Basic
Napad - Dzeko, Demirovic, Hamulic, Tabakovic, Stevanovic

23 igraca na spisku. Pa nek pokusa nekih 11 odabrati koji mogu maksimum izvuci da se izbori EURO. Ni sam ne znam je li bolje 4231 ili 352 igrati.
Sasvim korektan spisak, cak i u slucaju da neko bude povrijeđen moguce je naci alternativu koja nece biti pretjerano losija. Da imamo kojeg dobrog wingera - stavise bio bi vrlo respektabilan sastav. Mada ovdje je psiholoski momentum upitan, narusena je atmosfera i samopouzdanje pa je pitanje kako ce sve izgledati. U standardnim okolnostima, siguran sam da imamo jaci sastav od Finske npr. (ne pretjarano, ali smo individualno ipak nesto ispred).

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Luksemburg-BiH/BiH-Slovačka (16.novembar/19.novembar)

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 19 nov 2023, 23:23

Meni je Cimirot bio los, ja ne znam zasto pricaju da je super odigrao. Prevljak je pokazao da definitvno ne bi trebao imati mjesta u ekipi, u postavkama gdje je on glavni napadac, on je uzas. Najlosiji od svih bio je Mujakic, bas los igrac, njega treba vec veceras da kriza, nesiguran je, postavke ispred napadaca kod njega nemaju nikakvog smisla. Ne zna se gdje je losiji bio, na stoperu ili kao lijevi bek. Zoletic je pokazao vise od svih stopera koji su odigrali ovaj dvomec, dosta pokretan, imao je tu jednu gresku, ali generalan dojam je da je bolji igrac od ostatka zadnje linije. Basic je bio dobar, svidio mi se kako igra. Moram spomenuti i Pirica, mislim da 12 golmana iz nase lige su puno bolji od njega, covjek niti prati igru, pravi kardinalne greske, davi loptu, toliko uspori igru, tempo umre kad on dohvati loptu. Hajradinovic isto kao i Basic, dobar, ostatak tima prosjek.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ovisnik i 19 gostiju.