BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Kaunas » 26 mar 2024, 22:46

Anoniman je napisao/la:
26 mar 2024, 22:40
Ma svjesni su Ukrajinci kvalitete igraca koje imaju,tako su bili strpljivi za ovaj gol prednosti i prolazak...
Copy-paste protiv nas,mozemo zaliti sto imamo panjeve u ekipi i previse selektora koja smo promijenili.
Ukrajina,Belgija,Slovacka,Rumunija...solidna grupa
Bas tvrda grupa, ocekujem da prvi nema vise od 4 boda
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Kaunas » 26 mar 2024, 22:47

baboedindzeko09 je napisao/la:
26 mar 2024, 22:41
Kaunas je napisao/la:
26 mar 2024, 22:39
Vucevich je napisao/la:
26 mar 2024, 22:34
Andora, Armenija, Azerbejdžan, Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Estonija, Farska ostrva, Gibraltar, Kazahstan, Kipar, Kosovo, Lihtenštajn, Litvanija, Luksemburg, Malta, Moldavija, San Marino

:tokralju: :tokralju: :tokralju:
Upitno je da li smo trenutno medju 3 najbolje ekipe ovdje sto je zabrinjavajuce
Jesi naporan s negativom više na temama repke u pm. Koji qrac pišeš uopšte kad nit pratiš nit išta, samo spuštaš, umanjajuješ uspjehe, negativu neku prosipaš i loše pokušaje trollanja.
Jesam li nesto slagao?
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Celtic » 26 mar 2024, 22:48

mostar_mo je napisao/la:
26 mar 2024, 22:41
Vucevich je napisao/la:
26 mar 2024, 22:34
Andora, Armenija, Azerbejdžan, Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Estonija, Farska ostrva, Gibraltar, Kazahstan, Kipar, Kosovo, Lihtenštajn, Litvanija, Luksemburg, Malta, Moldavija, San Marino

:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ma mi nemamo srece i zajebee nas sudija
Mrzi nas sudija jer smo muslimani :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 400
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la muharemovicdzelo » 26 mar 2024, 22:48

Kek sa momcima ohladi Portugal. Mislim da su jedino Crnogorci gori od nas u regionu, ostali su odmakli daleko i to baš.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
kempes
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la kempes » 26 mar 2024, 22:50

Nemaš šta umanjivati uspjehe kada reprezentacija to ni nema.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la hz1987 » 26 mar 2024, 22:59

Nakon izvlacenja kvalifikacionih grupa za Euro 2028, u grupi 5 su se nasle reprezentacije: Madjarska, Slovenija, Slovacka, Albanija, Gruzija i BiH. Selektor reprezentacije BiH, proslavljena legenda Mehmed Bazdarevic kojem je ovo drugi put da sjeda na klupu reprezentacije je izjavio da je grupa teska i da ce borba za trece mjesto koje vodi u baraz biti neizvjesna do kraja.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Sheyi » 26 mar 2024, 23:31

Ode **** Poljska na Euro preko Estonije i bez ijednog suta u okvir gola u 120 minuta. Koliko smo mi baksuzi, toliko su oni nafakaska **** ne propustaju takmicenja

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Derdiyok » 26 mar 2024, 23:39

Prije će i Crna Gora i Kosovo otići na EURO nego mi.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
DamirT
Postovi: 14011
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la DamirT » 26 mar 2024, 23:41

Sheyi je napisao/la:
26 mar 2024, 23:31
Ode **** Poljska na Euro preko Estonije i bez ijednog suta u okvir gola u 120 minuta. Koliko smo mi baksuzi, toliko su oni nafakaska **** ne propustaju takmicenja
I opet ce ubjedljivo zadnji biti u grupi. Najprecijenjenija reprezentacija na svijetu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la hz1987 » 26 mar 2024, 23:49

Sheyi je napisao/la:
26 mar 2024, 23:31
Ode **** Poljska na Euro preko Estonije i bez ijednog suta u okvir gola u 120 minuta. Koliko smo mi baksuzi, toliko su oni nafakaska **** ne propustaju takmicenja
Zasto smo baksuzi?
Ukonio se Petev koji je iole bio nekakav selektor, i dovela se neznalica Hadzibegic u grupi sa rastimanom slovackom, raspalim islandom, napaljenim luksemburgom i slabasnim lihtenstajnom. Nismo mogli biti drugi vec predzadnji. Mi smo slovake svojom igrom vratili u zivot, mi smo luksemburgu dali krila, mi smo islandu pokazali da je nada ziva, mi smo se patili sa lihtenstajnom, mi smo ti koji su 3 selektora promijenili u kvalifikacijam, eksperimetisali, imali osiguran baraz i na njega se oslanjali. Nema to veze sa baksuzlukom, vec sa javaslukom, indolentnoscu, neznanjem i glupostima, kako zbog saveza i poltrona u istom, tako i sa igracima. Sreca prati hrabre, a nesreca glupe.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Kaunas » 26 mar 2024, 23:53

Nije ni to problem, problem je sto mi sebe precjenjujemo i mislimo da smo nesto a u stvarnosti jedna osrednja repka kojoj je ovo ustvari i limit.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la hz1987 » 27 mar 2024, 00:07

Kaunas je napisao/la:
26 mar 2024, 23:53
Nije ni to problem, problem je sto mi sebe precjenjujemo i mislimo da smo nesto a u stvarnosti jedna osrednja repka kojoj je ovo ustvari i limit.
Tacno, osrednja smo repka koja godinama iz nekog fetisa ne zeli imenovati i iskesirati za strucnjaka na klupi. Mi iz nase osrednjosti izvlacimo minimum sa neznalicama na klupi, dok osrednje repke i nizerazredne repke sa strucnjacima izvlace maksimum. Zato cemo na tv-u gledati jednu Slovacku, Albaniju, Gruziju, Sloveniju, Rumuniju na Euru i prisjecati se kako nas je jedan Luksemburg napenalio 2x i uzeo 6 bodova u medjusobnom skoru 6:1, pravdajuci se da danas svi znaju igrati fudbala, osim nas.

fanatik19
Postovi: 104
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la fanatik19 » 27 mar 2024, 00:20

hz1987 je napisao/la:
27 mar 2024, 00:07
Kaunas je napisao/la:
26 mar 2024, 23:53
Nije ni to problem, problem je sto mi sebe precjenjujemo i mislimo da smo nesto a u stvarnosti jedna osrednja repka kojoj je ovo ustvari i limit.
Tacno, osrednja smo repka koja godinama iz nekog fetisa ne zeli imenovati i iskesirati za strucnjaka na klupi. Mi iz nase osrednjosti izvlacimo minimum sa neznalicama na klupi, dok osrednje repke i nizerazredne repke sa strucnjacima izvlace maksimum. Zato cemo na tv-u gledati jednu Slovacku, Albaniju, Gruziju, Sloveniju, Rumuniju na Euru i prisjecati se kako nas je jedan Luksemburg napenalio 2x i uzeo 6 bodova u medjusobnom skoru 6:1, pravdajuci se da danas svi znaju igrati fudbala, osim nas.
Tacno tako, imamo mi sad solidnu okosnicu reprezentacije ali nemamo pravog selektora i prave ljude u savezu i zato ce i ova generacija otic maksimalno na 1 veliko takmicenje i to se samo moze desit slucajno jer sistem ne postoji i nikad nije postojao.

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Deen » 27 mar 2024, 00:57

Sheyi je napisao/la:
26 mar 2024, 23:31
Ode **** Poljska na Euro preko Estonije i bez ijednog suta u okvir gola u 120 minuta. Koliko smo mi baksuzi, toliko su oni nafakaska **** ne propustaju takmicenja
A sto smo mi to baksuzi? Imo si laku grupu + taj baraz i opet na kraju nisi uspio. Puno teze je ne kvalifikovati se, nego otici na prvenstvo. Albanija, Slovenija, Gruzija i Rumunija nisu sada 80% jaci od BiH, ali oni imaju normalne okolnosti i savez je normalan pa svako radi svoj posao kako treba. Sve sto su oni uspijeli ti je rezultat dobrog rada cijele ekipe kao i jednog saveza. Jesi zaboravio razgovor izmedju lulica i handanovica? Kod ovoga sve ozbiljno, a kod nas sve neozbiljno. Jeli i to baksuz, ako je neko neozbiljan i neradi svoj posao kako treba? Srecu moras sebi zasluzit uz dobar rad. Mi ne radimo dobro, a ocekujemo srecu i dobre rezultate, nema od nas nista ni za 100 godina.

Ovo sto se nama desava nije slucajno ili neki baksuz. 5 puta si izgubio baraz, to nije proklestvo nego jednostavno neznanje. To ti je sve rezultat loseg rada bez plana,sistema i cilja. Pravimo stalno te iste greske, ne ucimo nikako iz svoji gresaka. Nema veze jeli Savo,Faruk, Meho,Petev ili neko drugi. Forsiramo neke cudne i lose igrace, uvjek nam fali kondicija za 90 minuta, uvjek padamo u finisu utakmice. Luksemburg te razbije sa ukupnim 6-1 i ti sad ocekujes neki napredak sto se tice nase reprezentacije sa ovakvim savezom? Dugo ces na to cekati...

Mi smo dobili to sto nudimo. A sta to nudimo? Nudimo nerad,neozbiljnost,bahatost i kriminal, zato ces sve to dobit sto si upravo sebi zasluzio. Kad je Savez preuzeo odgovornosti za ovo stanje? Nikad nije i nece nikad preuzeti odgovornost. Savez ce i dalje svoje igrace poput civica gurati u ekipu, jer svi znamo da nam je menadzerska reprezentacija. I sta da mi ocekujemo kad menadzeri forsiraju svoje igrace? Jeli i to baksuz?

Ljudima jos uvjek nije jasno, da je savez rak rana u svemu. Oni guraju svoje igrace, treneri su nebitan faktor. Trener je tu i samo slusa sta mu savez naredi.
Sve je to danas interes, boli njiha briga za nasu drzavu BiH a kamoli za fudbalsku reprezentaciju. Niko od njiha nije preuzeo odgovornost za poraze, a kamoli da neko promjeni ovo stanje. Nek nam je Bog u pomoci, jer mi kao narod smo nesposobni promjenit lose stvari i borit se protiv kriminal. Koliko god da je Poljska sretna ekipa, ljudi su zasluzili sebi srecu u proslosti. Mi vec godinama uvjek isto radimo, uvjek iste greske i dozvolili smo ovaj kriminal, i onda se cudimo sto nemamo srece i sto nemamo uspijeha. Ako zelis napredak i bolje stanje, moras sve od korijena promjenit. Inace bi ce ti ovakvo stanje kao sada zauvjek.

Svi koji su uspijeli da igraju na EP, tamo su zasluzeno dosli, a mi cemo to prvenstvo opet gledati na tv. Zasluzeno.

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Horoz » 27 mar 2024, 01:03

Deen je napisao/la:
27 mar 2024, 00:57
Sheyi je napisao/la:
26 mar 2024, 23:31
Ode **** Poljska na Euro preko Estonije i bez ijednog suta u okvir gola u 120 minuta. Koliko smo mi baksuzi, toliko su oni nafakaska **** ne propustaju takmicenja
A sto smo mi to baksuzi? Imo si laku grupu + taj baraz i opet na kraju nisi uspio. Puno teze je ne kvalifikovati se, nego otici na prvenstvo. Albanija, Slovenija, Gruzija i Rumunija nisu sada 80% jaci od BiH, ali oni imaju normalne okolnosti i savez je normalan pa svako radi svoj posao kako treba. Sve sto su oni uspijeli ti je rezultat dobrog rada cijele ekipe kao i jednog saveza. Jesi zaboravio razgovor izmedju lulica i handanovica? Kod ovoga sve ozbiljno, a kod nas sve neozbiljno. Jeli i to baksuz, ako je neko neozbiljan i neradi svoj posao kako treba? Srecu moras sebi zasluzit uz dobar rad. Mi ne radimo dobro, a ocekujemo srecu i dobre rezultate, nema od nas nista ni za 100 godina.

Ovo sto se nama desava nije slucajno ili neki baksuz. 5 puta si izgubio baraz, to nije proklestvo nego jednostavno neznanje. To ti je sve rezultat loseg rada bez plana,sistema i cilja. Pravimo stalno te iste greske, ne ucimo nikako iz svoji gresaka. Nema veze jeli Savo,Faruk, Meho,Petev ili neko drugi. Forsiramo neke cudne i lose igrace, uvjek nam fali kondicija za 90 minuta, uvjek padamo u finisu utakmice. Luksemburg te razbije sa ukupnim 6-1 i ti sad ocekujes neki napredak sto se tice nase reprezentacije sa ovakvim savezom? Dugo ces na to cekati...

Mi smo dobili to sto nudimo. A sta to nudimo? Nudimo nerad,neozbiljnost,bahatost i kriminal, zato ces sve to dobit sto si upravo sebi zasluzio. Kad je Savez preuzeo odgovornosti za ovo stanje? Nikad nije i nece nikad preuzeti odgovornost. Savez ce i dalje svoje igrace poput civica gurati u ekipu, jer svi znamo da nam je menadzerska reprezentacija. I sta da mi ocekujemo kad menadzeri forsiraju svoje igrace? Jeli i to baksuz?

Ljudima jos uvjek nije jasno, da je savez rak rana u svemu. Oni guraju svoje igrace, treneri su nebitan faktor. Trener je tu i samo slusa sta mu savez naredi.
Sve je to danas interes, boli njiha briga za nasu drzavu BiH a kamoli za fudbalsku reprezentaciju. Niko od njiha nije preuzeo odgovornost za poraze, a kamoli da neko promjeni ovo stanje. Nek nam je Bog u pomoci, jer mi kao narod smo nesposobni promjenit lose stvari i borit se protiv kriminal. Koliko god da je Poljska sretna ekipa, ljudi su zasluzili sebi srecu u proslosti. Mi vec godinama uvjek isto radimo, uvjek iste greske i dozvolili smo ovaj kriminal, i onda se cudimo sto nemamo srece i sto nemamo uspijeha. Ako zelis napredak i bolje stanje, moras sve od korijena promjenit. Inace bi ce ti ovakvo stanje kao sada zauvjek.

Svi koji su uspijeli da igraju na EP, tamo su zasluzeno dosli, a mi cemo to prvenstvo opet gledati na tv. Zasluzeno.
:( Istina
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Licniznanstvenik
Postovi: 811
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Licniznanstvenik » 27 mar 2024, 01:04

realno, prije će Hajduk biti prvak, nego što ćemo se plasirati na EURO
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 400
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la muharemovicdzelo » 27 mar 2024, 01:21

hz1987 je napisao/la:
27 mar 2024, 00:07
Tacno, osrednja smo repka koja godinama iz nekog fetisa ne zeli imenovati i iskesirati za strucnjaka na klupi. Mi iz nase osrednjosti izvlacimo minimum sa neznalicama na klupi, dok osrednje repke i nizerazredne repke sa strucnjacima izvlace maksimum. Zato cemo na tv-u gledati jednu Slovacku, Albaniju, Gruziju, Sloveniju, Rumuniju na Euru i prisjecati se kako nas je jedan Luksemburg napenalio 2x i uzeo 6 bodova u medjusobnom skoru 6:1, pravdajuci se da danas svi znaju igrati fudbala, osim nas.
Apsolutno tačno, furamo se na priču kako nema trenera koji će raditi sa platom od 15 ili 20k. Prije i nemaš šta reći, nema tog trenera koji bi mogao da uradi nešto sa Cipetićem, Gojakom, Saničaninom, Jajalom i ostalim tarabama. Ali ipak sad, trenutno, nemaš te mogućnosti, imaš jako solidnu okosnicu i sa malo korekcija možeš imati baš respektabilnu ekipu bar da tuče Luksemburg, Island, Lihtenštajn, Rumuniju i da ne moraš igrati sad neke prijateljske utakmice sa amaterima da bi pobijedio i upisao to u statistiku selektora.

Eto imaš primjer Gruzije, izbaci onog što igra u Napoliju i ekipa je duplo jeftinija. Imaju te neke igrače ali gledajući po imenima, ništa specijalno rekao bi čovjek ali eto, ljudi će ipak igrati Euro. Kako to i zbog čega to? Baš kao što si spomenuo, jer je dobar selektor taj koji će raditi sa igračima i od kojih će dobiti maksimum.

Hadžibegić, Kodro, Milošević, Prosinečki, Meša, kad bi ih spojio na kamaru i od njih dobio jednog trenera, opet taj trener ne bi bio dobar. Zar je bilo ko imao nadu da će Hadžibegić biti dobar selektor? Lik je bio loš i prije 20 godina, od tad je radio u žnj ekipama druge lige Francuske i on bi eto kao trebao biti baš rješenje, autoritet i znanje? Ma kako da ne.

Ne bih se bunio da repku u ruke dobije neko od naših igrača, Bajramović, Vedo, Lulić, Topić, Mujdža i ostalih, radi njih sam spreman trpiti lošu igru, loše utakmice jer znam da mogu i kad bi uspjeli prenijeti trećinu onog što su naučili u bogatim karijerama bili bi odlični treneri.

Kako je to nemoguće, domaćeg čovjeka nećeš naći, imaš ih par ali odmah u startu ih otpišeš jer znaš da neće (Halilhodžić, Petković, Jokanović) onda je rješenje samo stranac (normalno sa znanjem i referencama). Drugačije je kad imaš trenera Nijemca, Španca, Italijana, i ako su ti igrači loši, imaju oni i taj neki model rada sa kojim će oni raditi i ohrabriti te igrače da dobiju od njih maksimum, što nije slučaj kod naših domaćih trenera.

A niko me ne može ubijediti da se ne može naći dobar selektor samo da ljudi odluče da hoće. Nemamo mogućnosti da selektor ima ogromnu platu. To je uredu, ali daj mu onda bonus, reci mu, plasman na takmičenje je milion, opstanak u A ligi, npr. 250k, lupam. Tek onda ćeš vidjeti da li će se upecati.

Ali opet počnimo od toga da riba ne smrdi od kraja. Selektor jeste ogromni nedostatak ali opet sagledaj i sa druge strane, vjerujem da niko ne bi riječi rekao čelnicima da ukradu milion da smo se plasirali na Euro, niti bi se toliko pričalo o kriminalu tamo. Bio je i kod Begića pa se nije toliko pričalo jer si imao nešto bar, za razliku od sada.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Deen » 27 mar 2024, 01:37

Horoz je napisao/la:
27 mar 2024, 01:03
Deen je napisao/la:
27 mar 2024, 00:57
Sheyi je napisao/la:
26 mar 2024, 23:31
Ode **** Poljska na Euro preko Estonije i bez ijednog suta u okvir gola u 120 minuta. Koliko smo mi baksuzi, toliko su oni nafakaska **** ne propustaju takmicenja
A sto smo mi to baksuzi? Imo si laku grupu + taj baraz i opet na kraju nisi uspio. Puno teze je ne kvalifikovati se, nego otici na prvenstvo. Albanija, Slovenija, Gruzija i Rumunija nisu sada 80% jaci od BiH, ali oni imaju normalne okolnosti i savez je normalan pa svako radi svoj posao kako treba. Sve sto su oni uspijeli ti je rezultat dobrog rada cijele ekipe kao i jednog saveza. Jesi zaboravio razgovor izmedju lulica i handanovica? Kod ovoga sve ozbiljno, a kod nas sve neozbiljno. Jeli i to baksuz, ako je neko neozbiljan i neradi svoj posao kako treba? Srecu moras sebi zasluzit uz dobar rad. Mi ne radimo dobro, a ocekujemo srecu i dobre rezultate, nema od nas nista ni za 100 godina.

Ovo sto se nama desava nije slucajno ili neki baksuz. 5 puta si izgubio baraz, to nije proklestvo nego jednostavno neznanje. To ti je sve rezultat loseg rada bez plana,sistema i cilja. Pravimo stalno te iste greske, ne ucimo nikako iz svoji gresaka. Nema veze jeli Savo,Faruk, Meho,Petev ili neko drugi. Forsiramo neke cudne i lose igrace, uvjek nam fali kondicija za 90 minuta, uvjek padamo u finisu utakmice. Luksemburg te razbije sa ukupnim 6-1 i ti sad ocekujes neki napredak sto se tice nase reprezentacije sa ovakvim savezom? Dugo ces na to cekati...

Mi smo dobili to sto nudimo. A sta to nudimo? Nudimo nerad,neozbiljnost,bahatost i kriminal, zato ces sve to dobit sto si upravo sebi zasluzio. Kad je Savez preuzeo odgovornosti za ovo stanje? Nikad nije i nece nikad preuzeti odgovornost. Savez ce i dalje svoje igrace poput civica gurati u ekipu, jer svi znamo da nam je menadzerska reprezentacija. I sta da mi ocekujemo kad menadzeri forsiraju svoje igrace? Jeli i to baksuz?

Ljudima jos uvjek nije jasno, da je savez rak rana u svemu. Oni guraju svoje igrace, treneri su nebitan faktor. Trener je tu i samo slusa sta mu savez naredi.
Sve je to danas interes, boli njiha briga za nasu drzavu BiH a kamoli za fudbalsku reprezentaciju. Niko od njiha nije preuzeo odgovornost za poraze, a kamoli da neko promjeni ovo stanje. Nek nam je Bog u pomoci, jer mi kao narod smo nesposobni promjenit lose stvari i borit se protiv kriminal. Koliko god da je Poljska sretna ekipa, ljudi su zasluzili sebi srecu u proslosti. Mi vec godinama uvjek isto radimo, uvjek iste greske i dozvolili smo ovaj kriminal, i onda se cudimo sto nemamo srece i sto nemamo uspijeha. Ako zelis napredak i bolje stanje, moras sve od korijena promjenit. Inace bi ce ti ovakvo stanje kao sada zauvjek.

Svi koji su uspijeli da igraju na EP, tamo su zasluzeno dosli, a mi cemo to prvenstvo opet gledati na tv. Zasluzeno.
:( Istina
Mi smo za godinu dana imali 4 trenera. Po tome vidis kako taj savez "radi" i da jednostavno ne znaju nista. I nije ni cudo da ne znaju, jer su svi dosli do saveza preko stranke. Marko Topic je neki dan rekao, da on ne moze doci do Saveza, jer nije clan te stranke hdz. O cemu dalje da pricamo? Topic koji ima znanje o fudbalu, koji je cak igrao fudbal pa nema sanse da bude u Savezu, dok tamo neki vico,colpa,adnan koji nisu nikad sutali lopte, oni su ti glavni i to bez problema su dosli u savez.

Sta se ima tu nadati, kad ljudi koji nemaju veze o fudbalu, vode savez i reprezentaciju. Zato nam se i desava ovo sve. Dobili smo to, sto smo sebi zasluzili. Ako hoces bolji rezultat i bolje stanje, onda moras sve promjenit. Ako ne zelis onda se stime moras pomirit kako je sada. Mozemo mi cekati jos 100 godina, ali neke stvari sami se nece rijesavati. Sve je do nas, sve je do naroda. Oni su toliko puno "uspijesni" jer narod im je to sve dozvolio. Da je narod malo ozbiljan, ovo bi sve drugacije bilo.

GIBRA
Postovi: 2700
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2024, 04:00

Licniznanstvenik je napisao/la:
27 mar 2024, 01:04
realno, prije će Hajduk biti prvak, nego što ćemo se plasirati na EURO
A tisi Bosanac kad je lose, kad je dobro Rvatina si

Standardno
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la zgembo89 » 27 mar 2024, 07:25

Ukrajina uze Islanda isto kao i nas u 80 toj minuti Mudryk za 2 1

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, Sveti i 28 gostiju.