FNC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la ramiral » 17 dec 2023, 23:43

mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40
Bosniak10 je napisao/la:
17 dec 2023, 10:29
Vrh organizacija i event, nadam se da će ovoga biti puno više u Sa i u BiH. Bujrum
Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
Bolja je atmosfera bila u Bugojnu ljetos pet puta. Ono sinoć je bilo u rangu kakvog pozorišta u odnosu na Bugojno. I nije bilo puno više gledalaca.
Mnogo ljudi je bilo sa strane oko sebe sam slušao dosta slovenskog jezika a i bilo je ljudi iz Hrvatske. Kad je Tomo izlazio malo je više bilo ovacija i to je to.

Kod nas ljudi generalno ne vole baš borilačke sportove i teško je animirati ih. Meni je taksista drobio dok nas je vozio do Zetre kako su Tomovići ovakvi i onakvi i kako ih ljudi baš i ne gotive u Sarajevu te da nikad zbog Tome ne bi išao to da gleda, što mene baš i nije bilo briga.

Do sljedećeg puta valjda neko od boraca napravi dobru reklamu i bez viška mišića kao u Spahovića.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la Nemanja86 » 18 dec 2023, 00:07

iskreno, kada je nakon eventa u Beogradu došla promocija ovog meča, ja sam prvo pomislio da se radi o nekom selebriti meču, jer uz dužno poštovanje ovom momku, kao što neko već reče, ko god prati MMA zna da ovo nije izgled jednog borca iz ovog sporta.


Razumijem da FNC shvata da bez hajpa i instagram promocije ne može prodati event, ali neki minimum kvaliteta boraca ipak mora da postoji. Mene je bilo malo sramota gledati ono.

BiH ima dobru osnovu i dobru genetiku da izbacuje solidne MMA borce, nema potrebe da hajlajt nose momci poput Spahovića koji su ipak samo za vejtlifting i gym slike

Zoze19
Postovi: 204
Pridružen/a: 22 apr 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la Zoze19 » 18 dec 2023, 05:49

Tek sam vidjeo ovu temu, drago mi je da se prati domaći MMA, u pravo ste vrijeme, FNC će u 24' godini iznenadit sve...
Stay tuned!

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 18 dec 2023, 10:12

zasto Tomo nije zvao tatu Izu da uleti dok ga je Slo Rocky silovavo :urnebes:
kako ga lik ponizi i ispisa u sred Zetre

nisu ti Spahovici ni za sta osim da leze u KPZ
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la ramiral » 18 dec 2023, 10:19

Nisam to uživo vidio, sad sam na snimku upratio. :urnebes:

Miran koji luđak jbt, u drugoj rundi u podređenoj poziciji, ground and pound klepaju se, publika se budi i navija ''Tomo, Tomo!"'

A i Miran se pridružuje i sa poda viče Tomo, Tomo !!

Hahahahahahha koji lik :urnebes: :urnebes: :urnebes: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 18 dec 2023, 10:37

mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40
Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
krimosi oko Tome su jedini koji nisu zalili kojekakve stotine maraka za prvi red
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 18 dec 2023, 10:55

lumani je napisao/la:
17 dec 2023, 00:26
sada mi javi jedan jaran koji je blizak sa Spahovic Fam......kao moguce je da je kladionica presudila :silent: :silent: izgleda kvota bila 4 na Fabjana :mrgreen:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 18 dec 2023, 10:57

19vendetta87 je napisao/la:
17 dec 2023, 21:28
cak i Denisa Stojnića bih volio vidjeti opet kavezu
mislis u zatvoru
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la mma_hz » 18 dec 2023, 12:03

wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 10:37
mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40
Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
krimosi oko Tome su jedini koji nisu zalili kojekakve stotine maraka za prvi red
FNC ovdje ne bi jos zadugo dosao da nije bilo Tome.Helem nbt ja se nesto ne razumijem u krimose hvala Bogu al ne vidjoh osim onog Gasija nijednog vise kriminalca.Mozes li mi nabrojati jos nekog koji je bio,al kriminalca ne nekog koga se ti bojis pa ga ovdje prozivas.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la mma_hz » 18 dec 2023, 12:07

ramiral je napisao/la:
17 dec 2023, 23:43
mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40
Bosniak10 je napisao/la:
17 dec 2023, 10:29
Vrh organizacija i event, nadam se da će ovoga biti puno više u Sa i u BiH. Bujrum
Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
Bolja je atmosfera bila u Bugojnu ljetos pet puta. Ono sinoć je bilo u rangu kakvog pozorišta u odnosu na Bugojno. I nije bilo puno više gledalaca.
Mnogo ljudi je bilo sa strane oko sebe sam slušao dosta slovenskog jezika a i bilo je ljudi iz Hrvatske. Kad je Tomo izlazio malo je više bilo ovacija i to je to.

Kod nas ljudi generalno ne vole baš borilačke sportove i teško je animirati ih. Meni je taksista drobio dok nas je vozio do Zetre kako su Tomovići ovakvi i onakvi i kako ih ljudi baš i ne gotive u Sarajevu te da nikad zbog Tome ne bi išao to da gleda, što mene baš i nije bilo briga.

Do sljedećeg puta valjda neko od boraca napravi dobru reklamu i bez viška mišića kao u Spahovića.
Jasta i ja sam primjetio i bruku tablica hrvatakih i slovenskih.Neka ljudi dosli gledati svoje borce.Jbg ko kad je vise nastupalp hrvata i srba haman nego nasih zato kazem.
Napraviti event sa svima Berom,Artanom,dzevom,sehicima its itd i bilo bi raje garantujem.Takodjer zetra je za k.urac ,treba organizovati u skenderiji.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 18 dec 2023, 12:12

mma_hz je napisao/la:
18 dec 2023, 12:03
wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 10:37
mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40
Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
krimosi oko Tome su jedini koji nisu zalili kojekakve stotine maraka za prvi red
FNC ovdje ne bi jos zadugo dosao da nije bilo Tome.Helem nbt ja se nesto ne razumijem u krimose hvala Bogu al ne vidjoh osim onog Gasija nijednog vise kriminalca.Mozes li mi nabrojati jos nekog koji je bio,al kriminalca ne nekog koga se ti bojis pa ga ovdje prozivas.
koga se ti bojis? mene mozda
koji me onda qrac citiras?


krimosi su svi Spahovici redom
Vahko mozda nije toliko, mada zivi od reketa
kao i babo mu
ovaj mali debeli tek izasao iz murije
onaj nesretni pokusaj podbacaja Benjo u Zenici
sve sto je iz Silvanine picke ispalo je kriminalne genetike
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la mma_hz » 18 dec 2023, 12:23

wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 12:12
mma_hz je napisao/la:
18 dec 2023, 12:03
wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 10:37


krimosi oko Tome su jedini koji nisu zalili kojekakve stotine maraka za prvi red
FNC ovdje ne bi jos zadugo dosao da nije bilo Tome.Helem nbt ja se nesto ne razumijem u krimose hvala Bogu al ne vidjoh osim onog Gasija nijednog vise kriminalca.Mozes li mi nabrojati jos nekog koji je bio,al kriminalca ne nekog koga se ti bojis pa ga ovdje prozivas.
koga se ti bojis? mene mozda
koji me onda qrac citiras?


krimosi su svi Spahovici redom
Vahko mozda nije toliko, mada zivi od reketa
kao i babo mu
ovaj mali debeli tek izasao iz murije
onaj nesretni pokusaj podbacaja Benjo u Zenici
sve sto je iz Silvanine picke ispalo je kriminalne genetike
Ahhahaaha a cekaj koji ti je od njih hebao seku ili mamu Bgt..vidim da je to neka velika mrznja u pitanju.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 18 dec 2023, 12:56

mma_hz je napisao/la:
18 dec 2023, 12:23
wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 12:12
mma_hz je napisao/la:
18 dec 2023, 12:03

FNC ovdje ne bi jos zadugo dosao da nije bilo Tome.Helem nbt ja se nesto ne razumijem u krimose hvala Bogu al ne vidjoh osim onog Gasija nijednog vise kriminalca.Mozes li mi nabrojati jos nekog koji je bio,al kriminalca ne nekog koga se ti bojis pa ga ovdje prozivas.
koga se ti bojis? mene mozda
koji me onda qrac citiras?


krimosi su svi Spahovici redom
Vahko mozda nije toliko, mada zivi od reketa
kao i babo mu
ovaj mali debeli tek izasao iz murije
onaj nesretni pokusaj podbacaja Benjo u Zenici
sve sto je iz Silvanine picke ispalo je kriminalne genetike
Ahhahaaha a cekaj koji ti je od njih hebao seku ili mamu Bgt..vidim da je to neka velika mrznja u pitanju.
ja sam **** silvanu i napravio malog benju retarda
i tebi sam **** krvavu mrtvu majku kurvu u usta koja te okotila :urnebes: :urnebes:
dijete ti mrtvo ****
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la mma_hz » 18 dec 2023, 13:12

wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 12:56
mma_hz je napisao/la:
18 dec 2023, 12:23
wickedwildwind je napisao/la:
18 dec 2023, 12:12


koga se ti bojis? mene mozda
koji me onda qrac citiras?


krimosi su svi Spahovici redom
Vahko mozda nije toliko, mada zivi od reketa
kao i babo mu
ovaj mali debeli tek izasao iz murije
onaj nesretni pokusaj podbacaja Benjo u Zenici
sve sto je iz Silvanine picke ispalo je kriminalne genetike
Ahhahaaha a cekaj koji ti je od njih hebao seku ili mamu Bgt..vidim da je to neka velika mrznja u pitanju.
ja sam **** silvanu i napravio malog benju retarda
i tebi sam **** krvavu mrtvu majku kurvu u usta koja te okotila :urnebes: :urnebes:
dijete ti mrtvo ****
Hahahahaha a jest ti neko fasovo seka garant cim si ti tako bijesan. :urnebes: jel joj supcic nego razvalio,a mozda su sva trojica.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la Felixians4 » 18 dec 2023, 19:11

https://sportsport.ba/borilacki-sport/m ... fnc/464879

Vidio sam da mu smeta što pričam, ali to je legalno. Uživao sam u njegovoj poziciji i napravio sam mu toliko štete. Mislio sam da će biti puno teža borba. Iznenadili smo se koliko smo lako radili na podu. Nisam ni htio ustati jer mi je bilo ugodno, znao sam da će se ispuhati i tu sam znao da ću pobijediti. Nisam očekivao da će doći do treće runde."

Fabjan je konstantno provocirao Spahovića. Pričao je i tražio od njega da ide naprijed.

"Skandirao sam i ja Tomo, Tomo uz publiku da dam podršku prijatelju. Vidjelo se koliko sam nadmoćan u stojci. Nema u Evropi MMA borca koji može sa mnom raditi na nogama. Vidi se tu David i Golijat. Lupao sam low kickove, ja sam pričao on slušao, sve što pokušava ja vidim. Telefonirao mi je."

"Jednom je rekao auuu. Pitao sam ga jesi li to viknuo auu, pitao sam i sudiju, rekao mi je da ne pričam i da radim. Cijelo vrijeme sam pričao s njim, to ga je psihički ubijalo. Početnik je kao i momci sa 7-0, 9-2, 5-0 i takvi me nikad neće pobijediti. To su momci koji nemaju iskustva, takav sam i ja bio tamo 2006. godine."

"Znao sam da je gotov kada nas sudija digne. Ja sam muay thai borac, uživao sam uvijek u laktovima, isjekao sam 15 boraca. Krenuo sam završiti meč u drugoj rundi, ruke su mi dole jer sam znao da ako me pogodi i s najboljim udarcem neće me nokautirati. Sudija je tu već trebao prekinut meč, ali spasilo ga je zvono. Mogao sam ga nokautirati kako sam htio, vidi se velika razlika u kvalitetu boraca. Kladionice su se za*ebale."

U trećoj rundi Fabjan završava posao. Smatra da je sudija i ranije trebao prekinuti meč.

"Zaje*avao sam se s publikom kad me je pogodio. Rekao sam mu 'Tomo ne se*i, misliš da ćeš me nokautirati. Krenuo sam dominirati i tu me je samo infarkt mogao zaustaviti do pobjede. Probao sam mu i krv malo kakav ima okus, udarci u tijelo i to je trebao biti kraj meča.


Showman te iskusan fighter. Opisao kako jest uz dozu trollanja, no čak i Spahović bi ga završio da je iole spremniji u ground and poundu

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la mma_hz » 19 dec 2023, 10:04

Felixians4 je napisao/la:
18 dec 2023, 19:11
https://sportsport.ba/borilacki-sport/m ... fnc/464879

Vidio sam da mu smeta što pričam, ali to je legalno. Uživao sam u njegovoj poziciji i napravio sam mu toliko štete. Mislio sam da će biti puno teža borba. Iznenadili smo se koliko smo lako radili na podu. Nisam ni htio ustati jer mi je bilo ugodno, znao sam da će se ispuhati i tu sam znao da ću pobijediti. Nisam očekivao da će doći do treće runde."

Fabjan je konstantno provocirao Spahovića. Pričao je i tražio od njega da ide naprijed.

"Skandirao sam i ja Tomo, Tomo uz publiku da dam podršku prijatelju. Vidjelo se koliko sam nadmoćan u stojci. Nema u Evropi MMA borca koji može sa mnom raditi na nogama. Vidi se tu David i Golijat. Lupao sam low kickove, ja sam pričao on slušao, sve što pokušava ja vidim. Telefonirao mi je."

"Jednom je rekao auuu. Pitao sam ga jesi li to viknuo auu, pitao sam i sudiju, rekao mi je da ne pričam i da radim. Cijelo vrijeme sam pričao s njim, to ga je psihički ubijalo. Početnik je kao i momci sa 7-0, 9-2, 5-0 i takvi me nikad neće pobijediti. To su momci koji nemaju iskustva, takav sam i ja bio tamo 2006. godine."

"Znao sam da je gotov kada nas sudija digne. Ja sam muay thai borac, uživao sam uvijek u laktovima, isjekao sam 15 boraca. Krenuo sam završiti meč u drugoj rundi, ruke su mi dole jer sam znao da ako me pogodi i s najboljim udarcem neće me nokautirati. Sudija je tu već trebao prekinut meč, ali spasilo ga je zvono. Mogao sam ga nokautirati kako sam htio, vidi se velika razlika u kvalitetu boraca. Kladionice su se za*ebale."

U trećoj rundi Fabjan završava posao. Smatra da je sudija i ranije trebao prekinuti meč.

"Zaje*avao sam se s publikom kad me je pogodio. Rekao sam mu 'Tomo ne se*i, misliš da ćeš me nokautirati. Krenuo sam dominirati i tu me je samo infarkt mogao zaustaviti do pobjede. Probao sam mu i krv malo kakav ima okus, udarci u tijelo i to je trebao biti kraj meča.


Showman te iskusan fighter. Opisao kako jest uz dozu trollanja, no čak i Spahović bi ga završio da je iole spremniji u ground and poundu
Ma njemu prvom prilikom cim dodje malo bolji grepler udavice ga ko kokos.
Ovakvi kao Fabjan su imuni skoro na udarce.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

DonRamiz
Postovi: 164
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: FNC

Post Postao/la DonRamiz » 20 dec 2023, 01:38

19vendetta87 je napisao/la:
17 dec 2023, 21:28
mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40
Bosniak10 je napisao/la:
17 dec 2023, 10:29
Vrh organizacija i event, nadam se da će ovoga biti puno više u Sa i u BiH. Bujrum
Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
Ja se nadam borbi Erke Juna, on bi sigurno privukao daleko veći broj publike.
Fabjan bi pobjedio i Erku.

19vendetta87
Postovi: 4612
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la 19vendetta87 » 20 dec 2023, 12:24

DonRamiz je napisao/la:
20 dec 2023, 01:38
19vendetta87 je napisao/la:
17 dec 2023, 21:28
mma_hz je napisao/la:
17 dec 2023, 18:40


Treba biti realan i reci da je ovo sve doslo zahvaljjjuci iskljucivo Tomi.Za sljedeci event ako bude u SA nadam se borbama Berina Balijagica,Alena Dolicanina,Benje Sehica,Dzeve Muftica uz Tomu i Teufika.
Ja se nadam borbi Erke Juna, on bi sigurno privukao daleko veći broj publike.
Fabjan bi pobjedio i Erku.
Evo upravo Fabjan zatrazio borbu sa Erkom sljedece godine :rol:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

wickedwildwind
Postovi: 120
Pridružen/a: 23 okt 2023, 10:48
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la wickedwildwind » 02 jan 2024, 10:31

Tomo je obicna karna
spahovici su samo za uzimanje reketa i nista drugo
Diglisiću j.e.b.e.m. li ti majku šta im ovo uradi hahahahahaha

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: FNC

Post Postao/la BIHpatriota » 08 jan 2024, 06:37

Sta tek reci za ovog naseg antitalenta za MMA. Lik vec ima 9 borbi u MMA, a u stand up ne da nije napredovao, vec izgleda strasno. Usporen, nekordinisan. Dugo nisam gledao nekog antitalentovanijeg borca za stojku koji nema bukvalno nikakvog smisla za udaranje. Takodje mu je i rvanje na niovu losijeg rekreativca. BJJ mu nista ne pomaže.

Jos je izjavio u onom podcastu da bi zavrsio JJ na podu.


Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.