Haris Hajradinović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Miske01 » 09 feb 2024, 21:40

bhsport je napisao/la:
09 feb 2024, 20:38
hurem je napisao/la:
09 feb 2024, 20:32
Gledao sam ga dosta puta u sezonama 20/21, 21/22 i bio je vrlo dobar. Tada sam slutio da će završiti u jednom od tri istanbulska velikana. Nažalost to se nije desilo.
Prosle sezone je podbacio i pomislio sam da se mozda u odredjenom smislu zasitio s obzirom na godine...ali evo opet igra odličnu sezonu. Do sada najbolju u karijeri, bar statisticki, s obzirom da ga nisam gledao ove sezone u Kasimpasi.

Ali te dvije sezone koje jesam poprilično propratio, krasila ga je neumorna TRKA po cijelom terenu, dobar sut i asistencije.

Mišljenja sam da bi on mogao biti faktor iznenađenja za Ukrajinu. Igrac koji će dosta terena pokrivati svojom trkom, vršiti presing ali i zaprijetiti kojim sutem izvan 16.
Samo tako nastavi Hare.

Pogodio je 16 penala, a promašio 2. Jedan od ta dva je onaj protiv S.Irske u barazu.
Drugi protiv Poljske u ligi nacija
Nop, protiv Poljske je pogodio. To mu je i jedini gol do sada u nekoliko nastupa za repku. Ima i tri asistencije ako računamo autogol Slovaka, izuzetno solidan učinak s obzirom na broj minuta i nastupa. Šteta eto samo te Sjeverne Irske...
BHF

Avatar
Sheyi
Postovi: 12223
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Sheyi » 16 feb 2024, 19:56

I danas upisao asistenciju u ligi

denza
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la denza » 10 mar 2024, 15:32

Još 2 asistencije danas a i dalje se igra. 16 asistencija ove sezone.. Baš je u formi, šteta što nije mlađi.

Sindikat12
Postovi: 692
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Sindikat12 » 10 mar 2024, 15:48

denza je napisao/la:
10 mar 2024, 15:32
Još 2 asistencije danas a i dalje se igra. 16 asistencija ove sezone.. Baš je u formi, šteta što nije mlađi.
I ja kazem, usao u prime kasno. Mozda bi mogao izgurat neki solidan transfer. Ako ne bude povreda, moce on sigurno jos 3 sezone dobro odigrat.

Protiv Ukrajne bi trebao biti starter, AM koji nam je potreban.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 10 mar 2024, 16:00

Neka je on malo stariji, nema to veze.
Samo da bude u dobroj formi i mi cemo imati koristi od njega, ali nije on ni prestar. Ako nastavi ovako moze napraviti jos jedan pristojan transfer.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4252
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Ghuraba » 10 mar 2024, 16:12

Mora poceti protiv Ukrajinaca. Jedini ofanzivno orjentisani veznjak kojeg imamo i jedan od rijetkih koji zna podvaliti pas napadacima (ne racunajuci Pjanica). Fizicki je dobar, itekako moze trcati i da se mene pita, imao bi zacementirano mjesto u startnih 11. Ovaj mali Huseinbasic je prosle sezone igrao slicnu poziciju i odlicno se znalazio pred golom protivnika, ali rizik je staviti ga od pocetka u ovakvim utakmicama.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2015
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Rimes87 » 10 mar 2024, 16:14

Nidje veze, covjeku tek 30 godina, nije ovo 2002. Ima on minimum 6 sezona jos u sebi.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
hurem
Postovi: 8640
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la hurem » 10 mar 2024, 16:22

Ne znam kakve su dvije asistencije, da li iz kornera ili?
Nije ni bitno ako su iz kornera, napokon neko ko zna centrirati u 16 kako treba. Pjanic iz kornera uvijek bio pretanak.

Naravno da Hajradinovic treba biti u startnih 11, što zbog borbenosti i neumorno trke, što zbog dobrog centarsuta i suta s distance...i pas igra mu je na dobrom nivou.

@ghuraba, i Varesanovic je ofanzivni veznjak, opasniji u 16...ali je Hajradinovic od njega stameniji, rastrcaniji, iskusniji itd...

Mišljenja sam sa i Huseinbašić treba naći svoje mjesto u startnih 11 ali je to možda rizik s obzirom da bi mu bila prva tekma i odmah prevazna...Mada je sličnu imao i Tahirovic pa odigrao vrlo dobro.

Pjanic s klupe nek udje oko 60.

Imajednabrigada
Postovi: 1715
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Imajednabrigada » 10 mar 2024, 16:41

Od 16 asistencija, koliko ih je iz kornera pitanje je
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4579
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la MoodyHank » 10 mar 2024, 17:22

Hajradinović je, uz Demirovića, naš igrač u najboljoj formi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4252
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Ghuraba » 10 mar 2024, 17:25

hurem je napisao/la:
10 mar 2024, 16:22
@ghuraba, i Varesanovic je ofanzivni veznjak, opasniji u 16...ali je Hajradinovic od njega stameniji, rastrcaniji, iskusniji itd...

Mišljenja sam sa i Huseinbašić treba naći svoje mjesto u startnih 11 ali je to možda rizik s obzirom da bi mu bila prva tekma i odmah prevazna...Mada je sličnu imao i Tahirovic pa odigrao vrlo dobro.

Pjanic s klupe nek udje oko 60.
Ma mislio sam na ove koji ce biti u opticaju za baraz. Varesanovic 99% nece dobiti ni minutu. Ima tu jos i Rahmanovic, ali je tek danas odigrao svoju prvu utakmicu u nastavku ruskog prvenstva, a i opcenito prije pauze nije bio u nekoj formi.

Ni ja nemam nista protiv Huseinbasica i uvijek bih ga radije gledao nego Cimirota, ali bojim se da Savo ne razmislja tako. Samo se nadam da nece istrcati trojac Cimirot - Krunic - Pjanic. Meni djeluje da on ne mirise Tahirovica i da ce se osloniti na ove provjerene i iskusne snage, a upravo one su nas i dovele do ovog nivoa. :mrgreen:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4252
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Ghuraba » 10 mar 2024, 19:45



Otprilike na 3.30 i 4.35 su asistencije.

Imao je jos nekoliko dobrih dodavanja i centarsuteva koji nisu zavrsili pogocima.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24529
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Goalgetter » 22 mar 2024, 10:44

Opet pokazao da nije kalibar za reprezentacije. **** ligu u kojoj je ovaj najbolji asistent.

Avatar
DamirT
Postovi: 14234
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la DamirT » 23 mar 2024, 20:11

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Hajradinović nije mogao sakriti očaj nakon poraza, a tek se kasnije saznalo kakvu je žrtvu ovaj momak podnio.

Na društvenim mrežama nakon utakmice se oglasila njegova supruga Belma, koja je otkrila da je Haris igrao sa slomljenom rukom pa je zbog toga imao zaštitu oko desne šake.
I dodje gofno iz Tojsica i ono sto su momci gradili 80 minuta, syebe u 2 minute...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
soccerfan
Postovi: 8717
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la soccerfan » 23 mar 2024, 20:36

DamirT je napisao/la:
23 mar 2024, 20:11
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Hajradinović nije mogao sakriti očaj nakon poraza, a tek se kasnije saznalo kakvu je žrtvu ovaj momak podnio.

Na društvenim mrežama nakon utakmice se oglasila njegova supruga Belma, koja je otkrila da je Haris igrao sa slomljenom rukom pa je zbog toga imao zaštitu oko desne šake.
I dodje gofno iz Tojsica i ono sto su momci gradili 80 minuta, syebe u 2 minute...
Izgleda da je tokom utakmice slomio. Na pocetku na teren samo sa onim rukavom izasao. U drugom full gips na saci 🙄
P.S. sad gledam na drugoj ruci je traka. Na ovoj slomljenoj u prvom nista nije bilo. Na poluvremenu mu stavili gips 😳
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
DamirT
Postovi: 14234
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la DamirT » 23 mar 2024, 21:34

soccerfan je napisao/la:
23 mar 2024, 20:36
DamirT je napisao/la:
23 mar 2024, 20:11
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Hajradinović nije mogao sakriti očaj nakon poraza, a tek se kasnije saznalo kakvu je žrtvu ovaj momak podnio.

Na društvenim mrežama nakon utakmice se oglasila njegova supruga Belma, koja je otkrila da je Haris igrao sa slomljenom rukom pa je zbog toga imao zaštitu oko desne šake.
I dodje gofno iz Tojsica i ono sto su momci gradili 80 minuta, syebe u 2 minute...
Izgleda da je tokom utakmice slomio. Na pocetku na teren samo sa onim rukavom izasao. U drugom full gips na saci 🙄
P.S. sad gledam na drugoj ruci je traka. Na ovoj slomljenoj u prvom nista nije bilo. Na poluvremenu mu stavili gips 😳
Ne znam kad je uspio slomiti tacno, ali bas vidis da je momcima stalo da izbore finale. Ali eto ne dade nam se nazalost...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
kempes
Postovi: 449
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la kempes » 23 mar 2024, 21:37

Ne zna igrat ni slomljenom ni bez

Avatar
soccerfan
Postovi: 8717
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la soccerfan » 23 mar 2024, 21:41

DamirT je napisao/la:
23 mar 2024, 21:34
soccerfan je napisao/la:
23 mar 2024, 20:36
DamirT je napisao/la:
23 mar 2024, 20:11


I dodje gofno iz Tojsica i ono sto su momci gradili 80 minuta, syebe u 2 minute...
Izgleda da je tokom utakmice slomio. Na pocetku na teren samo sa onim rukavom izasao. U drugom full gips na saci 🙄
P.S. sad gledam na drugoj ruci je traka. Na ovoj slomljenoj u prvom nista nije bilo. Na poluvremenu mu stavili gips 😳
Ne znam kad je uspio slomiti tacno, ali bas vidis da je momcima stalo da izbore finale. Ali eto ne dade nam se nazalost...
Znam da je imao nezgodan pad u prvom i da su nam tad cini mi se slobodni udarac dodjelili. Mozda tad?
Neznam dusa me boli jer se vidjelo svi momci koji su poceli su ginuli na terenu. Dok ONO nije uslo
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
bhsport
Postovi: 11317
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la bhsport » 23 mar 2024, 23:41

Preorao teren, gigant, nema gdje ga nije bilo.
Da ga je bogdo Savo na beka spustio sada bi finale igrali.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Beduin
Postovi: 16457
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Haris Hajradinović

Post Postao/la Beduin » 24 mar 2024, 00:02

Goalgetter je napisao/la:
22 mar 2024, 10:44
Opet pokazao da nije kalibar za reprezentacije. **** ligu u kojoj je ovaj najbolji asistent.
Na stranu nekvalitetna liga u kojoj igra, kao i njegova dobra forma, ali da si ikakav poznavaoc fudbala uvidio bi da 2 veznjaka iza njega zaduzena za organizaciju igre i transport lopte od stopera prema ofanzivnoj liniji za skoro 90 minuta nisu uspjeli 2 pasa sastaviti, nego se cijela taktika svela na izbojanje lopte naprijed Demirovicu da trci i ganja. Ovdje nema AMF na svijetu koji bi nesto vise napravio pored onakva 2 (ne)vezna igraca u vidu Krunica i Cimirota.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brazzzoo123 i 10 gostiju.