Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Horoz
Postovi: 1760
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 04 maj 2024, 19:04

Nije Krunić jedini igrač koji se dokazao na najvišem nivou, a da je u reprezentaciji neiskorišten i popljuvan. Štaviše, većina visoko kvalitenih igrača, su u kafanskoj reprezentaciji bili neprilagođeni. Počevši od Salihamidžića, preko Lulića, do evo Demirovića. Višća je najbolji bhpl igrač iza Džeke i njega smo ispljuvali i otjerali.
Kod nas je najnoramalnije da se momak, koji je sa Milanom osvojio skudeto i to kao standardan igrač, proglašava za lika koji je zalutao u fudbal. :roll:
Više je postalo i besmisleno pričati o ovome, ljudima kojima su Rahmanović i Duljević blistali u reprezentaciji.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Brazzzoo123
Postovi: 205
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Brazzzoo123 » 04 maj 2024, 19:20

Ne razumijem sto se slavi toliko oprostaj Pjanica, jer je i dalje najbolji vezni, mislim da je se prerano oprostio, jedino ako misli ovde godine zavrsiti sa fudbalom. Ako je vec on krenuo onda trebaju i Sehic i Dzeko, a onda pokusati pridobiti ovde potencijalne.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4278
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 04 maj 2024, 20:01

Dolazak Bajramovica u strucni stab je slag na tortu i daje potpuni uzitak kompletnoj ovoj prici. Em sto ima solidno trenersko iskustvo, em sto je patriota, em sto je veliki prijatelj s Barbom i em sto ga svi volimo i prizeljkujemo. Steta sto ova djeca po dijaspori rodjena u 21. stoljecu nemaju pojma kakve su on i Sergej bili velicine, inace bi pjeske dolazili u zgradu saveza i molili da igraju za nas. :mrgreen:

Nego, ako se Pjanic oprostio ovako 'samostalno', nesto mi govori da Dzeko ipak nije zavrsio s reprezentacijom. Pretpostavljam da bi u tom slucaju Barbarez izasao u medije i rekao da obojica zavrsavaju reprezentativnu karijeru. Nek se jos i Sehic oprosti, a Cimirota ne zvati dok god u Saudiji (tj. nikad vise).

Avatar
DamirT
Postovi: 14498
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 04 maj 2024, 20:49

Dzeko sigurno moze pomoci ovim igracima, ali ako mu Barbarez kaze da bude na klupi, pa udje zadnjih 20-25 minuta. Realno nema sta vise traziti od prve minute.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 447
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la muharemovicdzelo » 04 maj 2024, 22:19

Super, jako je bitno da je Zlatan tu, od početka je planiran kao jako bitna karika u stručnom štabu.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

edin139
Postovi: 1086
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la edin139 » 04 maj 2024, 22:19

DamirT je napisao/la:
04 maj 2024, 20:49
Dzeko sigurno moze pomoci ovim igracima, ali ako mu Barbarez kaze da bude na klupi, pa udje zadnjih 20-25 minuta. Realno nema sta vise traziti od prve minute.
Džeki ako se ne zabrani sve ono što radi na pripremama van terena pishaj ga onda nema napretka

Kobayashi
Postovi: 217
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Kobayashi » 04 maj 2024, 22:31

Mi koji svakako nemamo 5 postenih igraca slavimo sto se Pjanic oprasta, koji Jos može pomoci repci prisustvom i savjetima, ako nista kad se lomi neka utakmica da odigra 30ak min, da podvali pas kad tražimo gol i sl. Mi kudimo i pljujemo Krunica koji je do jučer igrao za Milan i bio neizostavan kod Piolija i kojeg je svaki selektor stavljao gdje ne treba i očekivao da ce zato sto igra u Milanu zabijati po 2 gola po tekmi. Želimo da Dzeko ode a znamo da iako lik ima 38god nemamo nijednog napadac ni blizu njemu, a Bgmi Edin dere Turke solidno u tim godinama.
E sad, sto se to radi, ko to radi, to je pitanje. Ili je cista zloba u pitanju ili su oni koji fakat mrze ovu Repku i drzavu.
Zato mi je ovaj forum prejak.

Avatar
Varg
Postovi: 2683
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Varg » 04 maj 2024, 22:44

pjanic je zakasnio sa ovom odlukom 2 godine barem, napokon
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

GG3
Postovi: 2780
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la GG3 » 04 maj 2024, 22:49

Pjanic moze sa Ibricicem i Zebom igrat za onu malonogometnj repku, tip nema volje za zivotom a kamo li za igrom i ovdje ga prizivaju jos…
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

dzemil
Postovi: 145
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la dzemil » 04 maj 2024, 23:05

Horoz je napisao/la:
04 maj 2024, 19:04
Nije Krunić jedini igrač koji se dokazao na najvišem nivou, a da je u reprezentaciji neiskorišten i popljuvan. Štaviše, većina visoko kvalitenih igrača, su u kafanskoj reprezentaciji bili neprilagođeni. Počevši od Salihamidžića, preko Lulića, do evo Demirovića. Višća je najbolji bhpl igrač iza Džeke i njega smo ispljuvali i otjerali.
Kod nas je najnoramalnije da se momak, koji je sa Milanom osvojio skudeto i to kao standardan igrač, proglašava za lika koji je zalutao u fudbal. :roll:
Više je postalo i besmisleno pričati o ovome, ljudima kojima su Rahmanović i Duljević blistali u reprezentaciji.
Pitanje je do koga je što se Krunić nije pokazao u repci. Koliko znam svi gore pobrojani osim Demirovića su itekako dali doprinos repki. Ne računam pri tome na Rahm. i Dulj. Šta je to Demirović dao za repku a svi su ga selektori gurali. Dao jedan gol za preko 20 utakmica. Strašan učinak i statistika.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2180
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 05 maj 2024, 01:05

DamirT je napisao/la:
04 maj 2024, 20:49
Dzeko sigurno moze pomoci ovim igracima, ali ako mu Barbarez kaze da bude na klupi, pa udje zadnjih 20-25 minuta. Realno nema sta vise traziti od prve minute.
:thumbup:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8724
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la soccerfan » 05 maj 2024, 23:32

CAGarfia je napisao/la:
05 maj 2024, 01:05
DamirT je napisao/la:
04 maj 2024, 20:49
Dzeko sigurno moze pomoci ovim igracima, ali ako mu Barbarez kaze da bude na klupi, pa udje zadnjih 20-25 minuta. Realno nema sta vise traziti od prve minute.
:thumbup:
Slazem se. A i Dzeko se nebi bunio na takvu rolu. Nikad nije pravio problem oko toga
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
HariTz
Postovi: 2546
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la HariTz » 06 maj 2024, 15:10

Kada će biti spisak za tekme sa Engleskom i Italijom?

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 227
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DanijelTZ » 06 maj 2024, 16:09

valjda tamo oko 15. maja

Avatar
boatenkk
Postovi: 503
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la boatenkk » 07 maj 2024, 16:10

uh koji spisak.. prosjek godina ce biti 23.8.. samo cu to reci..

Avatar
kempes
Postovi: 486
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 07 maj 2024, 16:11

boatenkk je napisao/la:
07 maj 2024, 16:10
uh koji spisak.. prosjek godina ce biti 23.8.. samo cu to reci..
Jel pričao sa Vladanom?

Avatar
FKBilder
Postovi: 1758
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la FKBilder » 07 maj 2024, 16:23

Cao rupo da bogdom nisi stao na gol nikada.

Direktorcic
Postovi: 1891
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Direktorcic » 07 maj 2024, 16:34

Sad se hadzikicu otvorio prostor i ubjedjen sam da ce tu biti

Brazzzoo123
Postovi: 205
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Brazzzoo123 » 07 maj 2024, 17:32

boatenkk je napisao/la:
07 maj 2024, 16:10
uh koji spisak.. prosjek godina ce biti 23.8.. samo cu to reci..
Daj koje ime da ubijemo vrijeme do spiska :rol:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13393
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Kaunas » 07 maj 2024, 17:49

Sjetih se ovoga :rol:
bparena je napisao/la:YEBO VAS ARSENAL I OVAJ FORUM VISE - ETO VAM MODERATORI PA ZAJEDNO PRLJAJTE BARSELONIN DIO FORUMA - JA SE NE JAVLJAM VISE - OCITO DA SU MODERATORI NAVIJACI ARSENALA KOJI DOZVOLJAVAJU DA OVI KRKANI PRLJAJU FORUM. ETO JESAM MALI IZNANERVIRANI NAVIJAC, KOJEG POSTUJE NASA LEGENDA BARBAREZ.
ETO VAM PAJA I OSTALI KOMPLEKSASI KOJI BI NA NEKOM OZBILJNOM FORUMU BILI DAVNO BANOVANI. NO NASI MODERATORI NEMAJU POJMA DA VODE FORUM PA BUJRUM NEK SAD MENE I OSTALE BANUJU. SAMO SAM IMAO DOBRE NAMJERE NO FUJ NA KOREKTNOST I LOSE VODZENJE FORUMA OD STRANE "NJIHOVIH" ADMINISTRATORA. SRAMOTA I JAD ...:evil: :evil: :evil:

slika

Uploaded with ImageShack.us

RASTJERAJTE SVE NORMALNE I DOBRONAMJERNE I NEK ADMINISTRACIJA BUDE ZADOVOLJNA :evil: :evil: :evil:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza, mavi, yusufoh i 22 gosta.