Teretana

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88,Crixus

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Evander » 12 jan 2024, 20:53

samoposmatram je napisao/la:
12 jan 2024, 17:01
Beduin je napisao/la:
12 jan 2024, 10:48
samoposmatram je napisao/la:
02 jan 2024, 11:35


Pazi sa steroidima, anavar, sjebat ce ti prirodnu proizvodnju testosterona u tijelu.

Danas od obicnog smrtnika do Rame Isaka uzima steroide pa ga na kraju popuse. Ode testosteron mora uzimati vise doze, odose bubrezi, nemoze vise uzimati steroide tijelo neproizvodi vise sam test dolaze sise i njezan glas. Preostaje ubrizgavanje ulja u biceps. Bol i patnja do smrti.
Ocito je da imas podlogu za gym i teoretski znas dosta, ali cemu pricanje o necemu sto ne znas, onako drugarski te pitam?
De ako mozes biti iskren prema meni/nama, reci jesi li koristio steroide, koje, koliko?

Ako cemo pricati o oralima i testu, onda tu jedini Turinabol igra ulogu testa, za razliku od mnogih injekcionih.
Nije mi nikad trener ili sef trazio da uzimam, jer sam rastom i misicnom masom zadovoljavao kriterije na svakom testiranju.

Imam dobrih prijatelja koji su morali, ali pod budnim okom doktora i psihologa. Uz redovno vadjenje krvi. U takvim okolnostima se moze proci bez velikih posljedica.

Negovorim da bi zastrasio ikoga, svako neka za sebe bira.

Ali stvar je ako sam uzimas na preporuku prodavaca, bez znanja bliskih osoba koje bi trebale da znaju, je jako opasno. Steroidi mjenjaju psihu i izgled i kao sto sam napisao zaustavljauu prirodnu proizvodnju testosterona.

Ako uzimas nek ti doktor zna koliko i sta uzimas. Moze ti pomoci. Bez doktora je glava u torbi.
Koji steroidi? Pricas uopsteno. Opisujes nus pojave testesterona. Drugi imaju totalno druge nus pojave, ili ih nemaju. Konkretno anavar, nista od toga sto si ti naveo.
Sto naravno ne znaci da i on nije stetan. Ali dalekooooo manje od bilo kojeg drugog steroida. Ali da se ne lazemo, mnoga hrana koju uzimamo svakodnevno, cak je i vise stetna.

Avatar
Surreal
Postovi: 7221
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Surreal » 12 jan 2024, 20:58

Gdje se kupuje taj anavar, da i čiča proba :kafa:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la samoposmatram » 12 jan 2024, 21:22

Evander je napisao/la:
12 jan 2024, 20:53
samoposmatram je napisao/la:
12 jan 2024, 17:01
Beduin je napisao/la:
12 jan 2024, 10:48


Ocito je da imas podlogu za gym i teoretski znas dosta, ali cemu pricanje o necemu sto ne znas, onako drugarski te pitam?
De ako mozes biti iskren prema meni/nama, reci jesi li koristio steroide, koje, koliko?

Ako cemo pricati o oralima i testu, onda tu jedini Turinabol igra ulogu testa, za razliku od mnogih injekcionih.
Nije mi nikad trener ili sef trazio da uzimam, jer sam rastom i misicnom masom zadovoljavao kriterije na svakom testiranju.

Imam dobrih prijatelja koji su morali, ali pod budnim okom doktora i psihologa. Uz redovno vadjenje krvi. U takvim okolnostima se moze proci bez velikih posljedica.

Negovorim da bi zastrasio ikoga, svako neka za sebe bira.

Ali stvar je ako sam uzimas na preporuku prodavaca, bez znanja bliskih osoba koje bi trebale da znaju, je jako opasno. Steroidi mjenjaju psihu i izgled i kao sto sam napisao zaustavljauu prirodnu proizvodnju testosterona.

Ako uzimas nek ti doktor zna koliko i sta uzimas. Moze ti pomoci. Bez doktora je glava u torbi.
Koji steroidi? Pricas uopsteno. Opisujes nus pojave testesterona. Drugi imaju totalno druge nus pojave, ili ih nemaju. Konkretno anavar, nista od toga sto si ti naveo.
Sto naravno ne znaci da i on nije stetan. Ali dalekooooo manje od bilo kojeg drugog steroida. Ali da se ne lazemo, mnoga hrana koju uzimamo svakodnevno, cak je i vise stetna.
Anavar je Oxandrolon. Izumljen 60-ih godina. Kao I ostali anabolni steroidi imaju svrhu, pod uslovom da je pod doktorskim nadzorom. Ima nuspojave kao I svaki drugi lijek.

Ja licno da pomislim uzimati prvo bi doktoru rekao. Doktor nesmije o pacijentima pricati nikome, tako da slobodno se doktoru moze povjeriti. On ili ona ima pravo da te odbije lijeciti, ako kazes da ces uzimati. Mnogim doktorima mozes povjeriti plan uzimanja i pitati jeli opasno.

Ako bi mi rekli posljedice onda bi razmislio jeli vrijedno toga.

Avatar
Surreal
Postovi: 7221
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Surreal » 12 jan 2024, 21:33

Pa zar ima to uopće posljedica osim što je hepatotoksično?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Beduin
Postovi: 16357
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Beduin » 12 jan 2024, 21:34

samoposmatram je napisao/la:
12 jan 2024, 21:22
Evander je napisao/la:
12 jan 2024, 20:53
samoposmatram je napisao/la:
12 jan 2024, 17:01

Nije mi nikad trener ili sef trazio da uzimam, jer sam rastom i misicnom masom zadovoljavao kriterije na svakom testiranju.

Imam dobrih prijatelja koji su morali, ali pod budnim okom doktora i psihologa. Uz redovno vadjenje krvi. U takvim okolnostima se moze proci bez velikih posljedica.

Negovorim da bi zastrasio ikoga, svako neka za sebe bira.

Ali stvar je ako sam uzimas na preporuku prodavaca, bez znanja bliskih osoba koje bi trebale da znaju, je jako opasno. Steroidi mjenjaju psihu i izgled i kao sto sam napisao zaustavljauu prirodnu proizvodnju testosterona.

Ako uzimas nek ti doktor zna koliko i sta uzimas. Moze ti pomoci. Bez doktora je glava u torbi.
Koji steroidi? Pricas uopsteno. Opisujes nus pojave testesterona. Drugi imaju totalno druge nus pojave, ili ih nemaju. Konkretno anavar, nista od toga sto si ti naveo.
Sto naravno ne znaci da i on nije stetan. Ali dalekooooo manje od bilo kojeg drugog steroida. Ali da se ne lazemo, mnoga hrana koju uzimamo svakodnevno, cak je i vise stetna.
Anavar je Oxandrolon. Izumljen 60-ih godina. Kao I ostali anabolni steroidi imaju svrhu, pod uslovom da je pod doktorskim nadzorom. Ima nuspojave kao I svaki drugi lijek.

Ja licno da pomislim uzimati prvo bi doktoru rekao. Doktor nesmije o pacijentima pricati nikome, tako da slobodno se doktoru moze povjeriti. On ili ona ima pravo da te odbije lijeciti, ako kazes da ces uzimati. Mnogim doktorima mozes povjeriti plan uzimanja i pitati jeli opasno.

Ako bi mi rekli posljedice onda bi razmislio jeli vrijedno toga.
Pa kod doktora kad odes sa znatnom misicnom masom prvo sto te pita "pijes li one proteine i kreatin", i ako je potvrdan odgovor ide pametovanje kako je to stetno, kako bubrezi otkazuju, kako pos hitno to moras prestati i slicna spika. Budimo realni. I onda ti bi da odes doktoru i pitas ga da li ti preporucuje upotrebu anabolika u svrhu treninga i izgradnje misicne mase. Daaj ba druze budi realan. Pusti teoriju sad, godine proizvodnje i druge nazive koji se mogu na google pronaci.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la samoposmatram » 12 jan 2024, 21:49

Beduin je napisao/la:
12 jan 2024, 21:34
samoposmatram je napisao/la:
12 jan 2024, 21:22
Evander je napisao/la:
12 jan 2024, 20:53


Koji steroidi? Pricas uopsteno. Opisujes nus pojave testesterona. Drugi imaju totalno druge nus pojave, ili ih nemaju. Konkretno anavar, nista od toga sto si ti naveo.
Sto naravno ne znaci da i on nije stetan. Ali dalekooooo manje od bilo kojeg drugog steroida. Ali da se ne lazemo, mnoga hrana koju uzimamo svakodnevno, cak je i vise stetna.
Anavar je Oxandrolon. Izumljen 60-ih godina. Kao I ostali anabolni steroidi imaju svrhu, pod uslovom da je pod doktorskim nadzorom. Ima nuspojave kao I svaki drugi lijek.

Ja licno da pomislim uzimati prvo bi doktoru rekao. Doktor nesmije o pacijentima pricati nikome, tako da slobodno se doktoru moze povjeriti. On ili ona ima pravo da te odbije lijeciti, ako kazes da ces uzimati. Mnogim doktorima mozes povjeriti plan uzimanja i pitati jeli opasno.

Ako bi mi rekli posljedice onda bi razmislio jeli vrijedno toga.
Pa kod doktora kad odes sa znatnom misicnom masom prvo sto te pita "pijes li one proteine i kreatin", i ako je potvrdan odgovor ide pametovanje kako je to stetno, kako bubrezi otkazuju, kako pos hitno to moras prestati i slicna spika. Budimo realni. I onda ti bi da odes doktoru i pitas ga da li ti preporucuje upotrebu anabolika u svrhu treninga i izgradnje misicne mase. Daaj ba druze budi realan. Pusti teoriju sad, godine proizvodnje i druge nazive koji se mogu na google pronaci.
Nije vazno sta ja pisem, ako nevjerujes mi.

Svako ce uzimati sta hoce. Ja dajem samo savjet na osnovu moga iskustva. Nisam nikad uzimao. Doduse niko ziv ovdje nije poslusao moj savjet. A kamoli da je probao i imao pozitivan rezultat od njih.

Ti znas najbolje sam u sta ces vjerovati. Na kraju svi u sebe I u svoje kljuse.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la samoposmatram » 12 jan 2024, 21:52

Surreal je napisao/la:
12 jan 2024, 21:33
Pa zar ima to uopće posljedica osim što je hepatotoksično?
Kod nas taj organ odpisan i ovako i onako. Baklava, hurmasica i alkohol.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Evander » 14 jan 2024, 10:27

14 dana redovnog treninga, promjenjena ishrana i jos autofagija 16/8, skinuo sam 4,9kg. Idemo sad jos jace.

Avatar
Beduin
Postovi: 16357
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Beduin » 14 jan 2024, 13:05

Evander je napisao/la:
14 jan 2024, 10:27
14 dana redovnog treninga, promjenjena ishrana i jos autofagija 16/8, skinuo sam 4,9kg. Idemo sad jos jace.
Sad malo Lasixom pojacaj. :mrgreen:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jan 2024, 16:48

pet dana evo na nekom eksperimentu :D
jedem od 9 do 5 ili od 10 do 6, izbjegavam kruh, mozda samo nekad crna kifla, secer skroz out (sokovi i slatkisi), voce se jede. dva puta sedmicno igramo lopte, dobar aerobni trening, dok malo kilaza spadne krenucemo sa vjezbama snage.
cekam nedjelju i slatko ko ozeblo sunce :rol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
PikachuSA
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la PikachuSA » 26 jan 2024, 15:39

Vozdra raja, ima li iko iskustva sa naručivanjem sprava sa područja EU?

https://www.diadorafitness.it/fit-bike- ... er-25.html

Interesuje me bicikl sa linka, piše da je na akciji 350€. E sad, interesuje me hoće li me oderati poštarina?
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
DamirT
Postovi: 14007
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la DamirT » 26 jan 2024, 18:12

PikachuSA je napisao/la:
26 jan 2024, 15:39
Vozdra raja, ima li iko iskustva sa naručivanjem sprava sa područja EU?

https://www.diadorafitness.it/fit-bike- ... er-25.html

Interesuje me bicikl sa linka, piše da je na akciji 350€. E sad, interesuje me hoće li me oderati poštarina?
Ne vjerujem, jer pise da je postarina 6 eura iznad 100 eura kupovine. Kad sam ja narucivao stvari preko 100 eura, obicno postarina bude par eura i to je to.

Doduse ima i ovo:
Delivery to the floor for items up to 50 kg (see courier weight/volume): During the purchase phase it is possible to add the delivery service to the floor with a stair-climbing forklift. The service is carried out by a courier specialized in deliveries of heavy items, with all the means and personnel necessary to complete the delivery. The cost of the service is 49.00 Euros and includes free telephone notice or it is possible to add the paid delivery by appointment service (point 3). The dimensions of the stairwell and passages must be suitable for handling the package
Zaboravio da gledaju tezinu paketa :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Evander » 26 jan 2024, 18:51

PikachuSA je napisao/la:
26 jan 2024, 15:39
Vozdra raja, ima li iko iskustva sa naručivanjem sprava sa područja EU?

https://www.diadorafitness.it/fit-bike- ... er-25.html

Interesuje me bicikl sa linka, piše da je na akciji 350€. E sad, interesuje me hoće li me oderati poštarina?
Preko 300 eura, trazit ce ti da platis porez.

Avatar
PikachuSA
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la PikachuSA » 26 jan 2024, 19:36

Hvala vam na informacijama, svakako ću im poslati upit na mail.
Evander je napisao/la:
26 jan 2024, 18:51
Preko 300 eura, trazit ce ti da platis porez.
O kakvom porezu je riječ? Da li je neki fiksni procent od ukupne cijene (10% npr) ili je fiksni iznos u određenom rasponu cijene proizvoda (npr 35 € za proizvod vrijednosti od 300€ do 400€)?
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Evander » 26 jan 2024, 20:39

PikachuSA je napisao/la:
26 jan 2024, 19:36
Hvala vam na informacijama, svakako ću im poslati upit na mail.
Evander je napisao/la:
26 jan 2024, 18:51
Preko 300 eura, trazit ce ti da platis porez.
O kakvom porezu je riječ? Da li je neki fiksni procent od ukupne cijene (10% npr) ili je fiksni iznos u određenom rasponu cijene proizvoda (npr 35 € za proizvod vrijednosti od 300€ do 400€)?
Mislim 17%. Ja sam nedavno naurcio nesto, kostalo je 400 eura. Doslo ovdje, zvali me, kao trebam platiti porez, otici u banku da donesem potvrdu da sam to platio...
Meni to sve prekomplikovano bilo. Provjerim na stranici, vidim povrat moguc. Kazem ja ovim ovdje da ne prihvatam paket. Zovu oni nakon desetak dana, kao ne treba nista, donijet ce vam na adresu. Tako i bi :)

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1741
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la hordasDoboj » 30 jan 2024, 12:27

Treniram već godinu dana CrossFit uz ubacivanja Open Gyma (3 + 1) i jednog termina sedmično. Trenutno završavam bulk ciklus dobio sam fino mišićne mase ali uz to naravno i stomak i nenormalnu želju za hranom. Jedem 5 do 6 puta dnevno :twisted: Ako ne se*eš 5 puta dnevno ne unosiš dovoljno proteina :mrgreen:

Od sredine februara idem na autofagiju 16-8 svaki drugi dan da ne bih navikao metabolizam (jedan dan jesti više puta sa većim unosom UH, drugi dan 1-2 obroka uz post 16-18h). Ne bih volio da izgubim mišićnu masu koju sam stekao u bulk periodu pa ću gledati da to bude nešto manji deficit, iako ne volim da pratim koliko konkretno kalorija unosim.

Čujemo se kroz par mjeseci sa rezulatima za ljetnu sezonu :cool:
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la FoSte95 » 05 feb 2024, 08:36

Pitanje za kolege, za ovo ljeto kontam max da se definišem pa me interesuje koji bi suplement još mogao ubaciti da me dodatno pogura. Uvijek bi mi malo sala ostalo, pogotovo na donjem stomaku :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Evander » 05 feb 2024, 09:14

FoSte95 je napisao/la:
05 feb 2024, 08:36
Pitanje za kolege, za ovo ljeto kontam max da se definišem pa me interesuje koji bi suplement još mogao ubaciti da me dodatno pogura. Uvijek bi mi malo sala ostalo, pogotovo na donjem stomaku :mrgreen:
Uradi lipolizu. Jedini nacin da koncetrisano izbacis salo sa odredjenog mjesta.

Avatar
Beduin
Postovi: 16357
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Beduin » 06 feb 2024, 20:11

Evander je napisao/la:
05 feb 2024, 09:14
FoSte95 je napisao/la:
05 feb 2024, 08:36
Pitanje za kolege, za ovo ljeto kontam max da se definišem pa me interesuje koji bi suplement još mogao ubaciti da me dodatno pogura. Uvijek bi mi malo sala ostalo, pogotovo na donjem stomaku :mrgreen:
Uradi lipolizu. Jedini nacin da koncetrisano izbacis salo sa odredjenog mjesta.
Lipoliza odlicna stvar kad spustis podobar dio bodyfat-a pa ostane ona mala naslaga koje se tesko rijesiti.

Uz to, Stefo spomenu "koje jos preparate ubaciti", a ne rece koje sad koristi.
Jedes li npr. dosta domaceg sira? Ako je odgovor DA, prestani neko vrijeme, jer je vecina kalorija iz sira dobijena iz masnoca, a ne iz proteina. ;)
Takodjer uz secere izbaci i voce, max pola banane pojedes danas uz neke pahuljice i to je to.
Takodjer evo jedan fin obrok: kus-kus jedes kao obrok, ali kad natopis toplom vodom (ne previse) dodaj i dozu-dvije wheya na kraju odozgo maline i pola banane. Odlican ukus, mala kalorijska vrijednost. 💪

Za ostale fore naplacujem. 😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la FoSte95 » 06 feb 2024, 20:58

Beduin je napisao/la:
06 feb 2024, 20:11
Evander je napisao/la:
05 feb 2024, 09:14
FoSte95 je napisao/la:
05 feb 2024, 08:36
Pitanje za kolege, za ovo ljeto kontam max da se definišem pa me interesuje koji bi suplement još mogao ubaciti da me dodatno pogura. Uvijek bi mi malo sala ostalo, pogotovo na donjem stomaku :mrgreen:
Uradi lipolizu. Jedini nacin da koncetrisano izbacis salo sa odredjenog mjesta.
Lipoliza odlicna stvar kad spustis podobar dio bodyfat-a pa ostane ona mala naslaga koje se tesko rijesiti.

Uz to, Stefo spomenu "koje jos preparate ubaciti", a ne rece koje sad koristi.
Jedes li npr. dosta domaceg sira? Ako je odgovor DA, prestani neko vrijeme, jer je vecina kalorija iz sira dobijena iz masnoca, a ne iz proteina. ;)
Takodjer uz secere izbaci i voce, max pola banane pojedes danas uz neke pahuljice i to je to.
Takodjer evo jedan fin obrok: kus-kus jedes kao obrok, ali kad natopis toplom vodom (ne previse) dodaj i dozu-dvije wheya na kraju odozgo maline i pola banane. Odlican ukus, mala kalorijska vrijednost. 💪

Za ostale fore naplacujem. 😂
Haha ja živim na mladom kravljem siru 🤣
Whey i kreatin jedino uzimam a razmišljam tamo u junu fat burner jednu turu uzeti
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Fitness & Bodybuilding”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 209 gostiju.