Safet Sušić - Pape

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Fudo » 25 dec 2009, 20:38

Cartman je napisao/la:A jeste se vise popeli na vrh glave s tim posranim savezom. Eto koga vi konkretno predlazete da dodje u savez? I nemojte mi pricat bajke o "legendama" jer jedina legenda koja fakticki nesto radi za nas nogomet je Josip Katalinski koji radi sa mladim selekcijama (i otkad je on doso prolazimo barem prvi krug kvalifikacija), a ostale "legende" sjede po zapadnoj Europi i Turskoj i pametuju. I hajde sad gospodo, ko treba doc u savez? Nije savez kriv sto Ciro nije znao postavit taktiku, sto je Queiroz totalno izbacio Misketa iz igre sa dva defanzivna vezna i tako nas unistio i sto Dzeko snima emisije za Hayat umjesto da je u hotelu. Licno tvrdim da su nasi jadni bivsi selektori najvise krivi sto jos nismo otisli na neko prvenstvo. Pogotovo Ciro, jer on je imo najbolje igrace. Ako pogledamo ko je bio dosad, Susic je i najbolji. Iako to vise govori o tim bivsim, nego o njemu.
Potpisano..to care..Go Pape..
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ahmic » 25 dec 2009, 20:41

Ne znamo jel to sigurno,dal je potvrdjeno ...Meni licno je nekako Barba prirastrao srcu ,vecini nas vjerovatno i volio bih da bude Sergej...A moramo biti realno i Safet je nasa legenda i sigurano da zeli dobro nama...Sta reci,sto se tice Barbe nece moci krocit tamo dok su ovi kreteni....Sretno Safete i ne sam vise ne sam Safete :-)

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Alen Škoro » 25 dec 2009, 20:42

Slazem se s tobom,ali ima tu vise cinjenica npr. niko od nas ne zna jos,nema tu stopostotnu informaciju oko toga sto Miske nije igrao u Zenici.
Ko je sve sjedio u lozi,a i ove legende,slabo koja sta radi,sve fol stalo im,a nista korisno da ucine,tako da se slazem.
Samo Bola i Kodro su onda ono nesto uradili i pozvali prijatelje...
Nista vise.
Ali cinjenica je isto tako da ko god da dodje na mjesto sadasnjeg Saveza 100% bi bilo nesto bolje.
Samo ljude koji se razumiju u fudbal treba postaviti na ta mjesta,i u koga ce javnost,nacija,SVI imati povjerenje,ne moraju to biti legende,samo nek se razumiju u fudbal...
Tako da to i legendama ide na obraz.
NON MOLLARE MAI

Avatar
zlatan.edvin
Postovi: 204
Pridružen/a: 12 jan 2009, 22:51
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zlatan.edvin » 25 dec 2009, 20:44

Htjeli smo legendu BH nogometa za selektora, sad kad ga imamo opet se nađu pametnjakovići da pišu nebuloze .
Pape sretno, imaš prave momke, samo disciplina u i oko tima pa je uspjeh zagarantovan.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ahmic » 25 dec 2009, 20:45

Alen Škoro je napisao/la:Slazem se s tobom,ali ima tu vise cinjenica npr. niko od nas ne zna jos,nema tu stopostotnu informaciju oko toga sto Miske nije igrao u Zenici.
Ko je sve sjedio u lozi,a i ove legende,slabo koja sta radi,sve fol stalo im,a nista korisno da ucine,tako da se slazem.
Samo Bola i Kodro su onda ono nesto uradili i pozvali prijatelje...
Nista vise.
Ali cinjenica je isto tako da ko god da dodje na mjesto sadasnjeg Saveza 100% bi bilo nesto bolje.
Samo ljude koji se razumiju u fudbal treba postaviti na ta mjesta,i u koga ce javnost,nacija,SVI imati povjerenje,ne moraju to biti legende,samo nek se razumiju u fudbal...
Tako da to i legendama ide na obraz.
Ne mozes postavit na mjeso ekonomiste nekog iz fudbala...Bitno je da svako radi svoj posao i ne petlja se u posao drugih brate...

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la KONGO » 25 dec 2009, 20:56

ahmic je napisao/la:Ne znamo jel to sigurno,dal je potvrdjeno ...Meni licno je nekako Barba prirastrao srcu ,vecini nas vjerovatno i volio bih da bude Sergej...A moramo biti realno i Safet je nasa legenda i sigurano da zeli dobro nama...Sta reci,sto se tice Barbe nece moci krocit tamo dok su ovi kreteni....Sretno Safete i ne sam vise ne sam Safete :-)
U ovom slucaju je bolje da do kraja ide sam, u suprotnom nece ga nigdje biti.

Ali tako je to napravljeno da Safet ne moze sam, tu ce biti polupismeni mafijasi da mu ''pomazu'', tako da Safet nece uspjeti.
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la TheManiacs » 25 dec 2009, 21:00

OJ SAFETE SAJO SARAJLIJO
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
amEl_rooB
Postovi: 684
Pridružen/a: 11 sep 2009, 22:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la amEl_rooB » 25 dec 2009, 21:23

Cartman je napisao/la:
Pipita je napisao/la:Nema nama na Evropsko.. zivi bili pa vidjeli :roll:
Sve zavisi od grupe i sistema takmicenja. Ako opet budu nosioci u barazu na osnovu rang liste, crno nam se pise. Ako ne, ili ako dobijemo grupu bez izrazitog favorita imamo dobru sansu.
Upravu si Hare,ako bude grupa bez nekog izrazitog favorita imamo sanse :D
Jer to je cast i sudbina ! 19 CELIK ZENICA 45

Chelsea FC

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la SemPer_fi » 25 dec 2009, 22:40

Ne sam Safete...

Uzmi Barbu za pomocnika ili nes slicno da te prihvati ova nasa gamad !! :D
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Avatar
forza
Postovi: 754
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la forza » 25 dec 2009, 22:43

ma vidjecete grupe
1.Hrvatska
2.Srbija
3.BOSNA I HERCEGOVINA
4.Slovenija
5.Makedonija
6.Crna Gora

...... naravno skoro pa nemoguce. ... al eto .... a ako Susic dodje nek mu je Bog na pomoci .... :shock:
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 25 dec 2009, 22:45

forza je napisao/la:ma vidjecete grupe
1.Hrvatska
2.Srbija
3.BOSNA I HERCEGOVINA
4.Slovenija
5.Makedonija
6.Crna Gora

...... naravno skoro pa nemoguce. ... al eto .... a ako Susic dodje nek mu je Bog na pomoci .... :shock:
Ne bi mi bilo mrsko da dobijemo ovu grupu, jer sam siguran da bi bili prvi.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bambina » 25 dec 2009, 22:47

Šta fali svi balkanci na okupu zanimljivo bi bilo.jaki mi ko nato ;)

Btw...kažu legenda-legende su davno umrle , kako kažu moji jarani. :P

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la 23 KING JAMES » 25 dec 2009, 22:48

forza je napisao/la:ma vidjecete grupe
1.Hrvatska
2.Srbija
3.BOSNA I HERCEGOVINA
4.Slovenija
5.Makedonija
6.Crna Gora

...... naravno skoro pa nemoguce. ... al eto .... a ako Susic dodje nek mu je Bog na pomoci .... :shock:
aBd
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la T-MAC » 25 dec 2009, 23:05

forza je napisao/la:ma vidjecete grupe
1.Hrvatska
2.Srbija
3.BOSNA I HERCEGOVINA
4.Slovenija
5.Makedonija
6.Crna Gora

...... naravno skoro pa nemoguce. ... al eto .... a ako Susic dodje nek mu je Bog na pomoci .... :shock:
nedo Bog,mozda nekad tamo za kojih 40 godina,al sad ne.
ovde nogomet ne bi bio u prvom planu.ovde bi bilo sve ostalo pa tek nogomet
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zmaj_Bosne » 25 dec 2009, 23:06

Kako vidim dosta je ovdje pesimista u vezi Sušića,predviđa se čovjeku neuspjeh a nije još ni potpisao. Šta mislite da treba savez da dovede nekog i da plaća 100 hiljada eura mjesečno, pa da opet pljujemo po njima što daju tolike pare za nekog. Osim Ćire dajte navedite nekog selektora što je bio da je imao već neke uspjehe iza sebe. Baka došao bez iskustva pa malo mu je falilo da nas odvede na SP. Ja mislim da ovdje medju vama treba izabrati nekog pa nek vodi reprezentaciju, samo još mu treba dati jednog pomoćnika kojem nije stalo do repke i mislim da bi to bilo idealno :roll:
Dragon Town

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Lily » 25 dec 2009, 23:08

T-MAC je napisao/la:
forza je napisao/la:ma vidjecete grupe
1.Hrvatska
2.Srbija
3.BOSNA I HERCEGOVINA
4.Slovenija
5.Makedonija
6.Crna Gora

...... naravno skoro pa nemoguce. ... al eto .... a ako Susic dodje nek mu je Bog na pomoci .... :shock:
nedo Bog,mozda nekad tamo za kojih 40 godina,al sad ne.
ovde nogomet ne bi bio u prvom planu.ovde bi bilo sve ostalo pa tek nogomet
Slazem se.. Izbio bi pravi rat.. i sta bi se svasta izdesavalo kroz taj kvalifikacioni ciklus .. ne mogu ni zamisliti..
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 25 dec 2009, 23:54

Cartman je napisao/la:A jeste se vise popeli na vrh glave s tim posranim savezom. Eto koga vi konkretno predlazete da dodje u savez? I nemojte mi pricat bajke o "legendama" jer jedina legenda koja fakticki nesto radi za nas nogomet je Josip Katalinski koji radi sa mladim selekcijama (i otkad je on doso prolazimo barem prvi krug kvalifikacija), a ostale "legende" sjede po zapadnoj Europi i Turskoj i pametuju. I hajde sad gospodo, ko treba doc u savez? Nije savez kriv sto Ciro nije znao postavit taktiku, sto je Queiroz totalno izbacio Misketa iz igre sa dva defanzivna vezna i tako nas unistio i sto Dzeko snima emisije za Hayat umjesto da je u hotelu. Licno tvrdim da su nasi jadni bivsi selektori najvise krivi sto jos nismo otisli na neko prvenstvo. Pogotovo Ciro, jer on je imo najbolje igrace. Ako pogledamo ko je bio dosad, Susic je i najbolji. Iako to vise govori o tim bivsim, nego o njemu.
Nije ni cudno sto nam se ovako desava kad ih ima koji ovako razmisljaju.
Nije savez kriv,a ma jok gdje bi.
Bez kriminala,unistavanja fudbala sto klupskog sto reprezentativnog.Ljudi koji uopste nikad sutnuli loptu nisu.Ali oni kolo vode,gdje oni mogu biti ''krivi'' za bilo sta u vezi fudbala.
Ciro je imao najbolje igrace pocev iz hajduka,eskishehirspora,denizlispora,bb kinga pardon spora itd itd.
Mi uvijek imamo najbolju ekipu ali fakat nas nigdje.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Cartman » 25 dec 2009, 23:59

harishp je napisao/la:
Cartman je napisao/la:A jeste se vise popeli na vrh glave s tim posranim savezom. Eto koga vi konkretno predlazete da dodje u savez? I nemojte mi pricat bajke o "legendama" jer jedina legenda koja fakticki nesto radi za nas nogomet je Josip Katalinski koji radi sa mladim selekcijama (i otkad je on doso prolazimo barem prvi krug kvalifikacija), a ostale "legende" sjede po zapadnoj Europi i Turskoj i pametuju. I hajde sad gospodo, ko treba doc u savez? Nije savez kriv sto Ciro nije znao postavit taktiku, sto je Queiroz totalno izbacio Misketa iz igre sa dva defanzivna vezna i tako nas unistio i sto Dzeko snima emisije za Hayat umjesto da je u hotelu. Licno tvrdim da su nasi jadni bivsi selektori najvise krivi sto jos nismo otisli na neko prvenstvo. Pogotovo Ciro, jer on je imo najbolje igrace. Ako pogledamo ko je bio dosad, Susic je i najbolji. Iako to vise govori o tim bivsim, nego o njemu.
Nije ni cudno sto nam se ovako desava kad ih ima koji ovako razmisljaju.
Nije savez kriv,a ma jok gdje bi.
Bez kriminala,unistavanja fudbala sto klupskog sto reprezentativnog.Ljudi koji uopste nikad sutnuli loptu nisu.Ali oni kolo vode,gdje oni mogu biti ''krivi'' za bilo sta u vezi fudbala.
Ciro je imao najbolje igrace pocev iz hajduka,eskishehirspora,denizlispora,bb kinga pardon spora itd itd.
Mi uvijek imamo najbolju ekipu ali fakat nas nigdje.
Pa hajde fanaticosu reci ko ce doc u savez? Savez je kriv sto nam je liga katastrofa, ALI ako cemo gledat repku izolovano onda nisu oni najvise krivi, nego treneri koji nisu u stanju izvuc ono najbolje u igracima i nisu u stanju ih smirit prije odlucujucih utakmica, nego i oni sami pumpaju atmosferu. Kao Ciro prije Portugala govori kako cemo ih razbit. Ko da igraci vec nisu imali dovoljno pritiska. Sad ces mozda rec da mora liga bit dobra da bi repka bila dobra, u nas to definitivno nije slucaj. Ni u nas ni u hrvata. Na zalost, jer razlog za to je rat. Premijerligasi neka se bore protiv saveza (a nece, jer njima najvise odgovara) a repki samo treba solidan trener koji ce radit srcem. I ne daj Boze da placamo ikoga vise od ovih 5000 eura, ne bi bilo korektno prema narodu. Nismo arapi pa da narod jedva prezivljava a igraci i treneri zaradjuju milione. Zato ima ljudi sto se nude poput Barbe, Papeta i Kodre i oni su pravi ljudi za nas. A ne neki Ciro koji samo gleda da ulovi nesto love od sponzora po stare dane.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

fantom
Postovi: 190
Pridružen/a: 27 jan 2009, 21:19
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la fantom » 26 dec 2009, 00:05

TheManiacs je napisao/la:OJ SAFETE SAJO SARAJLIJO
Samo sto Safet Susic nije sarajlija nego zavidovicanin jarane.Safet je kao vec formirani igrac iz zavidovica otisao u Sarajevo.Znaci da je fudbal naucio igrati u Krivaji iz Zavidovica.Ne mora znacit da sve sto necemu vrijedi dolazi iz rajvosa.

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Butmiran » 26 dec 2009, 00:24

fantom je napisao/la:
TheManiacs je napisao/la:OJ SAFETE SAJO SARAJLIJO
Samo sto Safet Susic nije sarajlija nego zavidovicanin jarane.Safet je kao vec formirani igrac iz zavidovica otisao u Sarajevo.Znaci da je fudbal naucio igrati u Krivaji iz Zavidovica.Ne mora znacit da sve sto necemu vrijedi dolazi iz rajvosa.
Najbolje trenutke u svojoj karijeri je imao u Sarajevu.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.