Thunder93 o nogmetnim dešavanjima

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Avatar
Thunder93
Postovi: 1274
Pridružen/a: 15 feb 2009, 11:29
Lokacija: starMo
Kontakt:

Thunder93 o nogmetnim dešavanjima

Post Postao/la Thunder93 » 01 feb 2010, 19:26

Dobar dan svima. Ja sam Thunder93, kao što vidite. Ovdje sam kako bih raspravljao, odnosno pisao o aktuelnim nogometnim dešavanjima. Nadam se kako će neko pratiti moj rad i ocjeniti ga. Hvala svima unaprijed. Pozdrav, K.
Klopp for the kop!

Haris Arapović, neka ti dragi Allah podari Džennet.

Avatar
Thunder93
Postovi: 1274
Pridružen/a: 15 feb 2009, 11:29
Lokacija: starMo
Kontakt:

Liverpool izlazi iz krize?

Post Postao/la Thunder93 » 01 feb 2010, 20:39

U posljednjih par mjeseci, uprava i igrači Liverpoola proveli su pokušavajući da se izvuku iz jedne od najvećih klubskih kriza u zadnjih deset godina. Mada će u to sada povjerovati samo rijetki, čini se da popularni Redsi prilaze sve bliže četvrtom mjestu.
Iako se to trenutno baš i ne vidi, Liverpool je zaostatak od osam bodova za četvrtoplasiranom ekipom smanjio na samo jedan. Pobjeda u teškom duelu protiv direktnih konkurenata za mjesto koje vodi u Ligu Prvaka, Tottenhama je utjecala pozitivno na igrače Rafe Beniteza. Nakon što su porazili Pijetlove s White Hart Lanea, Liverpool je odigrao 0:0 protiv lošeg Wolverhamptona, ali to nije spriječilo Gerrarda i društvo da se nastave boriti, pa je kao rezultat te želje i volje došla pobjeda nad Lutalicama iz Londona, ekipom Boltona. Sada slijedi Meseyside derby, protiv Evertona, koji navijačima, ali i igračima u ovom trenutku, predstavlja najvažniji meč sezone. Ukoliko i tu pobjede, Redsi će se s pravom moći nadati četvrtom mjestu do kraja prvenstva. Ako se uzme u obzir da je povratak Torresa, Benayouna i Johnsona sve bliži, i kada se vidi da Aquilani ulazi u formu, stiče se utisak da su Redsi na dobrom putu da izađu iz krize i ponovo svojim navijačima daju razlog da se raduju svakom meču.
Klopp for the kop!

Haris Arapović, neka ti dragi Allah podari Džennet.

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: Thunder93 o nogmetnim dešavanjima

Post Postao/la scorpion » 01 feb 2010, 20:42

Nije ti ovo lični blog :shock: :mrgreen:
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
Thunder93
Postovi: 1274
Pridružen/a: 15 feb 2009, 11:29
Lokacija: starMo
Kontakt:

Re: Thunder93 o nogmetnim dešavanjima

Post Postao/la Thunder93 » 01 feb 2010, 20:47

scorpion je napisao/la:Nije ti ovo lični blog :shock: :mrgreen:
Pa mogu ja pisat sta hocu :D
Klopp for the kop!

Haris Arapović, neka ti dragi Allah podari Džennet.

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.