Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 29 sep 2017, 07:14

"Ganjali"....... Mi koga ganjamo i dovedemo.....u Italiji naravno...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 29 sep 2017, 08:57

Nikad, da pratis malo Juventusove forume znao bi da su navijaci za Lea i prije govorili da je mekan i da se slepa ovoj dvojici. Uostalom sve se jako lijepo vidi sada. Meni je neprocjenjivo drago sto se ovaj transfer desio, kupili ste nam sredinu terena ;)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 29 sep 2017, 12:08

Nego jel sada svima jasno da je Bonucci stepenicama ispred svih stopera Italije ? :mrgreen: Dolazi Pipita, dolazi Lewa, ma nijedan nije mogao mrdnut pored njega, a da ne pricamo o markiranju krila, ciscenju svake situacije iz 16-erca, a vala ni ono "Bonuccijevo nabijanje lopte" kada Dybali baci 1 na 1 sa golmanom.

Korisnik Italia, je napisao ovo.Datum 23.februar 2016.

I mogao bih naci jos na desetine ovakvih komentara od različitih korisnika, ali neću.To može svako jednostavnim upisom riječi Bonucci u pretraživač.Mnogi će se iznenaditi šta su sve pisali o dotičnom sve do ljeta gospodnjeg 2017.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 29 sep 2017, 12:42

Da, Bonucci u Juventusu je igrao kao top 3 na svijetu. Bonucci u Milanu igra kao kad je tek došao u Juventus, amater. Al' bar je gladniji nego ikad.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★


Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Tritolone » 29 sep 2017, 12:44

Zbilja mislite da Bonucci nece igrati kao nekada ili samo trolate? Ljudi su doveli citavu novu ekipu, hvala Bogu da ce to izgledat lose, a Bonucci je igracina, najbolji stoper italije.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
dinoo
Postovi: 4886
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 29 sep 2017, 12:52

uz zadržavanje najboljih igrača kao što su Shaarawy , De Jong , Montolivo , De Sciglio , Balotelli
De Sciglio je novi Maldini
Ovo su samo dva brzinska arhivska komentara navijača Milana o dotičnom...

Ali eto, haman se vremena mjenjaju,pa tako i za vašeg novog kapitena, nekad bio najbolji štoper a danas lik kojeg igrači Rijeke prave budalom...
Ili je to samo do ostatka odbrane tj sistema u kojem igra :hmmmmm:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 29 sep 2017, 12:59

Kako jadan pokusaj kontriranja.Pa svi koji pisu na ovom forumu, za De Sciglia pisu da je taraba vec vise od dvije godine.To se nekad pisalo njemu pohvalno kada je i igrao dobro.Ali vec vise od dvije godine lik stagnira.A Bonucci je u maju bio najbolji na planeti a sad je taraba.Ogromna je to razlika.

Mislio sam da ce neko imati kvalitetan kontraargument.A ne pokusati se vaditi na tarabu De Sciglia kojeg svi uredno kritikujemo vec par godina unazad i dok je nosio dres Milana.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la zamorano1plus8 » 29 sep 2017, 13:03

protiv copora se ne moze :mrgreen:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Pantelija
Postovi: 12898
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pantelija » 29 sep 2017, 13:04

Kritikovao se i Bonuchi, jako puno, pogotovo u finalu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
dinoo
Postovi: 4886
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 29 sep 2017, 13:04

Dok je Milan razvaljivao guzove te dvije godine svima??

Nije kontraaurgument de sciglio nego sistem, ekipa. Ako Milan osvoji ove godine tri krune, Bonucci ce biti jedan od glavnih protagonista,ako bude tamo gdje je bio zadnjih par godina, neće biti sekunde bolji od PDS-a.

edit: vidiš kako su interovci naučili lekciju, a ti upro :mrgreen:

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 29 sep 2017, 13:12

dinoo je napisao/la:
uz zadržavanje najboljih igrača kao što su Shaarawy , De Jong , Montolivo , De Sciglio , Balotelli
De Sciglio je novi Maldini
Ovo su samo dva brzinska arhivska komentara navijača Milana o dotičnom...

Ali eto, haman se vremena mjenjaju,pa tako i za vašeg novog kapitena, nekad bio najbolji štoper a danas lik kojeg igrači Rijeke prave budalom...
Ili je to samo do ostatka odbrane tj sistema u kojem igra :hmmmmm:
Pazi poredjenja :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Sissoko » 29 sep 2017, 13:21

Tek sad vidim da ga bas nisam gotivio :D
Carli WroteColon
Ako ne vidi da je Bonucci za klupe onda ne znam.
Da se preziva Caceres i da nije Italijan davno bi bio prodat iz kluba ili slicno.
Bonucci ovako mlohav ne moze bit stoper, ne mozes ovo drzat u Juventusu al nikako
Jos jedna stvar, kod oba gola Bonucci je bio agresivan ko mrtav konj.
Jbi ti to, Bonucci, Padowin, Licht i slicni udjose u istoriju jednog Juventusa. :urnebes:
Stvarno treba pocet kaznjavat igrace zbog stava prema utakmici poput ove i one sa Parmom, ako vam se ne igra napolje i odmaraj.Bonucci je konj mrtvi al mrtvi agilan ko mrtav međed.
p.s. I Bonucci isto moze ponijeti epitet igraca utakmice, sjajna partija
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 29 sep 2017, 13:56

Romagnoli13 je napisao/la:Kako jadan pokusaj kontriranja.Pa svi koji pisu na ovom forumu, za De Sciglia pisu da je taraba vec vise od dvije godine.To se nekad pisalo njemu pohvalno kada je i igrao dobro.Ali vec vise od dvije godine lik stagnira.A Bonucci je u maju bio najbolji na planeti a sad je taraba.Ogromna je to razlika.

Mislio sam da ce neko imati kvalitetan kontraargument.A ne pokusati se vaditi na tarabu De Sciglia kojeg svi uredno kritikujemo vec par godina unazad i dok je nosio dres Milana.
Kako jadan pokušaj nametanja riječi kad osim 1-2 čovjeka niko nije rekao da Bonucci nikad nije bio dobar. Da je u Juventusu bio ponajbolji na svijetu stoji. Da u Milanu igra kao mudo unatoč što je gladniji nego ikad također stoji. Samo se uživa što ubleha koji je sebi umislio da je veći od Juventusa pokazuje sve svoje mane. :kafa:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Laslo
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 sep 2017, 22:40
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Laslo » 29 sep 2017, 14:04

Lik je kriv za minimalno dva gola u finalu lige prvaka,pritom je unosio razdor u svlacionici. Uprava Juventusa je uradila najbolju mogucu stvar sa njegovom prodajom. Pogledajte samo kako je Dybala proigrao

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 29 sep 2017, 14:10

IlCapitano je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Kako jadan pokusaj kontriranja.Pa svi koji pisu na ovom forumu, za De Sciglia pisu da je taraba vec vise od dvije godine.To se nekad pisalo njemu pohvalno kada je i igrao dobro.Ali vec vise od dvije godine lik stagnira.A Bonucci je u maju bio najbolji na planeti a sad je taraba.Ogromna je to razlika.

Mislio sam da ce neko imati kvalitetan kontraargument.A ne pokusati se vaditi na tarabu De Sciglia kojeg svi uredno kritikujemo vec par godina unazad i dok je nosio dres Milana.
Kako jadan pokušaj nametanja riječi kad osim 1-2 čovjeka niko nije rekao da Bonucci nikad nije bio dobar. Da je u Juventusu bio ponajbolji na svijetu stoji. Da u Milanu igra kao mudo unatoč što je gladniji nego ikad također stoji. Samo se uživa što ubleha koji je sebi umislio da je veći od Juventusa pokazuje sve svoje mane. :kafa:
Je l' neko demantovao da je Bonucci trenutno na 60% kao i većina njegovih kolega? Čovjek koji ima oba zdrava oka ne može demantovati da Bonucci trenutno igra ispod svog nivoa.Dakle ako moram dati neku ocjenu za dosadašnje partije to je 6 od 10. To će isto napisati svaki iole ozbiljan simpatizer/navijač Milana. Jedini igrači koji igraju u skladu sa nekim očekivanjima ili mogućnostima su Kessie, Musacchio, Gigio i Ricardo R., i ako i oni imaju oscilacija.

Kao što su Cutrone i Silva dosadašnji dio sezone pokidali, i nadmašili sva očekivanja koja smo imali. Svi ostali uključujući i Bonuccija igraju ispod svojih mogućnosti. To je naravno i posljedica svega što Milan trenutno prolazi, a ponajviše zahvaljujući ogromnom broju novih igrača.I sada već dijelimičnoj pogubljenosti Montelle.Ali da ne bih nekoga otpisao već u oktobru, bolje je biti strpljiv i vidjeti kako će to izgledati prije svega u drugom dijelu sezone, kada se očekuje da ekipa već bude poprilično uigrana.

Ovdje i dalje neke boli činjenica da je Leo mogao da bira gdje će igrati, a on je izabrao najrizičniju opciju.Jer svjesno je izabrao da ode u klub koji je ovo ljeto krenuo od nule.I znao je da će biti dio tima koji će mnogo oscilirati, i koji će biti u velikim problemima u prvim mjesecima nove sezone usljed neuigranost.Znao je itekao u šta se upušta, kao što je znao da će biti prvi na meti kritika kad ne bude išlo sve po planu i kao što će pobrati sve pohvale kad bude išlo sve kako treba. Pored City-a i Chelsea on bira Milan koji tek treba da uradi nešto nakon 5 godina patnje. I to neki ne mogu da progutaju,

Počevši od ostanka u Juventusu do odlaska u Chelsea ili City, sve su to puno bolje opcije bile nego odlazak u Milan.Barem kratkoročno govoreći, jer niko ne zna kako će Milan izgledati već sljedeće sezone, kad se očekuje još ulaganja i dolazak još novih igrača.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la IlCapitano » 29 sep 2017, 14:53

Opet se boriš s nečim što niko nigdje nije rekao. Niko ne ulazi u dublju analizu, navijači Juventusa se smiju kiksevima igrača koji je umislio da je veći od kluba, unosio probleme u svlačionici i Juve je izabrao Allegrija prije njega. To je to.

Čuj boli nas :lol: Šta ima da me boli? Što je otišao u klub koji ako ikad bude rival Juventusu u skorije vrijeme ovaj će već zagaziti duboko u 30-e? Milan je izabrao zbog bolesnog djeteta, ništa više. Da toga nije bilo on bi prošlo ljeto otišao kod Guardiole (riječi njegove žene), a ovu glumu o 'gladi', ambicijama, projektu itd. prodavao je on i u Juventusu. Išao na tribine sa ultrasima, dijelio pljuske u svlačionicama itd. Ako vas to uzbuđuje slobodno :salut:

Uživaj u ništa lošijoj odbrani od Juventusove :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 29 sep 2017, 16:07

ne znam što si toliko zapeo za to, milan po imenima stvarno nema mnogo lošiju odbranu od juventusove, ali ne možeš porediti te dvije situacije gdje u juventusu već godinama postoji određeni sistem sa igračima koji se poznaju i znaju kako dišu, sa milanovom situacijom gdje igra 8 novih igrača u ekipi od kojih su 4 nova defanzivca koji igraju skupa samo mjesec i po.


ja sam u globalu zadovoljan bonucijem, bilo je par kikseva ali neuporedivo više odličnih intervencija (što vidi svako ko ustvari prati svih 90 minuta milanovih utakmica, a ne par isječaka) što nagovještava da će kroz koji mjesec milan imati odličnu odbranu kad se poslože neke stvari i kada se stvori hemija među igračima, koja je esencijalna kod defanzivaca.

da sumiramo za 30 miliona odličan igrač, te pare se danas daju za svakog anonimca koji zna uštopati loptu, a milan je za to dobio vrhunskog stopera. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 29 sep 2017, 18:46

Romagnoli13 je napisao/la:Nego jel sada svima jasno da je Bonucci stepenicama ispred svih stopera Italije ? :mrgreen: Dolazi Pipita, dolazi Lewa, ma nijedan nije mogao mrdnut pored njega, a da ne pricamo o markiranju krila, ciscenju svake situacije iz 16-erca, a vala ni ono "Bonuccijevo nabijanje lopte" kada Dybali baci 1 na 1 sa golmanom.

Korisnik Italia, je napisao ovo.Datum 23.februar 2016.

I mogao bih naci jos na desetine ovakvih komentara od različitih korisnika, ali neću.To može svako jednostavnim upisom riječi Bonucci u pretraživač.Mnogi će se iznenaditi šta su sve pisali o dotičnom sve do ljeta gospodnjeg 2017.
Zasto citiras osobu koja nije nista lose spomenula vezano za Bonuccija ? Dan danas tvrdim da je najbolji (jedan od najboljih) stopera svijeta. Ali isto tako cu ti reci da 90% juventina nikad nije gotivilo Bonuccija, cak su ga vecinom i mrzili, da bi se u zadnjih godinu-dvije usutili jer je fakat pruzao fantasticne partije. Tako da ono, sve sto ti vecina ovih pise pisu sa razlogom - kritikovali su ga i prije (znam ja, jer sam ga ja branio).

Ali isto tako ti u odbranu mozes staviti 4 najbolja igraca i da to lici na propuh jer sama odbrana pociva od sistema, a ne kvaliteta pojedinca i to je ono sto Juve ima, a Milan nema. Zato u Juventusu svaki stoper koji zaigra odigra kvalitetno, a bek nijedan nema mana u defanzivi ma kakvog god da je kvaliteta. Ali i cinjenjenica je da ga je Juventus cinio boljim stoperom nego sto je inace (kao i vecinu ostalih stopera/golmana). To je prosto tako. Ti kad igras u najjacem klubu ti imas daleko manje takvih zadataka. Bonucci moze posluziti kao primjer gdje je igrac bio odlican u jakom klubu, a slabiji u slabijem klubu (tipa Hart koji je bio medju top 10 golmana u najjacem klubu, a posle ga nigdje nema) ili recimo stoperi tipa Ogbonne, Zoume i slicno koji do izrazaja dolaze u slabijem klubu gdje se evidentno vide njihove prednosti, dok tamo gdje je primat na manjku gresaka (nego kolicini intervencija) ipak ne uspiju se pokazati.

I molim te, sljedeci put kada pomislis da mene citiras protiv ovih napada juventina, prisjeti se da sam pohvalio vas ljetni prelazni rok i zazelio se najbolje. U diskusiji se drzi komentara one osobe sa kojom diskutujes.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Padovan » 29 sep 2017, 19:07

Ja ne znam sta je tu cudno, taj Bonucci je mnogo kritikovan na topicu, ja sam ga uvijek gotivio, ali baksuzan je to igrac bio uvijek ga zakaci kada ne treba :D.

Cinjenica da je u zadnje vrijeme pruzao bolje partije, ali isto tako i pravio velike probleme.

Da neko sada prica o Pogbi i se** pa haj, a ovako nista strasno..
Zadnja izmjena: Padovan, dana/u 29 sep 2017, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.